Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
-
Megamon
- Postovi: 4721
- Pridružen/a: 15 sep 2010, 21:28
- Lokacija: Izmedju planina u srcu doline
-
Kontakt:
Post
Postao/la Megamon » 27 jun 2011, 13:14
mirzza je napisao/la:dzenan01 je napisao/la:Vi sa stranice ne znate jeste li došli ili pošli ....
Prvo napišete došao Plišek u pratnji Redžepagiča, a onda kasni i nije uopšte došao

Kolko sam upratio, dosao j klub u pranji Irfa,a pa presica kasni, pa Plisek nije dosao na presicu

Ma Plisek je uklubu.Problem pravi prljaca(direktor kluba).Sada zahebavaju posao.Lafo Redzepagic ne moze biti u upravi jer je menadjer.A covjek zamrz'o svoju licencu
Posljednji trzaji
Prljaca umri !
Kada dodje sudnji dan, kad' dusa napusti tijelo Bog ce da nam kaze da je krep'o Zeljo, na taj dan sve plave boje se gase, a ostat ce BORDO da lijepi Dzenet krase!
-
admin
- Site Admin
- Postovi: 11931
- Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
-
Kontakt:
Post
Postao/la admin » 27 jun 2011, 13:20
najavljuju se ostavke.
uskoro na portalu...
-
tarpi do bagro 2
- Postovi: 336
- Pridružen/a: 09 jan 2011, 17:36
-
Kontakt:
Post
Postao/la tarpi do bagro 2 » 27 jun 2011, 13:20
Pa J*** te u glavu punu gela,mora li nas uvijek neki kreten zajebavati

Oj Admine sto hoces da me srce spuca

---Skinhedi oko mene skankuju...
-
Megamon
- Postovi: 4721
- Pridružen/a: 15 sep 2010, 21:28
- Lokacija: Izmedju planina u srcu doline
-
Kontakt:
Post
Postao/la Megamon » 27 jun 2011, 13:21
admin je napisao/la:najavljuju se ostavke.
uskoro na portalu...
koga.Nemoj samo reci Rizvanovica,Redzepagica...
Kada dodje sudnji dan, kad' dusa napusti tijelo Bog ce da nam kaze da je krep'o Zeljo, na taj dan sve plave boje se gase, a ostat ce BORDO da lijepi Dzenet krase!
-
HZ_ilidzaa
- Postovi: 5368
- Pridružen/a: 21 okt 2010, 19:57
-
Kontakt:
Post
Postao/la HZ_ilidzaa » 27 jun 2011, 13:22
Cirkus Kolumbia se nastavlja
-
legenda79
- Postovi: 287
- Pridružen/a: 06 maj 2010, 09:11
-
Kontakt:
Post
Postao/la legenda79 » 27 jun 2011, 13:23
Megamon je napisao/la:mirzza je napisao/la:dzenan01 je napisao/la:Vi sa stranice ne znate jeste li došli ili pošli ....
Prvo napišete došao Plišek u pratnji Redžepagiča, a onda kasni i nije uopšte došao

Kolko sam upratio, dosao j klub u pranji Irfa,a pa presica kasni, pa Plisek nije dosao na presicu

Ma Plisek je uklubu.Problem pravi prljaca(direktor kluba).Sada zahebavaju posao.Lafo Redzepagic ne moze biti u upravi jer je menadjer.A covjek zamrz'o svoju licencu
Posljednji trzaji
Prljaca umri !
Hmmm....zamrzao licencu...nesto mi to nije spomenuo,a i malo je nelogicno da covjek sa svojih dvadesetak sticenika kojima je direktan menager zamrzne svoju licencu,da ne mislis da ce nekome drugom sve to sto je dosad stvarao preputiti da vodi ili prica umjesto njega zbog toga sto je postao clan uprave kluba f.k sarajevo ili ce mozda Edina Džeku prepustiti samom sebi..vrlo lako bi to neko mogao iskoristiti....
Irfan je jak covjek u fudbalskim vodama i ima jak lobi iza sebe samo je pitanje koliko ima zivaca za sve ovo,jer mu sve ovo vise manje ne treba..covjek se trudi da na najbolji moguci nacin postigne nesto kako za f,k sarajevo tako naravno i za sebe ali izgleda to nekome ne odgovara jer nece imati upliva u mogucim tokovima novca zato je i sva ova frka..!!!
-
tarpi do bagro 2
- Postovi: 336
- Pridružen/a: 09 jan 2011, 17:36
-
Kontakt:
Post
Postao/la tarpi do bagro 2 » 27 jun 2011, 13:24
Megamon je napisao/la:admin je napisao/la:najavljuju se ostavke.
uskoro na portalu...
koga.Nemoj samo reci Rizvanovica,Redzepagica...
Ma nek idu svi samo na ostavite Redzepagica

---Skinhedi oko mene skankuju...
-
Megamon
- Postovi: 4721
- Pridružen/a: 15 sep 2010, 21:28
- Lokacija: Izmedju planina u srcu doline
-
Kontakt:
Post
Postao/la Megamon » 27 jun 2011, 13:24
Daj admine reci ko je najavio ostavke,koji qrac me bezveze upali

Kada dodje sudnji dan, kad' dusa napusti tijelo Bog ce da nam kaze da je krep'o Zeljo, na taj dan sve plave boje se gase, a ostat ce BORDO da lijepi Dzenet krase!
-
adnan_hzsa
- Postovi: 658
- Pridružen/a: 20 apr 2010, 14:11
-
Kontakt:
Post
Postao/la adnan_hzsa » 27 jun 2011, 13:26
pa covjek ima menadzersku firmu svoju i ljude koji rade za njega tako da je zamrzno licencu.
Na svijetu je puno Zeljeznicara. Banja Luka, Niš, Novi Sad, Doboj, Zenica, Grbavica... AL' JEDNO JE SARAJEVO.
-
_BooS_
- Postovi: 335
- Pridružen/a: 22 avg 2009, 13:25
- Lokacija: Zemlja TISUĆLJETNA !
-
Kontakt:
Post
Postao/la _BooS_ » 27 jun 2011, 13:27
Kod nas nikad nije dosadno. Ali da je pozitivno, nego...

Nijet veliki, zulum dušmanski. Sabur nam i inat u nama silan bosanski !
-
legenda79
- Postovi: 287
- Pridružen/a: 06 maj 2010, 09:11
-
Kontakt:
Post
Postao/la legenda79 » 27 jun 2011, 13:28
Megamon je napisao/la:Daj admine reci ko je najavio ostavke,koji qrac me bezveze upali

E to je ono o cemu sam maloprije pricao....mislim da je Irfanu puko film...
-
Megamon
- Postovi: 4721
- Pridružen/a: 15 sep 2010, 21:28
- Lokacija: Izmedju planina u srcu doline
-
Kontakt:
Post
Postao/la Megamon » 27 jun 2011, 13:28
Kada dodje sudnji dan, kad' dusa napusti tijelo Bog ce da nam kaze da je krep'o Zeljo, na taj dan sve plave boje se gase, a ostat ce BORDO da lijepi Dzenet krase!
-
dr.van nostrand
- Postovi: 8181
- Pridružen/a: 21 jul 2010, 10:53
- Lokacija: Dark side of the moon
-
Kontakt:
Post
Postao/la dr.van nostrand » 27 jun 2011, 13:31
Agresivno,organizovano i smisljeno se krenulo svim silama da se opstruira rad i plan Redzepagica i zdravog dijela UO...
Ako se poklekne ode sve helac

"When you look annoyed all the time, people think that you're busy." - George Costanza
http://www.youtube.com/watch?v=UhQSnDCPF10
silver & black
-
tarpi do bagro 2
- Postovi: 336
- Pridružen/a: 09 jan 2011, 17:36
-
Kontakt:
Post
Postao/la tarpi do bagro 2 » 27 jun 2011, 13:32
Oj majko moja,nek nam je bog na pomoci

---Skinhedi oko mene skankuju...
-
GunnerS
- Postovi: 7948
- Pridružen/a: 20 maj 2008, 19:57
- Lokacija: Sarajevo
-
Kontakt:
Post
Postao/la GunnerS » 27 jun 2011, 13:33
DaJ ba možel' se kako prići tim ljudima ( irfanu ) i reči mu da smo uz njega da ni pod kojim slučajem ne daje ostavku jer ako je da opet se bagra vraća. Vidiš da to namjerno rade mamu im ....
a b c č ć d dž đ e f g h i j k l lj m n nj o p r s š t u v z ž
-
kupus army
- Postovi: 1687
- Pridružen/a: 02 mar 2010, 23:12
-
Kontakt:
Post
Postao/la kupus army » 27 jun 2011, 13:34
Ma i ja bi podnio ostavku,sta treba jednom Redzepagicu da se ofira s ovim smradovima i da covjek gubi svoj ugled,a isto tako vazi i za Rizvanovica.I jos nesto Fazlagicu,Mirza,Prljaco J*** vam mrtve.
Kao dijete 's tobom ja osjetilo bol,svu srecu ovog svijeta,dobro,a i zlo!
-
samosarajvo
- Postovi: 3631
- Pridružen/a: 16 jul 2010, 00:26
-
Kontakt:
Post
Postao/la samosarajvo » 27 jun 2011, 13:36
Amire,Irfane i BP ne odustajte!!! Sazovite upravni odbor,podjelite otkaze svima koji vam smetaju !!!!
-
Silkoni
- Postovi: 486
- Pridružen/a: 24 maj 2008, 02:36
-
Kontakt:
Post
Postao/la Silkoni » 27 jun 2011, 13:38
Treba otici raja i **** im mater i rijesiti status...Ocigledno se tako moze rijesiti nesto.....
-
dr.van nostrand
- Postovi: 8181
- Pridružen/a: 21 jul 2010, 10:53
- Lokacija: Dark side of the moon
-
Kontakt:
Post
Postao/la dr.van nostrand » 27 jun 2011, 13:39
kupus army je napisao/la:Ma i ja bi podnio ostavku,sta treba jednom Redzepagicu da se ofira s ovim smradovima i da covjek gubi svoj ugled,a isto tako vazi i za Rizvanovica.I jos nesto Fazlagicu,Mirza,Prljaco **** vam mrtve.
Kad je ovoliko devero, mislim da moze jos napraviti jos jedan korak i konacno izbaciti i pobijediti Prljacu i CO.
Hajde da nema vecinu u UO , ali kad je ima mogu poraziti zalizanog P. i zalizanog na kvadrat ...
"When you look annoyed all the time, people think that you're busy." - George Costanza
http://www.youtube.com/watch?v=UhQSnDCPF10
silver & black
Trenutno korisnika/ca: Ammko99, bordobijeli, hajroooooo, LoveFootball1987, Mirza87, mnon46, Morpheus, NazorUso, PingoFTW, Seipronto, SHZ82, Vanja8 i 130 gostiju.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []