RSD Velež Mostar - ARHIVA POSTOVA

kerzen
Postovi: 146
Pridružen/a: 11 feb 2012, 21:03
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la kerzen » 19 apr 2012, 20:29

MostaracVelezovac je napisao/la:
kerzen je napisao/la:i đonko je i prethodno koliko ja znam bio direktor nekog sportskog kolektiva. pa i neke uspjehe je napravio. a šta je tanović napravio?
Za Djonkinog vakta ja se nesjecam da se ista uradilo.

Za Tanovicevog (sto ne znaci da je to sve samo njegovo djelo), ali da nabrojimo neke:

1) pripreme u francuskoj
2) pripreme u turskoj
3) trecu tribinu
4) malu gostujucu tribinu
5) zid iza stajanja
6) sportski direktor
7) napokon smjena ljudi u omladinskom pogonu (pogledaj sad rezultate nove)
8) nove prostorije omladinskog pogona
9) pomocni teren
10) web stranica (koju je Djonko ugasio jer po njegovom to nije trebalo placat).
treca tribina je napravljena u vrijeme kad tana nikako nije bio u klubu. zid iza stajanja kada je direktor bio djonko. uzeo je klub kad niko normalan ne bi i stvari koliko-toliko doveo u red. sa galebom je bio prvak BiH. i eto posto znas dobro situaciju reci nam svima ko od 9 izabranih clanova UO na skupstini danas dolazi u klub? i kako je tanovic postao direktor? jel bilo neko glasanje. jel 9 ljudi iz UO glasalo za njega, odnosno većina? kako je izabran mrkva? jel ga izabrao jedan čovjek ili više njih? reci ko je prodao želji utakmicu u vrapčićima (0:2) i na grbavici (3:2). pomoćni teren je napravio prijatelj kluba. sam od sebe pomogao. nikakve zasluge tu nema direktor.

hpolovina
Postovi: 58
Pridružen/a: 12 jan 2012, 19:05
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la hpolovina » 19 apr 2012, 20:51

Otisli smo u Tursku i Francusku i zatvorili tamo vrata z asva vremena za vrijeme Taninog mandata. U Turskoj neizmiren racun i delozacija prije planiranog datuma i svadje u Francuskoj sa organizatorima , a spominju se i nek tuce. Da se osvrnem i na tekmu. Katastrofa. ja da dolazim ono i da gledam. Demica sam bodrio svo vrijeme, mjesto mu je u Velezu, ali ono sebi ne smije dozvoliti, mlad je i treba mu se progledati kroz prste. Mislim da i Durakovica moramo vratiti pod svaku cijenu!!!

VELEZ 0- 1 RUDAR PRIJEDOR
RUDAR PRIJEDOR 0-2 RUDAR KAKANJ ---- Spahic i Durakovic :S pa sad vidimo sta ucinismo

Avatar
bagrcavi
Postovi: 13011
Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la bagrcavi » 19 apr 2012, 20:55

kerzen je napisao/la:reci ko je prodao želji utakmicu u vrapčićima (0:2) i na grbavici (3:2).
:lol: :lol: :lol: :lol:
DRUG NEBI TI PUNCA

kerzen
Postovi: 146
Pridružen/a: 11 feb 2012, 21:03
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la kerzen » 19 apr 2012, 21:42

bagrcavi je napisao/la:
kerzen je napisao/la:reci ko je prodao želji utakmicu u vrapčićima (0:2) i na grbavici (3:2).
:lol: :lol: :lol: :lol:
:D :D :D :D :D

ANTIFA !
Postovi: 3769
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la ANTIFA ! » 19 apr 2012, 22:00

Eto ode i Varesanovic , vidit cemo sta ce biti sada .. :S
Nesmijemo nastaviti negativne rezultate ..
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

MostaracVelezovac
Postovi: 2498
Pridružen/a: 27 okt 2009, 18:04
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la MostaracVelezovac » 19 apr 2012, 22:11

Kerzen,

Sve ovo sto si gore napisao - samo cu ti reci - ili si lud il ti noge smrde.

Ko je prodo Zelji? :lol: :lol:
U Francuskoj bitke? :lol: :lol: :lol:
U Turskoj zatvorena vrata? :lol: :lol: :lol: Koja vrata? Ona od autobusa kojeg su poslali po Rodjene da ih dovedu na stadion ili ona od hotela koji im je placen da dodju tamo? :lol: :lol:

Eto jos ces reci da je Tana ko Ali Hamza povaljo 10 ljudi oko sebe. :mrgreen: :mrgreen:
http://www.heroji.ba/midhat-hujdur/

MostaracVelezovac
Postovi: 2498
Pridružen/a: 27 okt 2009, 18:04
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la MostaracVelezovac » 19 apr 2012, 22:13

ANTIFA ! je napisao/la:Eto ode i Varesanovic , vidit cemo sta ce biti sada .. :S
Nesmijemo nastaviti negativne rezultate ..
Ma Varesanovic otiso - ali ne mislim da ce ovo jos krenut na bolje. Daj Boze da grijesim.
Greska je napravljena na zimu kad nismo napadace doveli.
http://www.heroji.ba/midhat-hujdur/

ANTIFA !
Postovi: 3769
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la ANTIFA ! » 19 apr 2012, 22:18

MostaracVelezovac je napisao/la:
ANTIFA ! je napisao/la:Eto ode i Varesanovic , vidit cemo sta ce biti sada .. :S
Nesmijemo nastaviti negativne rezultate ..
Ma Varesanovic otiso - ali ne mislim da ce ovo jos krenut na bolje. Daj Boze da grijesim.
Greska je napravljena na zimu kad nismo napadace doveli.
Stvarno su igraci fuj netrude se nikako , eto kad nemozemo ni gore ni dole.
Bar za 90 godina nek izginu protiv Zrinjskog , tu utakmicu Nesmijemo izgubit , ako izgubimo bit ce svasta ;)
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

Avatar
Titova-Juga
Postovi: 7055
Pridružen/a: 07 mar 2011, 09:22
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Titova-Juga » 19 apr 2012, 22:21

Je-bo bola Zrinjski, TREBAJU svaku utakmicu da se maksimalno trude na terenu a ne samo za (pod navodne znake) derbi utakmice(u). Neka ne misle da cemo im lizat guzove ako pobjede Zrinju nakon ovakvih predstava na proljece. Nije ih sram da gola ne mogu pogodit u toliko utakmica !
- Nije lako ostati Čovjek među svim tim (ne)ljudima, ali to je izazov kojeg se ne bojim.

- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !

Smrt nacionalizmu !!

ANTIFA !
Postovi: 3769
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la ANTIFA ! » 19 apr 2012, 22:23

Titova-Juga je napisao/la:Je-bo bola Zrinjski, TREBAJU svaku utakmicu da se maksimalno trude na terenu a ne samo za (pod navodne znake) derbi utakmice(u). Neka ne misle da cemo im lizat guzove ako pobjede Zrinju nakon ovakvih predstava na proljece. Nije ih sram da gola ne mogu pogodit u toliko utakmica !
Normala svaku moraju ginuti za crveni dres sa petokrakom !
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

kerzen
Postovi: 146
Pridružen/a: 11 feb 2012, 21:03
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la kerzen » 19 apr 2012, 23:06

ja tursku i francusku nisam spomenuo. a zelji je direktor u dva navrata prodao tekmu. prvo je prodao kad je poceo bojkot. pa kasnije na grbavici kad smo vodili 2:0, pa kajta ostao u svlacionici da mu nesto kazu. kasnije govorio visci na terenu hajde vise prodji sklanjajuci se. kapiten danasnji.

nonda_83
Postovi: 147
Pridružen/a: 04 maj 2008, 12:12

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la nonda_83 » 19 apr 2012, 23:40

vidim tema je aktivnija nego kad Velezu dobro ide...to i jesmo mi, u blacenju 1000 jezika...

"drago" mi je da su i oni sa uvijek negativistickim komentarima konacno dosli na svoje...sa milijardu informacija o kupoprodajama o kojima su do sada bar iz meni nepoznatih razloga sutili..a sada svi odjednom sve znaju...i ko je sta prodao..i ko je kome sta rekao..i ko kakve slike ime...ko je koga udario...gdje je ko pio pivu itd itd....al dobro...okrecemo jos jedan dobro poznat krug scenarija kojeg smo svi mi vec puno puta vidjeli...

u svakom slucaju FORZA VELEZ....i mislim da je nerealno ocekivati da u ovakvoj atmosferi medju ljudima u mostaru koja se u zadnje vrijeme stvorila a kulminirala porazom od Rudara (a nemogu se oteti dojmu da su neki ljudi u neku ruku jedva docekali da se to i dogodi) da se pobijedi ni vrbanjusa, a ne neki ozbiljniji klubovi sa kojima se trebamo susresti u narednim kolima PL...

zato, ako je ikako moguce, malo spustite loptu...i da se razumijemo sto se mene licno tice ja ne navijam ni za jednu stranu..velez generalno trosi ljude...da nam sutra enver maric dodje za trenera ruku bi dao da nakon 6-7-8 kola nekih eventualnih losih rezultata bi bilo komentara...ma dobar je mara..ali nije on za ovoga..nije ovo njemacka..a mozda je covjek i ostario malo..bio bolestan...'ta ce...ova sredina ne postuje nikoga...jedina prednost koju bi imao mara je sto bi imao malo vise kredita kod raje...ali opet kazem i imam nekakav dojam da cak i on nakon odredjenog vremena a da se eventualno poklope neki losi rezultati bi "zavrsio" sa jako slicnim komentarima svih tih nekih kvazi-mostaraca omotanih u plast ljubavi prema Velezu...

zelim da docekam dan kad ce Velez kao klub biti toliko jak da mu neke ulicne, sitnointeresne price sa raznoraznih kafa nece kvariti atmosferu i dovoditi do toga da se sezone zavrsavaju sa promjenama po 3 trenera..nego kad ce kao klub reci..ma ko vas j... mi imamo plan, pa makar se raspali isfurat cemo svoj plan i vozdra...

takodjer je jako ruzno...da sam na utakmici protiv rudara u srijedu dozivio da...eto da ne lazem..nije od prve..ali od desete do 90 minute ljudi u neku cudnu ruku cak i zele da velez izgubi..takav sam dojam ja stekao..jer vec nakon 10 minuta je pocela nervoza i j.... majke svojim igracima...jedino sto je preostalo da jos otvoreno pocne "raja" navijati za protivnicki tim...mislim da nam je samo ta faza ostala...naravno sve ovo sto kazem govorim za "raspolozenje" medju ljudima na centralnoj tribini...(takodjer da se razumijemo smatram da je velez igrao lose)

kao sto rekoh...FORZA VELEZ...i pokusajte malo spustiti loptu...nije moguce da bas sve ne valja, a prica je trenutno takva kao da sve ne valja...lakopo...

Avatar
Titova-Juga
Postovi: 7055
Pridružen/a: 07 mar 2011, 09:22
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Titova-Juga » 20 apr 2012, 05:02

nonda_83 je napisao/la:vidim tema je aktivnija nego kad Velezu dobro ide...to i jesmo mi, u blacenju 1000 jezika...

"drago" mi je da su i oni sa uvijek negativistickim komentarima konacno dosli na svoje...sa milijardu informacija o kupoprodajama o kojima su do sada bar iz meni nepoznatih razloga sutili..a sada svi odjednom sve znaju...i ko je sta prodao..i ko je kome sta rekao..i ko kakve slike ime...ko je koga udario...gdje je ko pio pivu itd itd....al dobro...okrecemo jos jedan dobro poznat krug scenarija kojeg smo svi mi vec puno puta vidjeli...



BAŠ SVE OVO NAVEDENO GORE ME NAJVIŠE NERVIRA U ROĐENOM GRADU ! :evil:
- Nije lako ostati Čovjek među svim tim (ne)ljudima, ali to je izazov kojeg se ne bojim.

- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !

Smrt nacionalizmu !!

Avatar
rodjak
Postovi: 2246
Pridružen/a: 29 jan 2009, 20:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la rodjak » 20 apr 2012, 06:25

i ja se slazem sa pojedincima koji zagovara da se loma spusti lopta ;) Trebaju promjene(to je sigurno) ali korak po korak,nista naglo.Treba sada da se malo mobilisemo, da se malo dignemo da ne dodjemo u opasnu zonu,jer jos jedan kiks kuci mi smo u borbi za opstanak :o .Zato nastavimo sa podrzavanjem kluba(mi druge alternative nemamo) ali isto tako i nastavimo sa pritiskom na klub da se naprave odgovarajuce i adekvatne promjene u boljem radu kluba kao i samog pristupu i odnosu igraca prema igri na terenu ali i prema gledaocima.(ovakva igra i ponasanje su nedopustljivi)

P.S.Odovica dovesti za trenera pa da krenemo naprijed(nikad nisu objasnili sto su ga otjerali a ostavio nas u ligi kad je bilo najteze,sad je vrijeme da ga vrate,covjek je posten i pravi je trener ;) )

FORZA VELEZ
Mostar je jedini grad u svijetu u kome nije dozvoljeno jednom sportskom kolektivu da ravnopravno koristi gradske objekte a samo radi toga sto je taj sportski kolektiv drugacije politicke opcije pa i zbog etnickih razlicitosti

BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA

Vita_Novalis
Postovi: 106
Pridružen/a: 07 maj 2008, 00:49
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Vita_Novalis » 20 apr 2012, 06:59

Ovo je po meni najveca greska da je prihvacena Mirzina ostavka. Sada niko normalan ne preuzima vruc krompir a on ostavlja Velez u najgorem trenutku.

Alipasino
Postovi: 9007
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Alipasino » 20 apr 2012, 08:09

Vozdra rodzeni.De mi recite mogu li ja regularno doc sa sinom na tekmu kad bude Zeljo dolazio, mislim ja sam samo navijac koji voli Zelju a nema nista protiv drugih a usput bi i malo obiso prelijepi Mostar.

VELEZDOGROBA
Postovi: 835
Pridružen/a: 26 jan 2011, 08:53
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la VELEZDOGROBA » 20 apr 2012, 09:18

naravno da mozes....
svak je dobro dosao
samo nemoj provocirat sjedi normala na tribinu i sa sinom gledaj tekmu.
;)

Analic
Postovi: 364
Pridružen/a: 20 jul 2009, 15:07
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Analic » 20 apr 2012, 09:47

Alipasino je napisao/la:Vozdra rodzeni.De mi recite mogu li ja regularno doc sa sinom na tekmu kad bude Zeljo dolazio, mislim ja sam samo navijac koji voli Zelju a nema nista protiv drugih a usput bi i malo obiso prelijepi Mostar.
Nemoj slaviti vaskrs i siguran si :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

nem73
Postovi: 822
Pridružen/a: 08 maj 2009, 23:16
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la nem73 » 20 apr 2012, 09:55

:?
ROĐENI BRATO

(VEDRAN PULJIC 1985-2009)

Ipswich Town F.C.

Avatar
tepsija
Postovi: 2967
Pridružen/a: 14 nov 2011, 16:19
Lokacija: Mostar,grad na Neretvi,srce Hercegovine,nepokoreni grad
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la tepsija » 20 apr 2012, 12:20

Da ne bi bilo sve tako crno,Velež ima jedan napredak,a to su gostovanja.
I sa puno jačim timom od ovog sadašnjeg,prije bi se bod na strani smatrao podvigom a pobjeda protiv otpisanog Đerzeleza bi bila povod za slavlje sa vatrometom.Da li je to do komiteta,do normalizacije,do glave igrača,ne znam ali je napredak jako dobar.
S druge strane,da ne bi sve bilo tako bijelo,nekad u Vrapčićima nisu imali šta tražiti ni Željo ni Široki ni Sarajevo,danas nas može svaka taraba dobiti.
Idemo dalje...
Josip-Jole Musa(1931-2000)
Vječno u našim srcima.
Hercegovina,jedina je ona,rodila je Veleza,naseg sampiona!

Zaključano

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []