Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee
-
FKKrajina
- Postovi: 1015
- Pridružen/a: 15 okt 2011, 22:28
-
Kontakt:
Post
Postao/la FKKrajina » 08 feb 2012, 18:50
nime_tm87 je napisao/la:Zeljo pravi igrace koje poslije za dobru cifru prodaje u ino klubove koji ih dodatno izbruse te ih salju dalje u neke jace klubove...pola repke su Zeljini igraci..dosta reprezentativaca su igrali za Zelju.. neki su ponikli u Zelji.. gledaj sad Viscu, Sehu... vjerujem da ce obojica napraviti dobre karijere...
Opet nasa liga nema toliki kredit da bi se sad igraci prodavali u bundesligu, englesku, spansku...za neke VISEmilionske cifre, a vjerujem da ce se to nekad desiti... barem u Zelji, za ostale klubove tesko jer napredka nema
Slazem se s tobom. Jos samo da se nadovezem da mi nemamo ljude, odnsono menadzere , da prodaju nase igrace u Njemacku, Englesku....u top lige. Dzeko je rijedak primjer,iako su ga kod nas pljuvali dok je igrao, uspio je. Imao je vise srece nego pameti

A opet je morao preko Ceske...
-
neroazzuro
- Postovi: 1764
- Pridružen/a: 06 apr 2011, 11:38
-
Kontakt:
Post
Postao/la neroazzuro » 08 feb 2012, 19:23
Pa bolje je i u turskim i ruskim nego u iranskim i azerbejdzanskim... i trecoj austrijskoj!
Dževad Hamzić, Sabahudin Delalić, Asim Medić, Safet Alibašić, Adnan Manko, Ismet Godinjak, Mirzet Duran, Adnan Kešmer, Ejub Mehmedović, Ermin Jusufović, Nizam Čančar i Beniz Kadrić
-
neroazzuro
- Postovi: 1764
- Pridružen/a: 06 apr 2011, 11:38
-
Kontakt:
Post
Postao/la neroazzuro » 08 feb 2012, 19:27
Znajul se ikakvi okvirni planovi il je u pitanju samo "inicijativa"?
Dževad Hamzić, Sabahudin Delalić, Asim Medić, Safet Alibašić, Adnan Manko, Ismet Godinjak, Mirzet Duran, Adnan Kešmer, Ejub Mehmedović, Ermin Jusufović, Nizam Čančar i Beniz Kadrić
-
Seyo_TM
- Postovi: 4126
- Pridružen/a: 16 jul 2009, 17:42
- Lokacija: Νότια κόλαση
-
Kontakt:
Post
Postao/la Seyo_TM » 08 feb 2012, 19:30
Za javnost je jos uvijek incijativa...
-
avlami97
- Postovi: 2457
- Pridružen/a: 19 sep 2010, 10:33
-
Kontakt:
Post
Postao/la avlami97 » 08 feb 2012, 20:18
avlami97 je napisao/la:Bata_Barata je napisao/la:avlami97 je napisao/la:Znači, ipak se nešto konkretno zakotrljalo oko stadiona!

Upoznaj nas sa situacijom

Samo ću reći - konkretno zakotrljana

Da ne bih ljudima od pera uzimao posao, saznaće se nešto više u narednih 10-15 dana.
Morao sam se citirati

, post od 17.1.2012. godine.
Sada je kažu inicijativa, a neke indicije govore da bi se već ovog ljeta mogli pojaviti i bageri.

Goethe: "Zabludi korisnoj, uvijek pretpostavljam istinu štetnu. Ako i probudi bol istina nosi i lijek".
-
DANDY
- Postovi: 1058
- Pridružen/a: 30 dec 2008, 23:00
-
Kontakt:
Post
Postao/la DANDY » 08 feb 2012, 20:32
Zapad 8000 mjesta...

-
Bianconeri1988
- Postovi: 9535
- Pridružen/a: 29 nov 2008, 00:44
- Lokacija: Sarajevo
-
Kontakt:
Post
Postao/la Bianconeri1988 » 08 feb 2012, 20:34
Amin, Bože!
Samo da počne više pa bilo šta.

Ž '21!
Senza Fachetti niente scudetti, con Gasperini e Ranieri torni dove eri!
★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★
-
Hoomer
- Postovi: 275
- Pridružen/a: 15 jan 2012, 19:38
- Lokacija: Grbavica bb.
Post
Postao/la Hoomer » 08 feb 2012, 20:37
Ovo sve trebamo zahvaliti prije svega načelniku opštine Novo Sarajevo Nedžadu Koldži ne ulazeci u kojoj je stranci itd. vec samo gledajuci njegovo zalaganje prvo za rekonstrukciju reflektora, zatim za izgradnju pomoćnog terena pa na kraju do sportske dvorane koje ce besplatno koristiti sva sportska društva Željezničar, svaka cast tom čovjeku jer opština je polazna stanica za sve ostale instance
I molim vas sad da ne bude glupih priča koliko koja tribina treba da ima mjesta, ko ce biti izvodjac radova, trebaju li sve tribine biti iste do toga koja tribina koliko posjetilaca prima

bitno je da su glavne stvari krenule a za ostalo manje vise

Prijateljski savjet za sve klubove PL. BIH a pogotovo za komšinice u raspadu !!! obavezno kupite VAZELIN !! 1921'
-
BLU SKY
- Postovi: 1014
- Pridružen/a: 20 maj 2010, 21:32
- Lokacija: South side
Post
Postao/la BLU SKY » 08 feb 2012, 20:40
A velike zasluge svemu ovome idu gospodinu Ivici Osimu .
Prvaci:1945/46,1971/72, 1997/98, 2000/01, 2001/02, 2009/10,2011/12,2012/13
Kup:1999/00, 2000/01, 2002/03,2010/11,2011/12
Super kup:1998, 2000, 2001
Kup UEFA: 1/4:1971/72, 1/2:1984/85
-
Bianconeri1988
- Postovi: 9535
- Pridružen/a: 29 nov 2008, 00:44
- Lokacija: Sarajevo
-
Kontakt:
Post
Postao/la Bianconeri1988 » 08 feb 2012, 20:41
Ali ono što je interesantno je to da će se to sve vjerovatno početi raditi u izbornoj godini.

Ž '21!
Senza Fachetti niente scudetti, con Gasperini e Ranieri torni dove eri!
★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★
-
kimbo
- Postovi: 3336
- Pridružen/a: 04 avg 2009, 16:27
- Lokacija: ŽITO- MISLIĆI
-
Kontakt:
Post
Postao/la kimbo » 08 feb 2012, 20:42
Sad ce opet makete i PS da radi barem jedno 15 stranica kao kod ublehe sa Slovencima a ni korov nije pocupan na tribinama ... al to neka je sa srecom pa maketa maketa

To me, Pink Floyd were Aliens from another Galaxy far far away. They were our Brothers who came to Earth to heal us, help us fight to get through wars, greed, crime, corruption, loneliness, heartbreak, to warn us of the path humanity is heading,
-
KB-TM87
- Postovi: 2214
- Pridružen/a: 09 jul 2010, 14:51
- Lokacija: Republika Bosna i Hercegovina
-
Kontakt:
Post
Postao/la KB-TM87 » 08 feb 2012, 20:44
kimbo je napisao/la:Sad ce opet makete i PS da radi barem jedno 15 stranica kao kod ublehe sa Slovencima a ni korov nije pocupan na tribinama ... al to neka je sa srecom pa maketa maketa

dobro je ublehaš, drkaj na Vrapčiće
Željezničar - kult glavnog grada
I nostri cuori non finiranno mai di battere - Forza Lazio!
-
Seyo_TM
- Postovi: 4126
- Pridružen/a: 16 jul 2009, 17:42
- Lokacija: Νότια κόλαση
-
Kontakt:
Post
Postao/la Seyo_TM » 08 feb 2012, 20:44
Ovo sve trebamo zahvaliti Osimu i Zuji pa ostalima, a Koldzi zahvaliti sto se nijednom nije pojavio kada je trebalo gurati stadion kod slovenaca, jer se nije "vidio" tu...
-
avlami97
- Postovi: 2457
- Pridružen/a: 19 sep 2010, 10:33
-
Kontakt:
Post
Postao/la avlami97 » 08 feb 2012, 20:44
Sve što je pobrojano i boldirano je jako bitno i raja treba da iznese svoje mišljenje. Šta fali? Ako neko od bitnih faktora ovo i čita može samo biti od koristi, a štete nikakve.
Evo moja želja je da sve bude u fazonu sjevera uz poštivanje svjetskih standarda.

Goethe: "Zabludi korisnoj, uvijek pretpostavljam istinu štetnu. Ako i probudi bol istina nosi i lijek".
-
Grbavica moj zivot
- Postovi: 1374
- Pridružen/a: 29 jan 2010, 17:48
- Lokacija: Grbavica 2
-
Kontakt:
Post
Postao/la Grbavica moj zivot » 08 feb 2012, 20:45
kimbo je napisao/la:Sad ce opet makete i PS da radi barem jedno 15 stranica kao kod ublehe sa Slovencima a ni korov nije pocupan na tribinama ... al to neka je sa srecom pa maketa maketa

Ma sad ce se ic tribina po tribina ako Bog da.
A pitanje dokle je dosla dvorana onako stoji godinu dana i ocekujem nastavk radova s pocetkom izborne kampanje.Nema veze ocigledno je da ce DzoKol ostat nacalnik.
Zapad 14.000 mjesta !
svoj ti pos'o !
-
barbarez
- Postovi: 1940
- Pridružen/a: 15 sep 2010, 21:39
-
Kontakt:
Post
Postao/la barbarez » 08 feb 2012, 20:47
KB-TM87 je napisao/la:kimbo je napisao/la:Sad ce opet makete i PS da radi barem jedno 15 stranica kao kod ublehe sa Slovencima a ni korov nije pocupan na tribinama ... al to neka je sa srecom pa maketa maketa

dobro je ublehaš, drkaj na Vrapčiće
Volis ga ti kulturno slozit ahhaha
VOLIM TE ZELJO
Dževad Hamzić, Sabahudin Delalić (kapiten), Asim Medić, Safet Alibašić, Adnan Manko, Ismet Godinjak, Mirzet Duran, Adnan Kešmer, Ejub Mehmedović, Ermin Jusufović, Nizam Čančar i Beniz Kadrić,selektor Mirza Hrustemovic.PONOS DRZAVE
-
Hoomer
- Postovi: 275
- Pridružen/a: 15 jan 2012, 19:38
- Lokacija: Grbavica bb.
Post
Postao/la Hoomer » 08 feb 2012, 20:47
Seyo_TM je napisao/la:Ovo sve trebamo zahvaliti Osimu i Zuji pa ostalima, a Koldzi zahvaliti sto se nijednom nije pojavio kada je trebalo gurati stadion kod slovenaca, jer se nije "vidio" tu...
Nakon sve priče oko "Slovenaca" i izgradnje jeli ti mislis i dalje da je to istina bila? ja ti evo kazem a i Žujo je sam potvrdio da je to markentinški trik bio, u toj sezoni prodato je najvise pologodisnjih karata, posjeta na stadionu je bila enormna, sva javnost se zainteresovala za Želju, a sponzorima da ne govorim to je bio glavni cilj ...
Prijateljski savjet za sve klubove PL. BIH a pogotovo za komšinice u raspadu !!! obavezno kupite VAZELIN !! 1921'
-
avlami97
- Postovi: 2457
- Pridružen/a: 19 sep 2010, 10:33
-
Kontakt:
Post
Postao/la avlami97 » 08 feb 2012, 20:51
Hoomer je napisao/la:Seyo_TM je napisao/la:Ovo sve trebamo zahvaliti Osimu i Zuji pa ostalima, a Koldzi zahvaliti sto se nijednom nije pojavio kada je trebalo gurati stadion kod slovenaca, jer se nije "vidio" tu...
Nakon sve priče oko "Slovenaca" i izgradnje jeli ti mislis i dalje da je to istina bila? ja ti evo kazem a i Žujo je sam potvrdio da je to markentinški trik bio,
u toj sezoni prodato je najvise pologodisnjih karata, posjeta na stadionu je bila enormna, sva javnost se zainteresovala za Želju, a sponzorima da ne govorim to je bio glavni cilj ...
To je bilo prije godinu dana sa Slovencima i upravo nam je posjeta bila dosta lošija, možda lošija i od ove sezone. Nešto si fulio.
Goethe: "Zabludi korisnoj, uvijek pretpostavljam istinu štetnu. Ako i probudi bol istina nosi i lijek".
-
Seyo_TM
- Postovi: 4126
- Pridružen/a: 16 jul 2009, 17:42
- Lokacija: Νότια κόλαση
-
Kontakt:
Post
Postao/la Seyo_TM » 08 feb 2012, 20:56
Hoomer je napisao/la:Seyo_TM je napisao/la:Ovo sve trebamo zahvaliti Osimu i Zuji pa ostalima, a Koldzi zahvaliti sto se nijednom nije pojavio kada je trebalo gurati stadion kod slovenaca, jer se nije "vidio" tu...
Nakon sve priče oko "Slovenaca" i izgradnje jeli ti mislis i dalje da je to istina bila? ja ti evo kazem a i Žujo je sam potvrdio da je to markentinški trik bio, u toj sezoni prodato je najvise pologodisnjih karata, posjeta na stadionu je bila enormna, sva javnost se zainteresovala za Želju, a sponzorima da ne govorim to je bio glavni cilj ...
Ne mislim, nego znam sta se desavalo...sa slovencima se nije pricalo kada je ta posjeta na koju ti mislis bila.
Ja ne mogu da vjerujem da neko misli da su pregovori i dogovori u vezi stadiona bili marketinski trik. Zujo i svi ostali u upravi, nemaju blage veze oko marktinga a kamo li da se sjete toga da im gura marketing.
Povratak Amara je doveo ljude na stadione i zeljoTV, a ne stadion.
EDIT: Poznaje samo jedna osoba, ali ona nije tako pokvarena da manipulise rajom na taj nacin, jer i sam obozava Zelju.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []