NK Široki Brijeg

Dabar
Postovi: 942
Pridružen/a: 27 mar 2010, 11:44
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Dabar » 01 jul 2011, 17:57

mostarskiplemic je napisao/la:
ŠB_Fidelis je napisao/la:'Vase', 'tvoje'? :) Nemoj se bolan dalje prosipati, molim te. ;)
Odakle ti da preselih ili da se ''izgubih'' u svemu? Bogami nas stan je i sad gdje je bio. I uvijek ce biti. Nazalost, brojni oni koji su u njemu zivjeli, pa i u samoj zgradi vise ne. Mostar je davno prestao biti grad u smislu u kojem se danas predstavlja javnosti, nazalost, mozes lagati ljudima ili sam sebi, to sto moderni urbani seljakluk koji se danas proteze avenijom se pokusava progurati kroz grad nakon cijele najezde i radikalizacije takvih poput tebe i radikalizacije ''s one strane'' kao reakcijom, ha to je druga prica. Da je to i dan danas grad... i nije. Ne na isti nacin. Da ga ja zato il zbog takvih kompleksasa i djece manje volim? Nikad. Ma, znas sta, nemas ti kapaciteta za taj razgovor, mozda za jedno desetak godina kad izadjes iz puberteta. ;)
Prijatelju kad vi prestanete lagati sebe lakse ce vam biti,imas jedan argument i taj je da sam ja "maloljetan" i to ne argument vec pretpostavku koja nadasve nije tocna.
Mostarac od glave do pete,pratio Zrinjskog kad je obnovljen,gostovanja po ligi Herceg Bosne ,prvi odlazak sa Ultrasima u Sarajevo ,gledanje 15 dugih godina zaposljavanje "skutorske " djece u mom rodjenom gradu,gledanje u ratu lopovluke sirokobrijeske "gospode",nemoj mi ti pricati o seljakluku osobo sa sirokog brijega !
Ti mostar ne mozes dozivjeti iz grada na listici jer to jednostavno nije moguce!
Aje cigane jedan nađi negdi marak,odi u kafanu i naruči kafu s mlikom i čašu vode

Avatar
mostarskiplemic
Postovi: 238
Pridružen/a: 29 jun 2011, 20:56
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la mostarskiplemic » 01 jul 2011, 17:59

Palatalizacija kad na vrhu Zovnice u smjeru prema gradu na Listici slovo M prelazi u N ! :lol: :lol: :lol:
Dabre knjigu u ruke i nauci pravilno upriliku koristiti hrvatski jezik!

cuj mlikom! :lol: :lol: :lol:
cuj negdi! :lol: :lol: :lol: :lol:
Zadnja izmjena: mostarskiplemic, dana/u 01 jul 2011, 18:00, ukupno mijenjano 1 put.
Nije sve tako crno,nekad se i proslavimo u europi ...Tre penne:Zrinjski 2:9

Avatar
Ted Mosby
Postovi: 4315
Pridružen/a: 14 nov 2009, 18:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Ted Mosby » 01 jul 2011, 17:59

Ma neće kavu jer ju je popio s majkom, samo će čašu vode. Ja ne znam šta on više piše na našoj temi, njemu u inat prolazimo u četvrtak ove Slovence.
Only ONE UNITED
Kimi Raikkonen:"How does it feels to drive at 300 km/h? - It feels normal."
Srcu mome tiha patnja, oku mome radost i sjaj, Dinamo Zagreb najbolji si znaj
Podrška Jackyu

Avatar
Galion
Postovi: 2861
Pridružen/a: 06 jun 2010, 15:50
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Galion » 01 jul 2011, 18:00

@mostarski plemić nosi se s naše teme, samo provociraš

Avatar
Ted Mosby
Postovi: 4315
Pridružen/a: 14 nov 2009, 18:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Ted Mosby » 01 jul 2011, 18:03

Ja se pitam zašto Barišić i Kožulj baš prelaze u NK Široki Brijeg. Zašto ne ostanu u Zrinji?
Only ONE UNITED
Kimi Raikkonen:"How does it feels to drive at 300 km/h? - It feels normal."
Srcu mome tiha patnja, oku mome radost i sjaj, Dinamo Zagreb najbolji si znaj
Podrška Jackyu

Avatar
ŠB_Fidelis
Postovi: 5806
Pridružen/a: 21 feb 2009, 04:16
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la ŠB_Fidelis » 01 jul 2011, 18:32

Eh, cuj argument po cemu si maloljetan. Jednostavno jesi. Pogledaj si vokabular, pogledaj si izraze, pogledaj si tu infantilnu potrebu za vrijedjanjem i dokazivanjem ''medju rajom''. Jos dodjes na temu i provociras namjerno, izbacujes frustracije ka Širokom, nesto pises o generalima, listici, mladosti, wtf?

Pratio Zrinjski otkad je obnovljen u ligi HB? Ma da ti ne kazem sta si pratio, odnosno sta ste pratili i gdje u ligi HB, boze dragi, kao da se nitko toga ne sjeca osim vas, a redovito zasute svi cim pocnu o tome pricati, pa im objasni netko par stvari tko je ustvari tad nesto i radio, kakvo je stanje i kakve su stvari bile, samo zato sto se netko danas osilio pa misli da moze odjednom krojiti vlastite cinjenice nakon Green Street-a. Pa tko sada sebe laze? Evo, upravo si potvrdio da si dijete. Ili to ili ostarjela, razocarana sitna dusa, iskompleksiran nekim drugim stvarima. Ne valja ti to bolan. Ali vjerovatnije da je to prvo cim izvali ovu glupost o Zrinjevcima na Zrinjskom u HB ili ta seljacka prica o ''skutorima'' i ''skutorskoj djeci''. Haj bolje ti je da stanes ovdje,za tvoje dobro, da provjeris malo sa starijim momcima iz tvoje grupe to sto si napisao, da te ja ne moram obrazovati, neki od tih momaka su i za Velez navijali ne tako davno, nije sramota nikakva, pa makar ce realno reci neke stvari zbog toga. Da liga HB, ehh...
Aj aj, nemam vremena, cut cemo se kad odrastes malo ili naucis normalno diskutirati, mani se te pacenicke price, pozdrav. ;)
Zadnja izmjena: ŠB_Fidelis, dana/u 01 jul 2011, 18:39, ukupno mijenjano 1 put.
...Život za Široki...

Avatar
mostarskiplemic
Postovi: 238
Pridružen/a: 29 jun 2011, 20:56
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la mostarskiplemic » 01 jul 2011, 18:38

ŠB_Fidelis je napisao/la:Eh, cuj argument po cemu si maloljetan. Jednostavno jesi. Pogledaj si vokabular, pogledaj si izraze. Jos dodjes na temu i provociras namjerno, izbacujes frustracije ka Širokom, nesto pises o generalima, listici, mladosti, wtf?
Pratio Zrinjski otkad je obnovljen u ligi HB? Ma da ti ne kazem sta si pratio, odnosno sta ste pratili i gdje u ligi HB, boze dragi, kao da se nitko toga ne sjeca osim vas, a redovito zasute svi cim pocnu o tome pricati, pa im objasni netko par stvari, kakvo je stanje i kakve su stvari bile, samo zato sto se netko danas osilio pa misli da moze odjednom krojiti vlastite cinjenice. Pa tko sada sebe laze? Evo, upravo si potvrdio da si dijete. Ili to ili ostarjela, razocarana sitna dusa, iskompleksiran nekim drugim stvarima. Ne valja ti to bolan. Ali vjerovatnije da je to prvo cim izvali ovu glupost o Zrinjevcima na Zrinjskom u HB ili ta seljacka prica o ''skutorima'' i ''skutorskoj djeci''. Haj bolje ti je da stanes ovdje,za tvoje dobro, da provjeris malo sa starijim momcima iz tvoje grupe to sto si napisao, da te ja ne moram obrazovati, neki od tih momaka su i za Velez navijali ne tako davno, nije sramota nikakva, makar ce realno reci neke stvari zbog toga. Da liga HB, ehh...
Aj aj, nemam vremena, cut cemo se kad odrastes malo ili naucis normalno diskutirati, mani se te pacenicke price, pozdrav. ;)

Opet isto,fali ti argumenata,mnogo recenica malo cinjenica!
Sam sebe upletes u svoje recenice da na kraju tvoj jedini cilj biva:napisi sto vise da me nitko ne razumije,ne dovrsavas svoje recenice i pravis se pametan .
Reci nesto konktetno ili prestani pisati dvosmislene recenice ...
Ja davno odrastao a ti kad se vratis u surovu istinu i surovi svijet oko sebe javi se!
Nije sve tako crno,nekad se i proslavimo u europi ...Tre penne:Zrinjski 2:9

Avatar
ŠB_Fidelis
Postovi: 5806
Pridružen/a: 21 feb 2009, 04:16
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la ŠB_Fidelis » 01 jul 2011, 18:40

Jelde, do mene je, u pravu si, ja sam bez argumenata i ne znam se izrazavati kao odrasla osoba i iskompleksiran sam do te mjere da o drugima pisem i na vlastitoj temi, ja se ispricavam. :) Ajde posteno, eto, ako ti tako kazes, vjerovatno je tako. ;)
...Život za Široki...

Avatar
mostarskiplemic
Postovi: 238
Pridružen/a: 29 jun 2011, 20:56
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la mostarskiplemic » 01 jul 2011, 18:43

ŠB_Fidelis je napisao/la:Jelde, do mene je, u pravu si, ja sam bez argumenata i ne znam se izrazavati kao odrasla osoba i iskompleksiran sam do te mjere da o drugima pisem i na vlastitoj temi, ja se ispricavam. :) Ajde posteno, eto, ako ti tako kazes, vjerovatno je tako. ;)
Pozdrav!
Malo smo se prepucavali ,bilo je ugodno "prepirati" se sa vama "gospodine".
Pozdrav.
Da liga HB...tad ste bili puno praceniji i puno vise ljudi je bilo na pecari nego sadasnjih 200!
Nije sve tako crno,nekad se i proslavimo u europi ...Tre penne:Zrinjski 2:9

Avatar
ŠB_Fidelis
Postovi: 5806
Pridružen/a: 21 feb 2009, 04:16
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la ŠB_Fidelis » 01 jul 2011, 18:47

Jasta, tek Torcide Most..., ovaj, Zrinjevaca, uff, ma sta cu ti pricati, nema gdje ih nije bilo i koliko ih ne bijase na BB. :)
A nis', kad se malo saberes i prokontas neke stvari, naucise se kulturi il odrastes, nastavimo. ;)
...Život za Široki...

Avatar
mostarskiplemic
Postovi: 238
Pridružen/a: 29 jun 2011, 20:56
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la mostarskiplemic » 01 jul 2011, 18:51

ŠB_Fidelis je napisao/la:Jasta, tek Torcide Most..., ovaj, Zrinjevaca, uff, ma sta cu ti pricati, nema gdje ih nije bilo i koliko ih ne bijase na BB. :)
A nis', kad se malo saberes i prokontas neke stvari, naucise se kulturi il odrastes, nastavimo. ;)
Obavezno se javi ,cim upoznas vanjski svijet.Vidim da si non -stop online.
Postoji svijet i van ta tvoja cetri zida u malenoj sobici!
Pozdrav iz hvr. stolnog grada tebi!
Nije sve tako crno,nekad se i proslavimo u europi ...Tre penne:Zrinjski 2:9

felix123
Postovi: 1213
Pridružen/a: 26 dec 2010, 17:01
Lokacija: Ta plava skamenjena vječnost
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la felix123 » 01 jul 2011, 18:51

Svaka cast pravim Mostarcima na forumu ima ih par,meni osobno drag je Rosas 7 objektivan lik za razliku od ovog mostarskogplemica
Sva lova iz HB se slijeva u Mostar kako bi ostao srediste Hrvata u BiH
Znamo da vam para oci kolona sa Zovnice ujutro i da se zaposljavaju ljudi iz ŠB a ne iz MO
Sve ove nase jake firme otvaraju poslovnice u Mostaru radi veceg trzista i normalno da zaposljavaju nase ljude i to vam para oci
Na zadnjoj utakmici za KK Zrinjskim (prosle godine jer ove isti nije izborio Ligu 6) ja se u životu neugodnije nisam osjecao ,iako je pola raje u dvorani bilo iz Širokog,to je stvarno bilo za plakat koda smo Velezovci ,toliko mrznje prema hrvatskom klubu ,nazalost tako je i u Capljini i Posusju jer to su kompleksi jbg
Inace sebi sam obecao kad dođe Zrinjski na Pecaru , celavca s bradicom koji je sjedio do mene i hebo nam mater skutorsku,a da ne govorim da redovno dolazi u lozu na Pecaru gleda NLB utakmice ,TOLKO GA IZVRIJEDAT DA CU GA IZ DVORANE ISTRAT ,ETO NE ZV'O SE JA FELIX123

Avatar
mostarskiplemic
Postovi: 238
Pridružen/a: 29 jun 2011, 20:56
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la mostarskiplemic » 01 jul 2011, 18:54

felix123 je napisao/la:Svaka cast pravim Mostarcima na forumu ima ih par,meni osobno drag je Rosas 7 objektivan lik za razliku od ovog mostarskogplemica
Sva lova iz HB se slijeva u Mostar kako bi ostao srediste Hrvata u BiH
Znamo da vam para oci kolona sa Zovnice ujutro i da se zaposljavaju ljudi iz ŠB a ne iz MO
Sve ove nase jake firme otvaraju poslovnice u Mostaru radi veceg trzista i normalno da zaposljavaju nase ljude i to vam para oci
Na zadnjoj utakmici za KK Zrinjskim (prosle godine jer ove isti nije izborio Ligu 6) ja se u životu neugodnije nisam osjecao ,iako je pola raje u dvorani bilo iz Širokog,to je stvarno bilo za plakat koda smo Velezovci ,toliko mrznje prema hrvatskom klubu ,nazalost tako je i u Capljini i Posusju jer to su kompleksi jbg
Inace sebi sam obecao kad dođe Zrinjski na Pecaru , celavca s bradicom koji je sjedio do mene i hebo nam mater skutorsku,a da ne govorim da redovno dolazi u lozu na Pecaru gleda NLB utakmice ,TOLKO GA IZVRIJEDAT DA CU GA IZ DVORANE ISTRAT ,ETO NE ZV'O SE JA FELIX123
Sto mislis sto vas "generalno" gradovi Mostar,Capljina,Posusje ne mogu smisliti?!Nije valjda da vam zavide na vasoj perfektnoj "kulturi".
Iđi vrvi nonamo krvi ti iz livog kolina! :lol: :lol: :lol:
Cuvaj se ti celavca da te celo ne zaljepi,ko kad ste mi jaki ,svako malo vam neka navijacka skupina okupira gradic! :lol: :lol:
Nije sve tako crno,nekad se i proslavimo u europi ...Tre penne:Zrinjski 2:9

york
Postovi: 944
Pridružen/a: 20 avg 2009, 11:29
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la york » 01 jul 2011, 19:05

loš rezultat sinoć, mada i nije tako crn ;) vjerujem da cemo proć zmaječke u četvrtak 8-)

Avatar
NeToBoLa
Postovi: 1608
Pridružen/a: 08 mar 2011, 02:36
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la NeToBoLa » 01 jul 2011, 19:09

A šta mislite o tome da se prestanete svađate i počnete ponovo navijati za Velež ? :mrgreen:
Who dares, wins !

Avatar
ŠB_Fidelis
Postovi: 5806
Pridružen/a: 21 feb 2009, 04:16
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la ŠB_Fidelis » 01 jul 2011, 19:14

Za HKK Široki je sve jasno, a to sto gore navedeni preko noci pokusavaju stvoriti nesto sto mu moze konkurirati pa uporno budu ohladjeni svake godine, please. ;) U ovoj drzavi jedini koji moze u istu recenicu sa KK Široki je KK Bosna, a i ona je generalno odnosno opcenito gledajuci iznad zbog europskog trofeja. Za ostalo je jasno, svi bi htjeli imati sta ima KK Široki, ali, ne mogu, stoga, boze moj, naravno da ce se elektrizirati atmosfera. ;) Al nije kao da je vama strano, sjetis se pobogu i Gruda i svega nedavno, te silnih prepucavanja sa Capljinom uslijed toliko uzastopnih poraza, pa kad se sjetim komentara i svega. Sramota, sramota za hrvatski narod. Ali eto, takvima na cast, ja nemam volje, al uvijek ima onih koji imaju.
I daj pobogu neozbiljan si sa tim iz hrv. stolnog grada, pa koliko dijete moras biti. :)

Ti BoLa tisina tamo. 8-) :lol:
...Život za Široki...

Avatar
NeToBoLa
Postovi: 1608
Pridružen/a: 08 mar 2011, 02:36
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la NeToBoLa » 01 jul 2011, 19:18

Što me bola odmah ušutkavaš u mojoj mirovnoj misiji ? To ja zbog vas. :mrgreen:
Who dares, wins !

Avatar
ŠB_Fidelis
Postovi: 5806
Pridružen/a: 21 feb 2009, 04:16
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la ŠB_Fidelis » 01 jul 2011, 19:32

Ma neka, ima Velez dovoljno fanova, ne treba mirovna misija za takvo sto. :) Nema nikakvog rata uostalom, nego eto, treba objasniti neke stvari, ocito. :)
Zadnja izmjena: ŠB_Fidelis, dana/u 01 jul 2011, 19:36, ukupno mijenjano 1 put.
...Život za Široki...

Avatar
LudLo 4
Postovi: 1063
Pridružen/a: 21 apr 2011, 02:13
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la LudLo 4 » 01 jul 2011, 19:33

NeToBoLa je napisao/la:A šta mislite o tome da se prestanete svađate i počnete ponovo navijati za Velež ? :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Dobar,dobar ! ;)
||| FKZeljeznicar |||
Jaci od ratova,rezima i partija 1921-2011!
...dok ima nas i on ce da traje...

Avatar
um94
Postovi: 69
Pridružen/a: 28 jun 2011, 23:08
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la um94 » 01 jul 2011, 21:29

NeToBoLa je napisao/la:A šta mislite o tome da se prestanete svađate i počnete ponovo navijati za Velež ? :mrgreen:
možda mostarski plemić navija za velež i lažno se predstavlja a tebi tu godra i fino nam spuštaš

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []