FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la sajo10 » 04 okt 2011, 19:11

bagrcavi je napisao/la:Jel ovaj Emir Alic http://www.transfermarkt.de/en/emir-ali ... 76402.html" onclick="window.open(this.href);return false; posuđen Slobodi, ili je prešao kod njih tamo ?
preso.
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

Avatar
nime_tm87
Postovi: 5980
Pridružen/a: 23 jun 2009, 13:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la nime_tm87 » 04 okt 2011, 19:34

sajo10 je napisao/la:
bagrcavi je napisao/la:Jel ovaj Emir Alic http://www.transfermarkt.de/en/emir-ali ... 76402.html" onclick="window.open(this.href);return false; posuđen Slobodi, ili je prešao kod njih tamo ?
preso.
posudjen je Slobodi

ChWilla
Postovi: 6405
Pridružen/a: 24 sep 2009, 21:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ChWilla » 04 okt 2011, 20:10

Sarajlijc@ je napisao/la:
Edin TM87 je napisao/la:http://identitet.ba/?p=863

Sta reci? :D :D ;) ;) 8-) 8-)
Fotomontaza .
seeereš?

stvarno je fotomontaža?

Avatar
miki 90
Postovi: 165
Pridružen/a: 14 jul 2010, 20:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la miki 90 » 04 okt 2011, 20:36

hoce li biti neki trening na stadionu sutra , i da li ce hajduk imat trening .... :?: :)
ŽELJEZNICAR 1921
La Vecchia Signora 1897

Avatar
babilonTM
Postovi: 974
Pridružen/a: 03 maj 2011, 19:45
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la babilonTM » 04 okt 2011, 21:24

Nogometaši Željezničara će u četvrtak odigrati prijateljski susret sa splitskim Hajdukom, a susret će obilježiti i oproštaj tri nekadašnja igrača Željezničara koji su obilježili jednu eru sarajevskog nogometa. Riječ je o Bulendu Biščeviću, Almiru Grediću i Edisu Mulaliću.

"Njih trojca iako su prije nekoliko godina prestali sa aktivnim igranjem nogometa, nisu imali pravu priliku da se oproste od dresa u kojem su napravili najveće rezultate u karijeri, a mi ćemo im pokušati to omogućiti na ovoj utamici", rekao je za naš portal predsjednik kluba Sabahudin Žujo.

Sabahudin Žujo o gostovanju Hajduka na Grbavici

Zvanični oproštaj od navijača mnogo će značiti za nekadašnjeg kapitena Plavih.
"Sudbina je tako htjela da Hajduk dođe na Grbavicu. Ispunit će mi se želja da se oprostim u meču između dva najdraža kluba. Jedan sa kojim sam odrastao, a drugi u koji sam otišao kao već formiran igrač. Pa igrao minutu - minutu na svojoj Grbavici, mnogo mi to znači", rekao je za ****.ba Bulend Biščević.
Popularni Buki je dres Željezničara nosio od 1994. do 2004., a odigrao je oko 300 utakmica. Dres Hajduka nosio je godinu dana, a onda je prešao u Zrinjski gdje je završio karijeru zbog povrede.


Almir Gedić, koji će ostati upamćen po sjajnim nastupima u kvalifikacijama za Ligu prvaka, aktivno se prestao baviti nogometom 2007. godine u Željezničaru.
"Suvišan je bilo kakav komentar. Ponovo izaći i na Grbavicu i ponovo osjetiti tu emociju značit će mnogo", rekao je Almir Gredić za naš portal.
Edis Mulalić, među navijačima odmilja zvani Sablja, karijeru je završio prošle godine, ali nije imao priliku da se oprosti od plavog dresa.
Ono što je zajedničko za ova tri igrača, pored činjenice da su nosili dres Željezničara, je i činjenica da su u određenim momentima nosili kapitensku traku tima sa Grbavice.
Željo je klub koji se voli u cijelom svijetu !

Avatar
Grbavica moj zivot
Postovi: 1384
Pridružen/a: 29 jan 2010, 17:48
Lokacija: Grbavica 2
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Grbavica moj zivot » 04 okt 2011, 21:31

Mozda zadovolje pa ih Amar ostavi :) :) .Svaka cast neka se oproste legende ovog kluba kako im je cast valjda ce koji trening odradit.
svoj ti pos'o !

Avatar
alan ford 26
Postovi: 510
Pridružen/a: 12 feb 2009, 16:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la alan ford 26 » 04 okt 2011, 21:52

Uuuuuuuu sastava protiv Ajduka, Guso, Buki, Gredic, Mulalic... ko nekad :D Trebalo je za ovu godisnjicu organizovati jednu tekmu u kojoj bi igrali vec pomenuti, pa Vazda, Zuban, Adzem, Mulaosmanovic, Pehli, Burek, Kruzik, Huric itd itd, cisto da nas zelja mine, nostalgije radi
"Bolje živjeti 100 godina u bogatstvu, nego jedan dan u siromaštvu!"

Avatar
nime_tm87
Postovi: 5980
Pridružen/a: 23 jun 2009, 13:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la nime_tm87 » 04 okt 2011, 22:00

Macron majice u prodaji

http://www.fkzeljeznicar.com/vijesti/ma" onclick="window.open(this.href);return false; ... -u-prodaji

spizz
Postovi: 416
Pridružen/a: 29 jun 2011, 04:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la spizz » 04 okt 2011, 22:42

Sablja je jedini pravi kralj, 101% željovac...nije napuštao Želju i kad je bilo najteže , kad je bio totalni crnjak u periodu Krunića i Hotića.

Avatar
Hawking
Postovi: 1945
Pridružen/a: 04 mar 2011, 17:30
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hawking » 04 okt 2011, 22:46

spizz je napisao/la:Sablja je jedini pravi kralj, 101% željovac...nije napuštao Želju i kad je bilo najteže , kad je bio totalni crnjak u periodu Krunića i Hotića.
Ova dvojica su završila karijere prije nego što je taj dvojac vodio Želju...
Boju dao si nebu i boju dao si moru, ja Želji darujem sebe, sav život i pjesmu ovu!

Glory glory Man United!

Avatar
tm84
Postovi: 1677
Pridružen/a: 06 apr 2010, 19:02
Lokacija: Brünn, Južna Moravska
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la tm84 » 04 okt 2011, 22:48

koliko me sjecanje sluzi, dok sam gledao sve zeljine utakmice od 1997. do 2008. mislim da je mulalic jedini igrac koji nikad nije dao gol za zelju (pa ni iz penala) :D
7x drzavni prvak (rekord) // 5x osvajac kupa (rekord) // 3x osvajac superkupa (rekord)
rekordi se obaraju a trofeji osvajaju!!!

spizz
Postovi: 416
Pridružen/a: 29 jun 2011, 04:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la spizz » 04 okt 2011, 22:49

Hawking je napisao/la:
spizz je napisao/la:Sablja je jedini pravi kralj, 101% željovac...nije napuštao Želju i kad je bilo najteže , kad je bio totalni crnjak u periodu Krunića i Hotića.
Ova dvojica su završila karijere prije nego što je taj dvojac vodio Želju...
Ma znam, zezam se...vec onako više cijenim Sablju kao borca i željovca....neko moje licno mišljenje....jednostavno, Edis mi je bio drag igrac ,uvijek je davao sve od sebe na terenu.

Iker C
Postovi: 1052
Pridružen/a: 04 sep 2009, 19:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Iker C » 04 okt 2011, 22:50

Hawking je napisao/la:
spizz je napisao/la:Sablja je jedini pravi kralj, 101% željovac...nije napuštao Želju i kad je bilo najteže , kad je bio totalni crnjak u periodu Krunića i Hotića.
Ova dvojica su završila karijere prije nego što je taj dvojac vodio Želju...
Mulalić? :roll:
FEDERER= KLOC

Avatar
Seyo_TM
Postovi: 4139
Pridružen/a: 16 jul 2009, 17:42
Lokacija: Νότια κόλαση
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Seyo_TM » 04 okt 2011, 22:50

Treba napraviti grupu "svi mi koji smo okretali glavu kad mulalic pravi klizeci"
Mulalic = Spartanac!
http://fkzeljeznicar.com/ Najbolji portal za najbolji klub!

"Mi imamo svoga Boga i na klupi sina njegovoga!!!"

Avatar
Hawking
Postovi: 1945
Pridružen/a: 04 mar 2011, 17:30
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hawking » 04 okt 2011, 22:56

Iker C je napisao/la:
Hawking je napisao/la:
spizz je napisao/la:Sablja je jedini pravi kralj, 101% željovac...nije napuštao Želju i kad je bilo najteže , kad je bio totalni crnjak u periodu Krunića i Hotića.
Ova dvojica su završila karijere prije nego što je taj dvojac vodio Želju...
Mulalić? :roll:
Šta Mulalić? Ja pričam o tome da su Đelo i Buki završili karijeru prije nego što su Krunić i Hotić vodili Želju, tako da se ne može reći da su se izvukli kad je bila prpa...
Boju dao si nebu i boju dao si moru, ja Želji darujem sebe, sav život i pjesmu ovu!

Glory glory Man United!

Iker C
Postovi: 1052
Pridružen/a: 04 sep 2009, 19:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Iker C » 04 okt 2011, 23:00

Sablja je nadimak za Mulalića koji je igrao u eri Hotića i Krunića. Nismo se razumjeli.
FEDERER= KLOC

Avatar
Seyo_TM
Postovi: 4139
Pridružen/a: 16 jul 2009, 17:42
Lokacija: Νότια κόλαση
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Seyo_TM » 04 okt 2011, 23:00

Hawking je napisao/la: Šta Mulalić? Ja pričam o tome da su Đelo i Buki završili karijeru prije nego što su Krunić i Hotić vodili Želju, tako da se ne može reći da su se izvukli kad je bila prpa...
Sumnjam da je naglasak na njihovom odnosu, bez obzira kakav bio, nego na potenciranju Mulaliceve odanosti klubu.
http://fkzeljeznicar.com/ Najbolji portal za najbolji klub!

"Mi imamo svoga Boga i na klupi sina njegovoga!!!"

Avatar
Hawking
Postovi: 1945
Pridružen/a: 04 mar 2011, 17:30
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hawking » 04 okt 2011, 23:03

Pa znam ja kad je igr'o Sablja, nisam juče počeo pratit Želju. Nego ne skonta što ste me citirali, ja sam samo onog popravio malo u smislu da se ova dvojica nisu izvukla dok je Edis igrao, a ništa ne rekoh protiv njega...
Boju dao si nebu i boju dao si moru, ja Želji darujem sebe, sav život i pjesmu ovu!

Glory glory Man United!

Avatar
tm84
Postovi: 1677
Pridružen/a: 06 apr 2010, 19:02
Lokacija: Brünn, Južna Moravska
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la tm84 » 04 okt 2011, 23:27

volim vise nego sebe ovaj klub, i pogotovo sada kada raznorazni navijacu ulijecu u teren zbog nacionalnosti, vjeroispovjesti, palaca i kur.aca, mi ostajemo dostojanstveni i vjerni ideji da je prije svega klub iznad svih naroda i narodnosti, religija itd...

samo plava boja!!! samo jedan klub!!! ZELJO
7x drzavni prvak (rekord) // 5x osvajac kupa (rekord) // 3x osvajac superkupa (rekord)
rekordi se obaraju a trofeji osvajaju!!!

Avatar
ThE_mAnIaCs_1987
Postovi: 3844
Pridružen/a: 31 jan 2010, 11:01
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ThE_mAnIaCs_1987 » 04 okt 2011, 23:36

Vremena su drugačija, nisu toliko romantična, ali se s istom strašću voli jedna INSTITUCIJA.
Za zivot cijeli!

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: kontra, MoSaZeLjo1921 i 25 gostiju.