NK Široki Brijeg
Re: NK Široki Brijeg
IDEMO PO DUPLU KRUNU

Re: NK Široki Brijeg
nemate pojma..baljezgate bezveze..
široki je u europi ako je zeljo prvak i ako prođe borac a očito da oce..
široki je u europi ako je zeljo prvak i ako prođe borac a očito da oce..
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG
Re: NK Široki Brijeg
Kralju ovo je tema NK Siroki Brijeg a ne FK Zeljeznicaryork je napisao/la:IDEMO PO DUPLU KRUNU
- SaltCityAttack
- Postovi: 19986
- Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
- Lokacija: Tuzla-Chicago
- Kontakt:
Re: NK Široki Brijeg
okaci to macku o rep ja ti kazem kako je sad i mislim da je to do odluke saveza..kod nas su ti sad pravila ovakva kakva sam ja naveo...Siroki mora osvojiti kup da osigura, ali ce ga i preko lige osigurati sigurno..ne sumnjam da cak siroki i uzet taj kup kako bi osigurao jos jednom nasem predstavniku evropu 
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'
East Family FFC1987
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'
East Family FFC1987
- ŠB_Fidelis
- Postovi: 5806
- Pridružen/a: 21 feb 2009, 04:16
- Kontakt:
Re: NK Široki Brijeg
Ja mislim da grijesis, to je odnedavno tako, ali mislim da je zaista u BiH, znaci u BiH, takva sada situacija kakvom je gore opisana.Kevin je napisao/la:nemate pojma..baljezgate bezveze..
široki je u europi ako je zeljo prvak i ako prođe borac a očito da oce..
...Život za Široki...
Re: NK Široki Brijeg
OK..ŠB_Fidelis je napisao/la:Ja mislim da grijesis, to je odnedavno tako, ali mislim da je zaista u BiH, znaci u BiH, takva sada situacija kakvom je gore opisana.Kevin je napisao/la:nemate pojma..baljezgate bezveze..
široki je u europi ako je zeljo prvak i ako prođe borac a očito da oce..
kako smo mi prošle sezone išli u Europu?
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG
- SaltCityAttack
- Postovi: 19986
- Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
- Lokacija: Tuzla-Chicago
- Kontakt:
Re: NK Široki Brijeg
tako je 100% Sloboda je igrala finala kupa znam sta smo mi trebali tako da ne trebam vise ozbjasnjavatŠB_Fidelis je napisao/la:Ja mislim da grijesis, to je odnedavno tako, ali mislim da je zaista u BiH, znaci u BiH, takva sada situacija kakvom je gore opisana.Kevin je napisao/la:nemate pojma..baljezgate bezveze..
široki je u europi ako je zeljo prvak i ako prođe borac a očito da oce..
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'
East Family FFC1987
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'
East Family FFC1987
Re: NK Široki Brijeg
A gdje je to novo pravilo izneseno?Samo ga ponavljaju ovaj tuzlak i robijasi koji nisu shvatili da finalista kupa (porazeni) ide u EL samo ako se pobjednik kupa kvalifikovao za CL tj. bio prvak.ŠB_Fidelis je napisao/la:Ja mislim da grijesis, to je odnedavno tako, ali mislim da je zaista u BiH, znaci u BiH, takva sada situacija kakvom je gore opisana.Kevin je napisao/la:nemate pojma..baljezgate bezveze..
široki je u europi ako je zeljo prvak i ako prođe borac a očito da oce..
Samo je jedan, grijeha je vrijedan.
- SaltCityAttack
- Postovi: 19986
- Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
- Lokacija: Tuzla-Chicago
- Kontakt:
Re: NK Široki Brijeg
Znas kako?.. Zeljo bio 3 na tabeli i osiguro evropu, a ujedno Zeljo je pobjedio Celik u finalu kupaKevin je napisao/la:
OK..
kako smo mi prošle sezone išli u Europu?
Zadnja izmjena: SaltCityAttack, dana/u 04 apr 2012, 18:11, ukupno mijenjano 1 put.
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'
East Family FFC1987
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'
East Family FFC1987
Re: NK Široki Brijeg
ma ´ta ce zeljeznicarAmar_TM87 je napisao/la:Kralju ovo je tema NK Siroki Brijeg a ne FK Zeljeznicaryork je napisao/la:IDEMO PO DUPLU KRUNU
-
Thecoldfear
- Postovi: 178
- Pridružen/a: 29 mar 2009, 09:29
- Kontakt:
Re: NK Široki Brijeg
A znas li zasto ? Zato sto Slavija nije bila sampion nego Zrinjski. Da je Slavija bila sampion onda bi vi isli u evropu bez obzira na ishod finala a te godine ste zavrsili na 3 mjestu i niste isli nikako jer niste dobili licencu.SaltCityAttack je napisao/la:tako je 100% Sloboda je igrala finala kupa znam sta smo mi trebali tako da ne trebam vise ozbjasnjavatŠB_Fidelis je napisao/la:Ja mislim da grijesis, to je odnedavno tako, ali mislim da je zaista u BiH, znaci u BiH, takva sada situacija kakvom je gore opisana.Kevin je napisao/la:nemate pojma..baljezgate bezveze..
široki je u europi ako je zeljo prvak i ako prođe borac a očito da oce..
Da ponovimo gradivo ako Zeljo osvoji titulu BIH i zavrsi u finalu kupa njegov protiv u finalu je osigurao evropu bez obzira na ishod finala. Ako su u finalu 2 tima koja nisu osvajaci premijer lige BIH onda je evropu osigurao finalist a ako finalist vec igra u evropi onda se jedno mjesto poklanja prema tabeli. Ako nije jasno onda ja tu ne mogu nista.
- Jack777Pott
- Postovi: 973
- Pridružen/a: 09 mar 2012, 14:33
- Kontakt:
Re: NK Široki Brijeg
To pravilo ovisi od saveza. Netko ce poslat finalistu, a netko ce poslat one koji su na tabeli odmah do onih koji su ligom izborili EL. Evo primjer ova sezona kad je iz Hrvatske u EL igrao Varazdin koji je zavrsio 11. na tabeli, a u finalu Kupa je izgubio od Dinama. A primjer prije par sezona kad je bas ovaj Siroki otisao u Europu umjesto finalista Slobode koja je izgubila od Zrinjskog u finalu Kupa BiH. Dakle, u BiH je na snazi pravilo kojim samo osvajac preko kupa moze u Europu.
I okrenu tada glavu, zagleda se u daljinu, kao plave voljeli smo jedino još domovinu!
-
Thecoldfear
- Postovi: 178
- Pridružen/a: 29 mar 2009, 09:29
- Kontakt:
Re: NK Široki Brijeg
Niko do sada nije osvojio duplu krunu od kad je zajednicka liga. Zrinjski kad je osvojio kup sampion je bila Modrica.Jack777Pott je napisao/la:To pravilo ovisi od saveza. Netko ce poslat finalistu, a netko ce poslat one koji su na tabeli odmah do onih koji su ligom izborili EL. Evo primjer ova sezona kad je iz Hrvatske u EL igrao Varazdin koji je zavrsio 11. na tabeli, a u finalu Kupa je izgubio od Dinama. A primjer prije par sezona kad je bas ovaj Siroki otisao u Europu umjesto finalista Slobode koja je izgubila od Zrinjskog u finalu Kupa BiH. Dakle, u BiH je na snazi pravilo kojim samo osvajac preko kupa moze u Europu.
Re: NK Široki Brijeg
Ali Zrinjski nije bio prvak te godine.Kako vam nije jasno da samo ako je pobjednik kupa i sampion, tj. preko lige se kvalifikovao za CL (ne EL) onda prepusta mjesto finalisti kupa u EL.Jack777Pott je napisao/la:To pravilo ovisi od saveza. Netko ce poslat finalistu, a netko ce poslat one koji su na tabeli odmah do onih koji su ligom izborili EL. Evo primjer ova sezona kad je iz Hrvatske u EL igrao Varazdin koji je zavrsio 11. na tabeli, a u finalu Kupa je izgubio od Dinama. A primjer prije par sezona kad je bas ovaj Siroki otisao u Europu umjesto finalista Slobode koja je izgubila od Zrinjskog u finalu Kupa BiH. Dakle, u BiH je na snazi pravilo kojim samo osvajac preko kupa moze u Europu.
Samo je jedan, grijeha je vrijedan.
- ŠB_Fidelis
- Postovi: 5806
- Pridružen/a: 21 feb 2009, 04:16
- Kontakt:
Re: NK Široki Brijeg
Pa preko pozicije na tabeli.Kevin je napisao/la:OK..ŠB_Fidelis je napisao/la:Ja mislim da grijesis, to je odnedavno tako, ali mislim da je zaista u BiH, znaci u BiH, takva sada situacija kakvom je gore opisana.Kevin je napisao/la:nemate pojma..baljezgate bezveze..
široki je u europi ako je zeljo prvak i ako prođe borac a očito da oce..
kako smo mi prošle sezone išli u Europu?
...Život za Široki...
- Jack777Pott
- Postovi: 973
- Pridružen/a: 09 mar 2012, 14:33
- Kontakt:
Re: NK Široki Brijeg
Znam, sve je moguce, al ja znam da sam ljetos gledajuci kvalifikacije za EL od komentatora cuo da od Saveza ovisi ocel poslat finalistu il ne. Neda mi se sad trazit neke primjere, al vjerujem da postoje.malta071 je napisao/la:Ali Zrinjski nije bio prvak te godine.Kako vam nije jasno da samo ako je pobjednik kupa i sampion, tj. preko lige se kvalifikovao za CL (ne EL) onda prepusta mjesto finalisti kupa u EL.Jack777Pott je napisao/la:To pravilo ovisi od saveza. Netko ce poslat finalistu, a netko ce poslat one koji su na tabeli odmah do onih koji su ligom izborili EL. Evo primjer ova sezona kad je iz Hrvatske u EL igrao Varazdin koji je zavrsio 11. na tabeli, a u finalu Kupa je izgubio od Dinama. A primjer prije par sezona kad je bas ovaj Siroki otisao u Europu umjesto finalista Slobode koja je izgubila od Zrinjskog u finalu Kupa BiH. Dakle, u BiH je na snazi pravilo kojim samo osvajac preko kupa moze u Europu.
I okrenu tada glavu, zagleda se u daljinu, kao plave voljeli smo jedino još domovinu!
Re: NK Široki Brijeg
Moguce, ali je to vjerovatno unaprijed odredjeno a ne cekaj da vidimo ko ce gdje pa da odlucimo.
U svim normalnim ligama je kako sam ja rekao a kod nas, vidjet ce mo ove godine
U svim normalnim ligama je kako sam ja rekao a kod nas, vidjet ce mo ove godine
Samo je jedan, grijeha je vrijedan.
- ŠB_Fidelis
- Postovi: 5806
- Pridružen/a: 21 feb 2009, 04:16
- Kontakt:
Re: NK Široki Brijeg
Ma to je definirano za datu sezonu i poprilicno sam siguran da se u slucaju BiH radi o gore navedenom slucaju.
...Život za Široki...
- ŠB_Fidelis
- Postovi: 5806
- Pridružen/a: 21 feb 2009, 04:16
- Kontakt:
Re: NK Široki Brijeg
Kako god, bitnije pitanje je o kakvoj se ozljedi Bajana radi i u kakvom je stanju? On ce biti kljucni faktor za eventualni daljnji uspjeh.
...Život za Široki...
- Barney Stinson
- Postovi: 1632
- Pridružen/a: 10 okt 2009, 17:01
- Lokacija: Široki Brijeg
- Kontakt:
Re: NK Široki Brijeg
Bravo momci.. Nego gdje su oni kriticari Bloudeka što su govorili ovo-ono, bla-bla, ovakav je onakav je prije nego sto čovjek nije vodio ni jednu utakmicu sa klupe.. Nešto ih nema.. 
19 - ђ - 11
HKK Široki - Sportski ponos Hercegovine
HKK Široki - Sportski ponos Hercegovine
Online
Trenutno korisnika/ca: Vanja8, Zaboljesutra i 22 gosta.
