FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
FK Sarajevo
Postovi: 2283
Pridružen/a: 21 jan 2009, 19:14
Lokacija: Bosanska Krajina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FK Sarajevo » 28 maj 2011, 19:07

NK/RK Krivaja je napisao/la:
Giallorossi je napisao/la:Cestitke momcima na pobjedi. :)

MIRZA ODLAZI !
Ovako da vas pitam, stvarno nemojte smatrati kao provokaciju, ja kao član foruma koji i nije tako upoznat sa dešavanjima u FK Sarajevo želim da vas pitam zašto želite da MV ode? Koji su razlozi?
Nije on dovoljno dobar za Sarajevo,to je najveci razlog,a onda losi rezultati prosle sezone,njegovo podrzavanje mafije u upravi itd..
Mi smo divovi svako nam je plijen nas je cijeli svijet u bordo obojen
Jedna si jedina,moja domovina.
Jedna si jedina,BOSNA I HERCEGOVINA!!!

formance
Postovi: 2132
Pridružen/a: 09 jan 2009, 18:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la formance » 28 maj 2011, 19:08

NK/RK Krivaja je napisao/la:Ovako da vas pitam, stvarno nemojte smatrati kao provokaciju, ja kao član foruma koji i nije tako upoznat sa dešavanjima u FK Sarajevo želim da vas pitam zašto želite da MV ode? Koji su razlozi?
formance je napisao/la:Zato što . . .
- nema adekvatnu licencu da bude trener bilo kojeg kluba
- nema iskustva u svom poslu, tačnije FK Sarajevo mu je jedini klub koji je trenirao i koji nažalost i dalje trenira
- prošle godine nije uspio izboriti evropu iako je imao idealan raspored.
- krajnje licemjerno sve dobro što se desi pripisuje sebi, a sve loše igračima, sudijama, vjetru koji nije dozvoljavao da se igra njihova "prepoznatljiva" pas igra . . .
- mu je taktička sposobnost ravna nuli. To je bar svima jasno
-smo ispali iz kupa prošle sezone
-je osvojio 10 bodova od mogučih 24 u proljetnom dijelu lige.
-pravi pogrešne procjene kod igrača i to se dešava iz utakmice u utakmicu. Avdić mu konstantno igra u špicu, znamo svi zašto, Muharemovića stavlja na stoper poziciju i tako primamo 4 gola od najlošije ekipe u ligi. Neko bi bar naučio na greškama, ali Mirza ne !
-nije pobijedio lišticu u 4 odigrane utakmice za vrijeme svog mandata
- zato što je čovjek bez obraza i trunke morala. Ukratko, majka ga ljubi u čelo, jer nema obraza !
- i ono što je najvažnije, nema povjerenje navijača i to je zauvijek izgubljeno. Nikada ga neće moći povratiti, makar osvojio ligu prvaka, kup i PL. S obzirom na njegovo trenersko znanje, uspjeh je i evropa koja je i dalje pod znakom pitanja.
"I think for me the most talented of all times was Rios. But unfortunately he doesn't want to continue his tennis career, because when it's too easy for you, then it's boring. For me, tennis is not so easy" - Marat Safin

Profesionalnitenis.com

Avatar
Fk_zeljo_1921
Postovi: 4938
Pridružen/a: 04 okt 2009, 16:09
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Fk_zeljo_1921 » 28 maj 2011, 19:09

Da se i vama jednom posreći :mrgreen:
"I've failed over and over and over again in my life and that is why I succeed." -Michael Jordan

dado83
Postovi: 91
Pridružen/a: 05 sep 2008, 18:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la dado83 » 28 maj 2011, 19:12

Ćao, ćao, vozdrica, čičkovo ulje kosica (poruka za Mirzu)

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la harishp » 28 maj 2011, 19:13

Fk_zeljo_1921 je napisao/la:Da se i vama jednom posreći :mrgreen:
Yebo ti svoj digitron. :lol:
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
BLU SKY
Postovi: 1015
Pridružen/a: 20 maj 2010, 21:32
Lokacija: South side

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BLU SKY » 28 maj 2011, 19:13

Komsije cestitke na osvojenom drugom mjestu, ma da je mozda malo nezasluzeno jer smo mi skoro citavu sezonu bili drugi, ali sami smo krivi u svakom slucaju vi zadovoljni drugim mjestom i europom,mi osvojenim kupom i europom ;)
Prvaci:1945/46,1971/72, 1997/98, 2000/01, 2001/02, 2009/10,2011/12,2012/13
Kup:1999/00, 2000/01, 2002/03,2010/11,2011/12
Super kup:1998, 2000, 2001
Kup UEFA: 1/4:1971/72, 1/2:1984/85

Avatar
FK Sarajevo
Postovi: 2283
Pridružen/a: 21 jan 2009, 19:14
Lokacija: Bosanska Krajina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FK Sarajevo » 28 maj 2011, 19:20

Kod kuce:12 pobjeda 2 remija i 1 poraz,gol razlika 30:7.
U gostima:5 pobjeda 4 remija 6 poraza,gol razlika 21:19.
Ukupno:17 pobjeda 6 remija 7 poraza,gol razlika 51:26.
Mi smo divovi svako nam je plijen nas je cijeli svijet u bordo obojen
Jedna si jedina,moja domovina.
Jedna si jedina,BOSNA I HERCEGOVINA!!!

VELEZDOGROBA
Postovi: 840
Pridružen/a: 26 jan 2011, 08:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VELEZDOGROBA » 28 maj 2011, 19:25

CESTITAM NASIM PRIJATELJIMA NA POBJEDI....ZELIM VAM PUNO USPJEHA U EUROPI!!!!
nadam se da cem i mi u brzo predstavljati nasu BIH u Europi,jer vrijeme nam je vise!!!
kakva su nasa djeca danas bila*???
pozz od rošenih iz mostara!!!1

Avatar
babilonTM
Postovi: 974
Pridružen/a: 03 maj 2011, 19:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la babilonTM » 28 maj 2011, 19:26

Čestitke komšinice na drugom mjestu i pored krize u kojoj ste bili sve vrijeme. Nadam se da nećete krenut sad s provokacijama. Ako niste do sad čuli, u Banja Luci se skandiralo ime Ratka Mladića i mislim da je to dovoljan razlog da se bar malo zbližimo jer treba bit svjestan da živimo s ljudima koji bi nam ponovili Srebrenicu, Potočare, Sarajevo...
Željo je klub koji se voli u cijelom svijetu !

VELEZDOGROBA
Postovi: 840
Pridružen/a: 26 jan 2011, 08:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VELEZDOGROBA » 28 maj 2011, 19:28

U pravu si
kad vidimo da ovi spominju neke generale iz hrvatske ,ovi drugi iz srbije a mi se bijemo...
neka cuje hrvatska i cijela hrvatska sarajevo mostar zajednica bratska!!!!
vrijeme je da se malo zblizimo

10.Skoro
Postovi: 819
Pridružen/a: 19 nov 2010, 11:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 10.Skoro » 28 maj 2011, 19:44

babilonTM je napisao/la:Čestitke komšinice na drugom mjestu i pored krize u kojoj ste bili sve vrijeme. Nadam se da nećete krenut sad s provokacijama. Ako niste do sad čuli, u Banja Luci se skandiralo ime Ratka Mladića i mislim da je to dovoljan razlog da se bar malo zbližimo jer treba bit svjestan da živimo s ljudima koji bi nam ponovili Srebrenicu, Potočare, Sarajevo...
Cuj to??? E ne mogu da vjerujem kakvi su to idioti. Nisam nacionalista ali nadam se da ce kazna biti zestoka za ovaj ispad. Ja da se pitam oduzeo bi im jedno 8 bodova :D :D :D Sta vi mislite? Pa dokad ce se na sportskim terenima takve stvari desavati. Muka mi je vise od takvih kretena, koji nisu svjesni sta im je taj covjek uradio. A mi da smo pametni da se pazimo, da derbiju vratimo onaj stari sjaj, ono staro rivalstvo, da zajedno idemo an tekme i vracamo se, a ne da se izmedju nas prepucavamo. PS Cestitke nasim momcima na drugom mjestu. Sljedece sezone ako sve bude kako treba aBd napasti i titulu. Nadam se da ce samo igracima sve biti isplaceno jer ja znam kako je kad se dzaba radi :D
Mi nikada odustati necemo...

Avatar
Juve-TZ
Postovi: 487
Pridružen/a: 09 maj 2011, 18:44
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Juve-TZ » 28 maj 2011, 19:45

al ono izostavite tuzlake jer mnogo su mrski i niko ih ne voli :D :D

kako me srce boli kad borac osvaja a oni skandiraju mladic a osim na tribinama :oops:

Avatar
DaRtAnJaN
Postovi: 492
Pridružen/a: 18 avg 2010, 13:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DaRtAnJaN » 28 maj 2011, 19:46

VELEZDOGROBA je napisao/la:U pravu si
kad vidimo da ovi spominju neke generale iz hrvatske ,ovi drugi iz srbije a mi se bijemo...
neka cuje hrvatska i cijela hrvatska sarajevo mostar zajednica bratska!!!!
vrijeme je da se malo zblizimo
dignite ih u zrak! vratite svoj stadion 8-)
we love United, we do!

CR 7 + Beckham 7 = Chicharito 14

Avatar
Željo 1921
Postovi: 82
Pridružen/a: 09 apr 2011, 08:39
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Željo 1921 » 28 maj 2011, 19:47

Juve-TZ je napisao/la:al ono izostavite tuzlake jer mnogo su mrski i niko ih ne voli :D :D

kako me srce boli kad borac osvaja a oni skandiraju mladic a osim na tribinama :oops:
Ništa čudno od smradova,navikli smo na to ;)

KODRO
Postovi: 304
Pridružen/a: 23 sep 2008, 19:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KODRO » 28 maj 2011, 19:53

VELEZDOGROBA je napisao/la:U pravu si
kad vidimo da ovi spominju neke generale iz hrvatske ,ovi drugi iz srbije a mi se bijemo...
neka cuje hrvatska i cijela hrvatska sarajevo mostar zajednica bratska!!!!
vrijeme je da se malo zblizimo
ne malo nego malo više svaka čast

FCS
Postovi: 1149
Pridružen/a: 17 jan 2009, 11:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FCS » 28 maj 2011, 19:56

Pozdrav svim normalnim ljudima u našoj jedinoj državi Bosni i Hercegovini, i abd da dobijemo rumune.

Avatar
miky_hz
Postovi: 23240
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 28 maj 2011, 20:03

Ma bzvz tekma ja sam konto bit ce dosta golova ako nista,Velez imo jednu 100% sansu na kraju frajer sam ispred golmana loptu skoro na tribine nabio,ni mi nismo bog zna sta igrali,vidjelo se i na jednim i na drugim da jedva cekaju da zavrsi ovo sve,i da odu na odmor...Avdic kopacke okaci o klin,mislim da si i sam to skonto ,a ti poslije svake utakmice trci u tunel i prije nego sto onaj odsvira kraj **** te Mirza u paksu

Keno zabio golcinu,po meni je falio Kojasevic na sredini terena,jel sa njim ide to nekako drugacije,jest da je voli povuc al danas je meni ovo bezidejno bilo,on uradi bilo sta,pa i nek navuce par igraca na sebe drugaciji je koncept sa njim

Eto na kraju zavrsismo drugi,Sedin Torlak dobio nagradu Ismir Pintol(apsolutno zasluzeno) samo sto je do sad bilo ko god da je dobio ovu nagradu odma je napustio klub(jedini izuzetak Hadzija) ,valjda ovi uspiju premuntati Torlaka da potpise novi ugovor ali neznam kako,i danas je bio jedan od boljih

U narednih 15-20 dana ja mislim da bi morali zavrsiti sa igrackim kadrom sta i kako,nadam se da nemisle opet u sred priprema dovoditi nove igrace

Sto se tice odlazaka ja kolko znam i kolko sam cuo...sigurno odlazi Gutic,Hamzagic i Jahovic su vec bivsi,Muharemovic vjerovatno,Kojasevica ce pokusati prodati,Torlak tu i tamo kazem ako ga uspiju premuntati za ugovor,Avdic se vjerovatno oprasta(nacuh) i to je to sto je najizglednije sto se tice odlazaka

I naravno stadion je opet porucio sta misli o doticnom na klupi,i to bi trebalo biti najvece pojacanje koje ce nam se desiti ako doticni ode
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
sarajlija89
Postovi: 8613
Pridružen/a: 04 maj 2009, 15:23
Lokacija: Srce Sarajeva
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sarajlija89 » 28 maj 2011, 20:09

Na kraju lijepo zavrsi, 2. mjesto izgleda dobro, al se ima za cime zaliti kad se sve sabere...

Teska sezona, da su bile druge okolnosti, ko zna kako bi zavrsilo, jer mislim da smo imali taj neki kvalitet i za titulu...Ipak, cestitke momcima na ovome plasmanu. Danas teska tekma, ispod ocekivanja,bez pretjerane ljepote i tek jedan lijep gol, ali dovoljan za 2. mjesto...ispred komsija 8-) ;) :lol: Velez dosao da se brani, jbg, nista nisu pokazali..

Cestitke Torlaku na zasluzenoj nagradi "Ismir Pintol", Hadziji na povratku, a Mirza je dobio jasnu poruku....

MIRZA ODLAZI :!:


E sad konacno da se pogleda fudbal.. Hvala Bogu da postoji LP 8-) :mrgreen:
Zadnja izmjena: sarajlija89, dana/u 28 maj 2011, 20:10, ukupno mijenjano 1 put.
"The only real competition between us and the clubs from Milan will be among those who will come first: we to put the third star, they thier second."-GIANNI AGNELLI

★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

mma_hz
Postovi: 10761
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mma_hz » 28 maj 2011, 20:09

miky_hz je napisao/la:Ma bzvz tekma ja sam konto bit ce dosta golova ako nista,Velez imo jednu 100% sansu na kraju frajer sam ispred golmana loptu skoro na tribine nabio,ni mi nismo bog zna sta igrali,vidjelo se i na jednim i na drugim da jedva cekaju da zavrsi ovo sve,i da odu na odmor...Avdic kopacke okaci o klin,mislim da si i sam to skonto ,a ti poslije svake utakmice trci u tunel i prije nego sto onaj odsvira kraj **** te Mirza u paksu

Keno zabio golcinu,po meni je falio Kojasevic na sredini terena,jel sa njim ide to nekako drugacije,jest da je voli povuc al danas je meni ovo bezidejno bilo,on uradi bilo sta,pa i nek navuce par igraca na sebe drugaciji je koncept sa njim

Eto na kraju zavrsismo drugi,Sedin Torlak dobio nagradu Ismir Pintol(apsolutno zasluzeno) samo sto je do sad bilo ko god da je dobio ovu nagradu odma je napustio klub(jedini izuzetak Hadzija) ,valjda ovi uspiju premuntati Torlaka da potpise novi ugovor ali neznam kako,i danas je bio jedan od boljih

U narednih 15-20 dana ja mislim da bi morali zavrsiti sa igrackim kadrom sta i kako,nadam se da nemisle opet u sred priprema dovoditi nove igrace

Sto se tice odlazaka ja kolko znam i kolko sam cuo...sigurno odlazi Gutic,Hamzagic i Jahovic su vec bivsi,Muharemovic vjerovatno,Kojasevica ce pokusati prodati,Torlak tu i tamo kazem ako ga uspiju premuntati za ugovor,Avdic se vjerovatno oprasta(nacuh) i to je to sto je najizglednije sto se tice odlazaka

I naravno stadion je opet porucio sta misli o doticnom na klupi,i to bi trebalo biti najvece pojacanje koje ce nam se desiti ako doticni ode
a brate .daj Boze jer su mu vise puta do sada nudili novi ugovor ,a momak naravno nece ni da cuje jbg...prerastao je on ovu ligu ..davnoo..samo da je Avdica nekako mrsnut iz kluba vise ...il bar s terena ehhehe ma lede nema gdje brate otici ,a kojasevica po onoj cijeni nema sanse da prodamo ehhehe... :( :(
FK SARAJEVO.

FROM THE RIVER TO THE SEA PALESTINE WILL BE FREE.

Avatar
dino lj
Postovi: 1223
Pridružen/a: 15 maj 2010, 21:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la dino lj » 28 maj 2011, 20:26

CIJELO VRIJEME SAM OVDJE GOVORIO DA BIH VOLIO DA PORED NAS SARAJEVO I CELIK PREDSTAVLJAJU NASU DOMOVINU U EVROPU JER JE OSJECAJU U SRCU A MASA POJEDINACA ME NAZIVALA SVAKAKVIM IMENIMA.TREBALO JE DA SE DANAS DESI OVO U BANJA LUCI PA DA MNOGI SHVATE DA NEMA NIKO BLIZI OD KOMSIJE.LICNO KAO NAVIJAC VOLIO BIH DA SMO ISPRED VAS CISTO SPORTSKOG RIVALITETA RADI,NAJVISE POSLIJE SVEGA ZALIM STO NISMO PRORACUNSKI DALI CELIKU KUP SAMO DA SIROKI NE IZLAZI U EVROPU JER SU I ONI ISTI KAO OVI U RS,TAMO UMJESTO MLADICA VELICAJU GOJKA SUSKA,PRALJKA I OSTALE.

CESTITKE NA DRUGOM MJESTU OSVOJILI STE GA ZASLUZENO I PORED SVIH PREBLEMA KOJE STE IMALI
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil
življenja i ponašanja.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.