Chat - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderator/ica: insider

Avatar
Sulejman-paša
Postovi: 31
Pridružen/a: 29 jun 2011, 13:54
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Sulejman-paša » 29 jun 2011, 23:37

Dylan Dog je napisao/la:De ba,nemojte mudrovanja,ne mogu nigdje na netu da nadjem tekst,znam refren al treba mi citava,de nek neko ucini dobro djelo,preslusa pjesmu i postavi tekst :D
jel ovo ??

Ni ti za mene nisi
dala zakletvu
sad nek te srce trazi
u istini i lazi

Ako te prevarim
s nekom u prolazu
da Bog da izgorim
u duse svoje porazu

Ref.
Dal' jos kosu vezes
kao nekad davno
kao nekad za mene
kad je srce moje
kucalo zbog tebe
srce moje zbog tebe

Ne brojim poraze
nijedna nema dusu
jer odlaze i dolaze
a vjetrovi mi pusu

Ja jos kosu vezem
kao nekad davno
kao nekad za tebe
kad je srce moje
kucalo zbog tebe
srce moje zbog tebe
Ko drugom jamu kopa, sam u Nju orleans

Avatar
Dylan Dog
Postovi: 6327
Pridružen/a: 01 jul 2009, 04:10
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Dylan Dog » 29 jun 2011, 23:39

Ma nije,to je valjda neka druga njihova pjesma ciji tekst ima na netu,ovu sam postavio gore pa de preslusaj i napisi tekst molim te :D
Tragedija!Bosna i Hercegovina gubi svog najvećeg dragulja??Pogibljeni start znači kraj potencijalno velike karijere?? Pogledati na:
http://www.pohrani.com/f/1h/RC/SsrCfkJ/dajv.gif

Avatar
Dylan Dog
Postovi: 6327
Pridružen/a: 01 jul 2009, 04:10
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Dylan Dog » 29 jun 2011, 23:47

Pa zar niko :(
Tragedija!Bosna i Hercegovina gubi svog najvećeg dragulja??Pogibljeni start znači kraj potencijalno velike karijere?? Pogledati na:
http://www.pohrani.com/f/1h/RC/SsrCfkJ/dajv.gif

Avatar
spielführer_21
Postovi: 3484
Pridružen/a: 29 okt 2010, 20:15
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la spielführer_21 » 29 jun 2011, 23:50

Dylan Dog je napisao/la:Pa zar niko :(
Čekaj dva minuta, sad ću...

Godine dolaze, godine dolaze
I pored mene prolaze
Na život nisam ljut, ostaću mlad zasad
Na život nisam ljut, godine sretan put

Život mi je jako dobar prijatelj, a tvoja ljubav lijek za sve
Brzo živim ali sporo nestajem uvijek kad si kraj mene

Vrelo moje mladosti, srećo moja to si ti
Kad tebe poljubim, odmah se pomladim, kraj tebe nikada ne starim

Godine dolaze....

Vrelo moje mladosti....

Godine dolaze...
Zadnja izmjena: spielführer_21, dana/u 29 jun 2011, 23:56, ukupno mijenjano 1 put.
Omiljena forumašica: http://forum.sportsport.ba/memberlist.php?mode=viewprofile&u=2
Omiljeni muzičar: http://www.youtube.com/watch?v=lbauVj2vLu4

fera
Postovi: 6770
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la fera » 29 jun 2011, 23:51

Dylan Dog je napisao/la:Pa zar niko :(
godine prolaze laste mi ne dolaze to ti je stari hit :P
You are someone else I am still right here

Ismire odlazi!!!

Avatar
Dylan Dog
Postovi: 6327
Pridružen/a: 01 jul 2009, 04:10
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Dylan Dog » 30 jun 2011, 00:00

spielführer_21
puno hvala ;)

Fera,znam ja ovu pjesmu,dobra je,al mi je trebao citav tekst a zvucnici mi ne rade..
Tragedija!Bosna i Hercegovina gubi svog najvećeg dragulja??Pogibljeni start znači kraj potencijalno velike karijere?? Pogledati na:
http://www.pohrani.com/f/1h/RC/SsrCfkJ/dajv.gif

Avatar
harry_90
Postovi: 18327
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la harry_90 » 30 jun 2011, 00:05

Sjeverna Koreja,odnosno diktatura Velikog vodje Kim Jong-ila ,naredio da se sveucilista zatvore i da se studenti posalju u tvornice i na gradilista .
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

fera
Postovi: 6770
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la fera » 30 jun 2011, 00:34

harry_90 je napisao/la:Sjeverna Koreja,odnosno diktatura Velikog vodje Kim Jong-ila ,naredio da se sveucilista zatvore i da se studenti posalju u tvornice i na gradilista .
da hoce i kod nas tako :mrgreen:
You are someone else I am still right here

Ismire odlazi!!!

Avatar
legenda reala
Postovi: 32104
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la legenda reala » 30 jun 2011, 00:42

Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
hodža
Postovi: 8627
Pridružen/a: 09 avg 2010, 00:15
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la hodža » 30 jun 2011, 00:43

Nezvanično saznajemo da je prekršajni nalog uručen Azizu Gluščeviću Zisku, najpopularnijem Goraždaninu
stani malo....pa zar nisi ti najpopularniji ?? :roll: :roll:

:mrgreen:
FORZA MARŠAL !!!

fera
Postovi: 6770
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la fera » 30 jun 2011, 00:44

hodža je napisao/la:
Nezvanično saznajemo da je prekršajni nalog uručen Azizu Gluščeviću Zisku, najpopularnijem Goraždaninu
stani malo....pa zar nisi ti najpopularniji ?? :roll: :roll:

:mrgreen:
...sto nas dovodi do zakljucka da je on zisko :!:
You are someone else I am still right here

Ismire odlazi!!!

Avatar
hodža
Postovi: 8627
Pridružen/a: 09 avg 2010, 00:15
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la hodža » 30 jun 2011, 00:51

;)

:D
FORZA MARŠAL !!!

Avatar
legenda reala
Postovi: 32104
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la legenda reala » 30 jun 2011, 00:53

Jesam najpopularniji al na ovom forumu :lol: :lol: :lol:
Čuj ja Zisko e šta sve neće naumpasti ovom Asimu Ferhatoviću mlađem

Ma ba Zisko nedavno položio vozački i kupio neko auto i eto udario čovjeka :lol: :lol:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 13528
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la LBJ MVP » 30 jun 2011, 00:56

legenda reala je napisao/la:Jesam najpopularniji al na ovom forumu :lol: :lol: :lol:
Čuj ja Zisko e šta sve neće naumpasti ovom Asimu Ferhatoviću mlađem

Ma ba Zisko nedavno položio vozački i kupio neko auto i eto udario čovjeka :lol: :lol:
Ne bi me čudilo da i ti ne uradiš ovako nešto pa da onda ipak ti budeš najpopularniji goraždanin :P
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

Avatar
harry_90
Postovi: 18327
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la harry_90 » 30 jun 2011, 00:59

Ponos grada Zisko :lol:
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
legenda reala
Postovi: 32104
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la legenda reala » 30 jun 2011, 01:09

harry_90 je napisao/la:Ponos grada Zisko :lol:
Ponos grada Andrea Petković :mrgreen: vidim da je obožavaš :P

Vidim dosta tenisera iz Tuzle pa kakav si mi ti sa bijelim sportom :lol: :lol:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

fera
Postovi: 6770
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la fera » 30 jun 2011, 01:13

legenda reala je napisao/la:
harry_90 je napisao/la:Ponos grada Zisko :lol:
Ponos grada Andrea Petković :mrgreen: vidim da je obožavaš :P

Vidim dosta tenisera iz Tuzle pa kakav si mi ti sa bijelim sportom :lol: :lol:
bolje mu ide sa bijelim linijama :D
You are someone else I am still right here

Ismire odlazi!!!

Avatar
Edward
Postovi: 55
Pridružen/a: 30 jun 2011, 09:33
Lokacija: Erm, the north west!
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Edward » 30 jun 2011, 09:40

Čestitam rođendan Rooney88, Adnanu_86, sarajliji89 i Harisu. ;)
He never fails to achieve new heights in being effin' stupid!

asylum
Postovi: 641
Pridružen/a: 19 okt 2010, 23:17
Lokacija: Where penguins can fly
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la asylum » 30 jun 2011, 10:15

Sretan vam rodjendan momcine. :D

ever
Postovi: 881
Pridružen/a: 13 jan 2011, 08:45
Lokacija: ovejaraS
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la ever » 30 jun 2011, 10:33

Sretan rodjendan djevojcicama..

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []