Guilty as charged (dosta mi je da samo @ŠB_Fidelis barata sa engleskimBarney Stinson je napisao/la:Bravo momci.. Nego gdje su oni kriticari Bloudeka što su govorili ovo-ono, bla-bla, ovakav je onakav je prije nego sto čovjek nije vodio ni jednu utakmicu sa klupe.. Nešto ih nema..
NK Široki Brijeg
-
felix123
- Postovi: 1213
- Pridružen/a: 26 dec 2010, 17:01
- Lokacija: Ta plava skamenjena vječnost
- Kontakt:
Re: NK Široki Brijeg
- ŠB_Fidelis
- Postovi: 5806
- Pridružen/a: 21 feb 2009, 04:16
- Kontakt:
Re: NK Široki Brijeg
Dosta je i ŠB_fidelisu da samo kaze ''told you so''.
Drugi put, lijepo sjesti i slusati kad ja nesto pricam, odnosno pisem.

Drugi put, lijepo sjesti i slusati kad ja nesto pricam, odnosno pisem.
...Život za Široki...
- Barney Stinson
- Postovi: 1632
- Pridružen/a: 10 okt 2009, 17:01
- Lokacija: Široki Brijeg
- Kontakt:
Re: NK Široki Brijeg
E tako, ajmo dalje.. Sljedeći..felix123 je napisao/la:Guilty as charged (dosta mi je da samo @ŠB_Fidelis barata sa engleskimBarney Stinson je napisao/la:Bravo momci.. Nego gdje su oni kriticari Bloudeka što su govorili ovo-ono, bla-bla, ovakav je onakav je prije nego sto čovjek nije vodio ni jednu utakmicu sa klupe.. Nešto ih nema..)
19 - ђ - 11
HKK Široki - Sportski ponos Hercegovine
HKK Široki - Sportski ponos Hercegovine
-
felix123
- Postovi: 1213
- Pridružen/a: 26 dec 2010, 17:01
- Lokacija: Ta plava skamenjena vječnost
- Kontakt:
Re: NK Široki Brijeg
ŠB_Fidelis je napisao/la:Dosta je i ŠB_fidelisu da samo kaze ''told you so''.![]()
Drugi put, lijepo sjesti i slusati kad ja nesto pricam, odnosno pisem.![]()
![]()
Re: NK Široki Brijeg
cestitek na prolazu u finale 
Volim ZRINJSKI,volim MOSTAR,svaki kamen ovoga grada,nek se zna da u njemu vojska ULTRASA vlada
Prvak BiH- 2004/2005, 2008/2009, 2013/2014
Pobjednik Kupa BiH-2007/2008
http://youtu.be/eg6aEePF5B4
Prvak BiH- 2004/2005, 2008/2009, 2013/2014
Pobjednik Kupa BiH-2007/2008
http://youtu.be/eg6aEePF5B4
-
SirAlexFerguson
- Postovi: 2017
- Pridružen/a: 06 feb 2012, 20:41
- Kontakt:
Re: NK Široki Brijeg
Idemo po naslov u Kupu, kada su termini utakmica i zna li se gdje se igra prva?
KING JAMES
RAFA NADAL
MANCHESTER UNITED
Hoće li Monolog uspiti dobiti okladu? WBA treba na tablici završiti ispred LFC
RAFA NADAL
MANCHESTER UNITED
Hoće li Monolog uspiti dobiti okladu? WBA treba na tablici završiti ispred LFC
Re: NK Široki Brijeg
Čestitke momcima na prolasku dalje,zaslužili su ovo sa dobrim igrama kroz cijelu sezonu u prvenstvu i kupu,a i očito je da velež nije dorastao ovakvim utakmicama.
Ja osobno i dalje neću biti zadovoljan ako ne uzmemo taj kup pošto je prvenstvo već 90% riješeno.
Predugo smo bez trofeja a nakon super početka Karačića i sad dobrog nastavka Bloudeka želim taj trofej,inače je sezona kao i prošla.
@ŠBfidelis- Ja se i dalje ne slažem s tobom s obzirom da je Karačić u 90% svojih utakmica igrao ofenzivno i kombinatorno,a samo u proljetnom dijelu je preokrenuo 4-2-3-1 i to zbog gostovanje kod želje i zbog nedostatka 5-6 igrača u drugoj utakmici.
I da,braniti ću Karačića jer smatram i dalje da je nepravedno dobio otkaz,a polako dolazim i do nekih saznanja zašto je dobio otkaz. Ako je to istina,onda je stvarno vrijeme da poneki ljudi otiđu iz našeg kluba. Nema mjesta za samoprozvane šerife!!
Ja osobno i dalje neću biti zadovoljan ako ne uzmemo taj kup pošto je prvenstvo već 90% riješeno.
Predugo smo bez trofeja a nakon super početka Karačića i sad dobrog nastavka Bloudeka želim taj trofej,inače je sezona kao i prošla.
@ŠBfidelis- Ja se i dalje ne slažem s tobom s obzirom da je Karačić u 90% svojih utakmica igrao ofenzivno i kombinatorno,a samo u proljetnom dijelu je preokrenuo 4-2-3-1 i to zbog gostovanje kod želje i zbog nedostatka 5-6 igrača u drugoj utakmici.
I da,braniti ću Karačića jer smatram i dalje da je nepravedno dobio otkaz,a polako dolazim i do nekih saznanja zašto je dobio otkaz. Ako je to istina,onda je stvarno vrijeme da poneki ljudi otiđu iz našeg kluba. Nema mjesta za samoprozvane šerife!!
Re: NK Široki Brijeg
Tek sad iz Mostara kuci.Danas je Široki izgledao onako kako treba.Čestitke i igračima i treneru al vidi se da nam fali jedan klasični napadač.Bili smo bolji u svemu od Veleza.Ili njima fali puno igrača ili.....al su očajni bili.Ne znam zasto im treba ono pljuvanje nasih igrača,pa ono nigdje nema.Jadni Šilić,samo to mogu reci.Gazi ustaše,pa ljudi moji zar to jos netko pjeva.Mi smo za njih oličenje kulture,bar jedno 40 godina ispred.Igrači i stručni stožer Veleza za pohvaliti.Stadion ruglo tesko,al ......Mirnijih igrača i divljačnijih navijača nisam vidio od kada je Čapljina gostovala u dvorani.Momcima sve cestitke i nastavljamo borbu na obe linije.Bravo momci.Vidi se da Jure nema mjesta u momcadi.Dane odličan,svaka mu čast.Wagner opet pokazao da kad hoce moze odigrati za 10.Ješe i obrana standardno dobri.Maći odradio.....ma onako se bori za klub,nista vise necu reci.
Koliko znam porazeni ide u el,ako je pobjednik kupa i prvak.To je bilo do sada i mislim da je tako i sada.
PS-pobjedišmo vas mačići mali,vi i dalje nastavite s mržnjom.

Koliko znam porazeni ide u el,ako je pobjednik kupa i prvak.To je bilo do sada i mislim da je tako i sada.
PS-pobjedišmo vas mačići mali,vi i dalje nastavite s mržnjom.
- ŠB_Fidelis
- Postovi: 5806
- Pridružen/a: 21 feb 2009, 04:16
- Kontakt:
Re: NK Široki Brijeg
Ne slazem se ni ja da je Karacic igrao ofenzivno, a jos cu jednom ponoviti, Široki sa kadrom kojeg ima ne moze forsirati nista drugo, a pogotovo ne sustav gdje ti usamljenog napadaca cini ofenzivno krilo/krilni napadac, ili gdje ocekujes da Wagner bez kvalitetnog igraca BLIZU sebi trci za loptom kao djecak i prelazi po tri igraca u trku, smijesno. Karacic je odlicno poceo i trebao je nastaviti sa tom izvornom formacijom jer je bila i konkretna, a i cvrsta pozadi i to je izgledalo kako spada. Vec prije tog proljetnog dijela je on poceo zrtvovati ono sto je poceo za sustav koji danas na nacin na koji on zamislja prezentira Barcelona, kao eto najsvjetliji primjer, sto je na papiru idealno, al mi takve krilne igrace nemamo, plus sto je on sebi ocito zamislio da smo mi razina Šibenika sta li, odnosno ekipa koje je on inace dosad vodio u sjeni boljih, i da je premija da smo toliko visoko i tu mi je pocelo vec smetati izlazenje u medije sa istupima gdje vise kritizira visoka ocekivanja, nego vlastiti sustav, a radi se o legitimnom pretedentu na naslov. Mislim, ok, ne smeta mi ni to, ali budi covjek i priznaj da snosis i ti odgovornost za bezidejnost i bezopasnost po protivnika, pa onda pricaj o tome tko se i kako zavarava.SirokiZg je napisao/la:Čestitke momcima na prolasku dalje,zaslužili su ovo sa dobrim igrama kroz cijelu sezonu u prvenstvu i kupu,a i očito je da velež nije dorastao ovakvim utakmicama.
Ja osobno i dalje neću biti zadovoljan ako ne uzmemo taj kup pošto je prvenstvo već 90% riješeno.
Predugo smo bez trofeja a nakon super početka Karačića i sad dobrog nastavka Bloudeka želim taj trofej,inače je sezona kao i prošla.
@ŠBfidelis- Ja se i dalje ne slažem s tobom s obzirom da je Karačić u 90% svojih utakmica igrao ofenzivno i kombinatorno,a samo u proljetnom dijelu je preokrenuo 4-2-3-1 i to zbog gostovanje kod želje i zbog nedostatka 5-6 igrača u drugoj utakmici.
I da,braniti ću Karačića jer smatram i dalje da je nepravedno dobio otkaz,a polako dolazim i do nekih saznanja zašto je dobio otkaz. Ako je to istina,onda je stvarno vrijeme da poneki ljudi otiđu iz našeg kluba. Nema mjesta za samoprozvane šerife!!
Vidis i sam koja je razlika na istu ekipu drugaciji raspored i visak kreativaca naprijed, al da stoje visoko i u liniji, uz pomoc i ulaske igraca iz sredine veznog reda. Nisu to samo dvije utakmice koje navodis, Široki nije ulijevao povjerenje da ima igru i mogucnost zabijanja pogotka dobrih cetiri pet utakmica, pa uostalom tu je negdje i bio niz bez pobjede u tim brojkama, to je uzasno izgledalo i nesto se mijenjati moralo, glupo je sad da pricas o tome kao da je rijec samo o Zeljeznicaru i Zvijezdi kad je problem postojao i u zavrsnici polusezone, a na pripremama se iz brojnih razloga nista stiglo uraditi nije.
Ja sam rekao, ja cu se sloziti s njegovom smjenom ako to znaci da se priprema teren za Baku ili nekoga slicnog. To se nije desilo, ok, al necu odmah razapeti ni nasljednika prije nego odigra utakmicu, a sad zasad postavlja formaciju upravo onako kako sam ja htio i ''trubio'' i to evidentno ima smisla i efekta. Ne kazem da sam strucnjak za takve, al ako ja kao laik te stvari vidim i ako gledam tu momcad vec ''uf'' godina, onda nema smisla da se forsira nesto drugo.
Te druge stvari jesu dijelom istinite, kevin to isto moze potvrditi, a ja isto evo iz druge ruke, no Karacic ce svakako vjerovatno ponovno nekad u blizoj buducnosti zasjesti na kormilo, kao sto ce doci i neki drugi ljudi na neke vise pozicije, a stvari o kojima je on pricao i tako i tako dolaze na svoje mjesto, istina laganijim koracima al sve dosad uradjeno ipak na to ukazuje, i to se vidi i po danasnjoj utakmici, samo sto je nasa publika razmazena i nerealna pa poput derista ocekuju apsolutno sve u apsolutno istom trenutku, a to malo tko ispuniti moze.
...Život za Široki...
Re: NK Široki Brijeg
Karačić je dobio otkaz zbog jednog čovjeka iz uprave,barem po njegovoj prici al kaze opet ce se vratiti u Široki.Danasnja ofanzivna igra i ona borbenost Wagnera,brata mu i ostalih treba biti u svakoj utakmici i onda se nemamo cega bojati.Sva cast treneru na hrabrosti,ja sam odmah govorio da mu treba dati sansu al sam isto tako bio za ostanak Karačića.Al sad kad je otisao,Boze moj idemo dalje!!Ovaj Bloudek kaze da je Velez prosao ne bi bilo nezasluzeno.Pa koju je on utakmicu gledao???Ako misli i na onu s Pecare slazem se!!
- ŠB_Fidelis
- Postovi: 5806
- Pridružen/a: 21 feb 2009, 04:16
- Kontakt:
Re: NK Široki Brijeg
Vratit ce se, to znamo, bilo bi nam svima drago to. Opet kazem, nesto se mijenjati moralo. Zao mi je sto je to bas puklo na Karacica, ali to tako u BiH nogometu ide, to je najlakse, no i dalje se nesto moralo promijeniti jer onako dalje ne bi moglo i vjerujem da bi ispali iz kupa da je ostalo stanje kakvo jest.
A Wagner je objasnio neke stvari, a i naravno da ce objasniti kada mu se omoguci u nekom normalnom sustavu igre i jednom drugacijem konceptu. Mislim, svaka vama svima cast ovdje, al zna se sta je Wagner u ovoj ligi i zna se sta znaci za ovu ekipu Širokog. Tu nema nikakve price - zao mi je. Covjek je i vise nego zasluzio da odigra makar ovu sezonu do kraja onako kako zna, jer nije upitno da imamo spremne zamjene, koje uostalom vec dobivaju minute i dobivat ce ih sve vise, tako da su nezadovoljstvo i prozivke potpuno deplasirane i vise plod kolektivno lose igre momcadi, a ne pojedin(a)ca, jer najkvalitetniji ce uvijek u rastrcanoj i kreativnoj momcadi pokazati najvise, ali i obrnuto.
A Wagner je objasnio neke stvari, a i naravno da ce objasniti kada mu se omoguci u nekom normalnom sustavu igre i jednom drugacijem konceptu. Mislim, svaka vama svima cast ovdje, al zna se sta je Wagner u ovoj ligi i zna se sta znaci za ovu ekipu Širokog. Tu nema nikakve price - zao mi je. Covjek je i vise nego zasluzio da odigra makar ovu sezonu do kraja onako kako zna, jer nije upitno da imamo spremne zamjene, koje uostalom vec dobivaju minute i dobivat ce ih sve vise, tako da su nezadovoljstvo i prozivke potpuno deplasirane i vise plod kolektivno lose igre momcadi, a ne pojedin(a)ca, jer najkvalitetniji ce uvijek u rastrcanoj i kreativnoj momcadi pokazati najvise, ali i obrnuto.
...Život za Široki...
Re: NK Široki Brijeg
Ma Wagner je za sve njih osim za Bajana izmislio nogomet.Samo gdje je njegov voljni moment.Danas se borio trcao,proigravao,sve sto on treba uvijek raditi.Nismo ni svjesni sta smo dobili s Bajanom.Čovjek je klasa iznad svih.Sad imamo odličan raspored i bez velike euforije samo naprijed.
Zadnja izmjena: ŠB.TRN, dana/u 05 apr 2012, 11:37, ukupno mijenjano 1 put.
- ŠB_Fidelis
- Postovi: 5806
- Pridružen/a: 21 feb 2009, 04:16
- Kontakt:
Re: NK Široki Brijeg
Opet kazem, kad si u pogresnoj formaciji, pogresnom sustavu, okruzen limitiranim panjevima koji ti stoje predaleko jer ne kontaju gdje trebaju stajati, kad, gdje i kako utrcavati, te ako nemas sigurnost da igrac iza tebe ti pokriva ledja ili ako se moras vracati sam po loptu zbog nemogucnosti defanzivnih veznjaka da je do tebe dostave, sve sto je cesto bio slucaj, izgubio bi i ja voljni moment.
Kad pak ekipa stoji na terenu kako treba i nije staticna, e onda je to druga prica, tad se ima s kim ustvari igrati.
Kad pak ekipa stoji na terenu kako treba i nije staticna, e onda je to druga prica, tad se ima s kim ustvari igrati.
...Život za Široki...
Re: NK Široki Brijeg
Iznenadi me igra Dan jučer.Svaka mu čast.Ja sam mislio da on nije igrač koji moze igrati u Širokom al jučer sam vidio da moze.Znači i kod njega je problem glava.Raduje igra nasih domacih igrača iz naseg pogona sto bi trebao biti jos veci poticaj da se pomalo ubacuju juniori.Kad bi se vratili Kvesić,Zlomislić,Sesar,koja bi to ekipa bila

- ŠB_Fidelis
- Postovi: 5806
- Pridružen/a: 21 feb 2009, 04:16
- Kontakt:
Re: NK Široki Brijeg
Jasta, najbolje da je prvih 11 iz Širokog ha.
Ne mozete nikako biti sretni s time da vec sada imamo najvise svojih igraca sa profi ugovorima ccc. Uvijek ce netko faliti, uvijek. Taj luksuz sebi dopustaju najvece momcadi na svijetu, kamoli necemo mi.
A juniori se i tako i tako ubacuju, pa to je jasno po sastavu. Samo ogromna je prilagodba na seniorski, profesionalni nogomet, brojni ce propasti, koliko god talentirani bili, to mora svima jasno biti, nije to sve tako crno-bijelo i jednostavno. Al evo dobivaju prilike i pojedini iskoristavaju srecom, a na ostalima je da rade i budu zamijeceni, a prije svega strpljivi jer u Širokom sigurno se nece na stetu rezultata, osim silom prilika, ici iskljucivo s takvima nego po prirodnoj kombinaciji iskustva i mladosti koja od tih istih iskusnih trebaju nesto i nauciti i jednog dana zamijeniti, kao sto ce iduce il za par sezona i biti slucaj.
A juniori se i tako i tako ubacuju, pa to je jasno po sastavu. Samo ogromna je prilagodba na seniorski, profesionalni nogomet, brojni ce propasti, koliko god talentirani bili, to mora svima jasno biti, nije to sve tako crno-bijelo i jednostavno. Al evo dobivaju prilike i pojedini iskoristavaju srecom, a na ostalima je da rade i budu zamijeceni, a prije svega strpljivi jer u Širokom sigurno se nece na stetu rezultata, osim silom prilika, ici iskljucivo s takvima nego po prirodnoj kombinaciji iskustva i mladosti koja od tih istih iskusnih trebaju nesto i nauciti i jednog dana zamijeniti, kao sto ce iduce il za par sezona i biti slucaj.
...Život za Široki...
Re: NK Široki Brijeg
dobar tekst..Svijetla je perspektiva širokobriješkog nogometa
ŠIROKI BRIJEG – Odavno širokobriješki nogometni premijerligaš nije imao jeftiniju momčad, te momčad s toliko domaćih mladih igrača, ali što je najvažnije i momčad čiji rezultati ne pate zbog toga. Dapače, rezultati su u tekućoj sezoni, bar u dosadašnjem dijelu iste, izvrsni. Širiokobriježani su drugi u prvenstvenom poretku, finalisti su Kupa BiH, a to su rezultati koje treba respektirati.
Istina, ima onih dušebrižnika koji se ne mogu pomiriti da je netko od tebe u datom trenutku bolji kao što je objektivno u ovom trenutku u bh okvirima bolji Željezničar, međutim čudi da od strane ovdašnje publike izostaje prava podrška tim domaćim mladim momcima, te da na utakmice nogometnog premijerligaša s Pecare u prosjeku dolazi tek par stotina onih najzigriženijih nogometnih fanatika.
Stoji konstatacija da su ovdašnji košarkaši svojim briljantnim rezultatima i izvedbama razmazili sportsku javnost i Širokog Brijega i šire, međutim u posljednje vrijeme se u i oko nogometnog kluba s Pecare počinju događati pozitivne stvari. Ponovno se osjeća taj momčadski duh, pa bez obzira što napadačka realizacija „šteka“ sveukupni dojam je uistinu i više nego pozitivan budući su Širokobriježani u 19 prvenstvenih nastupa tek dva puta poraženi, u Kupu su bez poraza. Da Željo nije tako dobar kao što jeste cjelokupna slika bi dobila još više na važnosti, međutim drugima se ne treba zamarati nego gledati prvenstveno u svoje dvorište.
A u širokobriješkom nogometnom dvorištu talenta itekako ima. Prekrasan je osjećaj bio ove srijede u Vrapčićima na uzvratu poluzavršnice Kupa BiH pratiti nastupe Danijela Kožula, Slavka Brekala, Maria Ljubića i Maria Kvesića, domaćih momaka koji su u odnosu na suparničke igrače djelovali kolosalno, a u Veležu sami ističu kako i oni već godinama nisu imali tako talentiranu momčad, pa bez obzira na svoj talent u uzvratu sa Širokim se nisu vidjeli.
Istina, stoji i konstatacija da su u ovoj momčadi odskočna daska Brazilci Wagner, Bajano i Marciano, te kapetan Šilić, kao i to da je tu jedan odličan vratar Luka Bilobrk, pa ministar širokobriješke obrane Vedran Ješe, ali ono što posebno raduje to su domaći momci koji izgaraju na terenu i koji znaju igrati.
Kožul je u tandemu s Marcianom na ovoj utakmici samo tako „razoružao“ domaće igrače, jednostavno je bio neprelazan, Ljubić je čistio ispred svog gola sve što je trebalo očistiti, baš kao i Brekalo, ovdašnji „Lucio“ koji zbilja sve više igrom podsjeća na maestralnog Brazilca. Pored obrambenih obaveza obojica su se stigli naprijed pridodavati koliko je trebalo, Ljubić čak asistirati za gol uputivši jedan centaršut, rezanu loptu ala Darijo Srna, koja bježi i od golmana, ali i obrambenih igrača, te pronalazi onoga koga i treba pronaći, glavu Maria Kvesića, koji se kao i na posljednjem prvenstvenom gostovanju u Vrapčićima pokazao kao pravi joker. Ušao i zabio i pobjedu donio.
Mnogi su se u širokobriješkim redovima pribojavali ovog susreta budući nije bilo Jeftona, Ivankovića, još od ranije ozlijeđenog Džidića, s nedovoljno oporavljenim Zakarićem na klupi, međutim kako su momci igrali treba im uistinu kapu skinuti. I njima i novom treneru Bloudeku, prije svega na taktičkim postavkama i vođenju, jer u Veležu i sami ističu kako ih odavno nitko igrom nije tako razbio na njihovom terenu, ponajprije s bedemom dvojice zadnjih veznih Kožul – Marciano, jer dalje jednostavno prolaza nije bilo.
Premda se prednost vodećeg Željezničara od 6 bodova u ovom trenutku doima ogromnom ona nikako nije nedostižna, posebice iz razloga što slijedi serija lakših utakmica za Široki Brijeg tako da je i tu u nastavku sezone svašta moguće, dok su u finalu Kupa u najmanju ruku izgledi i jednih i drugih podjednaki, posebice što je kod Širokobriježana vraćeno poljuljano samopouzdanje nakon ovih zadnjih nekoliko utakmica.
Za pohvalu su i vijesti iz omladinskog pogona širokobriješkog premijerligaša, jer su i juniori u finalu Kupa, prvi su u prvenstvu, a blizu vrha su i kadeti ovog kluba. Masa mladih kuca na vrata prve momčadi i za Široki Brijeg definitivno neće biti nikakav problem ukoliko Povjerenstvo za normalizaciju pri NS BiH donese uskoro odluku prema kojoj bi u svakom premijerligašu najmanje 20 posto igračkog kadra trebali sačinjavati domaći igrači.
Naime, Ivan Kvesić, Kožulj, Barišić, Kukavica, Marković, Buhač, Božić, Karačić, Marić, Ćorluka, Šudić, sve su to momci koji tek dolaze iz omladinskog pogona, od kojih dobar dio igra u mlađim reprezentativnim selekcijama, a među kojima ima itekakvog talenta i to je najveće bogatstvo širokobriješkog nogometa, igrači koji bi narednih sezona trebali stasati uz stare majstore poput Šilića, Ješe, Wagnera, Bajana, Marciana, Džidića...
Ono jedino što im još treba vaša je podrška draga publiko. Ali doslovno prava podrška kakvu ovi momci imaju od svojih vjernih Škripara, jer na Pecari se rađa jedna strašna nogometna generacija, nalik ovoj kakvu imamo u košarci i zbog te domaće djece ovaj projekt u svakom slučaju treba podržati.
NK Široki Brijeg kao klub to zaslužuje. Zadnjih sezona smo se zadovoljavali izlaskom na međunarodnu scenu što je sasvim u redu, a što i u budućnosti trebaju biti neki prioriteti jednog ovako uređenog kluba, ali vjerujemo kako isto tako nastupa razdoblje žetve trofeja i zato samo hrabro i sve za Široki, a Široki nizašto.
Danijel Ivanković / JAVNO.ba
inače Ješe potpisao još 2 godine..
mislim da napokon klub radi pravo i da će biti sve bolje i bolje..ovo mislim za eo ove potpise na vrijeme..
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG
-
SirAlexFerguson
- Postovi: 2017
- Pridružen/a: 06 feb 2012, 20:41
- Kontakt:
Re: NK Široki Brijeg
Pričam danas s jednim našim igračem na kavi, kaže on je Željo bolji od nas, ali je dosta privilegiran što se tiče suđenja. U gostima mu se sudi kao da igraju kod kuće
KING JAMES
RAFA NADAL
MANCHESTER UNITED
Hoće li Monolog uspiti dobiti okladu? WBA treba na tablici završiti ispred LFC
RAFA NADAL
MANCHESTER UNITED
Hoće li Monolog uspiti dobiti okladu? WBA treba na tablici završiti ispred LFC
- Stole iz Bora
- Postovi: 3516
- Pridružen/a: 05 avg 2009, 19:56
- Kontakt:
Re: NK Široki Brijeg
Pitaj ga sta mu je falilo na Grbavici? Kakvo je sudjenje imao na Kosevu kad ste dobili Sarajevo? Kakvo im je sudjenje bilo u Gradaccu, Vrapcicima (2x), Trebinju, Travniku, Otoci, Banja Luci? Izgubili ste samo dvije utakmice na strani (Sloboda i Željo) i on prica o nekakvim privilegijama. Manite se suplje price, sto niko to nije pricao nakon prvih 7-8 kola kad je Željo kaskao za vodecim trojcem?SirAlexFerguson je napisao/la:Pričam danas s jednim našim igračem na kavi, kaže on je Željo bolji od nas, ali je dosta privilegiran što se tiče suđenja. U gostima mu se sudi kao da igraju kod kuće
AMAR OSIM
1921 - JAČI OD RATOVA, REŽIMA I PARTIJA!
1921 - JAČI OD RATOVA, REŽIMA I PARTIJA!
Re: NK Široki Brijeg
nisu to suplje price mi smo najbolje to osjetili na svojoj kozi na grbavici,a i u mostaruStole iz Bora je napisao/la:Pitaj ga sta mu je falilo na Grbavici? Kakvo je sudjenje imao na Kosevu kad ste dobili Sarajevo? Kakvo im je sudjenje bilo u Gradaccu, Vrapcicima (2x), Trebinju, Travniku, Otoci, Banja Luci? Izgubili ste samo dvije utakmice na strani (Sloboda i Željo) i on prica o nekakvim privilegijama. Manite se suplje price, sto niko to nije pricao nakon prvih 7-8 kola kad je Željo kaskao za vodecim trojcem?SirAlexFerguson je napisao/la:Pričam danas s jednim našim igračem na kavi, kaže on je Željo bolji od nas, ali je dosta privilegiran što se tiče suđenja. U gostima mu se sudi kao da igraju kod kuće
Volim ZRINJSKI,volim MOSTAR,svaki kamen ovoga grada,nek se zna da u njemu vojska ULTRASA vlada
Prvak BiH- 2004/2005, 2008/2009, 2013/2014
Pobjednik Kupa BiH-2007/2008
http://youtu.be/eg6aEePF5B4
Prvak BiH- 2004/2005, 2008/2009, 2013/2014
Pobjednik Kupa BiH-2007/2008
http://youtu.be/eg6aEePF5B4
Online
Trenutno korisnika/ca: Grk1234, perodeformero i 25 gostiju.