Vala ne bi se za.ebo kad bi ostao. Blackburn je taraba zesca koja se svake sezone redovno bori za opstanak. Hoffenheim barem ima neke sanse da izadje u Evropu u turbulentnoj ligi kakva je Njemacka. Ili neka saceka, ozdravi, popravi forum pa na zimu u kakav solidniji klub.yup je napisao/la:Mislim da Vedad ostaje u Hoffenheimu.
Vedad Ibisevic
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Vedad Ibisevic
- Ponos Torina
- Postovi: 5869
- Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
- Kontakt:
Re: Vedad Ibisevic
samo preveli sa text iz novina
Re: Vedad Ibisevic
Da. Stvarno ne znam otkud sad to da oni odlucuju. On mora sam odlucit. Ali ipak mi se cini da se njemu bas i ne ide.Ponos Torina je napisao/la:Na Vedadu je da odluci hoce li ici ili ne od njega samog zavisi,a ove gluposti sto pisu na SS.ba kao on je povrijedjen,visemjesecna pauza bla bla kakve gluposti pisu to nije normalno,El Hamoudi se spominje samo u kontekstu ako Ibisevic neodluci da potpise za Blackburn!
- Principatus
- Postovi: 9470
- Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
- Lokacija: Germany
- Kontakt:
Re: Vedad Ibisevic
Nece mu biti ovako ili onako lose.
- Ponos Torina
- Postovi: 5869
- Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
- Kontakt:
Re: Vedad Ibisevic
danas kad sam otisao na njegovu stranicu nigdje nista pa ono niko neodrzava niti sta pise...
Re: Vedad Ibisevic
Vedad Ibišević će postati igrač Blekburna ukoliko prođe medicinske testove. Transfer iznosi šest miliona funti.
Vedad Ibišević će preći iz Hofenhajma u Blekburn za šest miliona funti, ukoliko prođe medicinske testove, uprkos povredi butnog mišića.
Reprezentativac Bosne i Hercegovine sve je dogovorio u vezi sa novim ugovorom i na putu je za Englesku.
Ukoliko Vedad ne prođe medicinske preglede, menadžer Blekburna Stiv Kin će se okrenuti Marokancu El Hamdauiju.
"Jedan ili drugi, nebitno je. Potreban mi je neko ko će postizati golove", izjavio je Stiv Kin.
Re: Vedad Ibisevic
I žene feredže nose.
U mome zavičaju najviše ima
Kamenja i bijede bose.
Pa ipak kad jednom sklopim oči,
želja ce posljednja biti:
Da me se moji drugovi sjete
I da me put juga nose.
Re: Vedad Ibisevic
- Principatus
- Postovi: 9470
- Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
- Lokacija: Germany
- Kontakt:
Re: Vedad Ibisevic
A ti? Hoces se i dalje kladiti dok ne dobijes milione?
Re: Vedad Ibisevic
nikada on nece zabiti na znanje,jedino moze na srecu...a ja sam milione vec dobio tako da sam prestao sa kladjenjemPrincipatus je napisao/la:Mozda ga i ne dovedu, onda ce i dalje sa svojim znanjem zabijati Bayernu i Dortmundu.
A ti? Hoces se i dalje kladiti dok ne dobijes milione?
- Principatus
- Postovi: 9470
- Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
- Lokacija: Germany
- Kontakt:
Re: Vedad Ibisevic
Onaj sto je za BVB potpisao?
Evo preporuci prijateljima i familiji: " onclick="window.open(this.href);return false;
Re: Vedad Ibisevic
Izvinjavam se Donald Trump, nisam Vas prepoznao ! Valjda je zbog "avatara" ili cega vec ...bimbrlica je napisao/la:nikada on nece zabiti na znanje,jedino moze na srecu...a ja sam milione vec dobio tako da sam prestao sa kladjenjemPrincipatus je napisao/la:Mozda ga i ne dovedu, onda ce i dalje sa svojim znanjem zabijati Bayernu i Dortmundu.
A ti? Hoces se i dalje kladiti dok ne dobijes milione?
Pa kako te nije stid pljuvati naseg najborbenijeg igraca??? Samo to da te pitam, ne moras simpatisati Vedu poput nas ali barem imaj postovanja prema njegovom trudu !
Fuj , ko sve ima pristup internetu ...
Be Casual ...
Re: Vedad Ibisevic
nemam ja nikakav avatar,tako da me nisi ni mogao prepoznati sa avatara...Dushi_Rob je napisao/la:Izvinjavam se Donald Trump, nisam Vas prepoznao ! Valjda je zbog "avatara" ili cega vec ...bimbrlica je napisao/la:nikada on nece zabiti na znanje,jedino moze na srecu...a ja sam milione vec dobio tako da sam prestao sa kladjenjemPrincipatus je napisao/la:Mozda ga i ne dovedu, onda ce i dalje sa svojim znanjem zabijati Bayernu i Dortmundu.
A ti? Hoces se i dalje kladiti dok ne dobijes milione?
Pa kako te nije stid pljuvati naseg najborbenijeg igraca??? Samo to da te pitam, ne moras simpatisati Vedu poput nas ali barem imaj postovanja prema njegovom trudu !
Fuj , ko sve ima pristup internetu ...![]()
![]()
a sto se Vede tice hebo ti njegov trud kad smo mi s igracem manje kad je on na terenu...navedi mi barem jednu utakmicu na kojoj je on nesto korisno radio...osim sto je trcao prema golmanu kad ovaj ima loptu i slicno...pa za njega je Muslimovic izmislio fudbal...
- Principatus
- Postovi: 9470
- Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
- Lokacija: Germany
- Kontakt:
Re: Vedad Ibisevic
Utakmice: Albanija, Rumunijabimbrlica je napisao/la:navedi mi barem jednu utakmicu na kojoj je on nesto korisno radio
Korist: Golovi
U prevodu i nacrtano: Poeni
Diskusija zavrsena jer besmislena.
Re: Vedad Ibisevic
TSG 1899: B.Dortmund, Cijela polusezona Bundeske 2008/2009 , Bayern M. , hat trick prosle sezone ne sjecam se protiv koga, kup utakmica protiv Koblenza i tako dalje i tako dalje ....
To je ono sto mi je palo na pamet u ovo gluho doba, ako zelis sacekat do sutra navecer pa da ti video zapisima argumentujem sve ovo navedeno ?!
Be Casual ...
- Papastathopoulos
- Postovi: 6150
- Pridružen/a: 30 jun 2011, 16:20
- Lokacija: Jablanica
- Kontakt:
Re: Vedad Ibisevic
- Principatus
- Postovi: 9470
- Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
- Lokacija: Germany
- Kontakt:
Re: Vedad Ibisevic
Ne iznosim argumente nego se malo salimo. Drugacije izgleda kada se sa ozbiljnim ljudima diskutuje.Papastathopoulos je napisao/la:ne mogu vjerovat da ste se svi odma napalili i iznosite argumente ovom ----- ...pa mi znamo da je vedo igracina i sad ja licno tek vidim koliko nedostaje u repki dok je povrijedjen...manite se ovih sto samo provociraju....hocete li se ikad opametit
Ma to je stari "poznanik" ovdje. Strasan analiticar.
- Papastathopoulos
- Postovi: 6150
- Pridružen/a: 30 jun 2011, 16:20
- Lokacija: Jablanica
- Kontakt:
Re: Vedad Ibisevic
haj sad ozbiljno...ti zivis u dojčlandu..ima li kakih informacija svjezih o transferuPrincipatus je napisao/la:Ne iznosim argumente nego se malo salimo. Drugacije izgleda kada se sa ozbiljnim ljudima diskutuje.Papastathopoulos je napisao/la:ne mogu vjerovat da ste se svi odma napalili i iznosite argumente ovom ----- ...pa mi znamo da je vedo igracina i sad ja licno tek vidim koliko nedostaje u repki dok je povrijedjen...manite se ovih sto samo provociraju....hocete li se ikad opametit
Ma to je stari "poznanik" ovdje. Strasan analiticar.
Re: Vedad Ibisevic
jadna je ova reprezentacija ako je Ibisevic dobar igrac...
90% njegovih golova je ili na srecu ili s linije rijetko kad sam sebi nesto stvori da postigne go...najvaznije je bespotrebno ganjati golmana da bi raja vidjela da se "trudi"...
onu jednu polusezonu je odigrao fenomenalno ali poslije toga se vidjelo da je to bio samo bljesak i da to nikada vise nece ponoviti...
navodite mi prijateljske utakmice reprezentacije kao nesto relevantno
navodite mi utakmicu protiv estonije koju smo dobili 7-0 u kojoj su dali go svi osim Hasagica kao relevantnu
uozbiljite se...
gdje je bio protiv kvalitetnijih reprezentacije??
gdje je bio protiv spanije,francuske,portugala?
- Principatus
- Postovi: 9470
- Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
- Lokacija: Germany
- Kontakt:
Re: Vedad Ibisevic
Upravo manjak informacija.Papastathopoulos je napisao/la: haj sad ozbiljno...ti zivis u dojčlandu..ima li kakih informacija svjezih o transferu
Online
Trenutno korisnika/ca: adrenaline323, ajaca, Alucard, ANamelessGhoul, aqarius, ArtemisFowl, AzRimiRzA, BarbareZeljin, bavariapivo, Beli98, bh22, boki86, bordobijeli, Bosnjo22, CAGarfia, CHR, Confiance, CrvenoCrnaArmija, Cwirek, DanijelTZ, dariolovrinovic00, deda, delko, denza, DjaniTarik, Drum, eaglebvb09, ELDIABLO20, Enigmaa, enobarca, farenhajt, feniksptica, FerdinandF, Frankie, GG3, GIBRA, Goalgetter, GokuSSJG, GrbavicaHrammm, greenwood, Grk1234, guillermo, HariTz, Hazre, IgmanskiVukovi, Iniesta12, invincible1921, James1987, jasmin10, Jet2Holiday, JimmyPage, Kaunas, Kljukusar, Kylian, lakilone, Lavcina, legendarnadruga, Lynx, MacArsla, Majstorinho, marlostanf1eld, MaroonBjelave, Marsal, Matterhorn22, mercurial, Micron, miguelramos, Mocvara1991, MokraKifla, MostarNeretva, Napapijri, nebeskasila, Obdunsmen, Paromlinac, PeppermintSA, Proximic, RajvoSa89, Rio12345, s4mke, safun79, sagitarius, SanaBosna, seha77, Shevko, Sheyi, Slobodanpad1945, soccerfan, StevieG8, Sveti, TETRAPAK, tobaccos, unavita, Venom, VensanKasel, visarionovich, Wilshere10, Wisey, Zgemboo89, ZmajOdBosne33 i 896 gostiju.

