Reprezentativci (fudbal)

Moderatori/ce: _dreamer_,Monolog,ribery,insider,TaRgEt_

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la harishp » 24 avg 2009, 15:44

Tarik14 je napisao/la:Nisam nikad rekao da je Muslimovic sjajan ali je u boljoj formi od Ibisevica i realno je tako. On moze komotno da igra 90. minuta dok Vedo moze samo 50-60 minuta.
U tome i jeste stvar sto nije.Tipa su protiv Norveskog kluba jos u prvom poluvremenu iznijeli na nosilima.
Koljeno mu nije udure.pratis li ti uopste covu.Iz PAOK ih boli sisa za njim i guraju ga i onakvog ozlijedzenog jer im nema ko drugi zabiti i valja kasirat milion eura u slucaju prolaza PAOK.Ali nemoze nista nazor,kao sto se vidjelo iz prilozenog.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

LeBronJamesKing
Postovi: 622
Pridružen/a: 28 jan 2009, 13:32

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la LeBronJamesKing » 24 avg 2009, 15:53

Tarik14 je napisao/la:Nisam nikad rekao da je Muslimovic sjajan ali je u boljoj formi od Ibisevica i realno je tako. On moze komotno da igra 90. minuta dok Vedo moze samo 50-60 minuta.

ma dje ba u boljoj formi od ibisevica, ibis igrao 80 minuta i jedini stvarao prilike hoffenhajma ako se sjetis kada je izdao onu salihovicu a salihovic umjesto da puca htio dodati obasiju i nista od tog pa oni udarci glavom iz nemogucih pozicija kretanje i otkrivanje te jedino mali nedostatak sto mu nos za gol nije isti kao prosle godine ali kada vedo samo jedan zabije nece vise stati a to ce se aBd vrlo brzo desiti samo da prokine i onda vedo postaje masina za golove , a ove gluposti sto ovo djetance tarik valja u vezi džeke o tome ne vrijedi trositi rijeci stvarno momcicu tebe treba pitati na cemu si ti kada tako sudis na osnovu jedne ne ttoliko lose kao sto ti kazes partije o napadacu koji je za 17 utkamica dao 21 gol a prosle sezone u BL za repku kupu i kupu uefa ih je bilo vise od 40 ne znam sta tebi da se kaze..
U ime Gospodara...

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la harishp » 24 avg 2009, 15:59

Muslimovic kad je zdrav njegovo je jedno poluvrijeme to je sigurno.Iskusan,ima nos za gol a i dobar je u skokovima i navuce uvijek po dvojicu igraca na sebe.Iskreno se i ja nadam da ce sanirati ono svoje koljeno do tekme.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
SINE
Postovi: 492
Pridružen/a: 05 mar 2009, 09:10
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la SINE » 26 avg 2009, 11:05

Vladavić igrao od 55 min. u poraz Red Bulla od Maccabija Haife.
SAMO ŽELJO

Avatar
bavarac
Postovi: 219
Pridružen/a: 17 feb 2009, 19:02
Lokacija: Bosanska Krupa
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la bavarac » 27 avg 2009, 21:20

Imal sta novo za Jahica ,bilo se zakuhalo i na kraju nista ???
BAYERN MUNCHEN FOREVER IN MY HEART
ĆIRO i DŽEKO -BOSANSKI MED I MLIJEKO

Jackie_Chan
Postovi: 217
Pridružen/a: 10 jul 2009, 18:49
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la Jackie_Chan » 27 avg 2009, 21:31

bavarac je napisao/la:Imal sta novo za Jahica ,bilo se zakuhalo i na kraju nista ???
Nije igrao juče za Hull, nije dao Aris. Pregovori su još u toku.

dino-92
Postovi: 2492
Pridružen/a: 06 mar 2009, 20:59
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la dino-92 » 27 avg 2009, 23:06

muratovic asistent za pobjednicki gol sturma danas

amarildobule
Postovi: 99
Pridružen/a: 21 maj 2008, 13:46
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la amarildobule » 28 avg 2009, 09:03

Mravac potpisao za Westerlo 3 godine!

NedzadPD
Postovi: 103
Pridružen/a: 01 avg 2009, 01:46
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la NedzadPD » 28 avg 2009, 14:39

Moze li neko da mi kaze za koju reprezentaciju igra ovaj omak Svedsku/Bosnu?

Denni Avdic, gledao sam sinoc utakmicu protiv Lazia u kojoj je igrao njegov Elfesborg za koji je on usao i zabio gol u 70` minutu.

Po onom sto sam video na terenu, ono je zmaj od igraca, ako ima ko vise informacija nek napise, amda predpostavljam da igra za svedsku.

Avatar
Genghis
Postovi: 3956
Pridružen/a: 05 maj 2009, 00:28
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la Genghis » 28 avg 2009, 14:40

NedzadPD je napisao/la:Moze li neko da mi kaze za koju reprezentaciju igra ovaj omak Svedsku/Bosnu?

Denni Avdic, gledao sam sinoc utakmicu protiv Lazia u kojoj je igrao njegov Elfesborg za koji je on usao i zabio gol u 70` minutu.

Po onom sto sam video na terenu, ono je zmaj od igraca, ako ima ko vise informacija nek napise, amda predpostavljam da igra za svedsku.
Ne moze.
★ 32 SCUDETTI ★ VINTI SUL CAMPO ★
__________________________________________________________________

Juventus (32) ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
Sebastian Vettel (4) ¤ ¤ ¤ ¤
Jose Mourinho (7+4+1+2) + * # + ★ + + * + + * ★ * +

NedzadPD
Postovi: 103
Pridružen/a: 01 avg 2009, 01:46
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la NedzadPD » 28 avg 2009, 14:42

Koji kreten. :shock:

Avatar
Genghis
Postovi: 3956
Pridružen/a: 05 maj 2009, 00:28
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la Genghis » 28 avg 2009, 14:48

NedzadPD je napisao/la:Koji kreten. :shock:
Ne moze da igra za nas, a ne "ne moze da ti neko kaze", jer je zabiljezio vec nastup za Svedsku.
★ 32 SCUDETTI ★ VINTI SUL CAMPO ★
__________________________________________________________________

Juventus (32) ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
Sebastian Vettel (4) ¤ ¤ ¤ ¤
Jose Mourinho (7+4+1+2) + * # + ★ + + * + + * ★ * +

Tarik14
Postovi: 2328
Pridružen/a: 27 sep 2008, 22:05
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la Tarik14 » 28 avg 2009, 14:49

NedzadPD je napisao/la:Moze li neko da mi kaze za koju reprezentaciju igra ovaj omak Svedsku/Bosnu?

Denni Avdic, gledao sam sinoc utakmicu protiv Lazia u kojoj je igrao njegov Elfesborg za koji je on usao i zabio gol u 70` minutu.

Po onom sto sam video na terenu, ono je zmaj od igraca, ako ima ko vise informacija nek napise, amda predpostavljam da igra za svedsku.
Igrao je za mladu reprezentaciju Svedske a sad igra za A tim Svedske. Ima 20. godina i roden je 5. septembra 1988. godine u Bosanski Novi.

fanatic
Postovi: 1139
Pridružen/a: 25 mar 2008, 23:03
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la fanatic » 28 avg 2009, 14:55

Genghis je napisao/la:
NedzadPD je napisao/la:Koji kreten. :shock:
Ne moze da igra za nas, a ne "ne moze da ti neko kaze", jer je zabiljezio vec nastup za Svedsku.
Moze igrat za nas !

Igrao je za Svedsku protiv meksika pocetkom godine u PRIJATELJSKOJ utakmici, dakle nezvanicnoj ;)

http://de.wikipedia.org/wiki/Denni_Avdi%C4%87

Sjetite se slucaja Jermaine Jones koji je imao 3-4 nastupa za A selekciju Njemacke u PRIJATELJSKIM utakmicama i uspio je promijeniti sportsko drzavljanstvo...

Treba li bi mediji stupiti u kontakt s njim, ili napisati koji tekst o njemu, posto je lik pravo talentovan, a zna se da Ciro igrace zove samo ako to javnost trazi 8-)

Avatar
Genghis
Postovi: 3956
Pridružen/a: 05 maj 2009, 00:28
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la Genghis » 28 avg 2009, 15:00

fanatic je napisao/la:
Genghis je napisao/la:
NedzadPD je napisao/la:Koji kreten. :shock:
Ne moze da igra za nas, a ne "ne moze da ti neko kaze", jer je zabiljezio vec nastup za Svedsku.
Moze igrat za nas !

Igrao je za Svedsku protiv meksika pocetkom godine u PRIJATELJSKOJ utakmici, dakle nezvanicnoj ;)

http://de.wikipedia.org/wiki/Denni_Avdi%C4%87

Sjetite se slucaja Jermaine Jones koji je imao 3-4 nastupa za A selekciju Njemacke u PRIJATELJSKIM utakmicama i uspio je promijeniti sportsko drzavljanstvo...

Treba li bi mediji stupiti u kontakt s njim, ili napisati koji tekst o njemu, posto je lik pravo talentovan, a zna se da Ciro igrace zove samo ako to javnost trazi 8-)
Niko ga do sada nije spominjao, mali ima "vec" 20 godina, i izgleda sa se "izigrao" za mladu repku, a ove godine eto i za A selekciju, tako da su male sanse da uopste on hoce igrati za nas, inace bi se to culo ... dovoljno je sjetiti se Pjanica i citave afere, covjek je fakticki molio da igra za nas, a imao je tad 16-17 godina, tako da su male sanse ovdje ...
★ 32 SCUDETTI ★ VINTI SUL CAMPO ★
__________________________________________________________________

Juventus (32) ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
Sebastian Vettel (4) ¤ ¤ ¤ ¤
Jose Mourinho (7+4+1+2) + * # + ★ + + * + + * ★ * +

Avatar
bavarac
Postovi: 219
Pridružen/a: 17 feb 2009, 19:02
Lokacija: Bosanska Krupa
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la bavarac » 28 avg 2009, 15:07

Sta je sad sto ste opet Jackia Chana (ANLAYANA) banovali ???????
BAYERN MUNCHEN FOREVER IN MY HEART
ĆIRO i DŽEKO -BOSANSKI MED I MLIJEKO

NedzadPD
Postovi: 103
Pridružen/a: 01 avg 2009, 01:46
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la NedzadPD » 28 avg 2009, 15:09

Genghis je napisao/la:
NedzadPD je napisao/la:Koji kreten. :shock:
Ne moze da igra za nas, a ne "ne moze da ti neko kaze", jer je zabiljezio vec nastup za Svedsku.

Izvini :D

Mislio sam da si ironicno odgovorio da ne moze niko da mi kaze, tako da jos jednom se izvinjavam na mom postu ;)


Ontopic-

Mali ubija, onaj ce da bude bolji od Ibrahimovica, sta je samo sinoc radio, auuu i postigne gol a usao s klupe, razbijac!

Avatar
Genghis
Postovi: 3956
Pridružen/a: 05 maj 2009, 00:28
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la Genghis » 28 avg 2009, 15:10

@Nedzad - Ma nije problem, i ja sam se lose izrazio ;). Eto ovaj iznad mene govori da je to bila prijateljska tekma, tako da jos nada postoji, ali kako sam vec gore naveo iskreno ne vjerujem da taj mali hoce da igra za nas, jer bi se do sada vec oglasio.
★ 32 SCUDETTI ★ VINTI SUL CAMPO ★
__________________________________________________________________

Juventus (32) ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
Sebastian Vettel (4) ¤ ¤ ¤ ¤
Jose Mourinho (7+4+1+2) + * # + ★ + + * + + * ★ * +

NedzadPD
Postovi: 103
Pridružen/a: 01 avg 2009, 01:46
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la NedzadPD » 28 avg 2009, 15:25

Ma mene najvise muci ovo ime sa dva ``n`` Denny Avdic, nekako mi se ne cini kao zagrizen za BiH izgleda ce tod a bude novi slucaj ``IBRAHIMOVIC`` :D

Avatar
emir_
Postovi: 5794
Pridružen/a: 07 okt 2008, 16:13

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la emir_ » 28 avg 2009, 15:30

NedzadPD je napisao/la:Ma mene najvise muci ovo ime sa dva ``n`` Denny Avdic, nekako mi se ne cini kao zagrizen za BiH izgleda ce tod a bude novi slucaj ``IBRAHIMOVIC`` :D
ne provaljujte se ba vise, ibrahimovica na svakom koraku po vama... ja da sam igrac ne bih pri prvom ne pozivanju igrao za drugu repku... s toga me zaboli za ibrahimovica koji uz to nikada nij ni bio u BiH kao sto i bosanski jedva gukne!!!!
4-IN-A-ROW

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.