Cuj Grahovac slab,e svasta,vidi se da ne pratite "fildzan ligu".
U-21, U-19, U-17
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
- samo_lijevo
- Postovi: 10814
- Pridružen/a: 24 nov 2010, 23:35
- Lokacija: Garmisch-Partenkirchen
- Kontakt:
Re: U-21,U-19,U-17
Cuj Grahovac slab,e svasta,vidi se da ne pratite "fildzan ligu".
Nur gucken, nicht anfassen
Belo, oko mene sve je belo
sat na ruci, kosulja, cipele, odelo
Re: U-21,U-19,U-17
The flowers of English football, the flowers of Manchester
-
hercegovina
- Postovi: 308
- Pridružen/a: 06 avg 2009, 14:22
- Kontakt:
Re: U-21,U-19,U-17
Re: U-21,U-19,U-17
Naravno da ima, eno ga na stadionu u Triplosu cini mi sehercegovina je napisao/la:ima i igdje taj go iz grcke
Re: U-21,U-19,U-17
nasi su plavihercegovina je napisao/la:ima i igdje taj go iz grcke
" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: U-21,U-19,U-17
Na klupi:AmanijakzO je napisao/la:
![]()
![]()
![]()
:ugeek:
GK: Semir Bukvić.
DEF: Benjamin Čolić, Senad Husic.
MID: Srdjan Grahovac, Anes Haurdić.
FOR: Asmir Suljić, Nemanja Bilbija.
-
TheDinoRules
- Postovi: 316
- Pridružen/a: 06 jul 2010, 22:08
- Kontakt:
Re: U-21,U-19,U-17
Re: U-21,U-19,U-17
Vranjes je prerastao ovu generaciju i njemu je mjesto u A selekcijiMrAmani96 je napisao/la:Na klupi:AmanijakzO je napisao/la:
![]()
![]()
![]()
:ugeek:
GK: Semir Bukvić.
DEF: Benjamin Čolić, Senad Husic.
MID: Srdjan Grahovac, Anes Haurdić.
FOR: Asmir Suljić, Nemanja Bilbija.
Haurdica dugo muci povreda i ko zna kao ce se zavrsit njegova situacija,ovaj Husic koji je igrao beka protiv njemaca je jedan od najslabijih igraca koji su igrali za mladu reprezentaciju a ni Bilbiju nije bas u formi
zaboravio si Sipovica koji je standardan u rumunskom Petrolulu na poziciji stopera koji je igrao u pocetnih 11 ovu zadnju protiv Kipra
dodati Scuka iz ceske lige jer evo Ceska ode na EP a barem trecina igraca im je iz njihove lige
gledao sam malo tabelu kvalifikacija za slekciju U19 i od svih 12 grupa i 48 ekipa jedino je nasa zavrsila sa sve tri pobjede i 9 bodova
Re: U-21,U-19,U-17
- Omerbavarac
- Postovi: 17929
- Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
- Kontakt:
Re: U-21,U-19,U-17
Dokle god ima pravo nastupa za mladu, a sto se tice drugog napadaca uvijek se moze naci neko rjesenje.Devil je napisao/la:Pa jbt do kada vise Bilbija u ozbiljnim planovima,zar nema krstenijeg napadaca sirom dijaspore ?
Re: U-21,U-19,U-17
http://www.pohrani.com/f/1h/RC/SsrCfkJ/dajv.gif
Re: U-21,U-19,U-17
Pa sto se ne trazi ako moze uvek,kaparisati ga za A tim ako se vec misli da ce ga Srbija uzeti(a nece),i pustiti ga jer tesko od njega da ce izaci neki super kvalitetan spic,a mogao je,ipak je njega dijabetes "ostetio" po pitanju karijere a i ceste povrede.Mora se na vreme razmisljati o klasicnom spicu i ubaciti ga u U21.Omerbavarac je napisao/la:Dokle god ima pravo nastupa za mladu, a sto se tice drugog napadaca uvijek se moze naci neko rjesenje.Devil je napisao/la:Pa jbt do kada vise Bilbija u ozbiljnim planovima,zar nema krstenijeg napadaca sirom dijaspore ?
- Principatus
- Postovi: 9470
- Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
- Lokacija: Germany
- Kontakt:
Re: U-21,U-19,U-17
Deniz Mujic 21 godina FC Bayern 2 OM
http://www.transfermarkt.co.uk/de/deniz ... 53957.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Admir Terzic 19 BVB stoper
http://www.transfermarkt.co.uk/de/admir ... 51570.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Dino Bisanovic 21 FC Köln 2 ZM
http://www.transfermarkt.co.uk/de/dino- ... 52765.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Ajdin Mehinovic 18 godina FC Köln U19 OM i napadac
http://www.transfermarkt.co.uk/de/ajdin ... 84944.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Armin Aljilji 17 godina HSV U19 stoper
http://www.transfermarkt.co.uk/de/armin ... 58802.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Zlatko Muhovic 21 godina FC Schalke 04 2 OM, desno i lijevo krilo
http://www.transfermarkt.co.uk/de/zlatk ... 55650.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Almir Kasumovic 17 godina Hannover 96 U19 napadac
http://www.transfermarkt.co.uk/de/almir ... 04914.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: U-21,U-19,U-17
I ja mislim da ga Jagodic previse forsira u odnosu na prikazano,a ima napadac i to krstenDevil je napisao/la:Pa jbt do kada vise Bilbija u ozbiljnim planovima,zar nema krstenijeg napadaca sirom dijaspore ?
- Principatus
- Postovi: 9470
- Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
- Lokacija: Germany
- Kontakt:
Re: U-21,U-19,U-17
Dzenan Catic 19 godina Kaiserslautern 2 napadac
http://www.transfermarkt.de/de/dzenan-c ... 91617.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Halil Hajtic 17 godina Kaiserslautern U19 OM
http://www.transfermarkt.de/de/halil-ha ... 61066.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: U-21,U-19,U-17
Je lji biljo mjesta za jos jedno lj?Aljilji
The flowers of English football, the flowers of Manchester
Re: U-21,U-19,U-17
bruno je govorio da zeli da njegov sin zaigra za bosnu i hercegovinu, a i momak je prije godinu rekao da zeli za nas..sto ga niko ne zove?
momak je veliki potencijal i igra u reggini i standardno nastupa za talijane..
Re: U-21,U-19,U-17
Pa vjerovatno zato sto igra standardno,inace kod nas se u reprezentacije najcesce zovu rezervisti.Ovi koji su standardni bas i nemaju mjestaJuve-TZ je napisao/la:ljudi moji da li je neko primjetio sina brune akrapovica, zove se aaron akrapovic i igra za talijansku reprezentaciju u-18
bruno je govorio da zeli da njegov sin zaigra za bosnu i hercegovinu, a i momak je prije godinu rekao da zeli za nas..sto ga niko ne zove?![]()
momak je veliki potencijal i igra u reggini i standardno nastupa za talijane..
www.valencia-balkan.net
Re: U-21,U-19,U-17
mozda se na neki nacin isplati cekati da igra tamo jos 2-3 godine pa ga kao pjanica zvati...Adi_Zepce je napisao/la:Pa vjerovatno zato sto igra standardno,inace kod nas se u reprezentacije najcesce zovu rezervisti.Ovi koji su standardni bas i nemaju mjestaJuve-TZ je napisao/la:ljudi moji da li je neko primjetio sina brune akrapovica, zove se aaron akrapovic i igra za talijansku reprezentaciju u-18
bruno je govorio da zeli da njegov sin zaigra za bosnu i hercegovinu, a i momak je prije godinu rekao da zeli za nas..sto ga niko ne zove?![]()
momak je veliki potencijal i igra u reggini i standardno nastupa za talijane..
ali ja imam osjecaj da eto na njega nije niko pomislio od ovih koji trebaju imati svoj spisak i pratiti kao mu karijera ide
i pjanica smo mogli izgubiti da na centralnom dnevniku nisu svi dali apel da se malac pozove...ali sad je teska situacija, imamo sigurno 20-30 momaka od kojih moze biti nesto po mladim timovima evropsih liga i treba ih pratiti i gledati kad pozvati i uvijek biti u kontaktu sa managerom, ocom i momkom...
treba se to malo profesionalnije raditi...truditi se jer imam osjecaj da ce biti jedno 5 momaka za par godina koji ce razvaljivati, imam neki predosjecaj da je previse takvih talenata i da mi mozemo izgraditi jednu sila reprezentaciju ako sve budemo radili kako treba

Re: U-21,U-19,U-17
Hajd' reci deset puta brzo "Aljiljija u ljiljane"Cartman je napisao/la:Je lji biljo mjesta za jos jedno lj?AljiljiI zar nije ovaj albanac?
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, addebisi, AnelMid, Atlanta, Beduin, Bordo10, Brazzzoo123, CHR, Cwirek, farenhajt, feniksptica, Goalgetter, GrbavicaHrammm, haklamas, HariTz, Iniesta12, JimmyPage, klasik, kouadio, Lavcina, LenyYoro15, LjutaPaprika, MundijalVibes26, omanovski, oneday, ovisnik, Pensioner26, Rule_hz, Shevko, Sheyi, SHZ82, signalidunapark, soccerfan, StevieG8, TefalTava, TETRAPAK, tutankamon1905, Wilshere10, Wisey, Wolffire, Zgemboo89, Zglavkar i 324 gosta.



