Moderatori/ce: TaRgEt_ ,Monolog ,ribery ,_dreamer_ ,insider
MrShadow
Postovi: 811 Pridružen/a: 24 jan 2011, 09:50
Kontakt:
Post
Postao/la MrShadow » 22 maj 2011, 18:30
J*** ti mancester i fudbal, prva utakmica da nisam htio gledat zato sto nema dzeke i on zabije gol, pu... dajte snimak
huha
Postovi: 182 Pridružen/a: 23 feb 2010, 00:06
Kontakt:
Post
Postao/la huha » 22 maj 2011, 18:30
eh ajmo jos jedan
DaRtAnJaN
Postovi: 472 Pridružen/a: 18 avg 2010, 13:00
Kontakt:
Post
Postao/la DaRtAnJaN » 22 maj 2011, 18:32
dajte snimak gola
we love United, we do!
CR 7 + Beckham 7 = Chicharito 14
_dreamer_
Moderator
Postovi: 6139 Pridružen/a: 03 sep 2009, 12:12
Kontakt:
Post
Postao/la _dreamer_ » 22 maj 2011, 18:37
Danas je kao s druge planete. Svaka lopta odlicno primljena, proigrana... Odlican!
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)
babilonTM
Postovi: 966 Pridružen/a: 03 maj 2011, 19:45
Kontakt:
Post
Postao/la babilonTM » 22 maj 2011, 18:39
Nego, ko je bolji...Džeko il Balonja?
Željo je klub koji se voli u cijelom svijetu !
MrShadow
Postovi: 811 Pridružen/a: 24 jan 2011, 09:50
Kontakt:
Post
Postao/la MrShadow » 22 maj 2011, 18:40
dajte kakav link sto ne koci, J*** mu mater, ne mogu gledat kako treba
NoName
Postovi: 5142 Pridružen/a: 07 sep 2008, 15:57
Lokacija: 43° 59′ 20.04″ N, 18° 10′ 41.16″ E
Kontakt:
Post
Postao/la NoName » 22 maj 2011, 18:40
hajde, napokon malo i sreće!
Jbš državu koja nema Nobela, Oskara i Olimpijadu.
Pobjednici ostvaruju ciljeve, gubitnici traže izgovore.
SERGEJ, SERGEJ, SERGEJ BARBAREZ.
no rules
Postovi: 2196 Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:
Post
Postao/la no rules » 22 maj 2011, 18:40
[youtube]VIDEO [/youtube]
skevo2
Postovi: 119 Pridružen/a: 05 maj 2011, 21:18
Kontakt:
Post
Postao/la skevo2 » 22 maj 2011, 18:40
babilonTM je napisao/la: Nego, ko je bolji...Džeko il Balonja?
balonja,ovo je bilo lakse pogoditii nego promasiti
Pasodzigera
Postovi: 965 Pridružen/a: 22 mar 2008, 13:46
Kontakt:
Post
Postao/la Pasodzigera » 22 maj 2011, 18:41
skevo2 je napisao/la: babilonTM je napisao/la: Nego, ko je bolji...Džeko il Balonja?
balonja
Al na mom Qurcu
Bosno moja,divna,mila,lijepa ,gizdava
u tebi je Safet Susic,majstor fudbala!
huha
Postovi: 182 Pridružen/a: 23 feb 2010, 00:06
Kontakt:
Post
Postao/la huha » 22 maj 2011, 18:42
edin danas odlican...igra ko navijen!
babilonTM
Postovi: 966 Pridružen/a: 03 maj 2011, 19:45
Kontakt:
Post
Postao/la babilonTM » 22 maj 2011, 18:43
skevo2 je napisao/la: babilonTM je napisao/la: Nego, ko je bolji...Džeko il Balonja?
balonja,ovo je bilo lakse pogoditii nego promasiti
A što Balonja ne dođe u šansu koju je teže promašit?
Željo je klub koji se voli u cijelom svijetu !
sastrane
Postovi: 89 Pridružen/a: 02 jun 2010, 13:12
Kontakt:
Post
Postao/la sastrane » 22 maj 2011, 18:44
sta je ovo sa Edinom danas, da nije uzimo kakve narkotike ?
skevo2
Postovi: 119 Pridružen/a: 05 maj 2011, 21:18
Kontakt:
Post
Postao/la skevo2 » 22 maj 2011, 18:44
babilonTM je napisao/la: skevo2 je napisao/la: babilonTM je napisao/la: Nego, ko je bolji...Džeko il Balonja?
balonja,ovo je bilo lakse pogoditii nego promasiti
A što Balonja ne dođe u šansu koju je teže promašit?
kako nije,zabijo je vise od dzeke ove godine troduplo
huha
Postovi: 182 Pridružen/a: 23 feb 2010, 00:06
Kontakt:
Post
Postao/la huha » 22 maj 2011, 18:45
sastrane je napisao/la: sta je ovo sa Edinom danas, da nije uzimo kakve narkotike ?
ahahha more biti
Za_raju
Postovi: 1513 Pridružen/a: 27 mar 2010, 18:56
Kontakt:
Post
Postao/la Za_raju » 22 maj 2011, 18:46
Pasodzigera je napisao/la: skevo2 je napisao/la: babilonTM je napisao/la: Nego, ko je bolji...Džeko il Balonja?
balonja
Al na mom Qurcu
Mogao si napistai i bez ovog "u"...
Pa Dzeko je iskusniji i pametniji to je sigurno a sad klasa hm....
Najveca laz poslije 9/11 : "Niti jedan klub Susic nije odveo u drugu ligu" By Pasodzigera@
Safet Susic ili covjek zvani OM za sve probleme!!!
"No God is Good God "
babilonTM
Postovi: 966 Pridružen/a: 03 maj 2011, 19:45
Kontakt:
Post
Postao/la babilonTM » 22 maj 2011, 18:46
e moj skevo, Baloteli igra troduplo vise puta od prve minute, a golova što je zabio, zabio je u prvom dijelu sezone!
Nego kako stojiš sa kompleksima prema dijamantu!?
Željo je klub koji se voli u cijelom svijetu !
Los_Blanos2
Postovi: 2870 Pridružen/a: 19 okt 2010, 03:04
Lokacija: Sanski Most
Kontakt:
Post
Postao/la Los_Blanos2 » 22 maj 2011, 18:47
Aje mesara
El mejor club del siglo XX Real Madrid C.F.
Raul artista siempre madridista
FK Željezničar
Podrška Papetu
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87 , ANamelessGhoul , AzRimiRzA , Beduin , bh22 , boki86 , CAGarfia , CHR , dariolovrinovic00 , farenhajt , FerdinandF , Goalgetter , Google Adsense [Bot] , GrbavicaHrammm , haklamas , HariTz , harko35 , Helemnejse , husrefbeg , izdzezveubrazil , kenanktkt , klasik , kouadio , lakilone , Lavcina , LenyYoro15 , Marokanci58 , Matterhorn22 , myself , Napapijri , Pensioner26 , Shevko , Sheyi , SN1996BIHAC , soccerfan , StevieG8 , TefalTava , TripleThreat , Wisey , Wolffire , Zeko87 , Zgemboo89 , Zglavkar i 319 gostiju.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []