Emir Spahić
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
Pasodzigera
- Postovi: 965
- Pridružen/a: 22 mar 2008, 13:46
- Kontakt:
Re: Emir Spahić
u tebi je Safet Susic,majstor fudbala!
- Omerbavarac
- Postovi: 17929
- Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
- Kontakt:
Re: Emir Spahić
Spaha, samo u kost.
Re: Emir Spahić

Inače,to da ga Sušić sankcioniše je najveća glupost koju pročitah u posljednje vrijeme.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░ ★3★0★
AMICI DI NESSUNO!
Sebastian G10vinco
INVINCIBLES 2011/12
Grazie a Dio non sono un Prescritto!
- Monolog
- Moderator
- Postovi: 17001
- Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
- Lokacija: Under the bridge
- Kontakt:
Re: Emir Spahić
Spahu ne poznajem lično, al' znam mnoge (negativne) stvari koje se non-stop dešavaju u njegovoj blizini (prijetnje novinarima i slične stvari). To ne priliči sportisti, a kamoli kapitenu. Al' haj', bitno je (uzeću @Mirzine riječi) ofarbati krijestu u plavo i tako pridobiti simpatije većine.
Re: Emir Spahić
- ne_znam_ko_sam
- Postovi: 1161
- Pridružen/a: 10 okt 2008, 14:19
- Kontakt:
Re: Emir Spahić
voltron30 je napisao/la:Nisam nikada čuo da je igrač sankcionisan u reprezentaciji zbog nekog sukoba unutar kluba. Spahić ima svojih bubica, ali ja ne mogu zamisliti našu odbranu bez njega, ma šta neko mislio o njemu.
John Terry je sankcionisan 2 puta zbog "gluposti", prva je bila iz privatnog zivota (spavao sa saigracevom zenom) a druga kad je na utakmici kluba vrijedjao protivnickog igraca.
Spahica cijenim i sigurno je dobar igrac ali mu je fitilj prekratak. Nerijetko napravi gluposti i nerijetko hoce da on bude glavni frajer. Nerijetko zeli da pokaze da je jaci od ostalih. Meni je najmrze sto nije pao protiv francuza. Nasri ga je lijepo nasamario pa zaradio penal, tj. da je Spahic prvi pao u onoj situaciji sudac bi svirao faul za nas a ne penal za Francuze iako bi mozda kasnije sudija opet naso neki razlog za penal.
Treba insan znati kad da bude snagator a kad slabic.
Why so serious?!
Re: Emir Spahić
Nije ovo jedina mrlja u zadnje vrijeme, ima 31 godinu ponaša se kao Balo, incident za incidentomEvolution87 je napisao/la:Mislim da nema potrebe da ga Susic sankcionise, ovo nije neki veliki incident
Re: Emir Spahić
-
Pasodzigera
- Postovi: 965
- Pridružen/a: 22 mar 2008, 13:46
- Kontakt:
Re: Emir Spahić
Jos samo da se navede jedan incident koji je Spaha napravio u reprezentaciji.(jer se samo pominju neke klupske stvari,a zato treba da vas zaboli ona stvar i ko ste to vi da osudjujete sta on radi u klubu? Sta ste vi za drzavu uradili?)
Ocito se zna zasto bi poneki odstranili najboljeg odbrambenog igraca kojeg BIH ima,jer ipak se navija za Hrvatsku i Srbiju.
u tebi je Safet Susic,majstor fudbala!
Re: Emir Spahić
Ali ovaj Cileanac je sigurno pozelio Spahica pa htjeo da ga zagrli
-Mujdža---Bičakčić---Šunjić--Kolašinac-
-----------Medunjanin--Salihović---------
-----Hajrović------Pjanić--------Lulić-----
-------------------Ibišević------------------
Re: Emir Spahić
Pasodzigera je napisao/la:
Jos samo da se navede jedan incident koji je Spaha napravio u reprezentaciji.(jer se samo pominju neke klupske stvari,a zato treba da vas zaboli ona stvar i ko ste to vi da osudjujete sta on radi u klubu? )
MARIN?? Prijateljska! Šamaranje?? Podsjećal te ovo na nešto?
Re: Emir Spahić
A sta je mali rekao Emiru0oo0 je napisao/la:Pasodzigera je napisao/la:
Jos samo da se navede jedan incident koji je Spaha napravio u reprezentaciji.(jer se samo pominju neke klupske stvari,a zato treba da vas zaboli ona stvar i ko ste to vi da osudjujete sta on radi u klubu? )
MARIN?? Prijateljska! Šamaranje?? Podsjećal te ovo na nešto?
Re: Emir Spahić
TO je sve rekla-kazalaURL je napisao/la:A sta je mali rekao Emiru0oo0 je napisao/la:Pasodzigera je napisao/la:
Jos samo da se navede jedan incident koji je Spaha napravio u reprezentaciji.(jer se samo pominju neke klupske stvari,a zato treba da vas zaboli ona stvar i ko ste to vi da osudjujete sta on radi u klubu? )
MARIN?? Prijateljska! Šamaranje?? Podsjećal te ovo na nešto?
Re: Emir Spahić
Cuj obrukao zemlju zbog samarcica, pa nije genocid pocinio da bi obrukao zemlju, narodTO je sve rekla-kazala I kad bi svaki igrač udarao za svaku upućenu psovku onda bi svi krvavi izlazili sa terena. On je obrukao cijelu zemlju kad je ošamario Marina, mogao mu je vratiti istom psovkom i ciao!
Re: Emir Spahić
-Mujdža---Bičakčić---Šunjić--Kolašinac-
-----------Medunjanin--Salihović---------
-----Hajrović------Pjanić--------Lulić-----
-------------------Ibišević------------------
Re: Emir Spahić
Re: Emir Spahić
vrebac86 je napisao/la:Joj sto mrrzim ove nase bosnje sto od muhe prave slona!! potukli se pa sta?? nedo bog da je Zidan bosanac vec bi bio u Hagu???![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Re: Emir Spahić
URL je napisao/la: Cuj obrukao zemlju zbog samarcica,
Pa zamisli samo šta je Merkelova pomislila o nama kad je vidjela ono
- Monolog
- Moderator
- Postovi: 17001
- Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
- Lokacija: Under the bridge
- Kontakt:
Re: Emir Spahić
Pa evo meni su Gasquet i Kasparov mnogo draži od Emira. Da l' to znači da navijam za Francusku i Azerbejdžan? Mah, našoj reprezentaciji i jest potreban kapiten šaban - ipak smo okarakterisani kao šabanska reprezentacija, pa zašto bismo onda trebali uvjeravati ljude u suprotno?!Pasodzigera je napisao/la:Bitno je ovdje da se svrsava po Novaku Djokovicu![]()
Jos samo da se navede jedan incident koji je Spaha napravio u reprezentaciji.(jer se samo pominju neke klupske stvari,a zato treba da vas zaboli ona stvar i ko ste to vi da osudjujete sta on radi u klubu? Sta ste vi za drzavu uradili?)
Ocito se zna zasto bi poneki odstranili najboljeg odbrambenog igraca kojeg BIH ima,jer ipak se navija za Hrvatsku i Srbiju.
Online
Trenutno korisnika/ca: Alucard, ArtemisFowl, Atlanta, AzRimiRzA, bordobijeli, Bosnjo22, Confiance, darker10, deda, DeeWa, delko, denza, Drum, eaglebvb09, Elddar, ELDIABLO20, farenhajt, FCB1986, feniksptica, FerdinandF, Frankie, Fudo, GG3, Goalgetter, GrbavicaHrammm, Hajdeee, HariTz, Hazre, Helemnejse, Imamkarbarum, InatSilniBosanski, Iniesta12, invincible1921, J1897, jasmin10, Jet2Holiday, JimmyPage, Kaunas, klasik, KockarVicin007, komax, Kylian, LeCoq, Lynx, Majstorinho, marlostanf1eld, Matterhorn22, Micron, omanovski, Pensioner26, PeppermintSA, rossonero85, rukometubih23, sagitarius, SanaBosna, seha77, Shevko, Soba, soccerfan, StevieG8, Venom, VensanKasel, Wilshere10, Wisey, xinxee i 517 gostiju.







