HŠK Zrinjski - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

ANTIFA !
Postovi: 6663
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la ANTIFA ! » 21 avg 2011, 23:43

alo_bola je napisao/la:
ANTIFA ! je napisao/la:
alo_bola je napisao/la:2.10.2011
zrinjski-velež 18.30 h

Lomi ga rodjakkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk ! :lol: :lol:

PERVERZIJA dolazi CRVENA ARMIJA !
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: a armije aaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
počerajte kajmaka domačeg sa podveležja ...
Odlazi iz svetinje bola , seljacino jedna brdjane s goranaca , golemo je to kako vi volite pricat o tome vidi se da si upucen o tome , prijatelju os se ikad vratit u rodno selo , ocel ti se stari sjetit sela u kojem je odrastao u kojem je gonjo ovce bio mali coban , il se sada dici da je rodjeni Mostarac da je ovo njegov grad ?
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

medoje
Postovi: 62
Pridružen/a: 02 apr 2011, 18:02
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la medoje » 21 avg 2011, 23:43

MostaracVelezovac je napisao/la:
alo_bola je napisao/la: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: a armije aaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
počerajte kajmaka domačeg sa podveležja ...
... kazase seljaci sa Chula i nastavise okopavat duhan. :o
vratio se nekulturni primat, na temu svoga voljenoga kluba, drago nam je što i ti pratiš naš klub, nema veze što si bez škole, mi ćemo svakoga primit

medoje
Postovi: 62
Pridružen/a: 02 apr 2011, 18:02
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la medoje » 21 avg 2011, 23:46

koliko bijesa u jednom postu, a jadan li si sine moj, reci gdje zivis da ti posaljem nekih knjiga da se obrazujes, nek ti neko barem u familiji dalje od baustele dogura

napravljenje
Postovi: 154
Pridružen/a: 29 mar 2011, 16:09
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la napravljenje » 21 avg 2011, 23:47

ANTIFA ! je napisao/la:
Odlazi iz svetinje bola , seljacino jedna brdjane s goranaca , golemo je to kako vi volite pricat o tome vidi se da si upucen o tome , prijatelju os se ikad vratit u rodno selo , ocel ti se stari sjetit sela u kojem je odrastao u kojem je gonjo ovce bio mali coban , il se sada dici da je rodjeni Mostarac da je ovo njegov grad ?
ČOBANE svi smo mi sa sela, kako god okreneš ;)
HŠK Zrinjski - klub sa tradicijom - http://www.youtube.com/watch?v=lqo3nUfq_LY

b) crveni za igrača Olimpika koji ne prima crvene nikad. čudno, zar ne?

Avatar
ŠB_Fidelis
Postovi: 6277
Pridružen/a: 21 feb 2009, 04:16
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la ŠB_Fidelis » 21 avg 2011, 23:48

Jos kad bi covjek mogao doci ovdje i procitati nesto o Zrijnskom, Velezu, to bi bilo cudo jedno...
...Život za Široki...

miki917
Postovi: 64
Pridružen/a: 14 jul 2011, 12:42
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la miki917 » 21 avg 2011, 23:48

Mostarac veležovac novi plemić. Više postova o Zrinjskom nego o svojoj navodnoj ljubavi veleži. Neka samo miran budi sve je u redu.

medoje
Postovi: 62
Pridružen/a: 02 apr 2011, 18:02
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la medoje » 21 avg 2011, 23:48

napravljenje je napisao/la:
ANTIFA ! je napisao/la:
Odlazi iz svetinje bola , seljacino jedna brdjane s goranaca , golemo je to kako vi volite pricat o tome vidi se da si upucen o tome , prijatelju os se ikad vratit u rodno selo , ocel ti se stari sjetit sela u kojem je odrastao u kojem je gonjo ovce bio mali coban , il se sada dici da je rodjeni Mostarac da je ovo njegov grad ?
ČOBANE svi smo mi sa sela, kako god okreneš ;)
pusti magare nek njače, zanimljiv je, kad dosadi opalit ćemo ga nečim po glavi, tako mu i tata radi :)
Zadnja izmjena: medoje, dana/u 21 avg 2011, 23:49, ukupno mijenjano 1 put.

MostaracVelezovac
Postovi: 2504
Pridružen/a: 27 okt 2009, 18:04
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la MostaracVelezovac » 21 avg 2011, 23:48

medoje je napisao/la:vratio se nekulturni primat, na temu svoga voljenoga kluba, drago nam je što i ti pratiš naš klub, nema veze što si bez škole, mi ćemo svakoga primit
Druze ... trenutno oko 20 godina obrazovanja - bez palog ispita - sto se tice skole. ;)

A da cete ga primat, hocete, ako Bog da 2.10.2011 - u guzicu ko sto ste i danas. :lol: :lol: :lol:
http://www.heroji.ba/midhat-hujdur/

Avatar
alo_bola
Postovi: 232
Pridružen/a: 06 avg 2011, 17:56
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la alo_bola » 21 avg 2011, 23:48

@ANTIFA
brato vi živite u iluziji nekoj da je vehlež neki klub...brato vehlež je umro
-------------------------------------HŠK ZRINJSKI MOSTAR-------------------------------------------------

napravljenje
Postovi: 154
Pridružen/a: 29 mar 2011, 16:09
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la napravljenje » 21 avg 2011, 23:49

MostaracVelezovac je napisao/la:
medoje je napisao/la:vratio se nekulturni primat, na temu svoga voljenoga kluba, drago nam je što i ti pratiš naš klub, nema veze što si bez škole, mi ćemo svakoga primit
Druze ... trenutno oko 20 godina obrazovanja - bez palog ispita - sto se tice skole. ;)

A da cete ga primat, hocete, ako Bog da 2.10.2011 - u guzicu ko sto ste i danas. :lol: :lol: :lol:
Uvijek smo ga od vas primali...moš mislit...ne znam ko ga je primao degeneriče ;)
HŠK Zrinjski - klub sa tradicijom - http://www.youtube.com/watch?v=lqo3nUfq_LY

b) crveni za igrača Olimpika koji ne prima crvene nikad. čudno, zar ne?

neroazzuro
Postovi: 1772
Pridružen/a: 06 apr 2011, 11:38
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la neroazzuro » 22 avg 2011, 01:11

Mozel mi neko od zrinjevaca odgovoriti sta je ono iza desnog gola (na tv-u),svjeze poravnata zemlja. Da nece nesto tu graditi,ne bil bilo srece? Mozda neka tribinica za goste ili nesto tako?
Hvala na odg.
Dževad Hamzić, Sabahudin Delalić, Asim Medić, Safet Alibašić, Adnan Manko, Ismet Godinjak, Mirzet Duran, Adnan Kešmer, Ejub Mehmedović, Ermin Jusufović, Nizam Čančar i Beniz Kadrić

magic
Postovi: 303
Pridružen/a: 27 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la magic » 22 avg 2011, 02:55

neroazzuro je napisao/la:Mozel mi neko od zrinjevaca odgovoriti sta je ono iza desnog gola (na tv-u),svjeze poravnata zemlja. Da nece nesto tu graditi,ne bil bilo srece? Mozda neka tribinica za goste ili nesto tako?
Hvala na odg.
ma onde je bilo pomocno igraliste sa prirodnom travom sad se to srusilo i prosilo bit ce umjetna trava,nista od tribine,a i nema potrebe za sad mislim da su solidni uvjeti gostima koji dolaze...

napravljenje
Postovi: 154
Pridružen/a: 29 mar 2011, 16:09
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la napravljenje » 22 avg 2011, 10:32

http://www.youtube.com/watch?v=7KXvu7U8B9Y

Na 1:11 čist penal na Šunjiću
HŠK Zrinjski - klub sa tradicijom - http://www.youtube.com/watch?v=lqo3nUfq_LY

b) crveni za igrača Olimpika koji ne prima crvene nikad. čudno, zar ne?

Avatar
xinxee
Postovi: 3441
Pridružen/a: 22 avg 2011, 23:40
Lokacija: Wonderland
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la xinxee » 22 avg 2011, 23:48

Govorite sta hocete,al po meni Olimpik s novim trenerom i onakvim igrackim kadrom je zasluzio pobjedu...
"Ima Bosne, beglerbeže i Bošnjaka u njoj! Bili su prije vas i ako Bog da, biti će i poslije vas!" H.Kapetan

Avatar
mostarskiplemic
Postovi: 238
Pridružen/a: 29 jun 2011, 20:56
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la mostarskiplemic » 23 avg 2011, 00:01

xinxee je napisao/la:Govorite sta hocete,al po meni Olimpik s novim trenerom i onakvim igrackim kadrom je zasluzio pobjedu...
Olimpik je trenutno za klasu bolji od Zrinjskog u svakoj liniji osim na mjestu Sunjica,ostalo su sve kvalitetni i provjereni igraci i kad se uigraju mogu doci do svog prvog izlaska u europu...
Vladavic malo nekulturan ali fantastican kao igrac.
Hadzic
Popovic
Dzidic
Stojkic
Kutalia
Zadro
Anicic

nisu igraci za prvih 11. ako se misli u europu...a sa onakvom igrom kao sinoc no way!

Celik : Zrinjski 2
Zrinjski : Olimpic 2
Celik : Olimpic 1 (mozda)

:lol: :lol:
Nije sve tako crno,nekad se i proslavimo u europi ...Tre penne:Zrinjski 2:9

LM#8
Postovi: 24
Pridružen/a: 14 avg 2011, 00:22
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la LM#8 » 23 avg 2011, 13:10

Kakav je bio Marjanovic?

Penal cist nije sviran za Zrinjski i cist je crveni za Olimpik.

Avatar
mostarskiplemic
Postovi: 238
Pridružen/a: 29 jun 2011, 20:56
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la mostarskiplemic » 23 avg 2011, 13:21

Marijanovic odlican,bolji nego Zadro u svakom pogledu! :D
musa izgleda da je pic... cim neke igrace ne smije izbaciti iz momcadi...
dzidica treba zamjeniti sa markicem
Zadru sa Durom
Susica sa Marijanovicem
Stojkica sa Zurzinovom
Popovica sa bilo kakvim juniorom :D
Hadzica sa Melherom ...budala bi vise shvatila!
Nije sve tako crno,nekad se i proslavimo u europi ...Tre penne:Zrinjski 2:9

ljutinar
Postovi: 564
Pridružen/a: 30 jan 2009, 08:51
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la ljutinar » 23 avg 2011, 13:22

magic je napisao/la:
neroazzuro je napisao/la:Mozel mi neko od zrinjevaca odgovoriti sta je ono iza desnog gola (na tv-u),svjeze poravnata zemlja. Da nece nesto tu graditi,ne bil bilo srece? Mozda neka tribinica za goste ili nesto tako?
Hvala na odg.
ma onde je bilo pomocno igraliste sa prirodnom travom sad se to srusilo i prosilo bit ce umjetna trava,nista od tribine,a i nema potrebe za sad mislim da su solidni uvjeti gostima koji dolaze...
solidni uvjeti??? pa bolje da stave goste na planicu ili gorance nego gdje se sada stavljaju

Avatar
mostarskiplemic
Postovi: 238
Pridružen/a: 29 jun 2011, 20:56
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la mostarskiplemic » 23 avg 2011, 13:24

Sta fali uvijetima,u nas barem nema sanse da dodje do igreda kakvi su bili kad su u vase selo dosle Horde zla... :D :D :D
Najbolji uvjeti u BiH za gostujuce navijace,jos su sad "zivine" dobile kavez! :lol:
Nije sve tako crno,nekad se i proslavimo u europi ...Tre penne:Zrinjski 2:9

magic
Postovi: 303
Pridružen/a: 27 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la magic » 23 avg 2011, 13:27

ljutinar je napisao/la:
magic je napisao/la:
neroazzuro je napisao/la:Mozel mi neko od zrinjevaca odgovoriti sta je ono iza desnog gola (na tv-u),svjeze poravnata zemlja. Da nece nesto tu graditi,ne bil bilo srece? Mozda neka tribinica za goste ili nesto tako?
Hvala na odg.
ma onde je bilo pomocno igraliste sa prirodnom travom sad se to srusilo i prosilo bit ce umjetna trava,nista od tribine,a i nema potrebe za sad mislim da su solidni uvjeti gostima koji dolaze...
solidni uvjeti??? pa bolje da stave goste na planicu ili gorance nego gdje se sada stavljaju
pa kralju pogledaj malo europske stadione (ne kazem da je uredjen evropski potpuno) svi stadioni sto imaju 2 ili vise etaza normalno da ce navijaci bit udaljeni malo vise od terena,al su dobri uvjeti pa meni je osobno draze gledat utakmicu sa gornje tribine nego sa donje,puno ljepse izgleda...

Zaključano

Natrag na “HŠK Zrinjski”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.