Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee
-
Elegant
- Postovi: 12757
- Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
- Lokacija: Sarajevo, BiH.
-
Kontakt:
Post
Postao/la Elegant » 16 jan 2012, 11:12
Inkognito je napisao/la:Što se tiče ekipe za Europe činjenica je da nam fale tri kvalitetna igrača da bi se mogli nositi sa prosječnom ekipom iz Europe. Veznjak radilica koji zna lopte, štoper i golman. S tom ekipom bi možda, uz sreću pri izvlačenju, eventualno mogli napraviti nešto u Europi.
Trkački vezni red sa Svrakom, Nijemom, Bekrićem, Smajićem i Zebom na krilima, kvalitetnim štoperom pored Bogičevića i dobrim golmanom bi možda nešto mogli napraviti. Sve pod uslovom da ne prodajemo najbolje igrače, dovodimo kvalitetna pojačanja i onda je svizac zamotao čokoladu
Teško je ovo izvodljivo **** ali treba se nadati

Sto je Amar rekao samo da onaj "celavi" ne bude na izvlacenju i mozda nam se posreci.
Mada svejendo su nam potrebna pojacanja ako ciljamo grupnu fazu.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
-
zlatandr
- Postovi: 964
- Pridružen/a: 25 apr 2009, 10:43
- Lokacija: Sarajevo
-
Kontakt:
Post
Postao/la zlatandr » 16 jan 2012, 12:12
Dirljiv oproštaj Edina Cocalića od Panioniosa
Naš Edin Cocalić na dirljiv način se oprostio od svog Panioniosa u jučerašnjoj pobjedi nad Panaitolikosom...
Jučer je Cocalićev Panionios ubilježio još jednu pobjedu na domaćem travnjaku protiv Panaitolikosa, Cocaliću je pripala čast da nosi kapetansku traku, igrao je svih 90 minuta i uz ovacije ispraćen od strane domaćih navijača s obzirom da mu je ovo posljednja utakmica prije prelaska u izraelski Maccabi Haifu koja je za njegove usluge Panioniosu isplatio 350.000 eura.
Na kraju susreta popularni Tsotsos poljubivši grb kluba oprostio od navijača te pao u zagrljaj suigrača.
U Panioniosu sam prove dvije predivne godine svoje karijere ispunjene radosnim trenucima. Drago mi je što se moja posljednja utakmica poklopila s pobjedom momčadi. Tko zna, možda se jednog dana vratim. Panionios ima blistavu budućnost u svojim mladim igračima. – izjavio je Cocalić u razgovoru za grčku TV Nova.
Volim te Zeljo!!!
-
Hamo
- Postovi: 1152
- Pridružen/a: 10 jan 2010, 13:31
-
Kontakt:
Post
Postao/la Hamo » 16 jan 2012, 15:48
zlatandr je napisao/la:Dirljiv oproštaj Edina Cocalića od Panioniosa
Naš Edin Cocalić na dirljiv način se oprostio od svog Panioniosa u jučerašnjoj pobjedi nad Panaitolikosom...
Jučer je Cocalićev Panionios ubilježio još jednu pobjedu na domaćem travnjaku protiv Panaitolikosa, Cocaliću je pripala čast da nosi kapetansku traku, igrao je svih 90 minuta i uz ovacije ispraćen od strane domaćih navijača s obzirom da mu je ovo posljednja utakmica prije prelaska u izraelski Maccabi Haifu koja je za njegove usluge Panioniosu isplatio 350.000 eura.
Na kraju susreta popularni Tsotsos poljubivši grb kluba oprostio od navijača te pao u zagrljaj suigrača.
U Panioniosu sam prove dvije predivne godine svoje karijere ispunjene radosnim trenucima. Drago mi je što se moja posljednja utakmica poklopila s pobjedom momčadi. Tko zna, možda se jednog dana vratim. Panionios ima blistavu budućnost u svojim mladim igračima. – izjavio je Cocalić u razgovoru za grčku TV Nova.
Koliki je ono nas procenat od tog transfera,je li 15 %

DAN ŽALOSTI ZA FORUMAŠE: 10 jan 2010, 13:31
-
JustBlue
- Postovi: 86
- Pridružen/a: 30 dec 2011, 12:18
-
Kontakt:
Post
Postao/la JustBlue » 16 jan 2012, 15:49
i zamislite sad prođemo m jedno dva kola kvalifikacija u EL ili LP i dođe nam Maccabi i igramo protiv Cocalića, pa il' smo mi toliki baksuzi il' "ima neka tajna veza" između nas i Izraelaca xd
a ovo za Fan Shop, biće stvarno super ako se otvori prije poečtka polusezone, interesuje me šta će se sve nać' u prodaji itd.

FC Bayern München <3
Željo 1921 <3
Mia San Mia ! (:
-
ellaxaz
- Postovi: 1606
- Pridružen/a: 22 sep 2010, 13:16
- Lokacija: Hrasno
-
Kontakt:
Post
Postao/la ellaxaz » 16 jan 2012, 16:25
16. - FK Željezničar - NK Široki Brijeg
17. - FK Rudar P. - FK Željezničar
18. - FK Željezničar - NK Travnik
19. - HŠK Zrinjski - FK Željezničar
20. - FK Željezničar - FK Olimpic
21. - FK Željezničar - NK Čelik
22. - NK Zvijezda - FK Željezničar
23. - FK Željezničar - FK Borac
24. - FK Sloboda - FK Željezničar
25. - FK Željezničar - GOŠK
26. - FK Velež - FK Željezničar
27. - FK Željezničar - FK Slavija
28. - FK Sarajevo - FK Željezničar
29. - FK Željezničar - FK Kozara
30. - FK Leotar - FK Željezničar
Dobar raspored,
ako u 17. kolu budemo na +4 u odnosu na prvog pratioca, teško da ćemo prednost ispustiti do kraja.
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."
F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.
-
zlaya_tm87
- Postovi: 734
- Pridružen/a: 10 jan 2010, 23:11
- Lokacija: Sarajevo
-
Kontakt:
Post
Postao/la zlaya_tm87 » 16 jan 2012, 17:18
Bekrić večeras gost u emisiji FINALE na TV OBN, 19:15h
Jer si jedan jedini, jer si nepobjedivi!
-
jug-onostalgicar
- Postovi: 736
- Pridružen/a: 24 apr 2011, 01:02
- Lokacija: k kao kanister
-
Kontakt:
Post
Postao/la jug-onostalgicar » 16 jan 2012, 18:40
nyema u importaneu malo bilda al bogami ako se onako bude spremao nema ga ni na mapi

pitao sam ga hoce li potpisat ugovor on se smije reko racunamo ba na tebe on se usuti xD
-
mma_hz
- Postovi: 11400
- Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
- Lokacija: Sarajevo
-
Kontakt:
Post
Postao/la mma_hz » 16 jan 2012, 18:42
jug-onostalgicar je napisao/la:nyema u importaneu malo bilda al bogami ako se onako bude spremao nema ga ni na mapi

pitao sam ga hoce li potpisat ugovor on se smije reko racunamo ba na tebe on se usuti xD
sta je ovo pola foruma u importaneu heheheh ti si garant onaj s majicom osvvajac Kupa 2009-10 hehehehe

FK SARAJEVO.
FROM THE RIVER TO THE SEA PALESTINE WILL BE FREE.
-
MrAmani96
- Postovi: 650
- Pridružen/a: 12 avg 2011, 16:11
- Lokacija: Rødovre
-
Kontakt:
Post
Postao/la MrAmani96 » 16 jan 2012, 18:44
Ervin Zukanović ovu polusezonu odigrao je odlično u dresu Kortrijka. Upisao je 20 utakmica i postigao dva gola. Kako javljaju belgijski mediji, za nekadašnjeg igrača Željezničara je zagrizao Anderlecht, koji je ostao bez Samuela i Mazucha, pa će ovaj velikan u narednom periodu pokušati da dovede bh. internacionalca.
Osim Anderlechta, za Zukanovića su zagrizli i njihovi veliki rivali Genk i Club Bruggeu. Po transfermarketu, Zukanović vrijedi 700.000 eura, a za njega su ranije bili zainteresirani i Hannover, te Bayer Leverkusen....
Mani, mani, mani
-
spielführer_21
- Postovi: 3484
- Pridružen/a: 29 okt 2010, 20:15
-
Kontakt:
Post
Postao/la spielführer_21 » 16 jan 2012, 18:50
zlaya_tm87 je napisao/la:Bekrić večeras gost u emisiji FINALE na TV OBN, 19:15h
Što bi značilo da se vratio iz Turske

Uglavnom, znaćemo više za pola sata...
Omiljena forumašica: http://forum.sportsport.ba/memberlist.php?mode=viewprofile&u=2
Omiljeni muzičar: http://www.youtube.com/watch?v=lbauVj2vLu4
-
Seyo_TM
- Postovi: 4126
- Pridružen/a: 16 jul 2009, 17:42
- Lokacija: Νότια κόλαση
-
Kontakt:
Post
Postao/la Seyo_TM » 16 jan 2012, 19:03
Pocelo je...sretno!
EDIT: nije OBN u pitanju...
Zadnja izmjena:
Seyo_TM, dana/u 16 jan 2012, 20:05, ukupno mijenjano 1 put.
-
bagrcavi
- Postovi: 13011
- Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
-
Kontakt:
Post
Postao/la bagrcavi » 16 jan 2012, 19:11
Ima li neko stream za OBN ?
DRUG NEBI TI PUNCA
-
Arogantni
- Postovi: 1329
- Pridružen/a: 02 apr 2010, 19:51
- Lokacija: Sarajevo-Grbavica-Jug
-
Kontakt:
Post
Postao/la Arogantni » 16 jan 2012, 19:12
bagrcavi je napisao/la:Ima li neko stream za OBN ?
Sto ce ti jos nije pocelo...
Sve stvari su prolazne samo su 2 vječne, a to su JUVE i FK ZELJO...
Bice JUVE opet sampion akoBOGda!!!
★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★
-
bagrcavi
- Postovi: 13011
- Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
-
Kontakt:
Post
Postao/la bagrcavi » 16 jan 2012, 19:16
Arogantni je napisao/la:bagrcavi je napisao/la:Ima li neko stream za OBN ?
Sto ce ti jos nije pocelo...
ako imaš stavi, ako nemaš j.ebi ga
DRUG NEBI TI PUNCA
-
tm8782
- Postovi: 1796
- Pridružen/a: 30 sep 2009, 20:09
- Lokacija: Preko puta DOLINE CUPOVA
-
Kontakt:
Post
Postao/la tm8782 » 16 jan 2012, 19:35
Ako neko ima snimak ili nesto vec nek stavi, ovo za Bekrica. Hvala unaprijed!!!
Željo, jedna riječ, jedno ime koje puno znači...
-
mma_hz
- Postovi: 11400
- Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
- Lokacija: Sarajevo
-
Kontakt:
Post
Postao/la mma_hz » 16 jan 2012, 19:38
tm8782 je napisao/la:Ako neko ima snimak ili nesto vec nek stavi, ovo za Bekrica. Hvala unaprijed!!!
stani prvo da zavrsi heheh

tek se covjek zaletio ehehhe
FK SARAJEVO.
FROM THE RIVER TO THE SEA PALESTINE WILL BE FREE.
-
Bianconeri1988
- Postovi: 9535
- Pridružen/a: 29 nov 2008, 00:44
- Lokacija: Sarajevo
-
Kontakt:
Post
Postao/la Bianconeri1988 » 16 jan 2012, 19:44
Ja iz ovog razgovora mogu zaključiti da Bekrić nema ništa protiv povratka u Želju.
Sad samo moliti Boga da mu neko ne ponudi nešto što ne može odbiti.
Ž '21!
Senza Fachetti niente scudetti, con Gasperini e Ranieri torni dove eri!
★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★
-
zuka_TM
- Postovi: 360
- Pridružen/a: 08 dec 2010, 22:30
-
Kontakt:
Post
Postao/la zuka_TM » 16 jan 2012, 19:51
Bekric nije tip covjeka koji voli puno para,mislim svi mi volimo al nije kao neki koji lete cim vide marku vise negdje, Za sad je kupio stan u Srebreniku sestri,poceo je sredivati kucu i ima fin auto,i naravno ako sve bude uredu zaradit ce jos ,tako da mislim da nece biti neki problem da on dode ove sezone u Zelju jer svjestan je i on da ce se uz Amara i ekipu koju trenutno Zeljo ima fino prodati se

-
partibrejker1921
- Postovi: 570
- Pridružen/a: 08 jul 2008, 20:11
- Lokacija: Hrasno
-
Kontakt:
Post
Postao/la partibrejker1921 » 16 jan 2012, 20:10
Bianconeri1988 je napisao/la:Ja iz ovog razgovora mogu zaključiti da Bekrić nema ništa protiv povratka u Želju.
Sad samo moliti Boga da mu neko ne ponudi nešto što ne može odbiti.
Pa valjda je svima bilo jasno i prije ovog razgovora da se čovjek vraća u klub, Zeba još nije potpisao ugovor, vjerovatno će on otići ali mi neće biti krivo ako se tako rasplete. Dobrodošao!
-
Saurman
- Postovi: 26855
- Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
- Lokacija: Alpha Centauri
-
Kontakt:
Post
Postao/la Saurman » 16 jan 2012, 20:12
Trenutno emisija na TVSA u kojoj je gost Žujo.
1974---1975---1976---2001---2013---2020
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 27 gostiju.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []