Sloboda Dita Tuzla

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9954
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 15 jun 2011, 18:45

mah znam i ja da je ovo vjerovatna opcija , zato i kazem nece biti vise to to.... a sto se tice grada, pa preko 5 hiljada dusa je u Afganistanu,Kuvajtu, Iraku sve gradska raja koja je isla na tekme , gradska uprava je posebna prica, evo da ne gledamo sport za koji navodno nema para i koji je propao na grane koje ni u najcrnjim snovima nismo mogli zamisliti. Da krenemo od Panonskog (faraonovog ponosa) i navodnog minusa od 200.000 KM koji pravi svake godine,a svaki dan ljeti po 20.000 dusa placa 2-2.5 KM ulaz. Naravno zavrsi u minusu jer su mu razbijaci svi i jos 3243 ljudi na platnom spisku Panonike cijele godine, puteve da ne govorim, vodovod nema gore bagre, gradski saobracaj do Banovica vozi za marku a po gradu marku i po, studentska karta preko 30 KM smijem se kladit( u Sarajevu 10-ak koliko sam cuo), puteve da ne spominjem.... ukratko primjera milion ,a on Tvrtka gradi je.o mu on sve po spisku, i fontane od kojih vise vode u zrak baci kod mene cesma u kuhinji.

Je.es ba nacalnika koje ne smije da se obrati i ne moze da odrzi govor pred svojim gradjanima. Izvizdala ga raja u Mejdanu pred Salkin mec onda, grudvama ga gadjali na doceku nove godine(zato vise i ne smije da org docek na otvorenom), cak ga ni SDP nije htio na svoj skup zvat da govori pred izbore jer ni oni nisu bili sigurni u reakciju ljudi. Samo smije govorit na kum grano salis i pred svojim iz partije. Al eto rijesit cemo se gov.eta uskoro, samo da jos vece ne dodje ili da do tad ne propadnu svi klubovi.
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Avatar
TaRgEt_
Interni moderator
Postovi: 5330
Pridružen/a: 05 maj 2008, 10:40
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la TaRgEt_ » 15 jun 2011, 18:47

Nazalost doce opet neki Djasko , i opet ce SDP da pobjedi a djasko ce u Italiju cujem tamo ce raditi ko konzul , ostvarila mu se zelja ode u Ravenu bice tamo .
R.I.P Amna Fazlić

KK Sloboda Tuzla
Šampioni BiH : 1994 1996 1997 2000 2001
Finalisti prvenstva : 1995 , 1998 , 1999, 2002
Pobjednici kupa BiH : 1994, 1995,1996,1997, 1999 , 2001
Pobjednici Super Kupa BiH : 1994,1995, 1996,1997, 1998, 1999, 2001

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la neno#4 » 15 jun 2011, 21:28

pa ne znam brate koja je godina bila tacno...eto ako znas kad je Ganic to sve napravio, onda tad je i dio tog novca dobila i Bosna..ma nije to ni bitno vise davno je to bilo, a nama tad i nije trebalo s obzirom da smo radili kao pravi klub sto je naprimjer i Terzic daje u jednoj svojoj izjavi..
Ma bitno je da ti znas da je Bosna dobila novac, a to sto nemas argumenata, to je druga prica :lol: :lol:
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

Avatar
Crveni Barun
Postovi: 285
Pridružen/a: 28 apr 2011, 00:25
Lokacija: NEBO
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la Crveni Barun » 15 jun 2011, 22:18

nije valjda tako teško stanje da je klub pred gašenjem ako je istinita info da ste dužni 4 mil onda je zbilja teško
Manfred Albrecht Freiherr von Richthofen
"... samo jednim metkom uništilo se sve ni na obična hulja ne umire tako a ne jedan od najvećih onaj kojemu svako duguje poštovanje ... " N.York Times 1917
HKK Široki - PONOS Hrvata BiH
PRIKAZE - KISELJAK

Avatar
TaRgEt_
Interni moderator
Postovi: 5330
Pridružen/a: 05 maj 2008, 10:40
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la TaRgEt_ » 15 jun 2011, 22:29

99 % da se Sloboda gasi Barune i da krece novi klub od A2 lige , a da duzni smo 4 miliona .
R.I.P Amna Fazlić

KK Sloboda Tuzla
Šampioni BiH : 1994 1996 1997 2000 2001
Finalisti prvenstva : 1995 , 1998 , 1999, 2002
Pobjednici kupa BiH : 1994, 1995,1996,1997, 1999 , 2001
Pobjednici Super Kupa BiH : 1994,1995, 1996,1997, 1998, 1999, 2001

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22762
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la SaltCityAttack » 16 jun 2011, 01:28

neno#4 je napisao/la:
pa ne znam brate koja je godina bila tacno...eto ako znas kad je Ganic to sve napravio, onda tad je i dio tog novca dobila i Bosna..ma nije to ni bitno vise davno je to bilo, a nama tad i nije trebalo s obzirom da smo radili kao pravi klub sto je naprimjer i Terzic daje u jednoj svojoj izjavi..
Ma bitno je da ti znas da je Bosna dobila novac, a to sto nemas argumenata, to je druga prica :lol: :lol:
pa normalno da se nikad nece ni dokazat da su dobili tu lovu( a jesu 100%) cuj nemam argumenata da dokazem da su dobili, a kako ti mozes dokazat da Bosna nije dobila tu lovu?... isto tako sto ces samo reci da nije istina jeli?...pa logicno je da ces reci da nije istina, ali ljudi kojis u igrali za taj klub su tako pricali po gradu...ma dobro to sam samo onako spomeno, jer ipak se nekim izlazi u susret da se spasi klub, dok drugim opet ne... pa eto neku noc si na face to face mogao da cujes covjeka kako kaze da ga nisu neki podrzali da bude u vladi samo zato sto nije sa njima uz KK Bosna kojoj treba pomoc :)...to je ono sto najvise mrzim u nasoj drzavi, jer klubovi koji ne dolaze iz Sarajeva nemaju nikakvu podrsku vladinih institucija, dok evo kako vidim Bosni ce uciniti sve kako bi dobila koliku toliku pomoc.
Mislim razumijem nama i ne treba pomoci, jer smo mi krivi za nasu katastrofu i niko drugi, ali kad vec pomaze se Bosna moze onda i Sloboda dobiti neku pomoc..
Sad tebi opet nece biti pravo sto sam ja ovo ovako napisao kosto gledam, ali da ti je klub iz drugog grada vjerovatno bi imao isto misljenje.
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la neno#4 » 16 jun 2011, 16:50

SaltCityAttack je napisao/la:
neno#4 je napisao/la:
pa ne znam brate koja je godina bila tacno...eto ako znas kad je Ganic to sve napravio, onda tad je i dio tog novca dobila i Bosna..ma nije to ni bitno vise davno je to bilo, a nama tad i nije trebalo s obzirom da smo radili kao pravi klub sto je naprimjer i Terzic daje u jednoj svojoj izjavi..
Ma bitno je da ti znas da je Bosna dobila novac, a to sto nemas argumenata, to je druga prica :lol: :lol:
pa normalno da se nikad nece ni dokazat da su dobili tu lovu( a jesu 100%) cuj nemam argumenata da dokazem da su dobili, a kako ti mozes dokazat da Bosna nije dobila tu lovu?... isto tako sto ces samo reci da nije istina jeli?...pa logicno je da ces reci da nije istina, ali ljudi kojis u igrali za taj klub su tako pricali po gradu...ma dobro to sam samo onako spomeno, jer ipak se nekim izlazi u susret da se spasi klub, dok drugim opet ne... pa eto neku noc si na face to face mogao da cujes covjeka kako kaze da ga nisu neki podrzali da bude u vladi samo zato sto nije sa njima uz KK Bosna kojoj treba pomoc :)...to je ono sto najvise mrzim u nasoj drzavi, jer klubovi koji ne dolaze iz Sarajeva nemaju nikakvu podrsku vladinih institucija, dok evo kako vidim Bosni ce uciniti sve kako bi dobila koliku toliku pomoc.
Mislim razumijem nama i ne treba pomoci, jer smo mi krivi za nasu katastrofu i niko drugi, ali kad vec pomaze se Bosna moze onda i Sloboda dobiti neku pomoc..
Sad tebi opet nece biti pravo sto sam ja ovo ovako napisao kosto gledam, ali da ti je klub iz drugog grada vjerovatno bi imao isto misljenje.
Izvini, ali prica ti ne pije vodu. Pazi, kada je Imamovic preuzeo Bosnu, a to je bilo prije nego sto se Neno vratio, i kada su poslije poceli da dovode igrace, i da se klub stabilizuje, tada se masa sponzora prikljucila Bosni. Onda te godine kada se obezbijedila NLB liga, tada je vec prica postala ozbiljna. Bosna je od sponzora imala: Apoteke Sarajevo, Mercator, Pliva, dva - tri osiguranja, Hypoalpe Adria, onda poslije LG, poslije je cak usao i Hemofarm Vrsac, i jos jedna firma cak iz Banja Luke. Telecom je rijetko kada ispostovao svaku svoju transu. Imamovic je iz ASE crpio najveci dio novca, a onda dolazi Final 8, i Kanton se aktivno ukljucuje, ne FEDERACIJA, ne drzava, nego Kanton Sarajevo i Grad Sarajevo. Tada se daje novac za rekonstrukciju Skenderije, Kanton je placao i treninge citavom USD Bosna, do unazad dvije godine. Zato u periodu od 2004 - 2009 niko nema pfeninga duga prema Skenderiji. Znaci, nije Federacija, nije Vlada, cak ni Telecom, koji je rijetko kada ispostovao dio dogovora, a onda je Nihad skontao da to ne moze da ide kako je zamislio i onda su pocele mutne radnje. Ostalo je historija.

Neupitno je da su se velike igra vodile/vode oko Bosne, ali dokle ce vise da postoji taj animozitet prema Sarajevu i da se samo ulaze u sarajevske klubove? A to nije istina. RK Bosna ne dobija velika sredstva, od Federacije su to mizerna sredstva. Drugo je sto vi pare od Kantona Sarajevo, svojatate kao svoje, to je neka druga stvar.

Sto se tice spasavanja Bosne, grdno si se prevario. Bosnu ceka gora sudbina od Slobode, i neka iz razloga sto su sami sebe doveli gdje su. Niko nece nista uraditi po tom pitanju. A ja ipak mislim da se Bosna i Sloboda ne mogu porediti, to znas sigurno. Bosna je veci i trofejniji klub od Slobode, pa ce da propadne. Split je bio europska krema, pa je tiho propadao, i na kraju se raspao. Kapitalizam je vrlo vrlo surov.

Jos jednom ponavljam, rasclani pare od Kantona, od grada i pare od drzave.
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

Avatar
Crveni Barun
Postovi: 285
Pridružen/a: 28 apr 2011, 00:25
Lokacija: NEBO
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la Crveni Barun » 16 jun 2011, 22:24

TaRgEt_ je napisao/la:99 % da se Sloboda gasi Barune i da krece novi klub od A2 lige , a da duzni smo 4 miliona .
šteta zbog slobode ali ako je to jedini izlaz jbg počet sve ispočetka pa malo pametnije voditi klub a ne srljati i zaduživati se preko mjere
Manfred Albrecht Freiherr von Richthofen
"... samo jednim metkom uništilo se sve ni na obična hulja ne umire tako a ne jedan od najvećih onaj kojemu svako duguje poštovanje ... " N.York Times 1917
HKK Široki - PONOS Hrvata BiH
PRIKAZE - KISELJAK

Avatar
TZ_BoY
Postovi: 475
Pridružen/a: 16 okt 2010, 11:53
Lokacija: Salt city
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la TZ_BoY » 16 jun 2011, 23:41

Sad svaka utakmica kantonalni derbi ..... U kojoj ligi igra Student ? :?:
Live for nothing or die for something

<3 FC Barcelona | mes que club <3
<3 FK Sloboda <3
<3 Mercedes Mclaren <3

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22762
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la SaltCityAttack » 17 jun 2011, 11:49

ma nece se raspasti Sloboda Dita u to ne vjerujem i to su samo izjavili kako bi privukli nekoga ko bi im pokusao pomoci ili da se drzava smiluje da nam nesto oprosti...mislim ne znam sta da kazem koliko misle da je neko budala da ce im pomoci da se izvuku?... pa kad se promjene svi kompletno ljudi u klubu i kad dodju oni kojima je stalo do Slobode onda moze se pricati i oprastanju dugova i pomoc od nekih sponzora...Zarko Vujovic je bio legenda i covjek kojeg sam izrazito cijenio tokom njegove igracke karijere, ali kako se ubacio kao glavni covjek u klubu, pa zatim jos se uvukao u politiku, zaista me razocarao i sve ono sto sam mislio za njega sada pada u vodu...prodavali su nasu djecu za nista i sve sto su zaradilo bog pito gdje je zavrsilo..
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
harry_90
Postovi: 19815
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 18 jun 2011, 12:05

Bila bi velika steta kada bi se klub ugasio i 60 godina tradicije baceno u zaborav.Zarko Vujovic je unistio ovaj klub sa svojim prijateljima :evil: i da se krene od A2 lige,opet bi pobjegulja Vujovic bio glavni u novom klubu kako se prica ?

Jedan komentar sa tuzlanskog portala :

nteresuje me da li će Predsjednik SD gospodin Tanović da podrži svog stranačkog kolegu Vujovića.Naravno, Vujović nema veze sa načelima SDP-a.To je dokazao 92 godine kada je pobjegao iz Tuzle. Veoma je žalosno da takva osoba, pobjegulja, primitivac, glasač za smanjenje budžeta za sport, početnik u čitanju knjiga, štela-pravnik, interesdžija, rušitelj svih ljudskih vrijednosti koje je klub imao, prvak u razj..vanju međuljudskih odnosa, veliki savjetnik Kikanović Elmedina, prvak u bogaranju, prvak u prodaji igrača, desna ruka Miška menadžera, desna ruka Marjanka protjeranog direktora banke,čovjek koji nema skim stati u gradu, čovjek kojem je kriv za sve ovaj grad (a naravno zaobilazi načelnika), čovjek koji na sva usta hvali kako je sve bolje uređeno u Bileći (da. onoj istoj Bileći koja organizuje miting za potporu Mladića), čovjek koji je i dalje u sukobu interesa radi OKK, čovjek koji je prvom ratom od prodaje Halilovića sva svoja potraživanja poklopio dok ostali uposlenici nisu plate primili poodavno, čovjek koji je kriv što sve više talentovane djece iz kluba ide u druge klubove, čovjek koji je iskoristio velikog gospodina Stojkovića, čovjek koji je zajedno sa velikim bankarom Marjankom napravio još veća dugovanja u klubu, čovjek koji je prvak BiH u dovođenju igrača koji nemaju sigurnosti u gradu i koji vole generala al ne svakog već najvećeg koljača, čovjek koji će vjerovatno napisati neki esej o Meši jer, prije dvije godine ga je prvi put nabavio i čita bez prestanka (kažu pouzdani izvori da mu je čak bolje i od malih oglasa), čovjek koji će sad pokušati da formira svoj novi klub jer ovaj je izmuzao, čovjek koji je hipnotisan Jaminom Imamovićem, čovjek koji želi iskoristiti Aida Berbića jer mu mali igra u Klubu ,(ali se zajebao Aid je veći mangaš od njega), čovjek radi koga niko od bivših slobodinih igrača ne želi ući u prostorije… i tako dalje i tako dalje, MOLIM VAS DA GA IZBACITE IZ SVIH MOGUĆIH FUNKCIJA, DA MU NE DATE PODRŠKU PREDSJEDNĆE TANOVIĆU, TAJ ČOVJEK UNIŠTAVA SVE ŠTO UHVATI ..ALI I NIJE FER DA POBJEGULJA IMA IKAKVU FUNKCIJU U OVOM GRADU
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
TaRgEt_
Interni moderator
Postovi: 5330
Pridružen/a: 05 maj 2008, 10:40
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la TaRgEt_ » 18 jun 2011, 12:12

Bula prva lasta koja odlazi vrlo vjerovatno , ali hebe ga obestecenje na ugovoru . Ko li ce da plati vidjecemo .
R.I.P Amna Fazlić

KK Sloboda Tuzla
Šampioni BiH : 1994 1996 1997 2000 2001
Finalisti prvenstva : 1995 , 1998 , 1999, 2002
Pobjednici kupa BiH : 1994, 1995,1996,1997, 1999 , 2001
Pobjednici Super Kupa BiH : 1994,1995, 1996,1997, 1998, 1999, 2001

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22762
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la SaltCityAttack » 18 jun 2011, 12:44

taj post je nekakav politicar napisao sigurno...malo je pretjerao sto se tice Zareta...meni je Zare pao u ocima kad je preuzeo klub, ali to da ga fakticki samo sto nije nazvao cet....m je malo previse...onaj ko je i prije pratio Ditu kad se Zare vratio u nju ipak zna da su cak Zareta i u Banja Luci zvali svakakvim imenima, pa je Zare objesio lika za vjesalicu u svlacionici za to se zna...ipak vidi se da i ovaj koji je napisao post ipak pored toga sto voli Ditu, ujedno je i clan druge stranke, odnosno veliki protivnik Zareta....naravno Zare vise nije zasluzio da bude u klubu nakon svega, ali sto je previse previse je
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
TaRgEt_
Interni moderator
Postovi: 5330
Pridružen/a: 05 maj 2008, 10:40
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la TaRgEt_ » 18 jun 2011, 12:48

Sa jednog od portala !!!

Iz dobro obavještenih izvora saznali smo kako je kompromitirani općinski službenik Aid Berbić, predložio gašenje KK "Sloboda" i novi košarkaški početak od najnižeg ranga sa OKK "Sloboda". O svemu tome trebao bi se izjasniti Upravni odbor kluba na sjednici u ponedjeljak. No, da li Upravni odbor kluba ima legitimitet da odlučuje o sudbini kluba sa 65 - godišnjom tradicijom i hoće li sportska javnost Tuzle spriječiti gašenje jednog od simbola grada, ostaje da vidimo.

Zasigurno se pitate odkud naprasno interesovanje Aida Berbića za Sloboda, kada se dobro zna kako su njemu "isplativiji" taxi - štandovi. Odgovor je jasan - Berbić junior je u mlađim kategorijama Slobode, pa se i Berbić senior namjerava rehabilitovati u sport... Pošto je Sloboda u dugovima od oko 4 miliona KM, koji su nastali u vrijeme Seada Husarića, Žarka Vujovića i Marjanka Divkovića, Berbić senior se dosjetio katastrofalne ideje. Ugasiti klub koji je nastariji košarkaški u našoj zemlji i sa potpuno novim krenuti od A2 lige. Navodno za dvije godine Sloboda bi ponovo bila u eliti, ali ko nam to može garantovati. Šta ako primjerice za godinu ili dvije bude jedinstvena A1 liga? Hoće li tada Sloboda s lakoćom preskočiti taj rang...

Međutim, istina je jedna i svi je dobro znamo. Gašenjem kluba sadašnja uprava želi sprati svoju nesposbonost i odgovornost za višemilionske dugove. Nedvojbeno je riječ o kriminalnu i svakako da se u cijelu priču moraju uključiti "kameni spavači" iz Kantonalnog tužilaštva, koji bi odgovorne trebali poslati pred lice pravde
R.I.P Amna Fazlić

KK Sloboda Tuzla
Šampioni BiH : 1994 1996 1997 2000 2001
Finalisti prvenstva : 1995 , 1998 , 1999, 2002
Pobjednici kupa BiH : 1994, 1995,1996,1997, 1999 , 2001
Pobjednici Super Kupa BiH : 1994,1995, 1996,1997, 1998, 1999, 2001

Avatar
harry_90
Postovi: 19815
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 18 jun 2011, 12:58

O sudbini kluba odlucivat ce ljudi koji su ga doveli do ove situacija,bankari,pobjegulje itd.

Sta ovaj Berbic glumi,ja mislim da on jos nije prezalio sto nije postao ministar trgovine,turizma i saobracaja u BiH :lol: pa sad hoce da gasi klub radi svog djeteta :evil:
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22762
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la SaltCityAttack » 18 jun 2011, 13:58

ebiga kakvo je stanje ugradu takvi su nam i klubovi...vise navijaca nema, jer stare navijace su kosarkasi, pa i fudbaleri otjerali, nove danas manje vise interesuje klub , a znamo dobro koliko je ljudi po iraku i afganistanu ebiga to je vec neko i napomenuo...jedino da se sav narod digne i da trazi pomoc, ali boli qurac ikog za Slobodom care moj..daj boze da se nasi klubovi iz RSD Sloboda ponovo vrate tamo gdje po imenu i pripadaju
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
kksiroki
Postovi: 1082
Pridružen/a: 27 sep 2008, 19:49
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la kksiroki » 18 jun 2011, 14:50

meni nije jasno jesu li ovo ljudi svijesni sta znaci gasenje kluba , jesu li svjesni da sve sto se veze za taj koji se gasi ide zajedno s njim u povijest i da novi klub ne preuzima nista od tradicije,titula,uspjeha.... koju je posjedovao stari klub.
104-77 , da je malo nije malo , da je puno pa puno je , da je previše pa i nije previše .

Avatar
TaRgEt_
Interni moderator
Postovi: 5330
Pridružen/a: 05 maj 2008, 10:40
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la TaRgEt_ » 26 jun 2011, 13:20

Svi oni dobro to znaju kksiroki ali ne haju iz razloga , sto valja se oprati za ono sto si upropastio , valja opravdati lovu koja je nestala beztraga 8-)
R.I.P Amna Fazlić

KK Sloboda Tuzla
Šampioni BiH : 1994 1996 1997 2000 2001
Finalisti prvenstva : 1995 , 1998 , 1999, 2002
Pobjednici kupa BiH : 1994, 1995,1996,1997, 1999 , 2001
Pobjednici Super Kupa BiH : 1994,1995, 1996,1997, 1998, 1999, 2001

Avatar
TaRgEt_
Interni moderator
Postovi: 5330
Pridružen/a: 05 maj 2008, 10:40
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la TaRgEt_ » 27 jun 2011, 15:08

Mirza Hrnčić novi član Živinice Dino Kafe :lol:
R.I.P Amna Fazlić

KK Sloboda Tuzla
Šampioni BiH : 1994 1996 1997 2000 2001
Finalisti prvenstva : 1995 , 1998 , 1999, 2002
Pobjednici kupa BiH : 1994, 1995,1996,1997, 1999 , 2001
Pobjednici Super Kupa BiH : 1994,1995, 1996,1997, 1998, 1999, 2001

domineysn
Postovi: 392
Pridružen/a: 20 sep 2009, 18:28
Lokacija: Boston (na čajanki)
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la domineysn » 27 jun 2011, 19:49

TaRgEt_ je napisao/la:Mirza Hrnčić novi član Živinice Dino Kafe :lol:
Pravo se usrećio; :mrgreen: eto, ako ništa, imat će gratis zalihe "Dino kafe". :lol:
Still learning...

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.