FC Bayern München - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,Monolog,ribery,hammers,geronimo

Da li podržavate transfer Havertza po cijeni od 80+ miliona?

1) Da
18
31%
2) Ne
41
69%
 
Ukupno glasova: 59

Avatar
ribery
Moderator
Postovi: 2032
Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la ribery » 05 okt 2008, 13:43

Ali znate sta meni nije nikako jasno? Nije da branim Klinsmana ( pisao sam o njemu prije) ali ne mogu da shvatim da je Klinsman kriv sto igraci prime 2 gola u zadnjih 5 minuta. Koji im je viseeeee :twisted:

Avatar
csh
Moderator
Postovi: 1734
Pridružen/a: 21 mar 2008, 17:16
Lokacija: Uvijek gdje treba!
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la csh » 05 okt 2008, 14:37

Trebaju bajernu 3 pojacanja ali neki prosjek iz lige jer to ih ubi,nego tri klase da bi mogao nesto da uradi u evropi.To je moje misljenje.Ovako,nista.
AMAR OSIM!!!

mostari
Postovi: 66
Pridružen/a: 19 avg 2008, 16:07
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la mostari » 05 okt 2008, 14:54

ma nisam ja siguran da ce dovesti, nego kazem da bi trebalo, al kad nisu na ljetnom roku nesto kupovali nesto ne vjerujem ni da ce na zimskom

boys_ama
Postovi: 106
Pridružen/a: 21 apr 2008, 18:54
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la boys_ama » 05 okt 2008, 16:09

Ehh pa ja to isto kazhem svi se vi uzdate kupiće nešto hoće oni kupiti u to nema sumnje ali će kupiti neke degene jbg. ne ide to tako a hoće osvajati LP pa mogu i to sasvim sigurno al u KURCU !!!


Da ja vama kazhem ko je jedini krivac za sve ove poraze i neuspjehe (najviše) - ono kretensko djubre od Rensinga prošlog ljeta se **** hoće da ide iz bayerna što ne igra e sada će se oni **** da ide i da ne igra upravu si ti nije Klinsmann ništa kriv jači je od sira Alexa po svemu samo on ima ljetni budžet i do preko 100 miliona eura a našega KLinisa osakatili jadnika i ni evra jadnik nije potrošio ta više je vellezh dao na pojačanja ccc

Avatar
Lovac
Postovi: 912
Pridružen/a: 14 sep 2008, 01:34
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la Lovac » 05 okt 2008, 19:18

boys_ama je napisao/la:Ehh pa ja to isto kazhem svi se vi uzdate kupiće nešto hoće oni kupiti u to nema sumnje ali će kupiti neke degene jbg. ne ide to tako a hoće osvajati LP pa mogu i to sasvim sigurno al u KURCU !!!


Da ja vama kazhem ko je jedini krivac za sve ove poraze i neuspjehe (najviše) - ono kretensko djubre od Rensinga prošlog ljeta se **** hoće da ide iz bayerna što ne igra e sada će se oni **** da ide i da ne igra upravu si ti nije Klinsmann ništa kriv jači je od sira Alexa po svemu samo on ima ljetni budžet i do preko 100 miliona eura a našega KLinisa osakatili jadnika i ni evra jadnik nije potrošio ta više je vellezh dao na pojačanja ccc
Hehe cuj vise je velez potrosio, ja gotivim Bayern isto, i kad pogledam sastav bayerna imaju pravo kvalitetnih igraca ali jednostavno ne mogu da se sastave oni vise sami sebe ne mogu da pobijede..
Kad skontam nesto pametnije napisat cu

Avatar
ribery
Moderator
Postovi: 2032
Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la ribery » 05 okt 2008, 20:52

Bayern je vise potrosio na novi autobus nego na pojacanja.

Avatar
Lovac
Postovi: 912
Pridružen/a: 14 sep 2008, 01:34
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la Lovac » 05 okt 2008, 20:57

ribery je napisao/la:Bayern je vise potrosio na novi autobus nego na pojacanja.
Al opet jarane pogledaj im ekipu Ribery, Klose, dole nazad Demikelis, Van Buyten, Van Bomel..ma imaju oni extra jakih igraca samo njih treba dobro slozit..
Kad skontam nesto pametnije napisat cu

Avatar
ribery
Moderator
Postovi: 2032
Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la ribery » 05 okt 2008, 21:53

Ne kazem da je ekipa losa, samo nesto ne stima... Imali smo dosta fin raspored, Hannover, Bochum, sljedece kolo Karlsruhe, tu smo trebali bar 7 bodova uzet. Sta ce tek sad kad krene Schalke Wolfsburg Stuttgart :roll:

Avatar
Aner
Postovi: 145
Pridružen/a: 28 sep 2008, 22:16
Lokacija: Jedna jedina
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la Aner » 05 okt 2008, 21:59

Tako im i treba kad su škrti...u vrhu su po bogatstvu u Evropi,a ponašaju se ko fukare zadnje...
...Bosna da prostiš jedna zemlja imade i posna i bosa da prostiš i hladna i gladna i k tomu još da prostiš prkosna od sna...

Avatar
ribery
Moderator
Postovi: 2032
Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la ribery » 05 okt 2008, 22:03

Aner je napisao/la:Tako im i treba kad su škrti...u vrhu su po bogatstvu u Evropi,a ponašaju se ko fukare zadnje...
Da, da. A kad su vidjeli da nema drugog izlaza ufatili kupovat ko ludi, al ocito da nisu upamtili lekciju. A od fucking love za tv prava mogli bi kupit igracinu :twisted:

mostari
Postovi: 66
Pridružen/a: 19 avg 2008, 16:07
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la mostari » 05 okt 2008, 23:43

sjecam se kad su tek kupili tonija riberija klosea, kad su ovi poceli zabijati, onaj henes ludi izjavio da ce svake godine nekog kupovati, al vidim da nije zapamtio lekciju :|

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14597
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la alan_kardec » 06 okt 2008, 01:07

Istresli se prošle sezone za Riberya i Tonia i kontaju sad mogu bit mirni tri godine.Šta ima. 8-)
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
csh
Moderator
Postovi: 1734
Pridružen/a: 21 mar 2008, 17:16
Lokacija: Uvijek gdje treba!
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la csh » 06 okt 2008, 10:07

Istresli se za dva dobra igraca a ne polovnjake po bundesligi i odmah poderali ligu ,i nema druge tako treba ali oni kontaju da im je dovoljno ovo sto imaju.
AMAR OSIM!!!

boys_ama
Postovi: 106
Pridružen/a: 21 apr 2008, 18:54
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la boys_ama » 06 okt 2008, 16:09

Ma i toni i klose su meni po meni iako se mnogi neće slozhiti istroshena roba ja bih volio napad vidjeti podolski-benzema ili podolski-arshavin podolski-pogrebnyak moza ko zna i eto-podolski ili podolski-v.persie sve je moguće ko zna :)

Avatar
big_amko
Postovi: 183
Pridružen/a: 21 avg 2008, 19:02
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la big_amko » 06 okt 2008, 16:14

Ma ljudi moze biti samo bolje, ali stvarno ne razumijem sto npr. kapiten sjedi na klupi ili sto mladi Kroos igra u trecoj ligi. Nego nek se Hitzfeld zamjeni s Klinsmanom. Hitzfeldu ne ide sa Svicarskom reprezentacijom, a ovome ne ide s klubom.

Avatar
ribery
Moderator
Postovi: 2032
Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la ribery » 06 okt 2008, 20:14

boys_ama je napisao/la:Ma i toni i klose su meni po meni iako se mnogi neće slozhiti istroshena roba ja bih volio napad vidjeti podolski-benzema ili podolski-arshavin podolski-pogrebnyak moza ko zna i eto-podolski ili podolski-v.persie sve je moguće ko zna :)
Jesi navalio na podolskog... 100. put kazem, ko nece da igra srcem nek ne igra nikako. Podolski samo nesto protestuje i sere po novinama, ma nek ide odma sto se mene tice u Zimbabwe da igra. Kakav crni Arsavin, nije klasicni napadac, a ima oko 29-30 godina tako da nam fkt ne treba. A sa Pogrebnjakom su lafo pregovarali, vidjecemo u zimu hocel biti ista od toga :?

boys_ama
Postovi: 106
Pridružen/a: 21 apr 2008, 18:54
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la boys_ama » 06 okt 2008, 23:03

Pa dobro buraz on nam je jedini vazheci za malo futura što imamo igrača napadača a i jest ko ga **** neka ide ako mu se ne svidja pa dobro sad Arshavina bi nekako klinsmann napravio prema napadu ovi drugi sam ja samo spomeno sve su oni šuplja priča ali eto ko zna ako barca kupi benzeme biće viška napadača i neka onaj enes nos zabiju u guzicu onome etu i fino momka dovede pa ja

Avatar
csh
Moderator
Postovi: 1734
Pridružen/a: 21 mar 2008, 17:16
Lokacija: Uvijek gdje treba!
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la csh » 06 okt 2008, 23:06

Sta ovo pisu za ze roberta,kao ide u dallas koliko ja pratim on je jedan od rijetkih koji nesto i pokusavaju u bajernu.
AMAR OSIM!!!

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14597
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la alan_kardec » 06 okt 2008, 23:17

ribery je napisao/la:
boys_ama je napisao/la:Ma i toni i klose su meni po meni iako se mnogi neće slozhiti istroshena roba ja bih volio napad vidjeti podolski-benzema ili podolski-arshavin podolski-pogrebnyak moza ko zna i eto-podolski ili podolski-v.persie sve je moguće ko zna :)
Jesi navalio na podolskog... 100. put kazem, ko nece da igra srcem nek ne igra nikako. Podolski samo nesto protestuje i sere po novinama, ma nek ide odma sto se mene tice u Zimbabwe da igra. Kakav crni Arsavin, nije klasicni napadac, a ima oko 29-30 godina tako da nam fkt ne treba. A sa Pogrebnjakom su lafo pregovarali, vidjecemo u zimu hocel biti ista od toga :?
Podolski je extra napadač samo što ga od kad je došao u Bajern,sistematski uništavaju.Kvalitet je pokazao na EURU kad je bio jedan od najboljih igrača reprezentacije.Mislim da bi za njega najbolje bilo da ode iz Bajerna jer pored Tonia i Klosea nikad neće dobit pravu šansu.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Kenno
Postovi: 49
Pridružen/a: 29 sep 2008, 15:31
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la Kenno » 06 okt 2008, 23:25

igraju mu klose i toni jer im je placa 2x veca od podolskoga, hoeness samo pokusaje da mu dize cijene na klupi lol, zalosno je ovo, jedan demichelis cisti stoper igra zadnjeg veznog a borowski na klupi taj klinsmann nema veze on i njegova ruzna taktika, 3 stopra i po bekovima lahm i taj najgori igrac lell, ahh zaboravih sweistegera kojeg mediji drze da igra u bayernu a vrijednost mu 11miliona kakav je to igrac, ribery jedini i lahm valaju te naravno pravi stoperski par lucio i demichelis ostalo taraba kada ce se altitop vratiti onda ima nade
Respect to be respected!!!

Zaključano

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.