Citizen-X je napisao/la:kelner je napisao/la:Vratio se Kelner

,bio malo na Roland Garosu,milina...Vidim neki su me i pozelili ovdje,pa eto,od sutra i moje prognoze...Vidim i ova tema malo zatajila,valjda ce sad kad krenu kvalifikacije za Europu,i ovo se malo popraviti...Pozdrav svima
barabo - mogu li slike za iskupljenje

Mogu macak,ubacit cu ih brzo,pa malo odmori oci...Nisam gledao finale muskog dijela,ali zato jesam sjajnog Fedexa protiv Noleta,dosta parova zbog znatno jeftinijih karti,preferirao sam Srebotnik I Zimonjica,Gajdosovu i Bellucija.U singlu nenormalnu Schiavone,Ivana Ljubicica dva puta,Troickog Protiv Murraya(strasan mec)...
Al sam se brate zazelio kladionice,tamo sam skroz slabo igrao,nestalo mi Eura na Wwinu i tak...

**** neki kokteli,nisu losi...

Eto jarugo,bit ce jos,kad mi ne bude mrsko ubacivati slike

Svete, vidiš li šta Srbija ima?! Ima Novaka Đokovića, najboljeg svetskog tenisera. Pokori se Rogere, pokori se Rafaele, pokori se Andy! Srbija ima šampiona i zauvek će ga imati!