Post
Postao/la neroazzuro » 18 mar 2012, 11:19
Zeljo.ba je napisao/la:Prinudjen je napisao/la:Tek vidjeh golove iz Prijedora. Realno, osim trećeg, svaki je pravo smotan. Prvo Adilović fula loptu glavom i zabija prsima(i koljenom), pa onda ko zna kako šuta loptu koja skakuće u gol za 2:0, pa Bekrić odugovlači sa šutem, gdje bi i na terminu jedno 5 puta loptu izgubio i onda na kraju Adilović dobija "zračni" duel, bez skoka i zabija glavom(odličan centaršut Čolića). Ne treba ni umanjivat ovaj uspjeh, ali ove "reakcije" igrača Rudara su čisti kriminal.
Veceg hejtera nisam odavno vidio..O cemu pricas ti?Momak zabio 4 gola nepricaj gluposti,ne znam samo sto se blamiras iz posta u post..bolje ti je da presutis neke stvari.
Razumijem da mnogima ovakvi komentari kvare dojam,ali nikako ne kontam cemu (doslovno) pljuvanje.
Evo,de nek neko (od pljuvaca) nadje bilo sta neistinito u covjekovom postu. Ne razumijem kako neko ne dopusta drugacije misljenje koje je jos uz to potpuno opravdano.
Neko lijepo rece,.ebes jednoumlje,isto neki ficfirici...
Dževad Hamzić, Sabahudin Delalić, Asim Medić, Safet Alibašić, Adnan Manko, Ismet Godinjak, Mirzet Duran, Adnan Kešmer, Ejub Mehmedović, Ermin Jusufović, Nizam Čančar i Beniz Kadrić