Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

We are 26
Avatar
Pensioner26
Postovi: 4251
Pridružen/a: 21 sep 2020, 10:48
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Pensioner26 » 27 jun 2026, 23:59

Kada su mogli ova braća Ayew zaraditi od fudbala, onda može svako.

Avatar
DinGospo21
Postovi: 829
Pridružen/a: 16 jul 2023, 12:27
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la DinGospo21 » 27 jun 2026, 23:59

GalileoGalilei je napisao/la:
27 jun 2026, 23:57
DinGospo21 je napisao/la:
27 jun 2026, 23:54
I onda mi neko kaže Hrvatska ovo Hrvatska ono, a golove a ovom prvenstvu igrači iz BiH zabijaju. Ovaj drugi je veliki smećar, igrao preko one stvari za mladu reprezentaciju, upražnjavaju mjesto nekim drugim, da bi se samo poslije popišao na BiH.
:rol:
Voliš glabati hr qurac?

RobijaNicaze1945
Postovi: 138
Pridružen/a: 01 apr 2026, 12:55
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la RobijaNicaze1945 » 27 jun 2026, 23:59

Ja ovom komentatoru ne bi dao da komentarise utrke pasa.
Bolje bi komentarisala neka baba na ulici tamo.
Koji HRT prenosi ne mogu ovog vise slušat

Avatar
signalidunapark
Postovi: 1605
Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la signalidunapark » 28 jun 2026, 00:02

RobijaNicaze1945 je napisao/la:
27 jun 2026, 23:59
Ja ovom komentatoru ne bi dao da komentarise utrke pasa.
Bolje bi komentarisala neka baba na ulici tamo.
Koji HRT prenosi ne mogu ovog vise slušat
HRT2

Avatar
ronaldo99
Postovi: 18876
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la ronaldo99 » 28 jun 2026, 00:02

RobijaNicaze1945 je napisao/la:
27 jun 2026, 23:59
Ja ovom komentatoru ne bi dao da komentarise utrke pasa.
Bolje bi komentarisala neka baba na ulici tamo.
Koji HRT prenosi ne mogu ovog vise slušat
Hrt2, vjeruj i ja sam prebacio jer taj je isto neki sprovod da prenosi, sramota.

Avatar
bromazepam
Postovi: 401
Pridružen/a: 28 sep 2024, 12:21
Lokacija: Partizanska 2
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la bromazepam » 28 jun 2026, 00:03

Ide preokret u drugom poluvremenu.
Santos sa Tušnja

rossonero85
Postovi: 650
Pridružen/a: 13 maj 2026, 21:19
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la rossonero85 » 28 jun 2026, 00:03

DinGospo21 je napisao/la:
27 jun 2026, 23:54
I onda mi neko kaže Hrvatska ovo Hrvatska ono, a golove a ovom prvenstvu igrači iz BiH zabijaju. Ovaj drugi je veliki smećar, igrao preko one stvari za mladu reprezentaciju, upražnjavaju mjesto nekim drugim, da bi se samo poslije popišao na BiH.
Izdajnik

slika

RobijaNicaze1945
Postovi: 138
Pridružen/a: 01 apr 2026, 12:55
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la RobijaNicaze1945 » 28 jun 2026, 00:04

Hvala dečki ono je tortura sta radi onaj frajer

Avatar
jozinho
Postovi: 855
Pridružen/a: 06 dec 2012, 13:58
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la jozinho » 28 jun 2026, 00:04

Kajzer10 je napisao/la:
27 jun 2026, 23:51
Tuchelbal trajao 20 minuta prvenstva. Haj ti sinko kuci
Zlatko utakmicu shvatio ko pripremnu, a Englezi odmah pomislili da znaju.
Čitava igra im se svodi na prekide i ako Kane nešto napravi.

Avatar
Madal
Postovi: 6057
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Madal » 28 jun 2026, 00:04

bromazepam je napisao/la:
28 jun 2026, 00:03
Ide preokret u drugom poluvremenu.
Ide, dobijaju Englezi 3-0
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

SSj4
Postovi: 135
Pridružen/a: 11 apr 2026, 12:36
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la SSj4 » 28 jun 2026, 00:06

DinGospo21 je napisao/la:
27 jun 2026, 23:54
I onda mi neko kaže Hrvatska ovo Hrvatska ono, a golove a ovom prvenstvu igrači iz BiH zabijaju. Ovaj drugi je veliki smećar, igrao preko one stvari za mladu reprezentaciju, upražnjavaju mjesto nekim drugim, da bi se samo poslije popišao na BiH.
Ja yebote a za BiH zabijaju austrijanci i njemci,svedani

nebeskasila
Postovi: 3694
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la nebeskasila » 28 jun 2026, 00:06

Kakav komentator, pa ovo je za otkaza. Ja ne mogu vjerovati. Toliko me lik uspavao, jel ga sramota

Avatar
DinGospo21
Postovi: 829
Pridružen/a: 16 jul 2023, 12:27
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la DinGospo21 » 28 jun 2026, 00:07

rossonero85 je napisao/la:
28 jun 2026, 00:03
DinGospo21 je napisao/la:
27 jun 2026, 23:54
I onda mi neko kaže Hrvatska ovo Hrvatska ono, a golove a ovom prvenstvu igrači iz BiH zabijaju. Ovaj drugi je veliki smećar, igrao preko one stvari za mladu reprezentaciju, upražnjavaju mjesto nekim drugim, da bi se samo poslije popišao na BiH.
Izdajnik

slika
Ma pun mi je qurac više likova koji ne vole zemlju u kojoj su rođeni, pišam takve likove. I onda mi je najjače kad kažu, pa i nije neki uspjeh kad je BiH prošla grupu, a govorimo o državi sa 2 entiteta i milion podjela, krv ti hebem.

Avatar
DinGospo21
Postovi: 829
Pridružen/a: 16 jul 2023, 12:27
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la DinGospo21 » 28 jun 2026, 00:10

SSj4 je napisao/la:
28 jun 2026, 00:06
DinGospo21 je napisao/la:
27 jun 2026, 23:54
I onda mi neko kaže Hrvatska ovo Hrvatska ono, a golove a ovom prvenstvu igrači iz BiH zabijaju. Ovaj drugi je veliki smećar, igrao preko one stvari za mladu reprezentaciju, upražnjavaju mjesto nekim drugim, da bi se samo poslije popišao na BiH.
Ja yebote a za BiH zabijaju austrijanci i njemci,svedani
Od roditelja iz te iste BiH, dok oni koji nisu rođeni u BiH a igraju za Hrvatsku opet imaju veću povezanost sa BiH preko roditelja nego sa Hrvatskom, ali ti to ne kontaš.

SSj4
Postovi: 135
Pridružen/a: 11 apr 2026, 12:36
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la SSj4 » 28 jun 2026, 00:11

DinGospo21 je napisao/la:
28 jun 2026, 00:10
SSj4 je napisao/la:
28 jun 2026, 00:06
DinGospo21 je napisao/la:
27 jun 2026, 23:54
I onda mi neko kaže Hrvatska ovo Hrvatska ono, a golove a ovom prvenstvu igrači iz BiH zabijaju. Ovaj drugi je veliki smećar, igrao preko one stvari za mladu reprezentaciju, upražnjavaju mjesto nekim drugim, da bi se samo poslije popišao na BiH.
Ja yebote a za BiH zabijaju austrijanci i njemci,svedani
Od roditelja iz te iste BiH, dok oni koji nisu rođeni u BiH a igraju za Hrvatsku opet imaju veću povezanost sa BiH preko roditelja nego sa Hrvatskom, ali ti to ne kontaš.
Nema se sta kontat kad pricas gluposti.

rossonero85
Postovi: 650
Pridružen/a: 13 maj 2026, 21:19
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la rossonero85 » 28 jun 2026, 00:11

Kakvi su bidoni ovi iz Gane hahahaha dvije lijeve noge

RobijaNicaze1945
Postovi: 138
Pridružen/a: 01 apr 2026, 12:55
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la RobijaNicaze1945 » 28 jun 2026, 00:12

Koga je.be draži mi je Gigovic Hadžiahmetovic ili bilo ko drugi ko je odabrao nas taman da igra za NK Novi Šeher.
Sta mi znaci Krunic sto je igro u Milanu kad je igro preko volje.
Nabijem ja takve igrace.

Avatar
DinGospo21
Postovi: 829
Pridružen/a: 16 jul 2023, 12:27
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la DinGospo21 » 28 jun 2026, 00:12

SSj4 je napisao/la:
28 jun 2026, 00:11
DinGospo21 je napisao/la:
28 jun 2026, 00:10
SSj4 je napisao/la:
28 jun 2026, 00:06


Ja yebote a za BiH zabijaju austrijanci i njemci,svedani
Od roditelja iz te iste BiH, dok oni koji nisu rođeni u BiH a igraju za Hrvatsku opet imaju veću povezanost sa BiH preko roditelja nego sa Hrvatskom, ali ti to ne kontaš.
Nema se sta kontat kad pricas gluposti.
Za tebe su gluposti jer vi sve popušite.

Avatar
bromazepam
Postovi: 401
Pridružen/a: 28 sep 2024, 12:21
Lokacija: Partizanska 2
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la bromazepam » 28 jun 2026, 00:13

Madal je napisao/la:
28 jun 2026, 00:04
bromazepam je napisao/la:
28 jun 2026, 00:03
Ide preokret u drugom poluvremenu.
Ide, dobijaju Englezi 3-0
Fidel Escobar drži zadnju liniju pod kontrolom :kafa:
Santos sa Tušnja

Avatar
GalileoGalilei
Postovi: 2843
Pridružen/a: 11 avg 2021, 01:02
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la GalileoGalilei » 28 jun 2026, 00:13

Svako igra za koga hoće retardu. Ne samo ovdje nego svugdje. Da se tako gleda, Fracuska ne bi imala reprezentaciju. Glupane glupi!
Gdje ovi retardi rastu i ko ovo odgoji..

Odgovori

Natrag na “FIFA WORLD CUP 2026”

Online

Trenutno korisnika/ca: lakilone, Obdunsmen, Wilshere10 i 30 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []