Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
armin
- Postovi: 1771
- Pridružen/a: 05 okt 2008, 17:19
-
Kontakt:
Post
Postao/la armin » 10 sep 2011, 16:20
fantom je napisao/la:Zvaljo ga promasi,super

-
TKC
- Postovi: 587
- Pridružen/a: 04 apr 2011, 16:49
-
Kontakt:
Post
Postao/la TKC » 10 sep 2011, 16:20
-
Elegant
- Postovi: 12757
- Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
- Lokacija: Sarajevo, BiH.
-
Kontakt:
Post
Postao/la Elegant » 10 sep 2011, 16:22
Ima li mozda stream od SportKluba ?
Igra li drug Balo ?
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
-
sedra
- Postovi: 1379
- Pridružen/a: 21 okt 2009, 09:45
-
Kontakt:
Post
Postao/la sedra » 10 sep 2011, 16:25
Hehehe,bolje gledajte naseg Bega kad vec Dzekolino ne igra i da se ne smijete tudjoj nesreci,to se svakom moze desiti pa i nasem Dzekoliniju da promasi penal.
Upravo Begov Stoke vodi protiv Liverpula,a Beg sjajno brani izmedju stativa..
Hasagicu svaki respekt ali Begovicu treba dati prednost pa nek se neki ljute kolko hoce...
-
Ibizevic
- Postovi: 1506
- Pridružen/a: 06 jan 2011, 16:24
-
Kontakt:
Post
Postao/la Ibizevic » 10 sep 2011, 16:25
Elegant je napisao/la:
Igra li drug Balo ?
Igra igrica
-
afa97
- Postovi: 921
- Pridružen/a: 07 feb 2011, 22:22
-
Kontakt:
Post
Postao/la afa97 » 10 sep 2011, 16:26
Elegant je napisao/la:
Igra li drug Balo ?
Balo je na 3. levelu Angry Birds na iPadu
FK Sarajevo
LA Lakers
Real Madrid
Andy Murray
-
Elegant
- Postovi: 12757
- Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
- Lokacija: Sarajevo, BiH.
-
Kontakt:
Post
Postao/la Elegant » 10 sep 2011, 16:26
Prenose utakmicu na BHT1 a ne igra nam Dzekson.

× Željezničar - Manijaci TM87 ×
-
Virtu4l
- Postovi: 59775
- Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
- Lokacija: Zvornička 27
-
Kontakt:
Post
Postao/la Virtu4l » 10 sep 2011, 16:26
Kako ste patetični.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
-
Colo Colo
- Postovi: 565
- Pridružen/a: 05 jun 2011, 09:33
-
Kontakt:
Post
Postao/la Colo Colo » 10 sep 2011, 16:27
OOOOOOOOOOOOEdin DžekoOOOOOOOOOOOOOOOEdin DžekoOOOOOOOOOO
noc je tmava, noc je horka je to spramne cas pro tebe pane Murga
-
adnan_hzsa
- Postovi: 658
- Pridružen/a: 20 apr 2010, 14:11
-
Kontakt:
Post
Postao/la adnan_hzsa » 10 sep 2011, 16:28
Sto se Tevez poceo dodavati hahahaha

Na svijetu je puno Zeljeznicara. Banja Luka, Niš, Novi Sad, Doboj, Zenica, Grbavica... AL' JEDNO JE SARAJEVO.
-
fantom
- Postovi: 175
- Pridružen/a: 27 jan 2009, 21:19
-
Kontakt:
Post
Postao/la fantom » 10 sep 2011, 16:33
Sta je ono Balo i Kolarov na zagrijavanju.Dzeko ce izgleda ovu sa tribina odgledati
-
Mikado
- Postovi: 82
- Pridružen/a: 06 sep 2011, 15:23
-
Kontakt:
Post
Postao/la Mikado » 10 sep 2011, 16:38
fantom je napisao/la:Sta je ono Balo i Kolarov na zagrijavanju.Dzeko ce izgleda ovu sa tribina odgledati
Nece Dzeko umociti Wiganu, a mogao je pofino samo da igra ovu tekmu od pocetka, pa do sad bi 2,3 komada.
Zadnja izmjena:
Mikado, dana/u 10 sep 2011, 16:38, ukupno mijenjano 1 put.
-
samson
- Postovi: 1900
- Pridružen/a: 10 feb 2010, 22:18
-
Kontakt:
Post
Postao/la samson » 10 sep 2011, 16:40
Neka Dzeke, neka odmori ovu utakmicu... A Tevez neka jos tsa promasi i to je to.. Gdje mi je Safira??
-
Edo_77
- Postovi: 938
- Pridružen/a: 21 avg 2009, 11:29
-
Kontakt:
Post
Postao/la Edo_77 » 10 sep 2011, 16:41
Ne vjerujem da ce Dzeko ulaziti ovaj put. Nek odmori, a onda protiv Napolija od pocetka. Pa nije masina da igra 2 tekme sedmicno.
-
Goldy
- Postovi: 499
- Pridružen/a: 04 sep 2011, 09:15
-
Kontakt:
Post
Postao/la Goldy » 10 sep 2011, 16:54
Adnan 1986 je napisao/la:Kakav je debil mancini **** mamu svoju.
vidite šta se radi u man. cityju

kako se onda miske ili bos. navijači mogu buniti protiv papeta, što nije stavio ovog , što je onog...trener je glavni i on ima neke svoje razloge da postupa po njima i za to je plaćen
"...but the football is very strange." - R. Mancini
http://www.youtube.com/watch?v=lh8zUroNItw
-
kimbo
- Postovi: 3336
- Pridružen/a: 04 avg 2009, 16:27
- Lokacija: ŽITO- MISLIĆI
-
Kontakt:
Post
Postao/la kimbo » 10 sep 2011, 16:55
IMa li itk od hackea link za utakmicu Stocks-a ?
To me, Pink Floyd were Aliens from another Galaxy far far away. They were our Brothers who came to Earth to heal us, help us fight to get through wars, greed, crime, corruption, loneliness, heartbreak, to warn us of the path humanity is heading,
-
harishp
- Postovi: 18933
- Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
-
Kontakt:
Post
Postao/la harishp » 10 sep 2011, 16:59
Dzeki preporucujem da rafalno osine na klupu sitijevaca ako postigne gol u drugom poluvremenu.
Cjela nam repka haman ne igra

Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu
-
Virtu4l
- Postovi: 59775
- Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
- Lokacija: Zvornička 27
-
Kontakt:
Post
Postao/la Virtu4l » 10 sep 2011, 17:00
Naslovnica na BBC.

"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
-
ZOI84
- Postovi: 1305
- Pridružen/a: 09 dec 2010, 13:08
-
Kontakt:
Post
Postao/la ZOI84 » 10 sep 2011, 17:01
harishp je napisao/la:Dzeki preporucujem da rafalno osine na klupu sitijevaca ako postigne gol u drugom poluvremenu.
Cjela nam repka haman ne igra

Nebitno, imamo rezultat
-
SamoZeljo
- Postovi: 5793
- Pridružen/a: 20 nov 2010, 09:52
-
Kontakt:
Post
Postao/la SamoZeljo » 10 sep 2011, 17:02
Mislim da ce Balo dobiti priliku. Za Dzeku nisam siguran.
Mancini zna da je Edin odigrao dvije teske tekme protiv Bjelorusije a prije toga znamo kako je odigrao u EPL.
Nije nimalo cudno sto su on i Nasri poceli na klupi. Da sam Mancini, vjerovatno bi isto uradio.
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, adrenaline323, ajaca, aqarius, Atlanta, AzRimiRzA, Bobadilla, Bosanac90, Brokula, CrvenoCrnaArmija, Cwirek, DanijelTZ, darker10, Drum, DzaniMehmet, eaglebvb09, Elddar, enobarca, exampLe., farenhajt, feniksptica, FerdinandF, GrbavicaHrammm, haklamas, HariTz, harko35, Hazre, husrefbeg, Imamkarbarum, InatSilniBosanski, jasmin10, jestamaji, karajlo, Kljukusar, KockarVicin007, kontra, kouadio, kovac, Kylian, lakilone, Lavcina, LeCoq, LenyYoro15, Lynx, Majstorinho, marlostanf1eld, MaroonBjelave, Matterhorn22, Micron, NEZALAGANJE, Ozymandias, Pensioner26, rishovski, safun79, sagitarius, SanaBosna, Sarun, Scholl, Shevko, Sheyi, Smaja, smajke, soccerfan, StevieG8, Sveti, tobaccos, TripleThreat, tutankamon1905, unavita, Vanja8, Venom, VensanKasel, Wilshere10, Wisey, Zaxon, Zeko87, Zgemboo89, Zglavkar i 661 gost.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []