Edin Džeko - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,Monolog,ribery,insider,TaRgEt_

Jordan23
Postovi: 112
Pridružen/a: 14 apr 2012, 11:35
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Jordan23 » 16 apr 2012, 10:58

Stvarno ti je taj link super - kao i cijela sportska zurnalistika u BiH. Svaki dan se cita novi list o Dzeki a u njemu nista novo, nikakve informacije - jednostavno isto ponavljanje kao jucer. Novinari me cesto posjecaju na penzionere: Svaki dan se sastave, pricaju o nekim 'problemima' iz dana u dan, igraju domino i piju kafu. Posle 20 godina u penziji, opet ih sretnes a oni opet pricaju (ili fakticki kao papagaji isto ponavljaju) a situacija, okolina, i sve ostalo, status quo. Mene bi licno bilo sramota kad bi bio toliko nesposoban da bi svaki dan, kao neka mala djevojcica, pisao stilove o "mojim osjecanjima" kao da su one nesto specijalne i jednostavno necemu mogu doprinjati i na kraju - wait for it - izdao clanak. I to svaki dan.
Kad budale postanu vecina onda su oni ti koji su pametni. A meni se cini da ih sve ima vise i vise. Subjektivni, ne skolovani, glupih "komentatora".

Avatar
Unknown Genius
Postovi: 2433
Pridružen/a: 15 avg 2011, 04:21
Lokacija: 43°50'35.4"N 18°20'23.3"E
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Unknown Genius » 16 apr 2012, 11:02

Jordan23 je napisao/la:Stvarno ti je taj link super - kao i cijela sportska zurnalistika u BiH. Svaki dan se cita novi list o Dzeki a u njemu nista novo, nikakve informacije - jednostavno isto ponavljanje kao jucer. Novinari me cesto posjecaju na penzionere: Svaki dan se sastave, pricaju o nekim 'problemima' iz dana u dan, igraju domino i piju kafu. Posle 20 godina u penziji, opet ih sretnes a oni opet pricaju (ili fakticki kao papagaji isto ponavljaju) a situacija, okolina, i sve ostalo, status quo. Mene bi licno bilo sramota kad bi bio toliko nesposoban da bi svaki dan, kao neka mala djevojcica, pisao stilove o "mojim osjecanjima" kao da su one nesto specijalne i jednostavno necemu mogu doprinjati i na kraju - wait for it - izdao clanak. I to svaki dan.
Kad budale postanu vecina onda su oni ti koji su pametni. A meni se cini da ih sve ima vise i vise. Subjektivni, ne skolovani, glupih "komentatora".
Nek' si se registrovao da im se nagovoriš, aferim. :roll:
Moje ime ovdje od sad znači pravda.

Sapce
Postovi: 794
Pridružen/a: 04 jun 2008, 10:07
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Sapce » 16 apr 2012, 11:48

fakat se pretjeruje u medijima..
svima nam je zao, sto je trenutno u takvoj situaciji, al rjesice se to do 31. avgusta.. do tada sve spekulacije i suplja

Avatar
emir_
Postovi: 5794
Pridružen/a: 07 okt 2008, 16:13

Re: Edin Džeko

Post Postao/la emir_ » 16 apr 2012, 12:16

sportsport.ba, ostavite Edina na miru, kreteni neobrazovani!!!
4-IN-A-ROW

Avatar
Edo_77
Postovi: 979
Pridružen/a: 21 avg 2009, 11:29
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Edo_77 » 16 apr 2012, 12:21

:lol:

Avatar
bambina
Postovi: 1319
Pridružen/a: 06 dec 2009, 18:14
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la bambina » 16 apr 2012, 13:32

ma debilizam šta oni nama daju informacije ,kao da smo svi teletabisi.Čitam strane medije pratim hrvatske svaki dan , ali ovo što u Bosni možeš vidjet od naših novinarčića i nekih izvještaja Bože sačuvaj :roll:
primite se profi posla i pustite čovjeka na miru svako normale tko je čitao ovih dana neke njegove izjave svijestan je svega.Fakat jadno i tugara .Šta na sve ovo reći s glupostima nas bombardiraju !!!!!

E moj i naš Edo šta se ovo događa !

Avatar
Edo_77
Postovi: 979
Pridružen/a: 21 avg 2009, 11:29
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Edo_77 » 16 apr 2012, 13:51

Pa moraju i oni nesto raditi za svoju platu, mora se nesto pisati!!!! :D

Avatar
vrebac86
Postovi: 3407
Pridružen/a: 25 mar 2009, 19:41
Lokacija: Zemlja cuda!
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la vrebac86 » 16 apr 2012, 19:17

Unknown Genius je napisao/la:
Jordan23 je napisao/la:Stvarno ti je taj link super - kao i cijela sportska zurnalistika u BiH. Svaki dan se cita novi list o Dzeki a u njemu nista novo, nikakve informacije - jednostavno isto ponavljanje kao jucer. Novinari me cesto posjecaju na penzionere: Svaki dan se sastave, pricaju o nekim 'problemima' iz dana u dan, igraju domino i piju kafu. Posle 20 godina u penziji, opet ih sretnes a oni opet pricaju (ili fakticki kao papagaji isto ponavljaju) a situacija, okolina, i sve ostalo, status quo. Mene bi licno bilo sramota kad bi bio toliko nesposoban da bi svaki dan, kao neka mala djevojcica, pisao stilove o "mojim osjecanjima" kao da su one nesto specijalne i jednostavno necemu mogu doprinjati i na kraju - wait for it - izdao clanak. I to svaki dan.
Kad budale postanu vecina onda su oni ti koji su pametni. A meni se cini da ih sve ima vise i vise. Subjektivni, ne skolovani, glupih "komentatora".
Nek' si se registrovao da im se nagovoriš, aferim. :roll:
totalnu si u pravu, mislim da smo mi i englezi skoro pa jednaki u novinarstvu!

@unknown genius@ :roll: :roll: :roll: :roll:
I krv svoju za Plavu boju!!! Pazza Inter amala!!!

Avatar
Pauk
Postovi: 1945
Pridružen/a: 21 mar 2009, 12:53
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Pauk » 16 apr 2012, 22:21

Dzeko na twitteru prije sat vremena

''Enjoying my days off, chilling... About to see a good movie''

http://twitter.com/#!/EdDzeko

Bojim se da Dzeko ce se naviknuti na ''odmaranje'' i izgubiti motivaciju za fudbalom, i onda ce karijera ici brzo niz brdo.

Zbog inaktivnosti svaki covjek moze postati lijen...al nadam se da to nece biti slucaj sa dijamantom.
-------------------Begović------------------
-Mujdža---Bičakčić---Šunjić--Kolašinac-
-----------Medunjanin--Salihović---------
-----Hajrović------Pjanić--------Lulić-----
-------------------Ibišević------------------

Avatar
BIHfan
Postovi: 10766
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la BIHfan » 16 apr 2012, 22:22

Pa covjek ne moze sjest, otici malo na net ili pogledat film, odmah zakljucujete da je pasivan ili sta ja znam. :mrgreen:
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Avatar
don_burza
Postovi: 5198
Pridružen/a: 09 okt 2010, 00:42
Lokacija: Hellfire Peninsula
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la don_burza » 16 apr 2012, 22:34

Pa sta hocete od njega? Da trci uz nekakve stepenice po kisi u ovo doba dok se neka **** muzika cuje u pozadini ko u nekim americkim filmovima

Lego cojk u krevet gleda filma ha ja ko svako normalan .
Thomas Müller - Fußballgott

samson
Postovi: 2008
Pridružen/a: 10 feb 2010, 22:18
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la samson » 16 apr 2012, 22:37

Tema o Dzeksonu prava cajanka postala ..

Avatar
silver78
Postovi: 98
Pridružen/a: 01 sep 2011, 12:12
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la silver78 » 16 apr 2012, 22:45

don_burza je napisao/la:Pa sta hocete od njega? Da trci uz nekakve stepenice po kisi u ovo doba dok se neka **** muzika cuje u pozadini ko u nekim americkim filmovima

Lego cojk u krevet gleda filma ha ja ko svako normalan .

Jedan je Roki!!!

Avatar
Cincinnatus
Postovi: 895
Pridružen/a: 02 dec 2008, 03:18
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Cincinnatus » 16 apr 2012, 22:57

Mislim da ocekivamo previse od naseg dijamanta.
"On a football team, it's not the strength of the individual players, but it is the strength of the unit and how they all function."

totasef1
Postovi: 1160
Pridružen/a: 03 mar 2012, 14:22
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la totasef1 » 16 apr 2012, 23:17

Buffon je napisao/la:
mamaSmurf je napisao/la: Jah, zato su sad u LP ostali sve engleski klubovi :lol: :lol: :lol:
A dobro jbg, valja najjacim klubovima igrati na 4 fronta a svaka utakmice je teska, pa i protiv treceligasa u FA Cupu.. Sve te ekipe imaju jak motiv i cesto pruze igre i van svog dometa. Uzme to svog maha, jos ako tu dodas i onu klasicnu bahatost engleza koji misle da se u Ceskoj, Ukrajini, Svicarskoj itd igra nizerarzedni fudbal ispada ti ovo. Nema vise ko prije da te ekipe samo sluze ko kante za napucavanje. Zato svake godine, tu ima neki Apoel, Basel i slicni koji naprave senzaciju..
Barsa i Real su 2 najjace ekipe na svijetu al kvalitet ekipa u engleskoj je opcenito veci nego u Spaniji...

Avatar
Pauk
Postovi: 1945
Pridružen/a: 21 mar 2009, 12:53
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Pauk » 17 apr 2012, 09:32

Realno Dzeko ima jos minimalno tri godine na vrhuncu svoje karijere, jer ipak ima 26 godina a to su najbolje godine za napadaca.

Sto je presjedio na klupi to se nemoze vratiti, i stvarno se nadam da sad na ljeto ce pravi izbor izabrati za svoju fudbalsku karijeru.

Dzeko ima ogromni potencijal, ali u Manchester City-u nije bilo mogunosti da to pravo pokaze iz vise razloga.

Ali to je bilo i proslo, vrijeme je za promjenu sredine.
-------------------Begović------------------
-Mujdža---Bičakčić---Šunjić--Kolašinac-
-----------Medunjanin--Salihović---------
-----Hajrović------Pjanić--------Lulić-----
-------------------Ibišević------------------

Avatar
Pauk
Postovi: 1945
Pridružen/a: 21 mar 2009, 12:53
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Pauk » 17 apr 2012, 09:48

Dzeko zasluzuje klub koji je i danas i historijski veliki i uspjesan klub.

Pratim Dzekinu situaciju i potencijalne klubove, i Dzeko treba otici gdje ce biti prvi i drugi napadac, a trenutno je cetvrti napadac u City-u.

Dzeko je igraci kao i Ibrahimovic koji mora igrati redovno da bi se maksimalno iskoristio njegov potencijal, a trenutno najbolja opcija izgleda da je Juventus.

Protiv sam povratka u Njemacku jer je Dzeko sve postigao sve sto je mogao tamo, ali ipak jedina opcija je Bayern ako nekako moze sa Gomezom ili ako Gomez napusti Bayern.

Opcija je i AC Milan ako Robinho i Pato napuste klub ili cak i Ibra..u svakom slucaju 2 napadaca moraju napustiti da bi bilo mjesta za Dzeku.

U Engleskoj nema velikih klubova gdje ima mjesta za Dzeku kako stvari sada stoje...a sumljam da su i zainteresovani jer britanske medije vec godinu dana ''tuku'' Dzeku, i Dzeko nije posebno cijenjen u Engleskoj.
-------------------Begović------------------
-Mujdža---Bičakčić---Šunjić--Kolašinac-
-----------Medunjanin--Salihović---------
-----Hajrović------Pjanić--------Lulić-----
-------------------Ibišević------------------

Xardas
Postovi: 205
Pridružen/a: 09 apr 2012, 20:19
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Xardas » 17 apr 2012, 14:04

ma nema zime za Dzeku nikako..extra je on...imao je i extra ucinak ove sezone obzirom na minutazu...a zaradio je i par milioncica...naravno da je za fudbalera najbolje da igra i zna on to sigurno i sigurno da i poduzima sve sto je potrebno da tako i bude...a nije rijetkost da velikani imaju losiju sezonu ili se ne uspiju adaptirati u novom klubu bez obzira je li krivica managera ili njegova....
Jedan od razloga zašto me Barcelona fascinira je da gotovo nikad ne napucavaju loptu...Valdes bi radije primio go normalno dodavajući nego što bi je nekontrolisano ispucao. I to obavljaju tako znalački i smireno - zaista superioran dokaz nadmoći!

Avatar
Cincinnatus
Postovi: 895
Pridružen/a: 02 dec 2008, 03:18
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Cincinnatus » 17 apr 2012, 18:16

Joj gluposti na pocetnoj stranici :roll:

Uopste nije spomenuo Dzeku
"On a football team, it's not the strength of the individual players, but it is the strength of the unit and how they all function."

Avatar
Alucard
Postovi: 1631
Pridružen/a: 04 jul 2009, 02:39
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Alucard » 17 apr 2012, 18:33

Cincinnatus je napisao/la:Joj gluposti na pocetnoj stranici :roll:

Uopste nije spomenuo Dzeku
"Vijest" koja ima za cilj da se nazor dobije potrebni dnevni fix klikova :mrgreen:

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.