Asmir Begović

Moderatori/ce: _dreamer_,Monolog,ribery,insider,TaRgEt_

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la harishp » 15 avg 2011, 09:44

Goalgetter je napisao/la:Kakva gostovanja na TV emisijama, trebao mu se Pape javiti preko Twittera .. :lol:
Jest pa da ovaj put umjesto praznih baterija "optuzi"problem sa nestankom elektricne energije.Samo odlazak u kakav tv studio dolazi u obzir.Taj bi i Batka smuljao.
Sta onda kad se nasrao na Kanadskom radiju rece.Pa nisam ja bas tako mislio,aha kako da ne.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
neko_iz_mase
Postovi: 1775
Pridružen/a: 02 apr 2009, 14:41
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la neko_iz_mase » 15 avg 2011, 12:31

nick je napisao/la: samo mi reci sto da on ima povlastice i kakvu to poruku salje ostalim igracima
Povlastice? Pa zar našem najboljem golmanu trebaju nekakve povlastice da bi stajao na golu. Nije on Mravac da mu trebaju povlastice da igra u reprezentaciji. Momak ima KVALITET, za razliku od pojedinaca, i to se kod svakog normalnog selektora traži. Ali pošto mi nemamo normalnog selektora, onda je to već druga priča.
Jedna država, dva entiteta, tri naroda, četiri pi**e materine.

Avatar
Bilal
Postovi: 2153
Pridružen/a: 04 dec 2009, 12:03
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Bilal » 15 avg 2011, 12:57

neko_iz_mase je napisao/la:
nick je napisao/la: samo mi reci sto da on ima povlastice i kakvu to poruku salje ostalim igracima
Povlastice? Pa zar našem najboljem golmanu trebaju nekakve povlastice da bi stajao na golu. Nije on Mravac da mu trebaju povlastice da igra u reprezentaciji. Momak ima KVALITET, za razliku od pojedinaca, i to se kod svakog normalnog selektora traži. Ali pošto mi nemamo normalnog selektora, onda je to već druga priča.
A ti si sigurno jedan od onih za koje je ciro bio bog, pa su kod tog cire ispred Begovica (koji ima kvalitet) bili i Supic i Nurkovic.

Avatar
STEVIE
Postovi: 4281
Pridružen/a: 02 feb 2011, 11:53
Lokacija: SE1
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la STEVIE » 15 avg 2011, 13:00

Bilal je napisao/la: A ti si sigurno jedan od onih za koje je ciro bio bog, pa su kod tog cire ispred Begovica (koji ima kvalitet) bili i Supic i Nurkovic.
tudjmanovac ti je bio Bog za 2-3 ovi forumasa ovdje koji najvise brane safeta.. ;)
"I'm a man who believes that I died twenty years ago.
And I live like a man who is dead already.
I have no fear whatsoever of anybody or anything." - Malcolm X

Avatar
neko_iz_mase
Postovi: 1775
Pridružen/a: 02 apr 2009, 14:41
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la neko_iz_mase » 15 avg 2011, 13:12

@Bilal, ne daj Bože. Ja sam samo jedan od mnogih koji nije slijep pored očiju, što se očito ta tebe ne može reći.
Ćiro nije bio Bog. On je bio solidan trener, ne trener svjetske klase, ali trener koji je uz to i odlično znao motivisati igrače, za razliku od ovog balvana, koji na terenu izgleda kao drvena Marija. Ali, isto tako, Ćiro kakav je da je, za Sušića je prof.dr. što se tiče trenerskog posla.
A vidili smo šta ova ekipa može sa, hajmo reći sa solidnim trenerom, a isto tako, kako izgleda sa trenerskim promašajem.
Jedna država, dva entiteta, tri naroda, četiri pi**e materine.

Avatar
Bosnier
Postovi: 2885
Pridružen/a: 02 jul 2008, 13:20
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Bosnier » 15 avg 2011, 13:24

Asmir Begovic ce se vratiti !!!

Aleeeee
Tricolorii su crveni od glave do pete, dok su Bošnjaci i bikova u Rodeu luda kad god imamo posjed. To je pakao u Zenici!

Avatar
Dushi_Rob
Postovi: 889
Pridružen/a: 09 mar 2011, 21:47
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Dushi_Rob » 15 avg 2011, 13:28

Bosnier je napisao/la:Asmir Begovic ce se vratiti !!!

Aleeeee
jest al kad Pape ode...
Kratke hlače,duga brada,kalašnjikov ambasada...

Be Casual ...

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Principatus » 15 avg 2011, 13:32

Kompliment SS.ba za uradjen interview. Svi samo nagadjaju, ali ovako bar znamo otprilike situaciju.
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
delija
Postovi: 1108
Pridružen/a: 29 jan 2009, 23:40
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la delija » 15 avg 2011, 13:32

E sad bi bilo pametno da SportSport nazove Safeta i upita za komentar..Ako treba nek ih oni pomire, mogli bi se necim diciti :D

deni_m1312
Postovi: 556
Pridružen/a: 11 okt 2008, 15:19
Lokacija: dno dna
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la deni_m1312 » 15 avg 2011, 13:33

mir mir mir niko nije kriv :D

Avatar
_dreamer_
Moderator
Postovi: 6336
Pridružen/a: 03 sep 2009, 12:12
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la _dreamer_ » 15 avg 2011, 13:41

delija je napisao/la:E sad bi bilo pametno da SportSport nazove Safeta i upita za komentar..Ako treba nek ih oni pomire, mogli bi se necim diciti :D
X

Val bas. Sad Papetu ove rijeci pod nos pa da vidimo kako ce reagovati... Upakujte to fino
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)

Avatar
Bilal
Postovi: 2153
Pridružen/a: 04 dec 2009, 12:03
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Bilal » 15 avg 2011, 13:51

neko_iz_mase je napisao/la:@Bilal, ne daj Bože. Ja sam samo jedan od mnogih koji nije slijep pored očiju, što se očito ta tebe ne može reći.
Ćiro nije bio Bog. On je bio solidan trener, ne trener svjetske klase, ali trener koji je uz to i odlično znao motivisati igrače, za razliku od ovog balvana, koji na terenu izgleda kao drvena Marija. Ali, isto tako, Ćiro kakav je da je, za Sušića je prof.dr. što se tiče trenerskog posla.
A vidili smo šta ova ekipa može sa, hajmo reći sa solidnim trenerom, a isto tako, kako izgleda sa trenerskim promašajem.
Ma da, nisi ti slijep. Samo onako su ti Begoviceve greske razlog da pljujes po Safetu Susicu.

aqarius
Postovi: 3965
Pridružen/a: 12 maj 2009, 16:54
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la aqarius » 15 avg 2011, 14:00

E Bego h e b o sam te juče 300 puta ali samo zbog Chelsea,hajde sada da te vidimo protiv Uniteda ,Liverpoola,Shitija(negdje treba y)...Juče mi nisi valjao ,ali mora se priznati da je extremno dooobaarrr,.Povrat u repku je prirodni tok događaja...Mislim da se Pape i sada izjeda i smišlja kako ga zovnuti i staviti na gol a da u isto vrijeme ne povrijedi Kenu...

Avatar
Bosnier
Postovi: 2885
Pridružen/a: 02 jul 2008, 13:20
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Bosnier » 15 avg 2011, 14:13

SportSport.ba

Daj nazovite Susica , i pitajte njega za komentar !
Tricolorii su crveni od glave do pete, dok su Bošnjaci i bikova u Rodeu luda kad god imamo posjed. To je pakao u Zenici!

MostaracVelezovac
Postovi: 2504
Pridružen/a: 27 okt 2009, 18:04
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la MostaracVelezovac » 15 avg 2011, 14:49

Ja sam davno rekao, između Begovića i Sušića u repki, BiH treba da izabere Begovića.

Sušić samo zna lajat na igrače preko medija nakon poraza, kao ono "eto sam im reko", a ovaj problem sa Begovićem bi svaki normalan trener sam izgladio u 4 oka da niko i ne zna. To je sve Sušićeva neprofesionalnost.
http://www.heroji.ba/midhat-hujdur/

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la kobe24 » 15 avg 2011, 15:14

Bosnier je napisao/la:SportSport.ba

Daj nazovite Susica , i pitajte njega za komentar !
Ma i da ga nazovu on im nece dat' nikakav konkretan odgovor u vezi s Begovicem. On uvijek ide nesto okolo, nista direktno. Kad' su ga pitala oko Papca, on je sve govorio: (parafraziram) "Ja cu pozvati igrace koji su trenutno standardni u svojim klubovima, pozvacu one koji su u formi. I svakako onaj ko treba biti, i bice, pozvan!" I neko vrijeme nije zvao Sasu, pa ga jedva nekako na kraju pozvao...Necemo mi sigurno gledati Asmira u dresu nase repke dok se Safet na klupi iste, a volio bih da se varam!
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Za_raju
Postovi: 1543
Pridružen/a: 27 mar 2010, 18:56
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Za_raju » 15 avg 2011, 15:48

kobe24 je napisao/la:Ma i da ga nazovu on im nece dat' nikakav konkretan odgovor u vezi s Begovicem. On uvijek ide nesto okolo, nista direktno. Kad' su ga pitala oko Papca, on je sve govorio: (parafraziram) "Ja cu pozvati igrace koji su trenutno standardni u svojim klubovima, pozvacu one koji su u formi. I svakako onaj ko treba biti, i bice, pozvan!" I neko vrijeme nije zvao Sasu, pa ga jedva nekako na kraju pozvao...Necemo mi sigurno gledati Asmira u dresu nase repke dok se Safet na klupi iste, a volio bih da se varam!
I sta ti prvo padne na pamet u vezi covjeka koji daje takve komentare ili kruzi oko problema kao lesinar???

Meni recimo padne "medja" sjelo na Konjuh planini prije 40 godina,debeli vuneni carapi,merhamet,sda,minder...

To su moje neke asocijacije na takve ljude...


A ovaj intervju je pokazao sta ocekuje Beg u vezi Bjelorusa i sta ustvari covjek zeli... ;)
Najveca laz poslije 9/11 : "Niti jedan klub Susic nije odveo u drugu ligu" By Pasodzigera@
Safet Susic ili covjek zvani OM za sve probleme!!!
"No God is Good God "

Avatar
tony-mortale
Postovi: 3534
Pridružen/a: 24 nov 2009, 23:15
Lokacija: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la tony-mortale » 15 avg 2011, 16:39

ovo su kopačke asmira begovića za ovu sezonu
slika
ne kontam zašto bi on stavljao zastavu BiH ako tu zemlju ne voli ili ne želi da igra za nju??
nema smisla, jbg nije jedini koji nije išao u mexico, pa se svi drugi i dalje uredno zovu, ne vidim koji je razlog da ga se ponovo ne zove, pošalju fino poziv u njegov klub, oni ga moraju pustiti, još ga neko nazove i ako se čovjek ne pojavio ponovo (a siguran sam da hoće) onda sazoveš press konferenciju i kažeš uradili smo to i to, ali on se nije pojavio i završiš priču za sva vremena, a ovako svi ganjaju neki inat a preko naših leđa, mi hoćemo da gledamo najbolju BiH reprezentaciju, a u njaboljoj asmir mora biti broj 1 to je jasno
Pato: Siamo una squadra fatta non di compagni, ma di fratelli.

nick
Postovi: 3621
Pridružen/a: 21 maj 2009, 17:01
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la nick » 15 avg 2011, 16:44

neko_iz_mase je napisao/la:
nick je napisao/la: samo mi reci sto da on ima povlastice i kakvu to poruku salje ostalim igracima
Povlastice? Pa zar našem najboljem golmanu trebaju nekakve povlastice da bi stajao na golu. Nije on Mravac da mu trebaju povlastice da igra u reprezentaciji. Momak ima KVALITET, za razliku od pojedinaca, i to se kod svakog normalnog selektora traži. Ali pošto mi nemamo normalnog selektora, onda je to već druga priča.
pa sad to moze reci i pjanic, ja sam najbolji zar trebam dolazit na prijateljske, moze i dzeko ja sam najbolji strijelac koji cu k na prijateljskim... mislim da menisi skonto ali nebitno
spielführer_21 je napisao/la:A najgori među najgorima su Avdo Avdić i Sinan Sinanović. Pa kad im samo imena pročitaš, znaš da u toj familiji nije niko normalan...

nick
Postovi: 3621
Pridružen/a: 21 maj 2009, 17:01
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la nick » 15 avg 2011, 16:49

neko_iz_mase je napisao/la:@Bilal, ne daj Bože. Ja sam samo jedan od mnogih koji nije slijep pored očiju, što se očito ta tebe ne može reći.
Ćiro nije bio Bog. On je bio solidan trener, ne trener svjetske klase, ali trener koji je uz to i odlično znao motivisati igrače, za razliku od ovog balvana, koji na terenu izgleda kao drvena Marija. Ali, isto tako, Ćiro kakav je da je, za Sušića je prof.dr. što se tiče trenerskog posla.
A vidili smo šta ova ekipa može sa, hajmo reći sa solidnim trenerom, a isto tako, kako izgleda sa trenerskim promašajem.
jos da se nadovezem covjek kojeg ti zoves balvan je proglasen najboljim igracem tvoje zemlje, najboljim igracem psg, ima milione, vjerovatno on tebe ne bi nazvo balvanom ali te stvari se uce negdje drugo i vjerovatno je do tvojih godina uspio zaradit milione... zapitaj se gdje je on gdje ti...
spielführer_21 je napisao/la:A najgori među najgorima su Avdo Avdić i Sinan Sinanović. Pa kad im samo imena pročitaš, znaš da u toj familiji nije niko normalan...

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], Kobayashi i 6 gostiju.