Lik na samrtiJayCatwright je napisao/la: ↑28 jun 2026, 00:35Nisam nikad vidio da neki komentator svoju zemlju prenosi s manje emocije šta je ovo jbt
Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
- GrbavicaHrammm
- Postovi: 1669
- Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
bromazepam je napisao/la: ↑28 jun 2026, 00:32Vidi se na ovoj seoskoj faci da je gnjida.GrbavicaHrammm je napisao/la: ↑28 jun 2026, 00:25DinGospo21 je napisao/la: ↑28 jun 2026, 00:07
Ma pun mi je qurac više likova koji ne vole zemlju u kojoj su rođeni, pišam takve likove. I onda mi je najjače kad kažu, pa i nije neki uspjeh kad je BiH prošla grupu, a govorimo o državi sa 2 entiteta i milion podjela, krv ti hebem.
Pravi izdajnik, odvratna mala sysica
Faca Praljka u stau mu se popishamo svi kolektivno
- DinGospo21
- Postovi: 829
- Pridružen/a: 16 jul 2023, 12:27
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Ček oni su šveđani, ameri, austrijanci, ali Sučić je pravi hrvat? A daj nemoj me **** u **** materinu.tutankamon1905 je napisao/la: ↑28 jun 2026, 00:28Svedjani, austrijanci, ameri ti ne smetaju u reprezentaciji, nemoj onda pametovat za ovakve stvari u Hrvatskoj reprezentaciji
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Pa šta se ovdje provejrava?
-
RobijaNicaze1945
- Postovi: 138
- Pridružen/a: 01 apr 2026, 12:55
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Realno po meni ovo je gol
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Nije ovo ofsajd
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Sta sad sudija gleda, zar nije ofsajd poluatomatski
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Dzaba objasnjavati psihijatriji.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Ovoliko gledati ociglednu situaciju je sramota. Iz prvog replaya se vidjelo
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Gol cist kao suza, ne znam sta je ovdje bilo uopste sporno.
Ni govora o offsideu
Ni govora o offsideu
-
rossonero85
- Postovi: 652
- Pridružen/a: 13 maj 2026, 21:19
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Imamo dramu hahahaha bravo braćo iz Gane 


- RollingPaper
- Postovi: 4409
- Pridružen/a: 11 avg 2016, 23:41
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Zasto se ovo gledalo na Varu ne kontam 
- signalidunapark
- Postovi: 1605
- Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
- Kontakt:
- GrbavicaHrammm
- Postovi: 1669
- Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Ma gol ko suza ne znam sta se gledalo , nema uticaja na igru
Kao sto rekoh, Hrvati nece daleko i ako prodju, vec naredna faza im je goodbye
Kao sto rekoh, Hrvati nece daleko i ako prodju, vec naredna faza im je goodbye
Zadnja izmjena: GrbavicaHrammm, dana/u 28 jun 2026, 00:40, ukupno mijenjano 1 put.
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Ofsajd Jeste al igrac u ofsajdu nije dirao loptu tako da nebitan je. 1-1
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....
- NerminFatic
- Postovi: 1945
- Pridružen/a: 12 feb 2021, 10:56
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Ovo je toliko ocigledno ispravan gol Gane, cemu ovolika provjera VAR!! 
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Ne vidim što se to ikako gledalo, očito je bilo da nije uticao na igru.signalidunapark je napisao/la: ↑28 jun 2026, 00:39Utjecaj ovog što je u ofsajdu na igru, ali sve je čisto.
- tutankamon1905
- Postovi: 5272
- Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Ne mogu Hrvati ni odglumit da im je tesko pao ovaj primljeni gol..skoro da govore sudiji, priznaj ga
al ga popusise ako jos jedan udje, a s ovakvom igrom, lako moguce
-
bordobijeli
- Postovi: 18343
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Gledali su da li je ovaj igrac Gane uticao na igru. Jest da je pravio blok al lopta isla ns drugu stranu tako da je realno cist gol.
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Hrvatska nikakve zelje ovdje da pobjedi, vuku se po terenu, realno losa utakmica i jednih i drugih



