AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
tony-mortale
Postovi: 3534
Pridružen/a: 24 nov 2009, 23:15
Lokacija: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la tony-mortale » 01 jun 2011, 23:27

meskalin je napisao/la:Axel Witsel bi mogao uskoro da postane igrač AC Milana.

Mediji u Belgiji javljaju da je Milan već u pregovorima sa Standardom iz Liježa oko ovog transfera.

Ovaj 22-godišnjak, koji je postigao 10 golova u poslednjih 37 utakmica, mogao bi znatno ojačati vezni red Rossonera nakon odlaska Andree Pirla u Juventus.

Po tome kako je Mr. Allegri opisao "Mr.X-a", Witsel se perfektno uklapa jer ima mnogo kose na glavi i visok je tačno 183cm.

On ima samo 22 godine i bio bi odlično pojačanje za ekipu koja želi da pojača svoj tim za predstojeće izazove u Ligi Šampiona.

slika

iskreno ja za ovoga momka nisam ni cuo :D
a u pm. to je to, iako je poprilično crn ima plave oči
slika
kosa visina oči sve se poklapa, jedino mi baš ne djeluje nešto robusan, ali nije valjda on to jako ime koje su obećali :roll:
ok dečko je mlad i veliki je talenat, ali očekivao sam i još uvijek očekujem i nešto više, plus i nije ovaj nešto kreativan koliko sam ga ja gledao(a iskreno i nisam puno)
Pato: Siamo una squadra fatta non di compagni, ma di fratelli.

Avatar
ahmad_tz
Postovi: 2592
Pridružen/a: 25 okt 2010, 08:51
Lokacija: Sjenjak
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ahmad_tz » 02 jun 2011, 00:01

je*o ih hljeb, zavlace navijace, visok tolko i tolko jedno oko mu plavo drugo zuto. Nek kazu ko je :mrgreen:

Avatar
insider
Moderator
Postovi: 5049
Pridružen/a: 27 mar 2008, 20:30
Lokacija: Tu negdje okolo.
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la insider » 02 jun 2011, 00:03

Znači Jankulovski nam se oprostio.
Moje su slutnje bile uvijek malo čudne, tesko je mene preći je l' znaš?

Avatar
Red or Dead
Postovi: 335
Pridružen/a: 25 apr 2009, 19:50
Lokacija: MOstar
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Red or Dead » 02 jun 2011, 01:59

Hvala Bogu ,lagano odlaze starci,novi igraci,nova strategija kluba, sjajno ! 8-)
Hvala pirlu i janku, jos se zahvalit nekim igracima i dovest neke mladje,zeljne iskazivanja .

Abbiati
- Taiwo- Silva - Nesta - Abate

Boateng-Bommel -Fabregas

Robinho

Pato - Ibra

Ni barca nam nece moci nista ,s ovom ekipom ! :D
Strah stvarno,na svakoj poziciji perfektni igraci. 8-)

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22762
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SaltCityAttack » 02 jun 2011, 03:26

ovo bi bilo odlicno, ali kada bi Farbergas dosao... ne kontam sto bi uzimali Balea?...pa on je odigrao jendu dobru sezonu, zabio ona 3 gola Interu i zvijezda postade...u ostalom on je defanzivac zar ne?...gdje bi on kod nas igrao, ako bi ga uzeli i koga bi izbacili, ako bi recimo doveli uz njega Hamsika i jos nkog igraca?
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
robovi88
Postovi: 2353
Pridružen/a: 27 okt 2008, 18:53
Lokacija: Grad Smoga
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la robovi88 » 02 jun 2011, 09:16

tony-mortale je napisao/la:evo čitam na milan news galijani kaže da taj mister x ima plave oči, hajmo sad skontati ko bi to mogao biti :?: , brazilci su eliminisani nema njih plavookih.
nisam siguran al hamšik bi mogao biti taj, za balea nisam siguran
EDIT : Raiola,Braida i De Assis rade na velikom projektu iz Brazila, Raiola se pozabavio oko dvojice igrača Cruzeira Thiago Ribeiro i Henrique Pacheco Lima ... Ovaj prvi star :? a ovaj drugi igra CMF i veoma je talentovan 8-)
Dok Braida pokusava smanjiti cijenu Gansu i Lucasu Marcelinhu 8-)


Plave su 8-)

slika

Fabregas-smedje
Hamsik-crne :roll:
Zlatan Ibrahimović : The most Complete Striker in The World !

A.C Milan The Most Successful Club in The World ! ♥

Mi dispiace per te non va, Noi Siamo in Serie A, ma tu vai bene per la Serie A HAHAHA!

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22762
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SaltCityAttack » 02 jun 2011, 09:47

mislio sam da je Rooney ubljedljivo najruzni igrac, ali ovog kad vidim brate :)...mislim dobro bi bilo da i on dodje, samo nebi ja dovodio igraca koji odigra jednu dobro sezonu i sad mu dajes veliku lovu na osnovu te sezone...ne znam nisam ga nesto posebno pratio, ali po meni ima puno boljih igraca koji vrijede tih para koje bi Bale dobio.. na kojoj poziciji bi on kod nas igrao?...on je defanzivac ebiga, a nama treba ofanzivaca-kreativaca
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
Faraon iz Visokog
Postovi: 4989
Pridružen/a: 11 maj 2010, 14:54
Lokacija: & ♥
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Faraon iz Visokog » 02 jun 2011, 09:51

samo da vam kazem da se djabe ne nadate fabregasu,nema od tog nista,nije budala da ide u italiju da igra
Rođen s tobom da budem

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22762
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SaltCityAttack » 02 jun 2011, 09:53

Faraon iz Visokog je napisao/la:samo da vam kazem da se djabe ne nadate fabregasu,nema od tog nista,nije budala da ide u italiju da igra
on ide u veliki Milan sta to fali?..pa ne ide on u Chievo ba , vec ide u veliki klub koji ima ambicije u evropi
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
crvenocrni
Postovi: 1538
Pridružen/a: 18 nov 2010, 22:28
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la crvenocrni » 02 jun 2011, 09:54

Faraon iz Visokog je napisao/la:samo da vam kazem da se djabe ne nadate fabregasu,nema od tog nista,nije budala da ide u italiju da igra
Ma nek' onda ostane u Arsenalu i nastavi sa osvajanjem trofeja, ha ja... :D

Avatar
Faraon iz Visokog
Postovi: 4989
Pridružen/a: 11 maj 2010, 14:54
Lokacija: & ♥
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Faraon iz Visokog » 02 jun 2011, 09:59

SaltCityAttack je napisao/la:
Faraon iz Visokog je napisao/la:samo da vam kazem da se djabe ne nadate fabregasu,nema od tog nista,nije budala da ide u italiju da igra
on ide u veliki Milan sta to fali?..pa ne ide on u Chievo ba , vec ide u veliki klub koji ima ambicije u evropi
kao barca nije veliki tim,i nema ambicije u evropi + poniko tamo i da pored toga ide u milan :roll: ako ce igdje ic u barcu ce
Rođen s tobom da budem

Avatar
robovi88
Postovi: 2353
Pridružen/a: 27 okt 2008, 18:53
Lokacija: Grad Smoga
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la robovi88 » 02 jun 2011, 10:01

Faraon iz Visokog je napisao/la:
SaltCityAttack je napisao/la:
Faraon iz Visokog je napisao/la:samo da vam kazem da se djabe ne nadate fabregasu,nema od tog nista,nije budala da ide u italiju da igra
on ide u veliki Milan sta to fali?..pa ne ide on u Chievo ba , vec ide u veliki klub koji ima ambicije u evropi
kao barca nije veliki tim,i nema ambicije u evropi + poniko tamo i da pored toga ide u milan :roll: ako ce igdje ic u barcu ce
šta ce on bolan nebio u Barci pored Xavia i Inieste ??? :|
Zlatan Ibrahimović : The most Complete Striker in The World !

A.C Milan The Most Successful Club in The World ! ♥

Mi dispiace per te non va, Noi Siamo in Serie A, ma tu vai bene per la Serie A HAHAHA!

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la MaGiCa » 02 jun 2011, 10:34

@SCA i Roblje

Dzaba objasnjavate decku sta je to Serie A i koliko je jak Milan kao klub, kad on i ekipa me vec nekoliko dana uveravaju da trofeji u Evropi ne znace nista, da je Bergkamp najveci holandski igrac ikada i da je Ballon d'Or bezvredna kanta, koju niti jedan covek koji ju je zasluzio - nije dobio.

"Dominacija" i "fudbalska NBA" su ponovo u modi.

Avatar
Faraon iz Visokog
Postovi: 4989
Pridružen/a: 11 maj 2010, 14:54
Lokacija: & ♥
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Faraon iz Visokog » 02 jun 2011, 10:37

MaGiCa je napisao/la:@SCA i Roblje

Dzaba objasnjavate decku sta je to Serie A i koliko je jak Milan kao klub, kad on i ekipa me vec nekoliko dana uveravaju da trofeji u Evropi ne znace nista, da je Bergkamp najveci holandski igrac ikada i da je Ballon d'Or bezvredna kanta, koju niti jedan covek koji ju je zasluzio - nije dobio.

"Dominacija" i "fudbalska NBA" su ponovo u modi.
sta je bila seria a i koliko je bio milan jak kao klub,valjda si to htio reci :roll: da trofeji u evropi nama nista ne znace,da je Hiddink i jos par strucnjaka reklo da je bergkamp najveci holandjanin i da je balon oro lakrdija jer je najveci nisu dobili nemoj lazi sirit ovda :roll:
Rođen s tobom da budem

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la MaGiCa » 02 jun 2011, 10:47

Faraon iz Visokog je napisao/la:
MaGiCa je napisao/la:@SCA i Roblje

Dzaba objasnjavate decku sta je to Serie A i koliko je jak Milan kao klub, kad on i ekipa me vec nekoliko dana uveravaju da trofeji u Evropi ne znace nista, da je Bergkamp najveci holandski igrac ikada i da je Ballon d'Or bezvredna kanta, koju niti jedan covek koji ju je zasluzio - nije dobio.

"Dominacija" i "fudbalska NBA" su ponovo u modi.
sta je bila seria a i koliko je bio milan jak kao klub,valjda si to htio reci :roll: da trofeji u evropi nama nista ne znace,da je Hiddink i jos par strucnjaka reklo da je bergkamp najveci holandjanin i da je balon oro lakrdija jer je najveci nisu dobili nemoj lazi sirit ovda :roll:
Procitaj tamo celu diskusiju, pa onda dodji i ovde reci nekom da laze.
Serie A je i dalje izuzetno jaka liga i Milan je i dalje pojam za sve engleske klubove, pogotovo za Arsenal.

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22762
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SaltCityAttack » 02 jun 2011, 11:09

MaGiCa je napisao/la:@SCA i Roblje

Dzaba objasnjavate decku sta je to Serie A i koliko je jak Milan kao klub, kad on i ekipa me vec nekoliko dana uveravaju da trofeji u Evropi ne znace nista, da je Bergkamp najveci holandski igrac ikada i da je Ballon d'Or bezvredna kanta, koju niti jedan covek koji ju je zasluzio - nije dobio.

"Dominacija" i "fudbalska NBA" su ponovo u modi.

Bergkamp najveci holandski igrac svih vremena :shock: :o ...uz duzno postovanje Bergkampu kao igracu,jer zaista mi je jedan od drazih igraca,ali covjek je pogrijesio ako jee to rekao...ipak Holandija je imala puno boljih igraca..vjerovatno lik navija za Arsenal i vjerovatno misli da je Mark Overmars, odma iza Bergkampa
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Puma
Moderator
Postovi: 14290
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Puma » 02 jun 2011, 11:16

gdje se vodila ta rasprava ???

Bergkamp jeste veliki igrac, ali da je najbolji holandjanin ikada - laz. prvi je Seedorf veci od njega, a o poredjenjima sa Cruyffom, Van Bastenom, Riijkardom su suvisna

i kako da Bergkamp dobije Zlatnu loptu pored Van Bastena, Baggia, Stoichkova, Zidanea, Ronalda itd.

uostalom tu nagradu nemaju ni Raul, ni Totti ni Del Piero npr.
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Avatar
L_blancos
Postovi: 3439
Pridružen/a: 15 maj 2010, 11:30
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la L_blancos » 02 jun 2011, 11:25

Bergkamp najbolji holandez pored Van Bommela :o :o mora da se sale..

Avatar
Romariooo
Postovi: 6933
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romariooo » 02 jun 2011, 11:32

bergkamp nije ni medju 10 najboljih holandjana svih vremena, prije njega tu bi bili krojf, neskens, van basten, gulit, rajkard i mnogi drugi
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
Faraon iz Visokog
Postovi: 4989
Pridružen/a: 11 maj 2010, 14:54
Lokacija: & ♥
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Faraon iz Visokog » 02 jun 2011, 11:40

Puma je napisao/la:gdje se vodila ta rasprava ???

Bergkamp jeste veliki igrac, ali da je najbolji holandjanin ikada - laz. prvi je Seedorf veci od njega, a o poredjenjima sa Cruyffom, Van Bastenom, Riijkardom su suvisna

i kako da Bergkamp dobije Zlatnu loptu pored Van Bastena, Baggia, Stoichkova, Zidanea, Ronalda itd.

uostalom tu nagradu nemaju ni Raul, ni Totti ni Del Piero npr.
Stavio forumas AllGunsBlazing neki tekst u kome Gus Hidink,Jan Mulder i jos par strucnjaka govore o tome kako je Bergkamp najveci tehnicar svih vremena Holandije, al Magi Ciga to izvrce i govori da smo mi to rekli i naziva sebe vecim strucnjakom od Hiddinka :lol:


Po cemu je to seddorf veci od Bergkampa hahahaha :lol:
Zadnja izmjena: Faraon iz Visokog, dana/u 02 jun 2011, 11:43, ukupno mijenjano 1 put.
Rođen s tobom da budem

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.