Nije ni blizu tako losa situacija. Problem je sad jedino sto gotovo cijela istocna strana nema struje i vjerovatno je nece dobiti do sutraAlemC85 je napisao/la:gledam maloprije HAYAT TV i javi se onaj vaš mostarac Adnan Jakupović, kaže katastrofa u Mostaru, on je u Cernici, nemaju skoro nimalo brašna, crijepovi s kuća lete, psi zbog gladi umiru na ulicama, nesavjesni vozači se kažnjavaju s 500 KM kazne, kaže još da u Mostrau ima nanosa snijega i po 7 metara....
RSD Velež Mostar - ARHIVA POSTOVA
Re: RSD Velež Mostar
ROĐEN U MOSTARU U NAJLJEPŠE DOBA MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA
Re: RSD Velež Mostar
Veležova ekspedicija doputovala u Belek
Zbog povrede meniskusa u posljednji trenutak otpao je Samir Merzić, dok je od ranije povrijeđen Zlatko Kazazić. Merzić će uskoro na operaciju meniskusa, te će se u trenažni proces uključiti za 15-tak dana.
Od danas u Turskoj
Piše: **** 07.02.2012 u 18:28 sati.

Veležova ekspedicija danas je u popodnevnim satima doputovala u turski Belek gdje će obaviti drugu fazu priprema pred nastavak sezone u Premier ligi. Nakon što su na tursko tlo sletjeli u jutarnjim satima, Mostarci su ponovnim letom dospjeli do Antalyje iz koje su autobusom prebačeni u Belek. Destinacija na kojoj su Veležovci smješteni je hotel Key, a večeras je obavljen i prvi lakši trening koji je sadržavao samo lagano razgibavanje, prenosi službeni klupski sajt.
U Tursku je otputovala ekspedicija koju čine: Dejan Bandović, Adnan Bobić, Tarik Cerić, Admir Kajtaz, Slobodan Lakičević, Adi Mehremić, Amer Mahinić, Armel Škaljić, Armin Jazvin, Anis Kalajdžić, Denis Zvonić, Mustafa Kodro, Amer Jugo, Alidin-Dino Hajdarović, Eldar Hasanović, Damir Rovčanin, Danijal Brković, Šefko Okić, Nedžad Serdarević, Nedim Hiroš, Edin Pehlić, Milan Knežević, Anel Hebibović, Mirza Varešanović, Edin Prljača, Adnan Dizdarević, Sedin Demić, Senad Kovačić, Hasan Jakić, Sulejman Mrgan, Admir Velagić, Sedin Tanović, Vahdet Lalić, Adem Macić i Nedim Ajanić.
Zbog povrede meniskusa u posljednji trenutak otpao je Samir Merzić, dok je od ranije povrijeđen Zlatko Kazazić. Merzić će uskoro na operaciju meniskusa, te će se u trenažni proces uključiti za 15-tak dana.
Zbog povrede meniskusa u posljednji trenutak otpao je Samir Merzić, dok je od ranije povrijeđen Zlatko Kazazić. Merzić će uskoro na operaciju meniskusa, te će se u trenažni proces uključiti za 15-tak dana.
Od danas u Turskoj
Piše: **** 07.02.2012 u 18:28 sati.

Veležova ekspedicija danas je u popodnevnim satima doputovala u turski Belek gdje će obaviti drugu fazu priprema pred nastavak sezone u Premier ligi. Nakon što su na tursko tlo sletjeli u jutarnjim satima, Mostarci su ponovnim letom dospjeli do Antalyje iz koje su autobusom prebačeni u Belek. Destinacija na kojoj su Veležovci smješteni je hotel Key, a večeras je obavljen i prvi lakši trening koji je sadržavao samo lagano razgibavanje, prenosi službeni klupski sajt.
U Tursku je otputovala ekspedicija koju čine: Dejan Bandović, Adnan Bobić, Tarik Cerić, Admir Kajtaz, Slobodan Lakičević, Adi Mehremić, Amer Mahinić, Armel Škaljić, Armin Jazvin, Anis Kalajdžić, Denis Zvonić, Mustafa Kodro, Amer Jugo, Alidin-Dino Hajdarović, Eldar Hasanović, Damir Rovčanin, Danijal Brković, Šefko Okić, Nedžad Serdarević, Nedim Hiroš, Edin Pehlić, Milan Knežević, Anel Hebibović, Mirza Varešanović, Edin Prljača, Adnan Dizdarević, Sedin Demić, Senad Kovačić, Hasan Jakić, Sulejman Mrgan, Admir Velagić, Sedin Tanović, Vahdet Lalić, Adem Macić i Nedim Ajanić.
Zbog povrede meniskusa u posljednji trenutak otpao je Samir Merzić, dok je od ranije povrijeđen Zlatko Kazazić. Merzić će uskoro na operaciju meniskusa, te će se u trenažni proces uključiti za 15-tak dana.
-
MostaracVelezovac
- Postovi: 2498
- Pridružen/a: 27 okt 2009, 18:04
- Kontakt:
Re: RSD Velež Mostar
Prvi radni dan u Beleku započeo je kišom. Već u 09.30 „Rođeni“ su odrađivali zacrtane dionice. Istina, zbog povrede nešto ranije sa travnjaka su morali Armel Škaljić i Slobodan Lakičević. Medicinska služba je preuzela brigu o ovoj dvojici fudbalera. Lakičević će navjerovatnije propustiti večernji trening.
U hotelu „Riu Kaya“, koji je ustvari jedan veliki kompleks sa pet travnatih terena i velikim golf terenom, smještene su osim Veleža još četiri ekipe. Tu su Dugava (Latvija), Petrolul (Rumunija), Belshina (Bjelorusija) i Arzi (Kazahstan).
Prvi današnji trening odrađen je pod kišom, što je kako nam rekoše domaćini isti slučaj bio i jučer. Nakon kiše koja je trajala sat vremena, tipično za sredozemnu klimu, odmah je obasjalo sunce. Ćudljiva sredozemna klima donosi malo sunca i malo kiše i tako redom. U 17.00 sati je zakazan drugi trening.
U hotelu „Riu Kaya“, koji je ustvari jedan veliki kompleks sa pet travnatih terena i velikim golf terenom, smještene su osim Veleža još četiri ekipe. Tu su Dugava (Latvija), Petrolul (Rumunija), Belshina (Bjelorusija) i Arzi (Kazahstan).
Prvi današnji trening odrađen je pod kišom, što je kako nam rekoše domaćini isti slučaj bio i jučer. Nakon kiše koja je trajala sat vremena, tipično za sredozemnu klimu, odmah je obasjalo sunce. Ćudljiva sredozemna klima donosi malo sunca i malo kiše i tako redom. U 17.00 sati je zakazan drugi trening.
http://www.heroji.ba/midhat-hujdur/
Re: RSD Velež Mostar
je li tekma sa bursom jedina koju igramo ili ima još neka ugovorena?
ROĐENI BRATO
(VEDRAN PULJIC 1985-2009)
Ipswich Town F.C.
(VEDRAN PULJIC 1985-2009)
Ipswich Town F.C.
Re: RSD Velež Mostar
kada i protiv koga igramo prvu prijateljsku tekmu? da li znate?
- Rodjeni_BRato
- Postovi: 231
- Pridružen/a: 05 mar 2011, 19:34
- Kontakt:
Re: RSD Velež Mostar
sta je sa merzicem? izgleda da je i on razgulio
daj nam bursu da se igramoooo

daj nam bursu da se igramoooo
Re: RSD Velež Mostar
Velez-Tom Tomsk 31.minuta 2:0
Re: RSD Velež Mostar
evo završeno TOMSK - VELEŽ 1:2, bravo rođeni............

Re: RSD Velež Mostar
fulio si ti to nesto tek je pocelo u 16h tek je 38 .minutaAlemC85 je napisao/la:evo završeno TOMSK - VELEŽ 1:2, bravo rođeni............![]()
![]()
Re: RSD Velež Mostar
ima na stranici od tomska prenos live doduse na ruskom ali moze se preko translatora skontati
Re: RSD Velež Mostar
vi bi stvarno trebali promijeniti ligu derete redom evropske ekipe 
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac
Nova sezona nova nafaka
Nova sezona nova nafaka
Re: RSD Velež Mostar
http://fctomtomsk.ru/news/tovarishchesk ... ezh-mostar" onclick="window.open(this.href);return false;
JEL TO TA STRANICA?
evo VELEŽ još vodi 2:0 protiv TOMSKA........
JEL TO TA STRANICA?
evo VELEŽ još vodi 2:0 protiv TOMSKA........
-
Vita_Novalis
- Postovi: 106
- Pridružen/a: 07 maj 2008, 00:49
- Kontakt:
Re: RSD Velež Mostar
peace_an je napisao/la:fulio si ti to nesto tek je pocelo u 16h tek je 38 .minutaAlemC85 je napisao/la:evo završeno TOMSK - VELEŽ 1:2, bravo rođeni............![]()
![]()
Ko je dao golove?
Re: RSD Velež Mostar
ma sad je ovdje nesporazum, na jednoj stranici piše da smo dobili 2:1, dok na stranici TOMSKA, piše da utakmica još traje i da se igra 48. minuta, pa smiješno al eto saznaćemo večeras rezultat.
PS: Nema imena strijelaca.
evo malo prevoda s njihove stranice kako su pali golovi
20 minuta, naš tim imao prednost ne daje svom protivniku jednom trenutku na vrata. I 23. minuti, što je priznao dva pogotka. U početku, nakon što je u kutu i konfuzije u našem kaznenom prostoru, igrač je udario bosanski tim sam, udarajući gredu, a opet svršiti protivnici brzo. 00:01.
Pola minute neuspješno Nikitinsky valjane lopte vratara, požurio iz Kochenkov kazne i udariti loptu, ali je dobio igrač bosanskog tima koji je bacio naš vratar. 00:02.
Završio prvi dio. Više opasnih trenutaka prije prekida, momčadi nije mogao biti uspostavljen, račun je i dalje 00:02.
daljnji prevod:
reak.
Druga polovica počinje.
U našem timu nema zamjene.
U 48. minuti Khazov otišao jedan na jedan i udario ... Križ spasio "Velezh."
U 57. minuti Stroyev, primio upozorenje je zamijenjen Bashilov.
U 60. minuti Kochenkov dao put do vrata Ciobanu.
U 66. minuti Khazova zamijeniti crnom.
Na 71-yminute Boyarintsev testiranih vratar suparnika biting dalekometni šut. Vratar preselio loptu u kutu.
PS: Nema imena strijelaca.
evo malo prevoda s njihove stranice kako su pali golovi
20 minuta, naš tim imao prednost ne daje svom protivniku jednom trenutku na vrata. I 23. minuti, što je priznao dva pogotka. U početku, nakon što je u kutu i konfuzije u našem kaznenom prostoru, igrač je udario bosanski tim sam, udarajući gredu, a opet svršiti protivnici brzo. 00:01.
Pola minute neuspješno Nikitinsky valjane lopte vratara, požurio iz Kochenkov kazne i udariti loptu, ali je dobio igrač bosanskog tima koji je bacio naš vratar. 00:02.
Završio prvi dio. Više opasnih trenutaka prije prekida, momčadi nije mogao biti uspostavljen, račun je i dalje 00:02.
daljnji prevod:
reak.
Druga polovica počinje.
U našem timu nema zamjene.
U 48. minuti Khazov otišao jedan na jedan i udario ... Križ spasio "Velezh."
U 57. minuti Stroyev, primio upozorenje je zamijenjen Bashilov.
U 60. minuti Kochenkov dao put do vrata Ciobanu.
U 66. minuti Khazova zamijeniti crnom.
Na 71-yminute Boyarintsev testiranih vratar suparnika biting dalekometni šut. Vratar preselio loptu u kutu.
Re: RSD Velež Mostar
AlemC85 je napisao/la:ma sad je ovdje nesporazum, na jednoj stranici piše da smo dobili 2:1, dok na stranici TOMSKA, piše da utakmica još traje i da se igra 48. minuta, pa smiješno al eto saznaćemo večeras rezultat.
PS: Nema imena strijelaca.
evo malo prevoda s njihove stranice kako su pali golovi
20 minuta, naš tim imao prednost ne daje svom protivniku jednom trenutku na vrata. I 23. minuti, što je priznao dva pogotka. U početku, nakon što je u kutu i konfuzije u našem kaznenom prostoru, igrač je udario bosanski tim sam, udarajući gredu, a opet svršiti protivnici brzo. 00:01.
Pola minute neuspješno Nikitinsky valjane lopte vratara, požurio iz Kochenkov kazne i udariti loptu, ali je dobio igrač bosanskog tima koji je bacio naš vratar. 00:02.
Završio prvi dio. Više opasnih trenutaka prije prekida, momčadi nije mogao biti uspostavljen, račun je i dalje 00:02.
daljnji prevod:
reak.
Druga polovica počinje.
U našem timu nema zamjene.
U 48. minuti Khazov otišao jedan na jedan i udario ... Križ spasio "Velezh."
U 57. minuti Stroyev, primio upozorenje je zamijenjen Bashilov.
U 60. minuti Kochenkov dao put do vrata Ciobanu.
U 66. minuti Khazova zamijeniti crnom.
Na 71-yminute Boyarintsev testiranih vratar suparnika biting dalekometni šut. Vratar preselio loptu u kutu.
ma nesporazum je jer je tomsk jutros vec igrao jednu tekmu protiv nakvih i izgubio 1:2 , pa je to neko prenio kao tekmu protiv nas,ima na futbol24 trenutno stanje.evo upravo zavrsilo 2:0
Re: RSD Velež Mostar
cestitke na pobjedi ako je sluzbeno,lijepo je vidjeti da nas klub dere pet puta skuplje klubove.

per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac
Nova sezona nova nafaka
Nova sezona nova nafaka
Re: RSD Velež Mostar
znači 2:0 je konačno, čestitam,
stvarno ovi momci bolje igraju protiv evropskih ekipa nego domaćih, teško je objasniti zašto?

-
MostaracVelezovac
- Postovi: 2498
- Pridružen/a: 27 okt 2009, 18:04
- Kontakt:
Re: RSD Velež Mostar
Mora da je uprava prodala drogu rusima i kupili 2 gola.
GarraaannnnnNTTT!!!!
GarraaannnnnNTTT!!!!
http://www.heroji.ba/midhat-hujdur/
Re: RSD Velež Mostar
Prodali kup da bi nam Tom Tomsk pustio pobjedu na pripremama
... Evo Tani dobre teme za fancy naslov na oficijalnoj
" Prvo deblokirali Mostar a onda poceli veliki pohod ka osvajanju Istocnih Zemalja"
" Prvo deblokirali Mostar a onda poceli veliki pohod ka osvajanju Istocnih Zemalja"
To me, Pink Floyd were Aliens from another Galaxy far far away. They were our Brothers who came to Earth to heal us, help us fight to get through wars, greed, crime, corruption, loneliness, heartbreak, to warn us of the path humanity is heading,
-
MostaracVelezovac
- Postovi: 2498
- Pridružen/a: 27 okt 2009, 18:04
- Kontakt:
Re: RSD Velež Mostar
VELEŽ SAVLADAO RUSKOG PRVOLIGAŠA SA 2:0
Piše: A. Kerić
Četvrtak, 09.02.12. 19:19.
Velež nakon što je prije dva dana došao u Antaliju, odigrao je prvu prijateljsku utakmicu i savladao ruskog prvoligaša Tom Tomska rezultatom 2:0.
VEZANE VIJESTI
Više vijesti iz PL BiH:
Odaberi klubFK Borac BanjalukaFK Budućnost BanovićiFK Drina ZvornikNK ČelikFK LeotarFK OlimpicFK Rudar PrijedorFK SarajevoFK SlavijaFK SlobodaNK Široki BrijegNK TravnikFK VeležHŠK ZrinjskiNK Zvijezda GradačacFK Željezničar Rođeni su veoma dobro startovali sa pripremama u Turskoj. Mostarsku ekipu u vodstvo doveo je Damir Rovčanin. Prvo je Edin Pehlić šutirao škaricama, a golman ruske ekipe zakačio je malo loptu koja se odbila od prečku do nekadašnjeg člana Željezničara, koji ju je pospremio u mrežu.
Osim Pehlića, još jedan igrač koji je došao u redove Veleža u zimskom prelaznom roku, Nedim Hiroš, pokazao je da bi mogao biti Rođenim od velike koristi u nastavku sezone. Dojučerašnji igrač Olimpica sa 30-ak metara lobovao je golmana i postavio konačan rezultat susreta.
"Hvala Bogu sve ide po planu. Dobro smo igrali, ali može još bolje, jer smo svi još uvijek teški", rekao je Pehlić iz Antalije za SportSport.ba, dodavši:
"Polako se vraćam i do prvenstva ako Bog da bit ću onaj stari. Potrebno mi je samo još malo snage i bit će sve uredu. Uzvratit ću svojim igrama Mirzi Varešanoviću na povjerenju".
... s glavne stranice....
Lijepo bolan za vidit ko kad je lijepo.
Piše: A. Kerić
Četvrtak, 09.02.12. 19:19.
Velež nakon što je prije dva dana došao u Antaliju, odigrao je prvu prijateljsku utakmicu i savladao ruskog prvoligaša Tom Tomska rezultatom 2:0.
VEZANE VIJESTI
Više vijesti iz PL BiH:
Odaberi klubFK Borac BanjalukaFK Budućnost BanovićiFK Drina ZvornikNK ČelikFK LeotarFK OlimpicFK Rudar PrijedorFK SarajevoFK SlavijaFK SlobodaNK Široki BrijegNK TravnikFK VeležHŠK ZrinjskiNK Zvijezda GradačacFK Željezničar Rođeni su veoma dobro startovali sa pripremama u Turskoj. Mostarsku ekipu u vodstvo doveo je Damir Rovčanin. Prvo je Edin Pehlić šutirao škaricama, a golman ruske ekipe zakačio je malo loptu koja se odbila od prečku do nekadašnjeg člana Željezničara, koji ju je pospremio u mrežu.
Osim Pehlića, još jedan igrač koji je došao u redove Veleža u zimskom prelaznom roku, Nedim Hiroš, pokazao je da bi mogao biti Rođenim od velike koristi u nastavku sezone. Dojučerašnji igrač Olimpica sa 30-ak metara lobovao je golmana i postavio konačan rezultat susreta.
"Hvala Bogu sve ide po planu. Dobro smo igrali, ali može još bolje, jer smo svi još uvijek teški", rekao je Pehlić iz Antalije za SportSport.ba, dodavši:
"Polako se vraćam i do prvenstva ako Bog da bit ću onaj stari. Potrebno mi je samo još malo snage i bit će sve uredu. Uzvratit ću svojim igrama Mirzi Varešanoviću na povjerenju".
... s glavne stranice....
Lijepo bolan za vidit ko kad je lijepo.
http://www.heroji.ba/midhat-hujdur/
Online
Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 2 gosta.
