FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

L!k@
Postovi: 41
Pridružen/a: 24 jun 2009, 08:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la L!k@ » 21 avg 2009, 21:03

irfan41 je napisao/la:http://www.soccerway.com/venues/bosnia- ... tovi-hase/

premo ovome 25 hiljada navijaca je bilo

Neznam sto je vazno vise jel bila milja ili 25 milja, znamo Mi kol`ko nas je bilo i kako smo navijali, ostali svi koji nisu prisustvovali uzivo tekmi imaju postavljene klipove navijanja pa neka se sami uvjere ko smo i sta smo!! Jebote i utakmica i igraci i uprava i sve....koliko OVAKAV SJEVER VRIJEDI!
Kakva zadaca ba, kakav diplomski....ovo je nesto sto samo HORDE ZLA mogu prirediti, i mozda 1 ili 2 navijacke grupe na Balkanu mozda i Evropi!
Nikad se nismo furali, a oduvijek smo FURKA!!! HzsA since 1987

Avatar
irfan41
Postovi: 736
Pridružen/a: 03 jun 2008, 17:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la irfan41 » 21 avg 2009, 21:10

L!k@ je napisao/la:
irfan41 je napisao/la:http://www.soccerway.com/venues/bosnia- ... tovi-hase/

premo ovome 25 hiljada navijaca je bilo

Neznam sto je vazno vise jel bila milja ili 25 milja, znamo Mi kol`ko nas je bilo i kako smo navijali, ostali svi koji nisu prisustvovali uzivo tekmi imaju postavljene klipove navijanja pa neka se sami uvjere ko smo i sta smo!! Jebote i utakmica i igraci i uprava i sve....koliko OVAKAV SJEVER VRIJEDI!
Kakva zadaca ba, kakav diplomski....ovo je nesto sto samo HORDE ZLA mogu prirediti, i mozda 1 ili 2 navijacke grupe na Balkanu mozda i Evropi!

slazem se 10 godina sjedim i navijam na istoku. i sjever nikad nije bio bolji, jedino s emoze mjeriti protiv besiktasa al tad nas je razultat pokvario
Kada dodje taj trenutak,Kad mi dodje sudnji dan,i pred Bogom ja sam spreman
ljubav da ti dam.Kada umrem i odem
i kad me ne bude,ja cu zaliti samo
sto nisam uz tebe.I na onom svijetu tamo
cut ce se moj glas:Bordo-bijeli cijeli zivot
ja navij'o sam za vas!

Avatar
Mirza_Hordas
Postovi: 4327
Pridružen/a: 08 jan 2009, 21:57
Lokacija: Sjever
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Mirza_Hordas » 21 avg 2009, 21:21

na facebooku Hamzagić je na zidu napisao: The one and only...HZ...nemam rijeci, svaka cast i hvala od srca
R.I.P. VEDRAN PULJIĆ....Neka danas lišticom odjekuje tvoj krik, neka im se srce zaledi,
jer uzeli su zivot od tebe a tebe od nas! 4.10.

"dok hasetu oduzmu loptu vi slušajte muziku iz našeg studija"

Avatar
Mirza_Hordas
Postovi: 4327
Pridružen/a: 08 jan 2009, 21:57
Lokacija: Sjever
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Mirza_Hordas » 21 avg 2009, 22:20

Bravo bordo igračima, kapa dole navijačima!

Čitav članak će biti dostupan od 22-08-2009 02:00

san.ba
R.I.P. VEDRAN PULJIĆ....Neka danas lišticom odjekuje tvoj krik, neka im se srce zaledi,
jer uzeli su zivot od tebe a tebe od nas! 4.10.

"dok hasetu oduzmu loptu vi slušajte muziku iz našeg studija"

Avatar
vucko
Postovi: 154
Pridružen/a: 10 mar 2008, 13:57
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la vucko » 22 avg 2009, 11:32

Svako dalje pisanje sto nema veze sa temom se brise i upozorava pisac, a ponovno pisanje nevezano za temu slijedi Ban
Najbolje od najboljeg je uvijek najbolje

Avatar
Mirza_Hordas
Postovi: 4327
Pridružen/a: 08 jan 2009, 21:57
Lokacija: Sjever
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Mirza_Hordas » 22 avg 2009, 14:02

Gerrard je napisao/la:
http://www.youtube.com/fksinfo#play/all ... 0YIoJCnMxQ


Da se najezis !

I ne raspravljajte sa idiotima koliko je bilo navijaca , nekad je bolje i 500 navijaca da kvalitetno odere grlo , nego 10 hiljada od koji 90% raje ne navija !

grmimoooo......
R.I.P. VEDRAN PULJIĆ....Neka danas lišticom odjekuje tvoj krik, neka im se srce zaledi,
jer uzeli su zivot od tebe a tebe od nas! 4.10.

"dok hasetu oduzmu loptu vi slušajte muziku iz našeg studija"

Avatar
Mirza_Hordas
Postovi: 4327
Pridružen/a: 08 jan 2009, 21:57
Lokacija: Sjever
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Mirza_Hordas » 22 avg 2009, 14:36

Bravo bordo igračima, kapa dole navijačima!

Re­mi­jem pro­tiv fa­vo­ri­zi­ra­nog Klu­ža (1:1) Sa­ra­je­vo je pot­vrdi­lo da je ve­li­ki klub, bez ob­zi­ra na či­nje­ni­cu da se na­la­zi tek na 12. mjes­tu ta­be­le Pre­mi­jer li­ge BiH. Mno­gi zlo­slu­tni­ci pro­gno­zi­ra­li de­bakl na Ko­še­vu, pro­tiv Ru­mu­na, ali na te­re­nu je bi­la dru­ga pri­ča. I po­red to­ga što oko i u sa­mom "srcu" klu­ba ra­de oso­be ko­je svo­jim po­te­zi­ma či­ne vi­še šte­te ne­go do­bra ti­mu Me­hme­da Ja­njo­ša, ka­tas­tro­fal­nog po­čet­ka se­zo­ne u prven­stvu, pri­tis­ka u me­di­ji­ma, do­bru atmo­sfe­ru u "bor­do" svla­či­oni­ci ni­šta ni­je us­pje­lo po­kva­ri­ti.

- Po­no­vo smo se vra­ti­li na­kon pri­mlje­nog go­la, po­no­vo smo us­pje­li da izje­dna­či­mo, ali na ža­lost, ne i da preo­kre­ne­mo pro­tiv je­dne od naj­ja­čih eki­pa ko­je sam ja gle­dao na Ko­še­vu u po­slje­dnjih vi­še od 20 go­di­na. Vi­dje­li ste ka­kav pro­tok lop­te oni ima­ju, agre­si­vno su ušli u meč, u prvom po­lu­vre­me­nu su nas na­di­gra­li, za­bi­li gol, ali ka­ko je uta­kmi­ca odmi­ca­la do­la­zi­li smo po­la­ko na svo­je - ka­že Ja­njoš.

Ako je Ja­njoš pri­je uta­kmi­ce znao sve ja­če stra­ne pro­ti­vni­ka, to­kom su­sre­ta s Klu­žom pri­mje­tio je i one sla­bi­je.

- Go­vo­rio sam pri­je uta­kmi­ce da ima­ju do­bar na­pad i sre­di­nu, što se i ispos­ta­vi­lo ta­čnim. Ipak, po­ka­za­lo se i to da im je od­bra­na sla­bi­ji dio ti­ma. Vi­so­ka je i spo­ra. Na­še pre­ci­zne i pri­ze­mne lop­te u nji­hov ka­zne­ni pros­tor uvi­jek su uno­si­le po­me­tnju u nji­ho­vu od­bra­nu. Na kra­ju smo ta­ko i da­li gol - ka­zao nam je tre­ner Ja­njoš, do­dav­ši ka­ko je do­bro što ni­ko ni­je do­bio du­pli žu­ti kar­ton, a u re­van­šu se u tim vra­ća i Aj­din Ma­ksu­mić.

Sa­ra­je­vo će re­vanš u Opa­ki igra­ti već na­re­dnog čet­vrtka, a eki­pa u Ru­mu­ni­ju pu­tu­je di­rek­tnim čar­ter le­tom u sri­je­du. Za ra­zli­ku od polj­ske su­dij­ske troj­ke, ko­ja je meč na Ko­še­vu vo­di­la fe­no­me­nal­no, u re­van­šu će su­di­ti po­zna­ti por­tu­gal­ski su­di­ja Du­ar­te Go­meš, a asis­ti­rat će mu po­mo­ćni­ci Ho­se Kar­di­nal i Ve­nan­cio To­me, ta­ko­đer, svi iz Por­tu­ga­la. Uta­kmi­ca će se igra­ti ne­što ra­ni­je, u 18.45 sa­ti, na po­zna­tom ru­mun­skom sta­di­onu "Dr. Kon­stan­tin Ra­du­les­ku" či­ji je ka­pa­ci­tet 28.000 sje­de­ćih mjes­ta.

Ne­ma su­mnje da će naj­ma­nje ne­ko­li­ko sto­ti­na tih mjes­ta za­uze­ti na­vi­ja­či Sa­ra­je­va, ko­ji će po obi­ča­ju do­pu­to­va­ti iz BiH i os­ta­lih ze­ma­lja Evro­pe, Aus­tra­li­je i Ame­ri­ke...

Od Ala­ima do Av­di­ća

Fu­dba­le­ri bor­do ti­ma su kao ko­le­ktiv odi­gra­li odli­čno. Ala­im je pot­vrdio da je u do­broj for­mi. Tor­lak je još je­dnom de­mon­stri­rao re­pre­zen­ta­ti­vne kva­li­te­te, odi­grav­ši od­bra­nu u ma­ni­ru Ale­san­dra Nes­te. Du­do je sjaj­no za­mi­je­nio kaž­nje­nog Ma­ksu­mi­ća. Iako je čes­to ispa­dao u prvom, Be­lo­še­vić je dru­go po­lu­vri­je­me odi­grao bez gre­ške. Ri­zva­no­vić je čes­tim izle­ti­ma u dru­gom po­lu­vre­me­nu vršio pri­ti­sak na li­je­vu, ne­što sla­bi­ju stra­nu Klu­ža. Dža­kmić je po­no­vo čes­to izno­sio lop­tu i do­da­vao pre­ma na­pa­du, ga­njao fe­no­me­nal­nog Pe­ral­tu i ču­vao le­đa Ihti­ja­re­vi­ću, ko­ji je spu­štao lop­tu na ze­mlju ka­da je to naj­vi­še tre­ba­lo. Ja­njoš je odi­grao ko­li­ko je mo­gao, a zbog po­vre­de je za­mi­je­njen Ham­za­gi­ćem, ko­ji je za po­la sa­ta igre još je­dnom po­ka­zao da pred­stav­lja po­ja­ča­nje. Mu­mi­no­vić je opet mno­go pre­trčao, pri­tis­kao za­dnju li­ni­ju Ru­mu­na, a imao je i dva šu­ta pre­ma go­lu. Plis­ka, u onih de­se­tak mi­nu­ta kol­ko je do­bio, odli­čno je ko­ris­tio svo­ju brzi­nu, još sa­mo da po­pra­vi za­vršni­cu. Ja­ho­vić je ušao 20 mi­nu­ta pri­je kra­ja i asis­ti­rao za gol Ha­dži­ću ko­ji je u čet­vrtak de­mos­tri­rao šta zna­či ri­ječ «uni­ver­za­lac» u no­go­me­tu. Ha­dži­ja je igrao od­bra­nu, sre­di­nu, na­pad svih 90 mi­nu­ta i pos­ti­gao gol za re­mi. Av­dić je igrao na is­kus­tvo, ne­dos­ta­je mu fi­zi­čke spre­me.

Sa­ra­je­vo - Kluž 1:1

Sta­di­on: Asim Fer­ha­to­vić Ha­se.
Gle­da­la­ca: 32.000.
Su­di­ja: Ro­bert Ma­lek (Polj­ska) 8.

Stri­jel­ci:
0:1 Da­ni (19.),
1:1 Ha­džić (77.).

Žu­ti kar­to­ni: Ham­za­gić (Sa­ra­je­vo).

Igrač uta­kmi­ce: Ra­imun­do Pe­ral­ta (Kluž) 7,5.

Sa­ra­je­vo:Ala­im 6,5, Du­do 6,5, Tor­lak 7, Ihti­ja­re­vić 6,5 (od 71. Ja­ho­vić 7), Mu­mi­no­vić 6,5, Av­dić 6 (od 82. Plis­ka -) Dža­kmić 6,5, Ri­zva­no­vić 6,5, Be­lo­še­vić 7, Ja­njoš 6 (od 63. Ham­za­gić 6,5), Ha­džić 7,5.
Tre­ner: Me­hmed Ja­njoš.

Kluž: Kla­ro 7, Sil­va 7,5, Pa­nin 6,5, Pe­ral­ta 7,5 (od 73. Leao 6), Al­kan­ta­ra 6,5, Ko­ne 6,5, Ku­lio 7, Ka­ku 6,5, Ma­ra 6,5 (od 64. Edi­mar 6), Da­ni 7, Apa­re­si­do 6,5 (od 77. Tra­ore -).
Tre­ner: An­to­nio Oli­ve­ira.

Na­vi­ja­či pro­zi­va­li Ba­ljka

Po­pu­lar­ne «Hor­de zla» pro­tiv Klu­ža su po mno­gi­ma obo­ri­le re­kord po­sje­će­nos­ti na sje­ver­noj tri­bi­ni gdje se oku­pi­lo bli­zu 4.000 fa­na­ti­čnih na­vi­ja­ča ko­ji do­slo­vno ni­su pres­ta­ja­li sa na­vi­ja­njem svih 90 mi­nu­ta me­ča, a ve­li­ka po­drška do­la­zi­la je i sa is­to­čne tri­bi­ne. To­kom, a po­go­to­vo na kra­ju uta­kmi­ce, na­vi­ja­či su skan­di­ra­li; Upra­va na­po­lje! Ni­su izos­ta­le ni po­grdne ri­je­či na ra­čun po­je­di­nih čla­no­va Upra­ve, po­go­to­vo di­re­kto­ra klu­ba Ni­ha­da Ba­ljka...


evo kao što vidite san.ba je napisao da je bilo 32.000 gledalaca :? jest da su pretjerali ali dnevni avaz je napisao 20.000, oslobođenje 18.000, tako da se može naći neka sredina
R.I.P. VEDRAN PULJIĆ....Neka danas lišticom odjekuje tvoj krik, neka im se srce zaledi,
jer uzeli su zivot od tebe a tebe od nas! 4.10.

"dok hasetu oduzmu loptu vi slušajte muziku iz našeg studija"

Avatar
irfan41
Postovi: 736
Pridružen/a: 03 jun 2008, 17:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la irfan41 » 22 avg 2009, 14:56

Mirza_Hordas je napisao/la:Bravo bordo igračima, kapa dole navijačima!

Re­mi­jem pro­tiv fa­vo­ri­zi­ra­nog Klu­ža (1:1) Sa­ra­je­vo je pot­vrdi­lo da je ve­li­ki klub, bez ob­zi­ra na či­nje­ni­cu da se na­la­zi tek na 12. mjes­tu ta­be­le Pre­mi­jer li­ge BiH. Mno­gi zlo­slu­tni­ci pro­gno­zi­ra­li de­bakl na Ko­še­vu, pro­tiv Ru­mu­na, ali na te­re­nu je bi­la dru­ga pri­ča. I po­red to­ga što oko i u sa­mom "srcu" klu­ba ra­de oso­be ko­je svo­jim po­te­zi­ma či­ne vi­še šte­te ne­go do­bra ti­mu Me­hme­da Ja­njo­ša, ka­tas­tro­fal­nog po­čet­ka se­zo­ne u prven­stvu, pri­tis­ka u me­di­ji­ma, do­bru atmo­sfe­ru u "bor­do" svla­či­oni­ci ni­šta ni­je us­pje­lo po­kva­ri­ti.

- Po­no­vo smo se vra­ti­li na­kon pri­mlje­nog go­la, po­no­vo smo us­pje­li da izje­dna­či­mo, ali na ža­lost, ne i da preo­kre­ne­mo pro­tiv je­dne od naj­ja­čih eki­pa ko­je sam ja gle­dao na Ko­še­vu u po­slje­dnjih vi­še od 20 go­di­na. Vi­dje­li ste ka­kav pro­tok lop­te oni ima­ju, agre­si­vno su ušli u meč, u prvom po­lu­vre­me­nu su nas na­di­gra­li, za­bi­li gol, ali ka­ko je uta­kmi­ca odmi­ca­la do­la­zi­li smo po­la­ko na svo­je - ka­že Ja­njoš.

Ako je Ja­njoš pri­je uta­kmi­ce znao sve ja­če stra­ne pro­ti­vni­ka, to­kom su­sre­ta s Klu­žom pri­mje­tio je i one sla­bi­je.

- Go­vo­rio sam pri­je uta­kmi­ce da ima­ju do­bar na­pad i sre­di­nu, što se i ispos­ta­vi­lo ta­čnim. Ipak, po­ka­za­lo se i to da im je od­bra­na sla­bi­ji dio ti­ma. Vi­so­ka je i spo­ra. Na­še pre­ci­zne i pri­ze­mne lop­te u nji­hov ka­zne­ni pros­tor uvi­jek su uno­si­le po­me­tnju u nji­ho­vu od­bra­nu. Na kra­ju smo ta­ko i da­li gol - ka­zao nam je tre­ner Ja­njoš, do­dav­ši ka­ko je do­bro što ni­ko ni­je do­bio du­pli žu­ti kar­ton, a u re­van­šu se u tim vra­ća i Aj­din Ma­ksu­mić.

Sa­ra­je­vo će re­vanš u Opa­ki igra­ti već na­re­dnog čet­vrtka, a eki­pa u Ru­mu­ni­ju pu­tu­je di­rek­tnim čar­ter le­tom u sri­je­du. Za ra­zli­ku od polj­ske su­dij­ske troj­ke, ko­ja je meč na Ko­še­vu vo­di­la fe­no­me­nal­no, u re­van­šu će su­di­ti po­zna­ti por­tu­gal­ski su­di­ja Du­ar­te Go­meš, a asis­ti­rat će mu po­mo­ćni­ci Ho­se Kar­di­nal i Ve­nan­cio To­me, ta­ko­đer, svi iz Por­tu­ga­la. Uta­kmi­ca će se igra­ti ne­što ra­ni­je, u 18.45 sa­ti, na po­zna­tom ru­mun­skom sta­di­onu "Dr. Kon­stan­tin Ra­du­les­ku" či­ji je ka­pa­ci­tet 28.000 sje­de­ćih mjes­ta.

Ne­ma su­mnje da će naj­ma­nje ne­ko­li­ko sto­ti­na tih mjes­ta za­uze­ti na­vi­ja­či Sa­ra­je­va, ko­ji će po obi­ča­ju do­pu­to­va­ti iz BiH i os­ta­lih ze­ma­lja Evro­pe, Aus­tra­li­je i Ame­ri­ke...

Od Ala­ima do Av­di­ća

Fu­dba­le­ri bor­do ti­ma su kao ko­le­ktiv odi­gra­li odli­čno. Ala­im je pot­vrdio da je u do­broj for­mi. Tor­lak je još je­dnom de­mon­stri­rao re­pre­zen­ta­ti­vne kva­li­te­te, odi­grav­ši od­bra­nu u ma­ni­ru Ale­san­dra Nes­te. Du­do je sjaj­no za­mi­je­nio kaž­nje­nog Ma­ksu­mi­ća. Iako je čes­to ispa­dao u prvom, Be­lo­še­vić je dru­go po­lu­vri­je­me odi­grao bez gre­ške. Ri­zva­no­vić je čes­tim izle­ti­ma u dru­gom po­lu­vre­me­nu vršio pri­ti­sak na li­je­vu, ne­što sla­bi­ju stra­nu Klu­ža. Dža­kmić je po­no­vo čes­to izno­sio lop­tu i do­da­vao pre­ma na­pa­du, ga­njao fe­no­me­nal­nog Pe­ral­tu i ču­vao le­đa Ihti­ja­re­vi­ću, ko­ji je spu­štao lop­tu na ze­mlju ka­da je to naj­vi­še tre­ba­lo. Ja­njoš je odi­grao ko­li­ko je mo­gao, a zbog po­vre­de je za­mi­je­njen Ham­za­gi­ćem, ko­ji je za po­la sa­ta igre još je­dnom po­ka­zao da pred­stav­lja po­ja­ča­nje. Mu­mi­no­vić je opet mno­go pre­trčao, pri­tis­kao za­dnju li­ni­ju Ru­mu­na, a imao je i dva šu­ta pre­ma go­lu. Plis­ka, u onih de­se­tak mi­nu­ta kol­ko je do­bio, odli­čno je ko­ris­tio svo­ju brzi­nu, još sa­mo da po­pra­vi za­vršni­cu. Ja­ho­vić je ušao 20 mi­nu­ta pri­je kra­ja i asis­ti­rao za gol Ha­dži­ću ko­ji je u čet­vrtak de­mos­tri­rao šta zna­či ri­ječ «uni­ver­za­lac» u no­go­me­tu. Ha­dži­ja je igrao od­bra­nu, sre­di­nu, na­pad svih 90 mi­nu­ta i pos­ti­gao gol za re­mi. Av­dić je igrao na is­kus­tvo, ne­dos­ta­je mu fi­zi­čke spre­me.

Sa­ra­je­vo - Kluž 1:1

Sta­di­on: Asim Fer­ha­to­vić Ha­se.
Gle­da­la­ca: 32.000.
Su­di­ja: Ro­bert Ma­lek (Polj­ska) 8.

Stri­jel­ci:
0:1 Da­ni (19.),
1:1 Ha­džić (77.).

Žu­ti kar­to­ni: Ham­za­gić (Sa­ra­je­vo).

Igrač uta­kmi­ce: Ra­imun­do Pe­ral­ta (Kluž) 7,5.

Sa­ra­je­vo:Ala­im 6,5, Du­do 6,5, Tor­lak 7, Ihti­ja­re­vić 6,5 (od 71. Ja­ho­vić 7), Mu­mi­no­vić 6,5, Av­dić 6 (od 82. Plis­ka -) Dža­kmić 6,5, Ri­zva­no­vić 6,5, Be­lo­še­vić 7, Ja­njoš 6 (od 63. Ham­za­gić 6,5), Ha­džić 7,5.
Tre­ner: Me­hmed Ja­njoš.

Kluž: Kla­ro 7, Sil­va 7,5, Pa­nin 6,5, Pe­ral­ta 7,5 (od 73. Leao 6), Al­kan­ta­ra 6,5, Ko­ne 6,5, Ku­lio 7, Ka­ku 6,5, Ma­ra 6,5 (od 64. Edi­mar 6), Da­ni 7, Apa­re­si­do 6,5 (od 77. Tra­ore -).
Tre­ner: An­to­nio Oli­ve­ira.

Na­vi­ja­či pro­zi­va­li Ba­ljka

Po­pu­lar­ne «Hor­de zla» pro­tiv Klu­ža su po mno­gi­ma obo­ri­le re­kord po­sje­će­nos­ti na sje­ver­noj tri­bi­ni gdje se oku­pi­lo bli­zu 4.000 fa­na­ti­čnih na­vi­ja­ča ko­ji do­slo­vno ni­su pres­ta­ja­li sa na­vi­ja­njem svih 90 mi­nu­ta me­ča, a ve­li­ka po­drška do­la­zi­la je i sa is­to­čne tri­bi­ne. To­kom, a po­go­to­vo na kra­ju uta­kmi­ce, na­vi­ja­či su skan­di­ra­li; Upra­va na­po­lje! Ni­su izos­ta­le ni po­grdne ri­je­či na ra­čun po­je­di­nih čla­no­va Upra­ve, po­go­to­vo di­re­kto­ra klu­ba Ni­ha­da Ba­ljka...


evo kao što vidite san.ba je napisao da je bilo 32.000 gledalaca :? jest da su pretjerali ali dnevni avaz je napisao 20.000, oslobođenje 18.000, tako da se može naći neka sredina

ma 25.000. ko god misli ndrugacije nek mi pokaze rukom na slikama gdje josnmoglo stati 20.000(dnevniavaz kaze 16)
Kada dodje taj trenutak,Kad mi dodje sudnji dan,i pred Bogom ja sam spreman
ljubav da ti dam.Kada umrem i odem
i kad me ne bude,ja cu zaliti samo
sto nisam uz tebe.I na onom svijetu tamo
cut ce se moj glas:Bordo-bijeli cijeli zivot
ja navij'o sam za vas!

krcko
Postovi: 220
Pridružen/a: 05 feb 2009, 20:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la krcko » 22 avg 2009, 14:57

L!k@ je napisao/la: koreo

Hordanje 1. pol.

http://www.youtube.com/fksinfo#play/all/...ce3oAHPIp8 Hordanje 2. pol.


TO SMO MI!!!
Pa i yusuf kone je vise gledo sjever nego saigrace.

Avatar
Mirza_Hordas
Postovi: 4327
Pridružen/a: 08 jan 2009, 21:57
Lokacija: Sjever
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Mirza_Hordas » 22 avg 2009, 15:00

krcko je napisao/la:
L!k@ je napisao/la: koreo

Hordanje 1. pol.

http://www.youtube.com/fksinfo#play/all/...ce3oAHPIp8 Hordanje 2. pol.


TO SMO MI!!!
Pa i yusuf kone je vise gledo sjever nego saigrace.
gledaće nas i u revanšu
R.I.P. VEDRAN PULJIĆ....Neka danas lišticom odjekuje tvoj krik, neka im se srce zaledi,
jer uzeli su zivot od tebe a tebe od nas! 4.10.

"dok hasetu oduzmu loptu vi slušajte muziku iz našeg studija"

Avatar
Dylan Dog
Postovi: 6799
Pridružen/a: 01 jul 2009, 04:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Dylan Dog » 22 avg 2009, 15:04

Mirza_Hordas je napisao/la:
krcko je napisao/la:
L!k@ je napisao/la: koreo

Hordanje 1. pol.

http://www.youtube.com/fksinfo#play/all/...ce3oAHPIp8 Hordanje 2. pol.


TO SMO MI!!!
Pa i yusuf kone je vise gledo sjever nego saigrace.
gledaće nas i u revanšu
Mirza_Hordas ,gdje si procitao to sto ti pise u potpisu??
Tragedija!Bosna i Hercegovina gubi svog najvećeg dragulja??Pogibljeni start znači kraj potencijalno velike karijere?? Pogledati na:
http://www.pohrani.com/f/1h/RC/SsrCfkJ/dajv.gif

Avatar
irfan41
Postovi: 736
Pridružen/a: 03 jun 2008, 17:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la irfan41 » 22 avg 2009, 15:07

Dylan Dog je napisao/la:
Mirza_Hordas je napisao/la:
L!k@ je napisao/la:http://www.youtube.com/

gledaće nas i u revanšu
Mirza_Hordas ,gdje si procitao to sto ti pise u potpisu??

pa na sportsport
Kada dodje taj trenutak,Kad mi dodje sudnji dan,i pred Bogom ja sam spreman
ljubav da ti dam.Kada umrem i odem
i kad me ne bude,ja cu zaliti samo
sto nisam uz tebe.I na onom svijetu tamo
cut ce se moj glas:Bordo-bijeli cijeli zivot
ja navij'o sam za vas!

Avatar
Mirza_Hordas
Postovi: 4327
Pridružen/a: 08 jan 2009, 21:57
Lokacija: Sjever
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Mirza_Hordas » 22 avg 2009, 15:10

Dylan Dog je napisao/la:Mirza_Hordas ,gdje si procitao to sto ti pise u potpisu??

evo čitav tekst:
Danima prije utakmice se pričalo kako je najopasnij igrač Cluja napadač Kone, ali pored sinoćnje predstave dva štopera Sarajeva Torlaka i Dude nije se previše naigrao. Ipak, on je bio veoma zadovoljan poslije utakmice.

„Sarajevo me iznenadilo i pokazali su da imaju odličnu ekipu. Počeli smo kako smo se dogovorili, odmah smo napali, što nam je donijelo i rezutatsku prednost. Mislim da smo malo pali u drugom poluvremenu, ali smo ipak zadovoljni sa ovim rezultatom. Ipak neće nam biti lako u revanšu jer igramo sa jednom opasnom ekipom koja u svakom trenu zna šta hoće. Morao bih još pohvaliti navijače Sarajeva i mogu reći da su jedni među najboljim u Evropi.“, rekao je najbolji igrač Cluja Kone.
R.I.P. VEDRAN PULJIĆ....Neka danas lišticom odjekuje tvoj krik, neka im se srce zaledi,
jer uzeli su zivot od tebe a tebe od nas! 4.10.

"dok hasetu oduzmu loptu vi slušajte muziku iz našeg studija"

Avatar
Mirza_Hordas
Postovi: 4327
Pridružen/a: 08 jan 2009, 21:57
Lokacija: Sjever
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Mirza_Hordas » 22 avg 2009, 16:29

kone istegnuo mišić i nema ga u revanšu....
R.I.P. VEDRAN PULJIĆ....Neka danas lišticom odjekuje tvoj krik, neka im se srce zaledi,
jer uzeli su zivot od tebe a tebe od nas! 4.10.

"dok hasetu oduzmu loptu vi slušajte muziku iz našeg studija"

Avatar
miky_hz
Postovi: 23185
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 22 avg 2009, 16:39

Mirza_Hordas je napisao/la:kone istegnuo mišić i nema ga u revanšu....
Znaci da ce igrati onaj iz Obale Slonovace 90-to godiste,sto je visok preko 2 metra onda devetka sto je usla u drugom sto ga trojica nasih nisu mogla cuvat ,neznam kako se zove:roll: jos gore :cry:
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
BegA_SA
Postovi: 239
Pridružen/a: 28 feb 2009, 19:40
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BegA_SA » 22 avg 2009, 16:40

Mirza_Hordas je napisao/la:kone istegnuo mišić i nema ga u revanšu....
Koliko je tacna ta informacija? :?
SARAJEVO=Evropski Jerusalem :P

Avatar
Mirza_Hordas
Postovi: 4327
Pridružen/a: 08 jan 2009, 21:57
Lokacija: Sjever
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Mirza_Hordas » 22 avg 2009, 16:44

ne znam koliko je tačno, pročitao sam na fksinfo.com da je istegnuo mišić

prvo larsson, pa kone, sljedeći molim :D :D
R.I.P. VEDRAN PULJIĆ....Neka danas lišticom odjekuje tvoj krik, neka im se srce zaledi,
jer uzeli su zivot od tebe a tebe od nas! 4.10.

"dok hasetu oduzmu loptu vi slušajte muziku iz našeg studija"

Avatar
Mirza_Hordas
Postovi: 4327
Pridružen/a: 08 jan 2009, 21:57
Lokacija: Sjever
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Mirza_Hordas » 22 avg 2009, 16:55

piše na zvaničnoj stranici cluja da neće igrati u revanšu
R.I.P. VEDRAN PULJIĆ....Neka danas lišticom odjekuje tvoj krik, neka im se srce zaledi,
jer uzeli su zivot od tebe a tebe od nas! 4.10.

"dok hasetu oduzmu loptu vi slušajte muziku iz našeg studija"

krcko
Postovi: 220
Pridružen/a: 05 feb 2009, 20:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la krcko » 22 avg 2009, 16:58

miky_hz je napisao/la:
Mirza_Hordas je napisao/la:kone istegnuo mišić i nema ga u revanšu....
Znaci da ce igrati onaj iz Obale Slonovace 90-to godiste,sto je visok preko 2 metra onda devetka sto je usla u drugom sto ga trojica nasih nisu mogla cuvat ,neznam kako se zove:roll: jos gore :cry:
Nije ni ovaj nista losiji,ako nije i bolji.

ultra@rajvosa
Postovi: 358
Pridružen/a: 30 jun 2009, 15:35
Lokacija: SARAJEVO
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ultra@rajvosa » 22 avg 2009, 17:05

miky_hz je napisao/la:
Mirza_Hordas je napisao/la:kone istegnuo mišić i nema ga u revanšu....
Znaci da ce igrati onaj iz Obale Slonovace 90-to godiste,sto je visok preko 2 metra onda devetka sto je usla u drugom sto ga trojica nasih nisu mogla cuvat ,neznam kako se zove:roll: jos gore :cry:
Ma onaj mali samo sto je visok,ostalo je nidje veze,nezgrapan je,izgubljen,trom,neiskusan...,nasi su se malo prepali kad su ga vidjeli,al nije ni cudo,vise lici na kosarkasa,nego na fudbalera,bolje je sto kone neigra,mada mi ga zao,poslije one izjave,nekako mi drag postao :lol:

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.