ATP Tour
Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage
- Citizen-X
- Postovi: 5305
- Pridružen/a: 19 dec 2008, 17:20
- Lokacija: Nizguzovići kod Niodaklevaca - Ni'djezemska
- Kontakt:
Re: ATP Tour
artiljerijska vatra na terenu u Rimu

strašni udarci - od ovog nema dalje....
strašni udarci - od ovog nema dalje....
....ima Bosne begler-beze, bilo je i prije vas, bice je i poslije vas.....
- Citizen-X
- Postovi: 5305
- Pridružen/a: 19 dec 2008, 17:20
- Lokacija: Nizguzovići kod Niodaklevaca - Ni'djezemska
- Kontakt:
Re: ATP Tour
kakav konj 40:15 i izgubit servis....

....ima Bosne begler-beze, bilo je i prije vas, bice je i poslije vas.....
Re: ATP Tour
Linijski sudija kriv za sve, umjesto set lopte, izgubio momentum.
Genius, outrageous, the best ever! RF!
Re: ATP Tour
Po nekom nepisanom pravilu sad bi Nole trebao uzeti Medical 
Johnny b, how much there is to see
just open your eyes and listen to me
straight ahead, a green light turns to red
oh why can't you see, oh Johnny b-
just open your eyes and listen to me
straight ahead, a green light turns to red
oh why can't you see, oh Johnny b-
- Citizen-X
- Postovi: 5305
- Pridružen/a: 19 dec 2008, 17:20
- Lokacija: Nizguzovići kod Niodaklevaca - Ni'djezemska
- Kontakt:
Re: ATP Tour
moram reci da je ovo tacno to ga je i spucalo....retro je napisao/la:Linijski sudija kriv za sve, umjesto set lopte, izgubio momentum.
medjutim puno je otvorenih poena glupo zijanio...
evo kao sto sam i konto rafa odmah nagazio na njegov servis i tu ga lomi - ako sad ne napravi rebrejk nema ga vise u mecu... i cao.
edit: evo krava ima 3 brejk lopte stvarno je moron ako ovo prokocka...
....ima Bosne begler-beze, bilo je i prije vas, bice je i poslije vas.....
- Monolog
- Moderator
- Postovi: 17001
- Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
- Lokacija: Under the bridge
- Kontakt:
Re: ATP Tour
Nisam gledao prvi set, smijem li pitati šta se desilo? Koga je oštetio linijski sudac?
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”
- Citizen-X
- Postovi: 5305
- Pridružen/a: 19 dec 2008, 17:20
- Lokacija: Nizguzovići kod Niodaklevaca - Ni'djezemska
- Kontakt:
Re: ATP Tour
oštetio djokicu pri ja mislim 40:15 u 11 gemuMonolog je napisao/la:Nisam gledao prvi set, smijem li pitati šta se desilo? Koga je oštetio linijski sudac?
kakav moron poklonjene vinere nije u stanju zakucat....
Zadnja izmjena: Citizen-X, dana/u 21 maj 2012, 13:58, ukupno mijenjano 1 put.
....ima Bosne begler-beze, bilo je i prije vas, bice je i poslije vas.....
- Invincibles
- Postovi: 474
- Pridružen/a: 27 mar 2012, 21:06
- Kontakt:
Re: ATP Tour
Djokovic ako izgubi mec , to ce biti zbog njegovih gresaka .
Koliko je samo lopti zakucao u mrezu ili u aut .
Koliko je samo lopti zakucao u mrezu ili u aut .
VELEŽ MOSTAR 1922 !
AC MILAN !
Kapiten FK Kockara !
Miami Heat !
AC MILAN !
Kapiten FK Kockara !
Miami Heat !
Re: ATP Tour
Sudija je ostetio Djokovica na 5-4 30-30, Djokovic skinuo vanjsku liniju dobio kracu loptu od Nadala i ovaj zove aut.

Re: ATP Tour
Zna se ko je tata za medical u ovakvim mecevima, Hamburg 2008 protiv Federera na 1-5, rusi igru Federera i dobija set 7-5Johny je napisao/la:Po nekom nepisanom pravilu sad bi Nole trebao uzeti Medical
- Monolog
- Moderator
- Postovi: 17001
- Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
- Lokacija: Under the bridge
- Kontakt:
Re: ATP Tour
Uh, nekoliko briljantnih poena. Igraju ljudi, nema šta. Nadam se da će ovo otići u treći set, šteta je da se ovakvi okrašji odvijaju u 2 seta. 
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”
- Citizen-X
- Postovi: 5305
- Pridružen/a: 19 dec 2008, 17:20
- Lokacija: Nizguzovići kod Niodaklevaca - Ni'djezemska
- Kontakt:
Re: ATP Tour
ma šteta je da ovo pacenje ode u 3 seta

....ima Bosne begler-beze, bilo je i prije vas, bice je i poslije vas.....
-
public enemy no1.
- Postovi: 194
- Pridružen/a: 04 feb 2009, 18:34
- Kontakt:
Re: ATP Tour
tako je nole..sto bi ti odigrao dobro protiv nadala u finalu..kad mozes protiv federera u polufinalu odigrati najbolji mec na sljaci u zadnjih nekoliko godina..
u par navrata je amaterski reagirao..amaterski.
u par navrata je amaterski reagirao..amaterski.
Maria Kirilenko fan !
SAMO JEDAN KLUB !
SAMO JEDAN GRAD !
peRFection... love 18
SAMO JEDAN KLUB !
SAMO JEDAN GRAD !
peRFection... love 18
- Monolog
- Moderator
- Postovi: 17001
- Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
- Lokacija: Under the bridge
- Kontakt:
Re: ATP Tour
Ih, jesam ih urekao.
Da l' sam ja napisao da mi je želja da ovo završi u 2 seta, otišlo bi sigurno u 3.
Prvi set nisam gledao i ne mogu ništa komentarisati. U drugom setu Rafa krenuo furiozno i odmah napravio break, al' ono što me iznenadilo je da Nole nije vratio taj break, jer je imao 3 vezane break lopte za 1:1 i nije iskoristio.
Čestitke Rafi na 21. Mastersu, danas je bio bolji. No, ne smije se preskočiti podatak da je Nole imao više winnera i duplo više neisforsiranih grešaka (41:21).
Ovo će sigurno još više nabildati Rafino samopouzdanje (mada je i finale Monte Carla to uradilo), jer je sada već uvezao 2 pobjede protiv Noleta. A, sada će se vratiti na 2. mjesto na listi, što također nije nešto što bismo trebali zaboraviti.
Prvi set nisam gledao i ne mogu ništa komentarisati. U drugom setu Rafa krenuo furiozno i odmah napravio break, al' ono što me iznenadilo je da Nole nije vratio taj break, jer je imao 3 vezane break lopte za 1:1 i nije iskoristio.
Čestitke Rafi na 21. Mastersu, danas je bio bolji. No, ne smije se preskočiti podatak da je Nole imao više winnera i duplo više neisforsiranih grešaka (41:21).
Ovo će sigurno još više nabildati Rafino samopouzdanje (mada je i finale Monte Carla to uradilo), jer je sada već uvezao 2 pobjede protiv Noleta. A, sada će se vratiti na 2. mjesto na listi, što također nije nešto što bismo trebali zaboraviti.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”
Re: ATP Tour
Bravo za Rafu,čestitke.public enemy no1. je napisao/la:tako je nole..sto bi ti odigrao dobro protiv nadala u finalu..kad mozes protiv federera u polufinalu odigrati najbolji mec na sljaci u zadnjih nekoliko godina..![]()
u par navrata je amaterski reagirao..amaterski.
P.S.Bolje zguzit "elegantnog" u polufinalu(ili endija
"Indija,Pakistan..."
Re: ATP Tour
Još jednom čestitke Rafi kralju tenisa koji si pokazao kako se posle silnih poraza od Đokovića
može samo velikim radom vratiti i nadam se vrlo brzo vratiti na prvo mjesto
P:S.Ovo mi je mala utjeha za ono što se desilo u subotu oko ponoći
može samo velikim radom vratiti i nadam se vrlo brzo vratiti na prvo mjesto
P:S.Ovo mi je mala utjeha za ono što se desilo u subotu oko ponoći
Online
Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 1 gost.


