Moderatori/ce: Monolog,ribery,_dreamer_,hammers,geronimo
-
HzBvB
- Postovi: 1303
- Pridružen/a: 15 okt 2010, 22:46
-
Kontakt:
Post
Postao/la HzBvB » 06 nov 2011, 14:04
Klopp je napisao/la:Nemojte sad ljude nazivati pogrdnim imenima, nemojte da kvarite utisak. Kako da ocekujes respekt i da te ljudi ozbiljno shvataju ako ih tako nazivas. Ostanimo i dalje gospoda

Nemamo isti pogled nikako...nije mi bitno uopste dali me neko od njih shvata ili ne shvata...Vi ako ne vidite neke stvari kao npr. da se svaka losa partija BvB docekuje s njihove strane na NOZ i ujedno da se pokrene tema kako BvB nece bit nikad klub da je to samo Bayern i na sve moguce nacine da se umanji znacaj proslogodisnje titule i uzdignu CIGANI ...VI STE SLIJEPI !!!
Jos jedna vrlo bitna stvar : MENI JE DRAGO SVAKI PUT KAD CIGANI KIKSAJU, ali nikad ne idem na njihove teme da ja nesto pisem....osim kad ih MI DOBIJEMO , a oni uporno vise na ovoj temi , kako je moguce da smo bili najveca sramota prije 3 sedmice a sad smo na PROSLOGODISNJOJ RAZINI !!!!

Zadnja izmjena:
HzBvB, dana/u 06 nov 2011, 14:15, ukupno mijenjano 1 put.
-
anton 1983
- Postovi: 3422
- Pridružen/a: 09 nov 2010, 12:14
-
Kontakt:
Post
Postao/la anton 1983 » 06 nov 2011, 14:07
Ovaj HzVbaB valjda se tak piše je jedini pravi čovjek od vas tu papaka BvB-ovaca! REŠPEKT!
Sam imam jednu kritiku. Nemoj bit papak poput talijana pa da ti smeta dolazak na "tvoju" temu - to nepostoji. Postoje samo klupski forumi a to ovaj nije

Zasto je Bayernova stranica sad dostupna i na arapskom i ruskom jeziku Rummenigge je odgovorio:
"Da nas klubovi iz Londona, Manchestera, ili Pariza mogu razumjeti!!!"
-
Saurman
- Postovi: 26855
- Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
- Lokacija: Alpha Centauri
-
Kontakt:
Post
Postao/la Saurman » 06 nov 2011, 14:16
HzBvB je napisao/la:Omerbavarac je napisao/la:HzBvB je napisao/la:
Vi svi ( navijaci Bayerna ) glumite neku diplomaciju , visite po tebi BvB , hvalite igru a ustvari jedva cekate da BvB kiksa jer se bojite BvB ( da se slucajno necu dignuti ko Barcelona, mislim ne mora toliko ali u tim nekim Njemackim okivirima pa da vam ni NOVAC ne moze pomoci kao sto Realu ne moze )....a ja vas ZNAM svi ste sosoni, jedini momak koji je realan i sve to je amersom....i zato da vam kazem odmah na cemu smo !!! SVAKI PUT KAD CIGANI IZGUBE KOD MENE JE PRAZNIK !!
Bas zbog ovakvog ponasanja treba na svaki kiks podbadati.
Kad si ti procitao da je neko od navijaca Bayerna BvB nazvao ciganima ili nekim drugim pogrdnim imenom?
Za dobru igru treba pohvaliti, a nebrojeno puta se to desilo i to bas od navijaca Bayerna, dok i na kritiku treba ukazati, ali ocigledno da neki kritike ne mogu da prime na dostojanstven nacin.
P.S. Dortmund se moze podici i to je vec ucinio ali opet ponavljam vise od drugog mjesta ne moze.
U nekim okvirima novac bas igra vaznu ulogu, upravo vrti ondje gdje burgija ne moze.
Uzivaj.

Za mene je Bayern - CIGANSKI KLUB zbog milion razloga....kao npr.
-
drzi monopol nad cijelom njemackom ligom i jedini klub koji im se odupire ( na nacin da njima ne prodaje) igrace je BvB
-ima najodvratnije osobe u klubu
-primjer Ballack i milion drugih igraca Borowski i tako te furke....
A to dali cemo mi vise od drugog mjesta TO CEMO TEK DA VIDIMO...kako znam zasad ste VI ISPOD NAS !!!

i dok ne osvojite MI SMO GLAVNI
PS: Ajmo cigani svi na koljena PRVAK vam DOLAZI !!!
Danas nisi šta uzimao danas
Kakav monopol kralju ? , jeli vas strah

1974---1975---1976---2001---2013---2020
-
HzBvB
- Postovi: 1303
- Pridružen/a: 15 okt 2010, 22:46
-
Kontakt:
Post
Postao/la HzBvB » 06 nov 2011, 14:20
anton 1983 je napisao/la:Ovaj HzVbaB valjda se tak piše je jedini pravi čovjek od vas tu papaka BvB-ovaca! REŠPEKT!
Sam imam jednu kritiku. Nemoj bit papak poput talijana pa da ti smeta dolazak na "tvoju" temu - to nepostoji. Postoje samo klupski forumi a to ovaj nije

Ja ne dolazim na vasu pa najvjerovatnije ocekujem da neko ne treba dolaziti ni na nasu al OK !
-
anton 1983
- Postovi: 3422
- Pridružen/a: 09 nov 2010, 12:14
-
Kontakt:
Post
Postao/la anton 1983 » 06 nov 2011, 14:23
HzBvB je napisao/la:
Ja ne dolazim na vasu pa najvjerovatnije ocekujem da neko ne treba dolaziti ni na nasu al OK !
Al to ti je dokaz maloumnosti. Pa niko od nas nije ograničen da piše samo o klubu za kojeg navija! Ajmo reći da nam je u ovom trenutku u BUNDESLIGI najveći rival BvB. Pa di da ja njih komentiram? Na kojoj temi reci mi molim te? I zašto bi bilo zabranjeno komentirati bilo koji klub u bilo kojoj ligi i na bilo koji način!
Po tom pitanju, opusti se brale, a to što naš smatraš ciganima, na tome ti svaka čast i to ti nezamjeram

Zasto je Bayernova stranica sad dostupna i na arapskom i ruskom jeziku Rummenigge je odgovorio:
"Da nas klubovi iz Londona, Manchestera, ili Pariza mogu razumjeti!!!"
-
HzBvB
- Postovi: 1303
- Pridružen/a: 15 okt 2010, 22:46
-
Kontakt:
Post
Postao/la HzBvB » 06 nov 2011, 14:27
anton 1983 je napisao/la:HzBvB je napisao/la:
Ja ne dolazim na vasu pa najvjerovatnije ocekujem da neko ne treba dolaziti ni na nasu al OK !
Alt ot i je dokaz maloumnosti. Pa niko od nas nije ograničen da piše samo o klubu za kojeg navija! Ajmo reći da nam je u ovom trenutku u BUNDESLIGI najveći rival BvB. Pa di da ja njih komentiram? Na kojoj temi reci mi molim te? I zašto bi bilo zabranjeno komentirati bilo koji klub u bilo kojoj ligi i na bilo koji način!
Po tom pitanju, opusti se brale, a to što naš smatraš ciganima, na tome ti svaka čast i to ti nezamjeram

Ne razumijes sta ti govorim...ako imas stav povodom necega ne mozes taj stav mijenjat kako vjetar puse taj dan ili tu sedmicu....a vecina vas to radi !( ako ti nisi malouman znat ces o cemu ti pricam) i zato sam naveo samo amersoma ! (neko mi je napisao da navija za HSV ,znam da momak navija za HSV)
PS: jos jedna bitna stvar koja nas najvjerovatnije razlikuje ja se nisam prijavio na ovaj forum radi Bayern-a ili nekog drugog i prijavio sam se radi BvB..i pisem na toj temi , a ti sto se mene tice otvori temu : u LEPOM VREMENU pa diskutuj !
-
anton 1983
- Postovi: 3422
- Pridružen/a: 09 nov 2010, 12:14
-
Kontakt:
Post
Postao/la anton 1983 » 06 nov 2011, 14:30
HzBvB je napisao/la:
Ne razumijes sta ti govorim...ako imas stav povodom necega ne mozes taj stav mijenjat kako vjetar puse taj dan ili tu sedmicu....a vecina vas to radi !( ako ti nisi malouman znat ces o cemu ti pricam) i zato sam naveo samo amersoma ! (neko mi je napisao da navija za HSV ,znam da momak navija za HSV)
pa ko mjenja staF' pa za vaše nastupe u Europi treba vas sve na kolce nabit, dok vas za nastupe u BUNDESLIGI treba pohvaliti. i ti ne kužiš jelda, što jača BUNDESLIGA (znači BvB), to bolje za Bayern! Ali "nas" J**+ to kaj ste loši u Europi jer znamo samo da kroz europske rezultate morete napredovati velikim koracima. Znači **** bi bilo i ja smatram da BvB ima potencijala da prođe tu skupinu koju je dobio i bude među prva 4 u BUNDESLIGI ove godine, a BvB će samo pola tog posla napraviti, tj. podbaciti u Europi!
Zasto je Bayernova stranica sad dostupna i na arapskom i ruskom jeziku Rummenigge je odgovorio:
"Da nas klubovi iz Londona, Manchestera, ili Pariza mogu razumjeti!!!"
-
Klopp
- Postovi: 522
- Pridružen/a: 23 maj 2010, 22:08
-
Kontakt:
Post
Postao/la Klopp » 06 nov 2011, 14:32
Neven nakon operacije. Strasno

Markus Gisdol: "Aubameyang ist einfach unfair schnell."
-
HzBvB
- Postovi: 1303
- Pridružen/a: 15 okt 2010, 22:46
-
Kontakt:
Post
Postao/la HzBvB » 06 nov 2011, 14:34
anton 1983 je napisao/la:HzBvB je napisao/la:
Ne razumijes sta ti govorim...ako imas stav povodom necega ne mozes taj stav mijenjat kako vjetar puse taj dan ili tu sedmicu....a vecina vas to radi !( ako ti nisi malouman znat ces o cemu ti pricam) i zato sam naveo samo amersoma ! (neko mi je napisao da navija za HSV ,znam da momak navija za HSV)
pa ko mjenja staF' pa za vaše nastupe u Europi treba vas sve na kolce nabit, dok vas za nastupe u BUNDESLIGI treba pohvaliti. i ti ne kužiš jelda, što jača BUNDESLIGA (znači BvB), to bolje za Bayern! Ali "nas" **** to kaj ste loši u Europi jer znamo samo da kroz europske rezultate morete napredovati velikim koracima. Znači **** bi bilo i ja smatram da BvB ima potencijala da prođe tu skupinu koju je dobio i bude među prva 4 u BUNDESLIGI ove godine, a BvB će samo pola tog posla napraviti, tj. podbaciti u Europi!
De ti meni objasni da Hummels i Subotic grijese samo u LP ??????? i cijela ekipa igra se osjeca anemicno...ali doce i to aBd s godinama igranja u LP ,sad je najvaznije da smo prekucali ovu Bundesligu , nemoramo mi pobijediti svaku utakmicu, al svima njima je stat kao SIROTINJA u 35 m i branit se od BvB ( osim Bayern-a)...a mi se s Bayernom mozemo posteno poklat !!!!
-
adnan24
- Postovi: 7266
- Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
- Lokacija: Sarajevo
-
Kontakt:
Post
Postao/la adnan24 » 06 nov 2011, 16:19
Hare_BvB je napisao/la:
PS: BSMO svima koji slavite!!

Kao prvo hvala i pridruzujem se i ja cestitkama
Kao drugo zelio bi da pozdravim familiju Kyrgiakosu(nije bas u duhu danasnjeg dana ali eto...)
O utakmici jucer ne bih da pisem...svaka rijec je suvisna

(Samo bi' volio pitati Lewata je l' moglo malo jednostavnije kod onog cetvrtog gola

)
Vidim pocelo je burno na relaciji Dortmund-Munchen

...ima istine u ovom sto pise HzBvB...pojedinci su poslije utakmica u Francuskoj i Grckoj odmah pozurili da napisu kako je BvB mali klub i kako je to ista prica kao i sa Stuttgartom ili Wolfsburgom.Naravno svako ima pravo da napise svoje misljenje ali ta pomalo glupa piskaranja 2 minute poslije poraza su uvijek bila iritantna.
S druge strane opet cinjenica je da 95% navijaca Bayerna na ovom forumu je sasvim ok tako da ne treba pretjerivati u nekim konstatacijama...bar ne na pojedinacnoj osnovi a za Bayern kao klub me ...

-
proFCB
- Postovi: 2232
- Pridružen/a: 17 feb 2011, 15:03
- Lokacija: Lukavac
-
Kontakt:
Post
Postao/la proFCB » 06 nov 2011, 17:15
Vidim pocelo je burno na relaciji Dortmund-Munchen ...ima istine u ovom sto pise HzBvB...pojedinci su poslije utakmica u Francuskoj i Grckoj odmah pozurili da napisu kako je BvB mali klub i kako je to ista prica kao i sa Stuttgartom ili Wolfsburgom.Naravno svako ima pravo da napise svoje misljenje ali ta pomalo glupa piskaranja 2 minute poslije poraza su uvijek bila iritantna.
Cinjenica je da niste josh uvijek dorasli velikim europskim klubovima,mada to grci i nisu francuzi manje vise. Nemate iskustva i niste izgleda sposobni se nositi sa tim pritiskom ili cime vec.
Sjetimo se prosle godine, BvB u formi zivota a Sevilla nikad gora vas izbacuje iz daljnjeg takmicenja. Jucerasnja pobjeda protiv vukova je bila fantasticna, ali ne vidim odkud vam pravo i hrabrost da se odmah uzdizete u nebesa...
A to dali cemo mi vise od drugog mjesta TO CEMO TEK DA VIDIMO...kako znam zasad ste VI ISPOD NAS !!! i dok ne osvojite MI SMO GLAVNI
momak samo ti nastavi zivjeti u imaginarnom svijetu, nema te statistike u kojoj smo mi ispod vas....
Stern des Südens
-
Semir bvb
- Postovi: 2847
- Pridružen/a: 21 maj 2011, 22:02
- Lokacija: Silver City
-
Kontakt:
Post
Postao/la Semir bvb » 06 nov 2011, 17:33
proFCB je napisao/la:
Sjetimo se prosle godine, BvB u formi zivota a Sevilla nikad gora vas izbacuje iz daljnjeg takmicenja.
Sevilla kad nas je pobijedila u Dortmundu mi smo bili drugoplasirani iza Mainza, jer je to bilo na početku sezone. A samo ko nije gledao utakmicu, nego rezultat može ovo napisat. Glupo mi je raspravljat, jer stoji i dalje da smo mi najmlađi prvak u historiji lige. Ovo evropsko neiskustvo je račun koji se mora platit, jer smo najmlađi.
proFCB je napisao/la:
A to dali cemo mi vise od drugog mjesta TO CEMO TEK DA VIDIMO...kako znam zasad ste VI ISPOD NAS !!! i dok ne osvojite MI SMO GLAVNI
momak samo ti nastavi zivjeti u imaginarnom svijetu, nema te statistike u kojoj smo mi ispod vas....
Što se tiče ovog, mislim da nisi shvatio. Niko ne spori da ste vi Deutsche Rekormeister, ovde se prvenstveno mislilo na to da smo mi aktuelni prvaci i sve dok vi ne osvojite bundesligu mi ćemo bit aktuelni prvaci.
Da se razumijemo, za mene ste i dalje prvi favoriti za titulu, ali naše je da vam to otežamo koliko je moguće, a ne ko prošle godine kad nije bila zanimljiva liga

.
Und wenn du, das spiel gewinnst, ganz oben stehst, dann stehen wir hier und singen Borussia Borussia bvb!
Und wenn du, das spiel verlierst, ganz unten stehst, dann stehen wir hier und singen Borussia, Borussia bvb!
-
adnan24
- Postovi: 7266
- Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
- Lokacija: Sarajevo
-
Kontakt:
Post
Postao/la adnan24 » 06 nov 2011, 18:34
proFCB je napisao/la:
Cinjenica je da niste josh uvijek dorasli velikim europskim klubovima,mada to grci i nisu francuzi manje vise. Nemate iskustva i niste izgleda sposobni se nositi sa tim pritiskom ili cime vec.
Sjetimo se prosle godine, BvB u formi zivota a Sevilla nikad gora vas izbacuje iz daljnjeg takmicenja. Jucerasnja pobjeda protiv vukova je bila fantasticna, ali ne vidim odkud vam pravo i hrabrost da se odmah uzdizete u nebesa...
Naravno da je cinjenica...ne znam da je neko rekao drugacije

Ne vjerujem da je neko ovdje pisao kako cemo se prosetati grupom ili slicno...
Taj mec sa Sevillom je najbolji pokazatelj situacije i europskih utakmica...potrebno je mnogo vise od dobre igre na terenu.
"Hrabrost da se odmah dizete u nebesa"??? Ne vidim iz cega si to zakljucio...mozda jedino ocekujete komentare tipa "samo da ne bude katastrofa u Munchenu" pa onda tu nastaje problem...
-
HzBvB
- Postovi: 1303
- Pridružen/a: 15 okt 2010, 22:46
-
Kontakt:
Post
Postao/la HzBvB » 06 nov 2011, 18:35
Semir bvb je napisao/la:proFCB je napisao/la:
Sjetimo se prosle godine, BvB u formi zivota a Sevilla nikad gora vas izbacuje iz daljnjeg takmicenja.
Sevilla kad nas je pobijedila u Dortmundu mi smo bili drugoplasirani iza Mainza, jer je to bilo na početku sezone. A samo ko nije gledao utakmicu, nego rezultat može ovo napisat. Glupo mi je raspravljat, jer stoji i dalje da smo mi najmlađi prvak u historiji lige. Ovo evropsko neiskustvo je račun koji se mora platit, jer smo najmlađi.
proFCB je napisao/la:
A to dali cemo mi vise od drugog mjesta TO CEMO TEK DA VIDIMO...kako znam zasad ste VI ISPOD NAS !!! i dok ne osvojite MI SMO GLAVNI
momak samo ti nastavi zivjeti u imaginarnom svijetu, nema te statistike u kojoj smo mi ispod vas....
Što se tiče ovog, mislim da nisi shvatio. Niko ne spori da ste vi Deutsche Rekormeister, ovde se prvenstveno mislilo na to da smo mi aktuelni prvaci i sve dok vi ne osvojite bundesligu mi ćemo bit aktuelni prvaci.
Da se razumijemo, za mene ste i dalje prvi favoriti za titulu, ali naše je da vam to otežamo koliko je moguće, a ne ko prošle godine kad nije bila zanimljiva liga

.
Druze nemoj njemu pokusavat nesto objasnit , znam ga ja privatno, malo je pospor momak !!! jel tako SOLE ?
-
proFCB
- Postovi: 2232
- Pridružen/a: 17 feb 2011, 15:03
- Lokacija: Lukavac
-
Kontakt:
Post
Postao/la proFCB » 06 nov 2011, 19:10
Semir bvb je napisao/la:proFCB je napisao/la:
Sjetimo se prosle godine, BvB u formi zivota a Sevilla nikad gora vas izbacuje iz daljnjeg takmicenja.
Sevilla kad nas je pobijedila u Dortmundu mi smo bili drugoplasirani iza Mainza, jer je to bilo na početku sezone. A samo ko nije gledao utakmicu, nego rezultat može ovo napisat. Glupo mi je raspravljat, jer stoji i dalje da smo mi najmlađi prvak u historiji lige. Ovo evropsko neiskustvo je račun koji se mora platit, jer smo najmlađi.
proFCB je napisao/la:
A to dali cemo mi vise od drugog mjesta TO CEMO TEK DA VIDIMO...kako znam zasad ste VI ISPOD NAS !!! i dok ne osvojite MI SMO GLAVNI
momak samo ti nastavi zivjeti u imaginarnom svijetu, nema te statistike u kojoj smo mi ispod vas....
Što se tiče ovog, mislim da nisi shvatio. Niko ne spori da ste vi Deutsche Rekormeister, ovde se prvenstveno mislilo na to da smo mi aktuelni prvaci i sve dok vi ne osvojite bundesligu mi ćemo bit aktuelni prvaci.
Da se razumijemo, za mene ste i dalje prvi favoriti za titulu, ali naše je da vam to otežamo koliko je moguće, a ne ko prošle godine kad nije bila zanimljiva liga

.
Naravno da sam gledao tu utakmicu,ali na kraju krajeva nije bitno sta ste vi uradili na terenu,sta su oni uradili,bitan je rezultat. Vi ste i dalje aktuelni prvaci to stoji to vam niko ne moze osporiti,ali samo vi na to tako gledate,pa i sam Klopp je rekao prosla je sezona zavrsena i da sada razmisljate samo o ovoj
Stern des Südens
-
thulkazal
- Postovi: 2620
- Pridružen/a: 17 sep 2008, 12:29
-
Kontakt:
Post
Postao/la thulkazal » 06 nov 2011, 20:29
u jbt al su subotića unakazili ... koliko će pauzirati ?
mozda kakva maska moze umanjiti pauzu ...
-
Valencia
- Postovi: 3137
- Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
-
Kontakt:
Post
Postao/la Valencia » 06 nov 2011, 23:00
Dos'o UN da razdvoji zaracene strane

.
Meni je Dortmund jedan od najdrazih klubova. Bajern ne volem blago receno. Al' postoji logicno objasnjenje zasto simpatizeri Bajerna (na ovom forumu) ne osjecaju prezir prema ostalim bundesligasima. Oni u Bundesligi nemaju PRAVU konkurenciju. Oni su jedini gigant u ligi. Oni su svake godine VELIKI favoriti za titulu. Sa druge strane, simpatizeri ENG, ITA i donekle ESP liga se nikako ne mogu smisliti, jer su klubovi koje simpatisu velika konkurencija.
Logicno je da simpatizer Dortmunda prezire Bajern, kao sto je logicno da simpatizer Bajerna ne prezire Dortmund ili bilo koji drugi klub u Bundesligi. Iznimke su moguce.
Dortmund igra fantasticno. Vec u zadnjih par kola su uhvatili pravu formu. I u Stutgartu su igrali odlicno. Samo naprijed

!!
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.
-
JuveSissoko
- Postovi: 5435
- Pridružen/a: 22 dec 2009, 20:44
-
Kontakt:
Post
Postao/la JuveSissoko » 07 nov 2011, 09:42
Valencia je napisao/la:Dos'o UN da razdvoji zaracene strane

.
Meni je Dortmund jedan od najdrazih klubova. Bajern ne volem blago receno. Al' postoji logicno objasnjenje zasto simpatizeri Bajerna (na ovom forumu) ne osjecaju prezir prema ostalim bundesligasima. Oni u Bundesligi nemaju PRAVU konkurenciju. Oni su jedini gigant u ligi. Oni su svake godine VELIKI favoriti za titulu. Sa druge strane, simpatizeri ENG, ITA i donekle ESP liga se nikako ne mogu smisliti, jer su klubovi koje simpatisu velika konkurencija.
Logicno je da simpatizer Dortmunda prezire Bajern, kao sto je logicno da simpatizer Bajerna ne prezire Dortmund ili bilo koji drugi klub u Bundesligi. Iznimke su moguce.
Dortmund igra fantasticno. Vec u zadnjih par kola su uhvatili pravu formu. I u Stutgartu su igrali odlicno. Samo naprijed

!!
odavno vecu istinu u postu nisam procitao.Svaka cast.
gsol: According to these recent revelations, not only did Juventus win the title in 2005 without cheating but they did it without cheating against direct rivals who were cheating. HahaWOW we had a squad then.No wonder Juvitalia won the WC in 2006.
-
MaGiCa
- Postovi: 11024
- Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
-
Kontakt:
Post
Postao/la MaGiCa » 07 nov 2011, 09:50
Valencia je napisao/la:
Meni je Dortmund jedan od najdrazih klubova. Bajern ne volem blago receno. Al' postoji logicno objasnjenje zasto simpatizeri Bajerna (na ovom forumu) ne osjecaju prezir prema ostalim bundesligasima. Oni u Bundesligi nemaju PRAVU konkurenciju. Oni su jedini gigant u ligi. Oni su svake godine VELIKI favoriti za titulu. Sa druge strane, simpatizeri ENG, ITA i donekle ESP liga se nikako ne mogu smisliti, jer su klubovi koje simpatisu velika konkurencija.
Logicno je da simpatizer Dortmunda prezire Bajern, kao sto je logicno da simpatizer Bajerna ne prezire Dortmund ili bilo koji drugi klub u Bundesligi. Iznimke su moguce.
+1
Ja bih to rekao ovako:
Slika ipak govori vise od 1000 reci = DAS MONOPOL
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []