Hvala ti jarane. Pročitao sam i onaj naprijed postavljeni, povećavši ga na 207%, al' opet jedva. Mutno do bola. Ako možeš gdje nađi i postavi iz Avaza Žujin intervju (na cijeloj strani).BolanBolan je napisao/la:Evo link ko hoće intervju u PDFu:Kod: Označi sve
http://****/ywgJo7
FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA
Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee
Re: FK Željezničar
Goethe: "Zabludi korisnoj, uvijek pretpostavljam istinu štetnu. Ako i probudi bol istina nosi i lijek".
Re: FK Željezničar
svima njima je san jednom da obuku plavi dres, za bolje uslove definitivno treba i bolja infrastruktura. Traba na i Fun Shop, mnogi ce reci ma koji ce nam, ali evo odem jucer da kupim nesto iz ponude, kad nema, kazu bit ce jos uskoro. e zbog toga mi treba Shop da kupim dres, kapu, sal i sve ostalo da odvedem malog rodjaka pa i njemu da kupim jer tako ce i ona zavoliti, ali mozemo mi laprdati ovdje koliko hocemo, kad bi buku i dzelo citali ovaj forum mislim da bi dosta dobrih ideja mogli naci na njemu.KB-TM87 je napisao/la:Znam, uvijek je tu standardnih 2-3 hiljade bolesnika, i mi ćemo doći po bilo kakvom vremenu i bez obzira na protivnika... Da je TVŽ modus kako treba privući raju, relativno jeste, ali ima tu i dosta drugih popratnih aktivnosti... Što se tiče huliganstva, navijači Željezničara nikada nisu pokrenuli takvo nešto, samo što se igra igra dvostrukih aršina, a mi dobro znamo ko i kako to radi i čemu sve to vodi... A što se tiče tog moljenja, par puta nisam bio u mogućnosti da dođem na početak utakmice i puste oni zaštitari na ulazu iako nemaš kartu, pogotovo na poluvremenu, ali htio sam reći to da bih uveo praksu dovođenja mlađih kategorija na prvenstvene utakmice, iako se čini možda i glupo, ali tako se to radi...dado55 je napisao/la:Onaj ko voli Želju nemu ni netreba marketing da bi dolazio na utakmice, ali imas ljude koji su ogorceni prvo stanjem u drzavi pa onda kvalitetom fudbala i na kreju huliganstvom na tribinama i zbog tih stvari ljudi jednostavno nezele da dolaze na tekme, iako vole zelju kao i ovih 4000 navijaca, u kubu se dosta lijepo radi, ali da bi popravili prosjek gledatelja na utakmicama moramo na svaku utakmicu privuci "derbi navijace" e sada kako to uraditi, upravo onako kao sto se radilo prije dvije tri godine tj TVŽELJO, da grbavica postane mjesto subotnjeg izlaska, mjesto gdje ce roditelji dovasati djecu da uzivaju 90 minuta, gdje ce cijela familija doci da gleda zelju bez straha od negativnih stvari koje imamo na tribini. Marketing treba da uradi neke stvari po pitanju godisnjih i polugodisnjih karti, npr karta za Invalide, penzionere, za mladje od 18 godina sto je veoma bitno, da ta djeca ne mole na ulazu da ih uvedemo mnego da i ona osjete slast da pokaze da je clan zelje i da ne nabrajam... opropstite zbog gramatickih gresaka, brzo sam pisao.
- pintol_TM87
- Postovi: 3637
- Pridružen/a: 18 maj 2010, 18:42
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Nyema ipak ne ostaje i ono sto je bilo napisano je čista laz.
Ide u tursku ili rusiju barem tako on kaze.
Ide u tursku ili rusiju barem tako on kaze.
Zaigraj, zaplesi na terenu i zabi tom kretenu da bude ludnica !!
Re: FK Željezničar
U ovom nasem timu nije niko nezamjenjiv osim Zebe i Bogija.pintol_TM87 je napisao/la:Nyema ipak ne ostaje i ono sto je bilo napisano je čista laz.
Ide u tursku ili rusiju barem tako on kaze.
Re: FK Željezničar
ako nece da potpise novi ugovor onda je najbolje da ode naravno uz neko solidno obestecenje
Re: FK Željezničar
tako su se dogovorili da ce amar prihvatit ponudu koja zadovoljava klub a to je u ovom slucaju nekih 100 hiljada euralottdogg je napisao/la:ako nece da potpise novi ugovor onda je najbolje da ode naravno uz neko solidno obestecenje
sampioni:1946,1972,1998,2001,2002,2010,2012,2013
kup:2000,2001,2003,2011,2012
super kup:1998,2000,2001
kup:2000,2001,2003,2011,2012
super kup:1998,2000,2001
- Bianconeri1988
- Postovi: 9535
- Pridružen/a: 29 nov 2008, 00:44
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Ma nek' ide, samo nek' Željo šta zaradi, napisao sam jučer, onakvih igrača kao što je Nyema puna Afrika
@Nime
Zaboravio si i Kvesića
@Nime
Zaboravio si i Kvesića
Ž '21!
Senza Fachetti niente scudetti, con Gasperini e Ranieri torni dove eri!
★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★
Senza Fachetti niente scudetti, con Gasperini e Ranieri torni dove eri!
★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★
- pintol_TM87
- Postovi: 3637
- Pridružen/a: 18 maj 2010, 18:42
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
nisam pitao za koliko para ide uglavnom neće ostati ali sta znas mozda se opet nesto promijeni..zeljo1 je napisao/la:tako su se dogovorili da ce amar prihvatit ponudu koja zadovoljava klub a to je u ovom slucaju nekih 100 hiljada euralottdogg je napisao/la:ako nece da potpise novi ugovor onda je najbolje da ode naravno uz neko solidno obestecenje
Zaigraj, zaplesi na terenu i zabi tom kretenu da bude ludnica !!
Re: FK Željezničar
ako klub ne dobije otprilike ovu sumu on ce i ostati do isteka.....al mislim da bi sef kao sto bih i ja vise volio pare nego da sjedi na klupi pola sezonepintol_TM87 je napisao/la:nisam pitao za koliko para ide uglavnom neće ostati ali sta znas mozda se opet nesto promijeni..zeljo1 je napisao/la:tako su se dogovorili da ce amar prihvatit ponudu koja zadovoljava klub a to je u ovom slucaju nekih 100 hiljada euralottdogg je napisao/la:ako nece da potpise novi ugovor onda je najbolje da ode naravno uz neko solidno obestecenje
sampioni:1946,1972,1998,2001,2002,2010,2012,2013
kup:2000,2001,2003,2011,2012
super kup:1998,2000,2001
kup:2000,2001,2003,2011,2012
super kup:1998,2000,2001
...?
Pa gdje sad ide Nyema u Tursku il Rusiju,ne kontam.
Re: ...?
rusija,turska,grcka,slovacka i neke jos ekipe iz azije ne reci mi koje al on misli da bi mu najbolje bilo u turskoj radi klime i paraDANDY je napisao/la:Pa gdje sad ide Nyema u Tursku il Rusiju,ne kontam.
sampioni:1946,1972,1998,2001,2002,2010,2012,2013
kup:2000,2001,2003,2011,2012
super kup:1998,2000,2001
kup:2000,2001,2003,2011,2012
super kup:1998,2000,2001
Re: FK Željezničar
Citam u Havazu,Žujo ce ponuditi svoj mandat na skupstini
- pintol_TM87
- Postovi: 3637
- Pridružen/a: 18 maj 2010, 18:42
- Kontakt:
Re: ...?
vaga najvise izmedju turske i rusije..kako god nek mu je sretno..ostade mu cura ovdje haha(kcerka od predraga pasica)zeljo1 je napisao/la:rusija,turska,grcka,slovacka i neke jos ekipe iz azije ne reci mi koje al on misli da bi mu najbolje bilo u turskoj radi klime i paraDANDY je napisao/la:Pa gdje sad ide Nyema u Tursku il Rusiju,ne kontam.
Zaigraj, zaplesi na terenu i zabi tom kretenu da bude ludnica !!
...?
Znači ide a ne zna ni on gdje...Prosto nevjerovatno,da je ovo onaj Željo od prije 4 godine pa da čovjek i povjeruje.....
Re: FK Željezničar
Nadam se da to za Karica nije istina i da ce ponovo na GOL jer bi to bilo ravno samoubistvu. Odlicno je po njega ako je uspio vratiti povjerenje Amara Osima i strucnog staba, ali SJEVER ga je uzeo na zub i mislim da je on pod ogromnim psihickim pritiskom, a to nije dobro ni po njega ni po cijelu ekipu.
Ja bi radije dao priliku Bukvicu jer bi imali vise koristi od njega iz vise razloga, a siguran sam da bi navijaci njemu neku gresku i oprostili-
Ja bi radije dao priliku Bukvicu jer bi imali vise koristi od njega iz vise razloga, a siguran sam da bi navijaci njemu neku gresku i oprostili-
"My Favorite Ring is Always the Next One"
Re: FK Željezničar
Poznato ime prvog dobitnika ulaznice!
http://www.fkzeljeznicar.ba/vijesti/poz ... a-ulaznice" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.fkzeljeznicar.ba/vijesti/poz ... a-ulaznice" onclick="window.open(this.href);return false;
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."
F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.
F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.
Re: ...?
Meni je ovo u neku ruku i jasno,al' opet ne kontam Sira,ako imas igraca koji je ajmo rec kvalitetan,sto ga ne iskoristiti do kraja,kad ce ti i ovako i onako oticialeksandar_veliki je napisao/la:http://www.sportsport.ba/bh_fudbal/muha ... yemu/71927" onclick="window.open(this.href);return false;DANDY je napisao/la:Znači ide a ne zna ni on gdje...Prosto nevjerovatno,da je ovo onaj Željo od prije 4 godine pa da čovjek i povjeruje.....
Ide, ide, al na tribine ako ne produzi ugovor. Karic najvjerovatnije ponovo dobija sansu. Cao, nekih novina nema, to je to otprilike. Da, dva dana prije nego je preuzeo Sarajevo Jovic zvao Amara da vidi za Savica, odnosno njegov povratak u Zvijezdu. Moguce je da ode Savara.
||| FKZeljeznicar |||
Jaci od ratova,rezima i partija 1921-2011!
...dok ima nas i on ce da traje...
Jaci od ratova,rezima i partija 1921-2011!
...dok ima nas i on ce da traje...
Re: FK Željezničar
Sabahudin Žujo: Prihode smo povećali za deset puta
http://www.****/sport/fudbal/7 ... -puta.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.****/sport/fudbal/7 ... -puta.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Goethe: "Zabludi korisnoj, uvijek pretpostavljam istinu štetnu. Ako i probudi bol istina nosi i lijek".
...?
Moj Aco,ma znam i ja to.Nego mi smiješno,dođe lik i napiše da je sve laž i da ovaj ide jal u tursku jal u rusiju.Niđe veze.Ovdje se sve nešto takmiče ko ima bolju informaciju,te rek'o mi ovaj,rek'o mi onaj.I onda se ovi normalni nakaće na to kontajuči da je sve to tačno pa dođemo u situaciju da se nema šta pametno pročitati.A onaj ko dobro poznaje Brku ,zna da on drži sve pod kontrolom i da rođenom bratu ne govori ko dolazi,ko odlazi i za koliko.
Re: ...?
vezanoo za patricka imam vijest uvjek iz prve ruke,znaci napisao sam sta je on rekao a ne Amar,ako on mene laze ja lazem vasDANDY je napisao/la:Moj Aco,ma znam i ja to.Nego mi smiješno,dođe lik i napiše da je sve laž i da ovaj ide jal u tursku jal u rusiju.Niđe veze.Ovdje se sve nešto takmiče ko ima bolju informaciju,te rek'o mi ovaj,rek'o mi onaj.I onda se ovi normalni nakaće na to kontajuči da je sve to tačno pa dođemo u situaciju da se nema šta pametno pročitati.A onaj ko dobro poznaje Brku ,zna da on drži sve pod kontrolom i da rođenom bratu ne govori ko dolazi,ko odlazi i za koliko.
sampioni:1946,1972,1998,2001,2002,2010,2012,2013
kup:2000,2001,2003,2011,2012
super kup:1998,2000,2001
kup:2000,2001,2003,2011,2012
super kup:1998,2000,2001
Online
Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], Zeljoo1921 i 36 gostiju.
