Edin Džeko - Arhiva postova
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Edin Džeko
Ne može se neko tako lako isprovocirati neistinama. Loš čovjek uvijek ostaje loš.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
Re: Edin Džeko
Eto da uzmemo Vidica posto igraju u istoj ligi:pintol_TM87 je napisao/la:ajd napisi sta su ova dvojica osvojila...da znam kolko mu treba sezona da to ispuni...jedno je biti indivdua a jedno je biti i igrati gdje tim dolazi do izrazaja a ne idividualacCartman je napisao/la:A Sneijder i Vidic za 2-3 sezone osvojili vise nego sto ce ovaj za citav zivot.Dylan Dog je napisao/la:Edin Dzeko u Cityu godisnje zaradjuje 6.5 M eura,dok Vidic iz Man.U i Sneijder iz Intera zajedno godisnje zarade 8 M eura
A jest lako ove male Dzeko-fanove isprovocirat.Vidi se da im je plafon 10 godina.
Premier League (4): 2006–07, 2007–08, 2008–09, 2010–11
Football League Cup (3): 2005–06, 2008–09, 2009–10
FA Community Shield (3): 2007, 2008, 2010
UEFA Champions League (1): 2007–08
FIFA Club World Cup (1): 2008
I to kao nosilac igre, nije sjedio na klupi u najvaznijim utakmicama kao pojedini. Koliko mu godina dajes?
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester
The flowers of English football, the flowers of Manchester
- Megamon
- Postovi: 4721
- Pridružen/a: 15 sep 2010, 21:28
- Lokacija: Izmedju planina u srcu doline
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
Cartman poznati bosanac koji sada sjedi negdje u Norveskoj sa vikinzima.Pravi se veci bosanac od ostalih a jos je i nasao pljuvati po Dzeki.I ja kazem da nije odigr'o dobro al' brate mili treba ono sto prije zaboraviti i okrenuti se siptarima
I da sretno sa Vikinzima.
I da sretno sa Vikinzima.
Kada dodje sudnji dan, kad' dusa napusti tijelo Bog ce da nam kaze da je krep'o Zeljo, na taj dan sve plave boje se gase, a ostat ce BORDO da lijepi Dzenet krase!
Re: Edin Džeko
Hehe, isti likovi koji su prije par dana trazili Zlatana i Vedu u napadu, sad dizu "Idola Nacije" ponovo. Pa ce mu obet yebat sve.
On mora igrat jer je nas najbolji igrac kad je u formi, ali prica je o njegovom pristupu utakmicama koji je katastrofalan. Isto tako je u vrlo losoj formi otkad je presao u City tako da ne mozete ocekivat da ce on nosit nasu igru. On nije u stanju nesto sam napravit u ovom trenutku, ali neka se barem bori kao u Zenici.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester
The flowers of English football, the flowers of Manchester
- Megamon
- Postovi: 4721
- Pridružen/a: 15 sep 2010, 21:28
- Lokacija: Izmedju planina u srcu doline
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
Gdje sam ja njemu yebo sve?Ja sam samo rek'o da je Dzeko odigro lose i da bi mozda trebalo eksperimentisati i staviti ga na klupu.Al' nakon prespavane noci i kad se glava ohladi covjek razmisli i shvati da je Dzeko takav kalibar da potezom odluci utakmicu.Cartman je napisao/la:Hehe, isti likovi koji su prije par dana trazili Zlatana i Vedu u napadu, sad dizu "Idola Nacije" ponovo. Pa ce mu obet yebat sve.On mora igrat jer je nas najbolji igrac kad je u formi, ali prica je o njegovom pristupu utakmicama koji je katastrofalan. Isto tako je u vrlo losoj formi otkad je presao u City tako da ne mozete ocekivat da ce on nosit nasu igru. On nije u stanju nesto sam napravit u ovom trenutku, ali neka se barem bori kao u Zenici.
Kada dodje sudnji dan, kad' dusa napusti tijelo Bog ce da nam kaze da je krep'o Zeljo, na taj dan sve plave boje se gase, a ostat ce BORDO da lijepi Dzenet krase!
Re: Edin Džeko
Pa kompetentan je, gledao je reprezentaciju dva puta, jednom smo izgubili, jednom dobiliMegamon je napisao/la:Cartman poznati bosanac koji sada sjedi negdje u Norveskoj sa vikinzima.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
Re: Edin Džeko
3 jakosna skupuna smo, sada za svijetsko prvenstvo 2014, a bili smo 4. Ovo 90% mozemo zahvaliti Dzeki naravno:D.
1. grupa : Španija, Holandija, Njemačka, Engleska, Portugal, Italija, Hrvatska, Norveška, Grčka
2. grupa: Srbija, Slovenija, Rusija, Francuska, Crna Gora, Švicarska, Slovačka, Danska, Švedska
3. grupa: Turska, Češka, Izrael, Irska, Ukrajina, Belgija, Rumunija, Bosna i Hercegovina, Bugarska
4. grupa: Litvanija, Albanija, Mađarska, Bjelorusija, Gruzija, Armenija, Sjeverna Irska, Škotska, Poljska
5. grupa: Austrija, Estonija, Latvija, Finska, Makedonija, Moldavija, Kipar, Azerbejdžan, Vels
6. grupa: Island, Luksemburg, Farski Otoci, Kazahstan, Lihtenštajn, Malta, Andora, San Marino
1. grupa : Španija, Holandija, Njemačka, Engleska, Portugal, Italija, Hrvatska, Norveška, Grčka
2. grupa: Srbija, Slovenija, Rusija, Francuska, Crna Gora, Švicarska, Slovačka, Danska, Švedska
3. grupa: Turska, Češka, Izrael, Irska, Ukrajina, Belgija, Rumunija, Bosna i Hercegovina, Bugarska
4. grupa: Litvanija, Albanija, Mađarska, Bjelorusija, Gruzija, Armenija, Sjeverna Irska, Škotska, Poljska
5. grupa: Austrija, Estonija, Latvija, Finska, Makedonija, Moldavija, Kipar, Azerbejdžan, Vels
6. grupa: Island, Luksemburg, Farski Otoci, Kazahstan, Lihtenštajn, Malta, Andora, San Marino
Re: Edin Džeko
Možemo zahvalit Džeki, ali to ne znači da se može šetkati po terenu dok napaćeni narod samo u njemu vidi jedinu pozitivnu stvar!
Željo je klub koji se voli u cijelom svijetu !
Re: Edin Džeko
Dzeko ce sutra opet biti onaj stari, kao i ostali, u to ne sumnjam!(osim Ibricica) 
-
Fk_zeljo_1921
- Postovi: 3647
- Pridružen/a: 04 okt 2009, 16:09
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
I on ce da bude ko stari, pa se nam ne pise dobroBegAx je napisao/la:(osim Ibricica)
"I've failed over and over and over again in my life and that is why I succeed." -Michael Jordan
Re: Edin Džeko
On će sigurno biti onaj stari - na klupi.Fk_zeljo_1921 je napisao/la:I on ce da bude ko stari, pa se nam ne pise dobroBegAx je napisao/la:(osim Ibricica)
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
-
TM87visnjik
- Postovi: 224
- Pridružen/a: 06 maj 2011, 02:00
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
Dok je Dzeko zabijao golove za repku svi su svrsavali..frajer ne zabije na jednoj tekmi..odmah Dzeko nevalja..Dzeko je trenutno nas najbolji igrac i da ga nije bilo ne bi mi vidjeli nikad onaj baraz sa Portugalom 
Re: Edin Džeko
Cartman je napisao/la:Hehe, isti likovi koji su prije par dana trazili Zlatana i Vedu u napadu, sad dizu "Idola Nacije" ponovo. Pa ce mu obet yebat sve.On mora igrat jer je nas najbolji igrac kad je u formi, ali prica je o njegovom pristupu utakmicama koji je katastrofalan. Isto tako je u vrlo losoj formi otkad je presao u City tako da ne mozete ocekivat da ce on nosit nasu igru. On nije u stanju nesto sam napravit u ovom trenutku, ali neka se barem bori kao u Zenici.
Kako par dana promijeni svijest ljudi .. i opet bi oni sada Muslija i Vedu na klupu samo da setac igra ....
To me, Pink Floyd were Aliens from another Galaxy far far away. They were our Brothers who came to Earth to heal us, help us fight to get through wars, greed, crime, corruption, loneliness, heartbreak, to warn us of the path humanity is heading,
Re: Edin Džeko
Ne. Uvijek ima mjesta za dva napadača. Seliti Edina na klupu je malo nerealno. Edin Džeko je klasa od napadača, sami vrh onoga što fudbal može ponuditi, smiješno je o tome i pričati.kimbo je napisao/la:Kako par dana promijeni svijest ljudi .. i opet bi oni sada Muslija i Vedu na klupu samo da setac igra ....
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
Re: Edin Džeko
Dati mu pola sata ,ubaciti ga umjesto Muslia zadnih pola sata neka se dokaze da mu je stalo . Da vidim hoce li se rastrcati isto kao u City-u il ce mudrovati i glumiti.I neka dokaze da mu je interes repke ispred licnog ega !! Uostalom navikao je ove sezone. Al nazalost Pape mislim nema damu za ovo.Virtu4l je napisao/la:Ne. Uvijek ima mjesta za dva napadača. Seliti Edina na klupu je malo nerealno. Edin Džeko je klasa od napadača, sami vrh onoga što fudbal može ponuditi, smiješno je o tome i pričati.kimbo je napisao/la:Kako par dana promijeni svijest ljudi .. i opet bi oni sada Muslija i Vedu na klupu samo da setac igra ....
To me, Pink Floyd were Aliens from another Galaxy far far away. They were our Brothers who came to Earth to heal us, help us fight to get through wars, greed, crime, corruption, loneliness, heartbreak, to warn us of the path humanity is heading,
Re: Edin Džeko
Ja ti opet kažem da nema normalne osobe na svijetu koja bi to uradila. Previše si subjektivan i neki drugi razlozi govore iz tebe, kao što su govorili tokom cijele polusezone. Imali ste dovoljno materijala za naslađivanje u posljednje vrijeme, ali jednog dana će ih nestati...
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
-
TM87visnjik
- Postovi: 224
- Pridružen/a: 06 maj 2011, 02:00
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
dzeko i vedo su najbolji tandem nase repke...e sad sto pape gura ibricica,pjanic i misimovic da igraju skupa to nije problem dzeke
Re: Edin Džeko
Ima i te kako normalnih - ti nisi normalno realan. Cekaj ti to vrijeme - evo i mi svo vrijeme cekamo. Nadam se da to nece biti neki pirovi nebitni gol na kraj kvalifikacija. Nadam se da ce nocas dati ne jedan vec devet golova aBogda, ali ne spremaj se dzaba da nam onda solis pamet o velicini trenutno KLOCA i u repki i u MC. Sva njegova sjajna proslost nemoze opravdati mjesece a skoro pa i godine njegove letargije i neumjeca i u repki i u MC. Zato ti ponavlljam da shvatis neke stvari ... Ima nas normalnih koji bi ga od prve minute ostavili na klupi da mu vidimo psihologiju i pristup i repki i drzavi i nama navijacima. Neka odbije zbog Papeta igrat ko sto je i Miske odbio zbog razloga s Cirom i onda mrs od repke i igraj sam sa sobom. Papeta ne simpatisem zbog nekih razloga, ali sada ga 10000% podrzajem. Gdje macke nema - misevi kolo vode. Nek se Dzeko i ostali potrude da ne budu misevi vec gorostasni razbijaci koji do cilja stizu ko pravi ratnici. Krsi, bori se, slomij, guraj, uguraj u mrezu loptu. Ma i loptu i covjeka ako treba i nek bude faul al nemoj mi ko pickica skakat isto kakva curica upisana.....Virtu4l je napisao/la:Ja ti opet kažem da nema normalne osobe na svijetu koja bi to uradila. Previše si subjektivan i neki drugi razlozi govore iz tebe, kao što su govorili tokom cijele polusezone. Imali ste dovoljno materijala za naslađivanje u posljednje vrijeme, ali jednog dana će ih nestati...
Ruud Van Nistelrooy o Messiju: "Njegovo djelo na terenu ne može se opisati riječima, jer je on izvan kategorije. On igra neki svoj nogomet. Kod njega sve izgleda tako jednostavno.... može se reći da je najbolji nogometaš svih vremena."
Re: Edin Džeko
Cirkusa ljudi sta je ovo,, sta se desava sa nasim igracima,,,sta je onom Edinu ,,,, Boze sacuvaj.
Re: Edin Džeko
Džeko probudi se, pokreni se...
Svaka čast Vedi.
Svaka čast Vedi.
100% sportski i krajnje opušten potpis
Online
Trenutno korisnika/ca: 1993Sajo1993, Bordo10, edin139, FerdinandF, Goalgetter, LeCoq, Sveti i 61 gost.



