Moderatori/ce: TaRgEt_ ,Monolog ,ribery ,_dreamer_ ,insider
hanniz
Postovi: 442 Pridružen/a: 14 maj 2009, 11:59
Kontakt:
Post
Postao/la hanniz » 14 apr 2012, 13:01
MAN CITY: Hart, Zabaleta, Kompany (c), Lescott, Clichy, De Jong, Barry, Silva, Nasri, Aguero, Tevez
SUBS: Pantilimon, Richards, Milner, Dzeko, Johnson, Kolarov, Y. Toure
you'll never walk alone!
NIHAD ĐEDOVIĆ!
Henry
Postovi: 735 Pridružen/a: 26 nov 2011, 11:43
Lokacija: u sobi za stolom
Kontakt:
Post
Postao/la Henry » 14 apr 2012, 13:01
Zna Mancini da mu je noga pa sad drka qrac ovo malo vremena sto mu je preostalo pa handri Dzeku.Majku ebo zabarsku.
Hajde Norwich.
Modra boja na bijelome platnu šest ljiljana vezenih u zlatu.To je zastava nasa bosanska!
mrjasmin
Postovi: 399 Pridružen/a: 08 sep 2008, 13:35
Kontakt:
Post
Postao/la mrjasmin » 14 apr 2012, 13:01
Treba biti realan pa reci da se Dzeko nikada nije uklupio u "koncept" citija. Ima Mancinijeve krivice al i bgm i Dzekine.
mrjasmin
Postovi: 399 Pridružen/a: 08 sep 2008, 13:35
Kontakt:
Post
Postao/la mrjasmin » 14 apr 2012, 13:08
Unica_Liverpool_ je napisao/la: Kakav koncept, uzmi loptu i brzo pređi sve i zabij?
Koncept pod navodnicima, tj nemaju koncepta
Papastathopoulos
Postovi: 6150 Pridružen/a: 30 jun 2011, 16:20
Lokacija: Jablanica
Kontakt:
Post
Postao/la Papastathopoulos » 14 apr 2012, 13:16
mrjasmin je napisao/la: Unica_Liverpool_ je napisao/la: Kakav koncept, uzmi loptu i brzo pređi sve i zabij?
Koncept pod navodnicima, tj nemaju koncepta
pa ako nemaju koncepta kao sto velis, sto onda govoris da se nije nikada uklopio u njihov koncept igre ?
Ko rano rani, il je pekar il nije normalan
sedra
Postovi: 1379 Pridružen/a: 21 okt 2009, 09:45
Kontakt:
Post
Postao/la sedra » 14 apr 2012, 13:17
mrjasmin je napisao/la: Unica_Liverpool_ je napisao/la: Kakav koncept, uzmi loptu i brzo pređi sve i zabij?
Koncept pod navodnicima, tj nemaju koncepta
Raja imal kakav link please.
Cartman
Postovi: 20537 Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:
Post
Postao/la Cartman » 14 apr 2012, 13:23
sedra je napisao/la: mrjasmin je napisao/la: Unica_Liverpool_ je napisao/la: Kakav koncept, uzmi loptu i brzo pređi sve i zabij?
Koncept pod navodnicima, tj nemaju koncepta
Raja imal kakav link please.
http://www.wiziwig.tv/broadcast.php?mat ... art=sports " onclick="window.open(this.href);return false;
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester
mrjasmin
Postovi: 399 Pridružen/a: 08 sep 2008, 13:35
Kontakt:
Post
Postao/la mrjasmin » 14 apr 2012, 13:28
Papastathopoulos je napisao/la: mrjasmin je napisao/la: Unica_Liverpool_ je napisao/la: Kakav koncept, uzmi loptu i brzo pređi sve i zabij?
Koncept pod navodnicima, tj nemaju koncepta
pa ako nemaju koncepta kao sto velis, sto onda govoris da se nije nikada uklopio u njihov koncept igre ?
Vrati se unazad i ponovo procitaj sta sam napisao
vm22
Postovi: 3149 Pridružen/a: 01 maj 2011, 11:39
Lokacija: Mostar
Kontakt:
Post
Postao/la vm22 » 14 apr 2012, 13:30
Hajmo Norwich !!!
Bosnier
Postovi: 2774 Pridružen/a: 02 jul 2008, 13:20
Kontakt:
Post
Postao/la Bosnier » 14 apr 2012, 13:33
Jel Dzeko u prvoj postavi ?
Jel moze Sopcast stream , HD bi bilo ekstra
Hvala
Tricolorii su crveni od glave do pete, dok su Bošnjaci i bikova u Rodeu luda kad god imamo posjed. To je pakao u Zenici!
komax
Postovi: 426 Pridružen/a: 23 maj 2008, 16:48
Kontakt:
Post
Postao/la komax » 14 apr 2012, 13:37
Dzeko grije klupu kao i obicno, Come on Yellow...
Bosnier
Postovi: 2774 Pridružen/a: 02 jul 2008, 13:20
Kontakt:
Post
Postao/la Bosnier » 14 apr 2012, 13:41
E ovo stvarno vise nema smisla , ne mogu da vjerujem ...
Tricolorii su crveni od glave do pete, dok su Bošnjaci i bikova u Rodeu luda kad god imamo posjed. To je pakao u Zenici!
Bosnier
Postovi: 2774 Pridružen/a: 02 jul 2008, 13:20
Kontakt:
Post
Postao/la Bosnier » 14 apr 2012, 13:44
[youtube]VIDEO [/youtube]
Mater mu jbem cigansku , i njemu i onom Mancini-ju
Tricolorii su crveni od glave do pete, dok su Bošnjaci i bikova u Rodeu luda kad god imamo posjed. To je pakao u Zenici!
Henry
Postovi: 735 Pridružen/a: 26 nov 2011, 11:43
Lokacija: u sobi za stolom
Kontakt:
Post
Postao/la Henry » 14 apr 2012, 14:06
Dade majmun golcinu.
Modra boja na bijelome platnu šest ljiljana vezenih u zlatu.To je zastava nasa bosanska!
goonertz
Postovi: 68 Pridružen/a: 29 dec 2011, 15:48
Kontakt:
Post
Postao/la goonertz » 14 apr 2012, 14:06
Mater j**o Tevez dao gol!
Adinjo
Postovi: 3479 Pridružen/a: 25 okt 2009, 20:10
Kontakt:
Post
Postao/la Adinjo » 14 apr 2012, 14:07
Iako je cigo i majmun mora se priznat' da zna
"A True Gentleman Never Leaves His Lady" - Alessandro Del Piero.
★ 30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★
sajo10
Postovi: 8958 Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:
Post
Postao/la sajo10 » 14 apr 2012, 14:07
Cuje li iko sta ovo navijaci pjevaju zabaru? Evo vec drugu uzastopnu utakmicu nesto im dize ruku? Hvala.
Visca el Barça! /// Volim te Željo!
robijas_Ri
Postovi: 892 Pridružen/a: 29 jun 2010, 19:21
Kontakt:
Post
Postao/la robijas_Ri » 14 apr 2012, 14:09
Ma sa tri spica su najjaci, pobjeđivali bi po 4:0 ove male ekipe svaki put. Da Dzeko bude centralni a ova dva brza ulijecu ko osice, mozda bi manje Dzeko davao golova ali bi lakse pobjeđivali..
Trenutno korisnika/ca: 1993Sajo1993 , adrenaline323 , ANamelessGhoul , AndreWilliams , antetokounmpo , Atlanta , AzRimiRzA , Bobadilla , Bordo10 , Brazzzoo123 , CAGarfia , CHR , Cwirek , dariolovrinovic00 , denza , dime , Drum , farenhajt , feniksptica , FerdinandF , Fudo , GG3 , Goalgetter , greenwood , harko35 , Helemnejse , InatSilniBosanski , invincible1921 , jestamaji , Kljukusar , kovac , Marokanci58 , Marsal , MundijalVibes26 , Nah1ddd , perodeformero , PointBlank , rimljanin90 , Rule_hz , Shevko , Sheyi , Smaja , Soba , soccerfan , soxx , Sport90 , StevieG8 , Sveti , tutankamon1905 , Venom , Wisey , Wolffire i 452 gosta.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []