RSD Velež Mostar - ARHIVA POSTOVA

MostaracVelezovac
Postovi: 2498
Pridružen/a: 27 okt 2009, 18:04
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la MostaracVelezovac » 09 feb 2012, 19:38

Velez treba da se ispise iz Premijer Lige BiH i da se samo fokusira na pripremne sezone sa stranim klubovima.

Nismo izgubili tekmu sa Francuzima i Rusima ima 20 godina. Sto jes jes. :lol:
http://www.heroji.ba/midhat-hujdur/

Avatar
Mont0
Postovi: 2584
Pridružen/a: 16 dec 2008, 00:49
Lokacija: Delta Quadrant
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Mont0 » 09 feb 2012, 19:55

Seks 8-)












... dok ne pocne liga :lol:
Support Velez, It's logical! ★

Vita_Novalis
Postovi: 106
Pridružen/a: 07 maj 2008, 00:49
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Vita_Novalis » 09 feb 2012, 20:00

Izgleda da je u Velez dosao vezni igrac iz Brazila. Ima 18 godina i izgleda da je dobar. Treba da dodje jos jedan Argentinac.

Avatar
Mont0
Postovi: 2584
Pridružen/a: 16 dec 2008, 00:49
Lokacija: Delta Quadrant
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Mont0 » 09 feb 2012, 20:09

VELEŽ: Bandović (od 46. Bobić), Knežević (od 46. Kalajdžić), Mehremić, Cerić (od 46. Mahinić), Kajtaz (od 46. Jazvin), Kodro (od 46. Hebibović), Jugo (od 46. Zvonić), Pehlić (od 46. Serdarević), Hiroš (od 46. Gabriel), Rovčanin (od 46. Hajdarević), Brković (od 46. Okić)

Eto ga!
Support Velez, It's logical! ★

Avatar
Sarajlijc@
Postovi: 10040
Pridružen/a: 10 jul 2011, 02:39
Lokacija: Koševo Republika!
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Sarajlijc@ » 09 feb 2012, 20:16

Ako je na probi racunajte da nece proci :mrgreen:
NA KRAJU SVIJETA ILI SUNČEVOG SISTEMA
PRATIĆE TE NAŠA PJESMA IL' IMA DA NAS NEMA!

MostaracVelezovac
Postovi: 2498
Pridružen/a: 27 okt 2009, 18:04
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la MostaracVelezovac » 09 feb 2012, 21:58

Mont0 je napisao/la:VELEŽ: Bandović (od 46. Bobić), Knežević (od 46. Kalajdžić), Mehremić, Cerić (od 46. Mahinić), Kajtaz (od 46. Jazvin), Kodro (od 46. Hebibović), Jugo (od 46. Zvonić), Pehlić (od 46. Serdarević), Hiroš (od 46. Gabriel), Rovčanin (od 46. Hajdarević), Brković (od 46. Okić)

Eto ga!

Drama!

Kneza zamjenio Kalajdzic,
Cerica zamjenio Mahinic,
Kajtaza zamjenio Jazvin - ovo ocekujem puno vise ove polusezone.
Hebibovic zamjenio Kodru - to je interesantno.
Zvonic umjesto Juge ... volio bi da je obratno, da je Zvonic poceo.
Mrva zamjenio Pehlica.
A Gabriel zamjenio Hirosa,
Hajdarevic zamjenio Rovcanina - ????
i Brkovic zamjenio Okica.... volio bi da je i to bilo obratno.


Znaci Gabrijel je napadac???
http://www.heroji.ba/midhat-hujdur/

Avatar
Mont0
Postovi: 2584
Pridružen/a: 16 dec 2008, 00:49
Lokacija: Delta Quadrant
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Mont0 » 09 feb 2012, 22:00

Oko je usao umjesto Brkovica. :)

Sudeci po izmjeni (Hiros - Gabriel), ovaj je veznjak.
Support Velez, It's logical! ★

MostaracVelezovac
Postovi: 2498
Pridružen/a: 27 okt 2009, 18:04
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la MostaracVelezovac » 09 feb 2012, 22:03

Vidi u pravu si ... neznam dje mi je pamet bila.

Odlicno - ako Brkovica gura naprijed. Brkovic je fin igrac.

Jeli iko gledo Hirosa? Kakav je?
http://www.heroji.ba/midhat-hujdur/

Avatar
Mont0
Postovi: 2584
Pridružen/a: 16 dec 2008, 00:49
Lokacija: Delta Quadrant
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Mont0 » 09 feb 2012, 22:05

Nisi ga imao kad gledati, kazu pet utakmica mu je maksimum u nekoj ekipi. Kod nas je ispucao pola kvote, vec :P
Support Velez, It's logical! ★

ANTIFA !
Postovi: 3769
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la ANTIFA ! » 09 feb 2012, 23:03

Tomsk - Velez 0 2 :D drama mama
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

AlemC85
Postovi: 7625
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la AlemC85 » 09 feb 2012, 23:12

pobjeda u inat zimskim nepogodama........ ;)

Avatar
diplomatija
Postovi: 1271
Pridružen/a: 24 nov 2011, 16:54
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la diplomatija » 09 feb 2012, 23:17

vi samo kukate, a u antaliji an pripremama, prije nekoliko mjeseci u francuskoj, kako to, mislim da previse ignorisete i potcjenjujete ono sto se radi u velezu

Avatar
Mont0
Postovi: 2584
Pridružen/a: 16 dec 2008, 00:49
Lokacija: Delta Quadrant
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Mont0 » 09 feb 2012, 23:19

Ta ce bola Antalija :P

Jbg, citaj izmedju redova, nije sve crno na bijelo :P
Support Velez, It's logical! ★

Avatar
*p!p!t@*
Postovi: 7689
Pridružen/a: 29 apr 2010, 21:11
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la *p!p!t@* » 09 feb 2012, 23:20

diplomatija je napisao/la:vi samo kukate, a u antaliji an pripremama, prije nekoliko mjeseci u francuskoj, kako to, mislim da previse ignorisete i potcjenjujete ono sto se radi u velezu
Ima se može se :lol: :lol: :lol:
Urbanovo = Prknovčići


Pravda za Prknovčiće!



Red Army prestati neće nikada!

MostaracVelezovac
Postovi: 2498
Pridružen/a: 27 okt 2009, 18:04
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la MostaracVelezovac » 09 feb 2012, 23:22

diplomatija je napisao/la:vi samo kukate, a u antaliji an pripremama, prije nekoliko mjeseci u francuskoj, kako to, mislim da previse ignorisete i potcjenjujete ono sto se radi u velezu
Suti bolan, ako budes to govorio postaces i ti Ajanic ili Tanovic ili sta vec. :lol:
http://www.heroji.ba/midhat-hujdur/

AlemC85
Postovi: 7625
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la AlemC85 » 09 feb 2012, 23:25

boli me briga za upravu, nek se radi, pa dokle se stigne, htjeli priznati ili ne ovo je ipak neki pomak.........

Avatar
diplomatija
Postovi: 1271
Pridružen/a: 24 nov 2011, 16:54
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la diplomatija » 09 feb 2012, 23:28

MostaracVelezovac je napisao/la:
diplomatija je napisao/la:vi samo kukate, a u antaliji an pripremama, prije nekoliko mjeseci u francuskoj, kako to, mislim da previse ignorisete i potcjenjujete ono sto se radi u velezu
Suti bolan, ako budes to govorio postaces i ti Ajanic ili Tanovic ili sta vec. :lol:
hah necu puno, ali cesto citam vasu temu i samo napadate, a igrate polufinale kupa, ne sjecam se kad je zadnji put velez tu bio, setate po evropi, bar po pripremama, gradite stadion, igraci se ne zale...

Avatar
*p!p!t@*
Postovi: 7689
Pridružen/a: 29 apr 2010, 21:11
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la *p!p!t@* » 09 feb 2012, 23:38

Vidim Demića šeta se po Potocima danas, ima li ikakvih vjesti kako se proveo u Sparti ? :lol: :lol: :lol:
Urbanovo = Prknovčići


Pravda za Prknovčiće!



Red Army prestati neće nikada!

AlemC85
Postovi: 7625
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la AlemC85 » 09 feb 2012, 23:39

diplomatija je napisao/la:
MostaracVelezovac je napisao/la:
diplomatija je napisao/la:vi samo kukate, a u antaliji an pripremama, prije nekoliko mjeseci u francuskoj, kako to, mislim da previse ignorisete i potcjenjujete ono sto se radi u velezu
Suti bolan, ako budes to govorio postaces i ti Ajanic ili Tanovic ili sta vec. :lol:
hah necu puno, ali cesto citam vasu temu i samo napadate, a igrate polufinale kupa, ne sjecam se kad je zadnji put velez tu bio, setate po evropi, bar po pripremama, gradite stadion, igraci se ne zale...
znaš kako je, raja traži rezultat, ne može ništa preko noći, upravu si, ali eto, šta se može, i sam znaš da se dugo čeka neki bljesak od VELEŽA.....

MostaracVelezovac
Postovi: 2498
Pridružen/a: 27 okt 2009, 18:04
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la MostaracVelezovac » 09 feb 2012, 23:41

Druze Diplomatija,

Ti si u pravu 1000% i to je ono glavno sto mi ide na zivce ovde. U nas nema realnog vec odavno - ili je sve 100% dobro ili je sve 100% lose - nema izmedju.

Ako Velez ne prodje u kupu - ovdje ces vidjeti 60% ljudi koji ce trazit da se uprava mijenja i da trener ide i da se sve razvali jer to tako treba.

Situacija je dodatno pogorsana time sto ovdje dolazi 4-5 ljudi koji imaju licne razmirice sa ljudima u Velezu, uglavnom Tanovicem, Ajanicem itd... i oni koriste ovaj forum da bi svoje privatne probleme razrjesavali s njima (znaci njih ne interesuje interes Veleza, nego njihov privatni interes - sto meni tlak digne na 200). A onda imas 4-5 ljudi koji su rod nekim od igraca pa se zalazu za svoj rod i pljuju na svakoga ko im smeta - od igraca koji igra na poziciji tog roda do trenera koji ne stavlja rod u igru dovoljno do uprave i svakog ostalog. Jhebi ga, i meni je Kajtaz rod, pa sta sad? Nemora znacit da ga moram hvalit ako covjek nije najbolji na toj poziciji.

Ali nemozes to objasnit nekima. Njima je bitno da su njihovi licni interesi podmireni - a s Velezom sta bude. Ja ne kazem da ne treba kritikovat i upravu i trenera kad ljudi zabrljaju - ali smijesno mi je citat postove koje nemaju nikakve veze sa pogresnim potezima (kojih uprava i trener rade pocesto) nego imaju veze upravo s tim licnim razmiricama.

I to je, ukratko, razlog zasto se ovdje pljuje na Velez i zasto je sve sivo. Ali haj sta udi, bice bolje ako Bog da nekad. ;)
http://www.heroji.ba/midhat-hujdur/

Zaključano

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: izdzezveubrazil i 2 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []