GNK Dinamo Zagreb

Tko je najbolji igrač Dinama

- Livakovic
5
13%
- Ademi
9
23%
- Ivanusec
4
10%
- Majer
1
3%
- Orsic
15
38%
- Petkovic
5
13%
 
Ukupno glasova: 39

Avatar
Jack777Pott
Postovi: 973
Pridružen/a: 09 mar 2012, 14:33
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la Jack777Pott » 29 maj 2012, 20:39

Tritolone je napisao/la:E oni dovode Tomasova (po meni solidan igrac) a Tomecak ce i dalje grijat klupu, samo zato sta nema ugovor sa gazdom.

Volio bi da momak ode bilo gdje i da se dokaze pa makar i na kozi Dinama.

Upravo se igra nekakav turnir mladih momcadi (mislim da je u Rijeci) i Dinamo vodi protiv nekih anonimaca 4:0 :mrgreen: kasnije ce igrat Rijeka protiv Vitessea i Hajduk protiv mlade momcadi Makedonije.
Dobio Dinamo 9-1 :mrgreen: Hajduk slavio 3-0, a Rijeka 2-0. I to se igra u Rijeci, turnir se zove Kvarnerska rivijera, inace 60. po redu, a Rijeka je branitelj naslova.
I okrenu tada glavu, zagleda se u daljinu, kao plave voljeli smo jedino još domovinu!

Avatar
bambina
Postovi: 1267
Pridružen/a: 06 dec 2009, 18:14
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la bambina » 03 jun 2012, 22:02

Nekadašnji napadač Hajduka i Splita, Čop s kojim mu je ugovor istekao na kraju ove sezone, najavio je odlazak u inozemstvo, no kako se čini priključit će se treninzima Ante Čačića.

U cijeloj priči neizvjesno je tek hoće li Čop i zaigrati za Dinamo, informacije bliske mladom reprezentativcu govore kako je dogovor s Dinamom privremene naravi i kako će vrijediti tek ukoliko Čop ne pronađe inozemni angažman do isteka prijelaznog roka.

Zbog pomanjkanja napadača lako je moguće da će braća mamić inzistirati na Čopovom ostanku, no teško je vjerovati da će mladi reprezentativac izboriti priliku. Barem ne u europskim dvobojima tijekom jeseni u kojem će Dinamo jurišati na plasman u Ligu prvaka. Vjerojatnije je kako će odgovor uloge ponijeti iskusniji poput Beqiraja, Krstanovića, Rukavine...

Avatar
Titova-Juga
Postovi: 7055
Pridružen/a: 07 mar 2011, 09:22
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la Titova-Juga » 04 jun 2012, 02:26

Hahahaha, Čop pojačanje... :lol: E moj Mamiću, puk'o si ko kokica !
- Nije lako ostati Čovjek među svim tim (ne)ljudima, ali to je izazov kojeg se ne bojim.

- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !

Smrt nacionalizmu !!

Avatar
Tritolone
Postovi: 12233
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la Tritolone » 04 jun 2012, 10:43

Titova-Juga je napisao/la:Hahahaha, Čop pojačanje... :lol: E moj Mamiću, puk'o si ko kokica !
+1

Kad vec Sinovcic dobija mjesto u Dinamu sa Tomasovom treba i Šošinog jednog dovest :lol: koja mafija
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8156
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la badblueboylivno » 04 jun 2012, 13:33

Ljudi koji su pomogli rušenje Hajduka sele u Dinamo. Šošo, Sinovčić, Štico preko repke. :D
Hayley <3

Avatar
Rosas7
Postovi: 3811
Pridružen/a: 24 jul 2010, 10:07
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la Rosas7 » 04 jun 2012, 17:25

ČOP :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
pa za juniore dinama ne moze igrat,bolji je mali spehar dest puta
Volim ZRINJSKI,volim MOSTAR,svaki kamen ovoga grada,nek se zna da u njemu vojska ULTRASA vlada
Prvak BiH- 2004/2005, 2008/2009, 2013/2014
Pobjednik Kupa BiH-2007/2008
http://youtu.be/eg6aEePF5B4

Avatar
bambina
Postovi: 1267
Pridružen/a: 06 dec 2009, 18:14
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la bambina » 04 jun 2012, 20:41

Memorijalni turnir Mladen Ramljak s početkom 7. lipnja doživjet će svoje jubilarno 10. izdanje, a iz Dinama poručuju da će ovogodišnje natjecanje biti najjače dosad.
U prvoj skupini nastupit će Dinamo Zagreb, Espanyol, Dinamo Moskva i Betis, a u drugoj Hajduk, Dinamo Kijev, Valencia i Bucaspor.
- Ovo je jubilarni turnir pa želim da bude što jači, zato smo pozvali tri momčadi iz Španjolske. Oni s mladima najbolje rade. Cijeli turnir je jak, nema nijedne slabe momčadi, da bi se moglo reći da će netko nekoga 'nafilati' - rekao je glavni organizator turnira Božidar Šikić.
Finale je 10. lipnja u 11 sati na Hitrec-Kacijanu na kojem će igrati '94. godište i mlađi. 'Modre' dječake predvodit će trener Igor Cvitanović.
- Nama su baš veći dio sezone igrali igrači koji su '94. godište. Njima smo pridodali još šest mlađih. Od njih 24 koliko ih ima, njih 18 igrat će na turniru. Igrat će napadački u formaciji 4-3-3.
Šef Omladinske škole Dinama Romeo Jozak odgovorio je ne upit o minutaži najvećeg Dinamovog dragulja Alen Halilovića.
- On će sigurno biti na spisku, vjerojatno neće biti starter, ali će sigurno dobiti svoju minutažu. Igramo četiri utakmice u četiri dana, ne pobjeđuje samo najbolji već i najspremniji.

Valjda ću vidjet nešto pozitivno ovi Španjolci me zanimaju i Turci kažu jaki ;)

Avatar
Jack777Pott
Postovi: 973
Pridružen/a: 09 mar 2012, 14:33
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la Jack777Pott » 12 jun 2012, 13:26

Miljenik Zorana Mamića: Marin Tomasov napokon je ‘modri’

Dojučerašnji igrač Hajduka dolazi u Dinamo, na oduševljenje sportskog direktora Zorana Mamića. “Modri” su tako dobili drugo ovoljetno pojačanje iz Dalmacije

Još sredinom travnja, nakon što je raskinuo ugovor s Hajdukom, Marin Tomasov došao je u Maksimir na pregovore s Dinamom. U srijedu će biti na prozivci za novu sezonu.

- Vrlo je interesantan igrač za Dinamo. Bio bi nam veliko pojačanje - govorio je onda trener “modrih” Ante Čačić.
Zadranin će potpisati prvog dana prijelaznog roka. Iako su uvjeti ugovora još tajni, njima su navodno vrlo zadovoljni i Dinamo i Tomasov i njegov menadžer Reno Sinovčić, ali i Zoran Mamić, kojem je donedavni Hajdukov ofenzivac jedan od omiljenih igrača. Uostalom, Tomasov je odbio neke inozemne ponude jer je smatrao da mu je Dinamo najbolja odskočna daska za karijeru.

“Modri” su tako dobili drugo pojačanje iz Dalmacije nakon talentiranog Splitova napadača Duje Čopa (22).

Dobar igrac, drago mi je da je potpisao, al me jos vise raduje cinjenica sto necu svakodnevno morat citat natezanja o njemu.
I okrenu tada glavu, zagleda se u daljinu, kao plave voljeli smo jedino još domovinu!

SirAlexFerguson
Postovi: 2017
Pridružen/a: 06 feb 2012, 20:41
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la SirAlexFerguson » 13 jun 2012, 00:41

Uoči početka priprema za novi sezonu, Dinamo je morao pronaći novo rješenje u stručnom stožeru.


Zagrebački klub vratio je u svoj stručni stožer 32-godišnjeg stručnjaka za kondicijsku pripremu Ivana Štefanića koji je već radio u Dinamu od 2009. do 2011., kada je otišao u Al Ettfaq iz Saudijske Arabije.
Zamijenit će Miljenka Raka koji trenutačno radi s hrvatskom nogometnom reprezentacijom na Europskom prvenstvu, a zajedno s izbornikom Slavenom Bilićem preselit će u Lokomotiv iz Moskve nakon Eura.
KING JAMES
RAFA NADAL
MANCHESTER UNITED
Hoće li Monolog uspiti dobiti okladu? WBA treba na tablici završiti ispred LFC

Avatar
Rosas7
Postovi: 3811
Pridružen/a: 24 jul 2010, 10:07
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la Rosas7 » 13 jun 2012, 13:59

Jack777Pott je napisao/la:Miljenik Zorana Mamića: Marin Tomasov napokon je ‘modri’

Dojučerašnji igrač Hajduka dolazi u Dinamo, na oduševljenje sportskog direktora Zorana Mamića. “Modri” su tako dobili drugo ovoljetno pojačanje iz Dalmacije

Još sredinom travnja, nakon što je raskinuo ugovor s Hajdukom, Marin Tomasov došao je u Maksimir na pregovore s Dinamom. U srijedu će biti na prozivci za novu sezonu.

- Vrlo je interesantan igrač za Dinamo. Bio bi nam veliko pojačanje - govorio je onda trener “modrih” Ante Čačić.
Zadranin će potpisati prvog dana prijelaznog roka. Iako su uvjeti ugovora još tajni, njima su navodno vrlo zadovoljni i Dinamo i Tomasov i njegov menadžer Reno Sinovčić, ali i Zoran Mamić, kojem je donedavni Hajdukov ofenzivac jedan od omiljenih igrača. Uostalom, Tomasov je odbio neke inozemne ponude jer je smatrao da mu je Dinamo najbolja odskočna daska za karijeru.

“Modri” su tako dobili drugo pojačanje iz Dalmacije nakon talentiranog Splitova napadača Duje Čopa (22).

Dobar igrac, drago mi je da je potpisao, al me jos vise raduje cinjenica sto necu svakodnevno morat citat natezanja o njemu.

dobar je tomasov igrac pravo,bit ce pojacanje....mislim da dinamo i ove godine moze do lp
Volim ZRINJSKI,volim MOSTAR,svaki kamen ovoga grada,nek se zna da u njemu vojska ULTRASA vlada
Prvak BiH- 2004/2005, 2008/2009, 2013/2014
Pobjednik Kupa BiH-2007/2008
http://youtu.be/eg6aEePF5B4

SirAlexFerguson
Postovi: 2017
Pridružen/a: 06 feb 2012, 20:41
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la SirAlexFerguson » 16 jun 2012, 13:27

Dio modre svlačionice u narednoj sezoni neće biti mladi slovački napadač Jakub Sylvestr, koji je otišao na jednogodišnju posudbu u njemačku drugu ligu...
Jakub Sylvestr, 23-godišnji napadač zagrebačkog Dinama, posuđen je na godinu dana u njemačku drugu ligu. Njegov je novi klub Erzgebirge Aue, čiji sportski direktor Steffen Heidrich nije krio zadovoljstvo "ulovom".
"Sylvestr je mlad i talentiran napadač koji želi svoju kvalitetu dokazati u Njemačkoj. Nadamo se kako će se kod nas odlično razvijati", rekao je Heidrich po dogovoru, koji je njemački klub potvrdio u subotu ujutro.
Prije dolaska na Maksimir, Sylvestr je u dresu Slovana iz Bratislave postigao 20 pogodaka u 91 prvenstvenom nastupu. Za mladu reprezentaciju Slovačke bio je odigrao 13 utakmica, a mreže protivnika tresao je šest puta.
U dvije sezone u Dinamu nastupio je ukupno 41 put, a postigao je pet pogodaka. Prošle je sezone strijelac bio tek u osmini finala Hrvatskog nogometnog kupa protiv HAŠK-a.
KING JAMES
RAFA NADAL
MANCHESTER UNITED
Hoće li Monolog uspiti dobiti okladu? WBA treba na tablici završiti ispred LFC

Avatar
Titova-Juga
Postovi: 7055
Pridružen/a: 07 mar 2011, 09:22
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la Titova-Juga » 18 jun 2012, 19:13

Marin Tomasov umjesto za Dinamo potpisao za Munchen 1860

Marin Tomasov potpisao je trogodišnji ugovor s njemačkim Munchenom 1860! Reno Sinovčić je na taj način izigrao Zdravka Mamića koji je na službenim stranicama Dinama objavio kako će Zadranin iduće sezone igrati na Maksimiru.

Bijeni Mamić je ovim povodom objavio i priopćenje:
"Prva momčad i stručni stožer GNK Dinamo u ponedjeljak su krenuli na drugi dio priprema u Sloveniju. Klub je ostao neugodno iznenađen što sa nama u autobusu nije bio i Marin Tomasov.

Sve što su sam igrač Marin Tomasov i NK Zadar kroz osobu Rene Sinovčića tražili od GNK Dinamo je izvršeno. Igrač je obavio liječnički pregled i svojevoljno potpisao petogodišnji ugovor s klubom, a NK Zadar je na osnovu usmenog dogovora između izvršnog predsjednika GNK Dinamo Zdravka Mamića i Rene Sinovčića poslao igraču dozvolu za treniranje i igranje prijateljskih utakmica.

U ovome trenutku ne možemo ništa napraviti, a na Tomasovu, Sinovčiću i Zadru je da se međusobno dogovore tko u ovoj priči odlučuje o čemu."



OVO SAMO NA BALKANU OCA MI :o :shock:
- Nije lako ostati Čovjek među svim tim (ne)ljudima, ali to je izazov kojeg se ne bojim.

- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !

Smrt nacionalizmu !!

SirAlexFerguson
Postovi: 2017
Pridružen/a: 06 feb 2012, 20:41
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la SirAlexFerguson » 22 jun 2012, 22:15

Modri su u prvoj pripremnoj utakmici sezone slavili protiv slovenskog trećeligaša Šmarja rezultatom 2:1. Strijelci za Dinamo bili su Rukavina u šestoj minuti, te Duje Čop koji je tako ujedno postigao i svoj prvi pogodak za zagrebački sastav. Za slovensku momčad jedini pogodak postigao je Vraničar u 58. minuti.

Od prve minute Modri su nametnuli svoj stil igre te nisu protivniku ostavljali previše prostora. U prvih 30 minuta mogao se gledati dosta dobar nogomet, a Modri su poveli već u 6. minuti utakmice kada je Pivarić nabacio s lijeve strane, domaći vratar istrčao je na njegov centaršut, ali ispred njega se ubacio Rukavina koji glavom prebacuje Pepelnaka za vodeći pogodak gostiju.

Samo tri minute kasnije Dinamo je povećao vodstvo. Igrala se 9. minuta utakmice kada su Kovačić i Sammir napravili velik dio posla, Rukavina je pucao da bi Čop prekrasnim poluškaricama poslao loptu za 2:0. Modri su dominirali do kraja prvog poluvremena, ali do promjene rezultata nije došlo.


U nastavku je Čačić izveo nešto drugačiji sastav i igra je potom nešto pala što su domaćini uspjeli iskoristiti u 58. minuti kada se Vraničar ubacio iza leđa braniča Modrih i mirno poslao loptu iza leđa nemoćnog Lončarića. Dinamo je do kraja susreta nekoliko puta zaprijetio preko Ibaneza, Čopa i Pokrivača, ali rezultat se nije mijenjao.



ŠMARJE - DINAMO 1:2 (Rukavina 6', Čop 9'/Vraničar 58')

Šmarje: Pepelnak, Mauher, Mraz, Oparenović, Čuček, Jančič, Debelak, Drofenik, Vraničar, Firšt, Neskić (još su igrali: Jesenko, Horjak, Asllanaj, Sptiplošek, Čakš, Deučman, Zagajšek)

Dinamo: Prvo poluvrijeme: Mitrović - Puljić, Tonel (od 30. Tomečak), Pokrivač, Pivarić - Calello (od 30. Ademi), Kovačić (od 30. Alispahić) - Rukavina, Sammir, Ibanez - Čop (od 30. Beqiraj); Drugo poluvrijeme: Lončarić - Puljić, Tonel, Pokrivač, Ibanez - Calello (od 69. Kovačić), Ademi - Tomečak, Alispahić (od 69. Rukavina), Čop - Beqiraj (od 69. Pivarić)
KING JAMES
RAFA NADAL
MANCHESTER UNITED
Hoće li Monolog uspiti dobiti okladu? WBA treba na tablici završiti ispred LFC

Avatar
Tritolone
Postovi: 12233
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la Tritolone » 23 jun 2012, 12:45

Pogledaj nam napada :lol: :lol: :lol: kao Hajduku prije 3-4 godine. Sramota.

Dok Kramaric i Situm tavore po Lokomotivi i slicnim klubovima nama napad predvode igraci koji zajedno nisu 30 golova dali u 4 sezone HNL-a.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8156
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la badblueboylivno » 23 jun 2012, 13:02

Napad mu predvodi lik koji nije mogao igrati u ovakvom Hajduku :lol: :lol: :lol:
Hayley <3

Avatar
Tritolone
Postovi: 12233
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la Tritolone » 23 jun 2012, 13:10

Zar to nije smijesno?

Jedino sta mi je drago sta Tomasov nije dosa, i to zbog one lopuze Rene Sinovcica. Sad jos da se rijesit Rukija i onda ni Šoše vise nema u klubu :mrgreen:

Valjda ce Tomecak ove sezone dobit ozbiljnu sansu u protivnom neka ode ca, bolje za njega, ako ostane i igra kao prosle godine bojim se da ce postat novi Mihael Mikic.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
Tritolone
Postovi: 12233
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la Tritolone » 25 jun 2012, 12:47

Dobili smo neke Bugare u drugom pretkolu LP. Ludogorje :mrgreen: :P :mrgreen:

Ajde bar netreba ici u Kazahstan ili Azerbejdzan i slicne destinacije di smo prije putovali.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
Android
Postovi: 5686
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la Android » 25 jun 2012, 12:49

Koliko je tocno neznam

http://en.wikipedia.org/wiki/PFC_Ludogorets_Razgrad" onclick="window.open(this.href);return false;

Diddy Guela igra za njih :lol:
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

Avatar
Tritolone
Postovi: 12233
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la Tritolone » 25 jun 2012, 12:54

Ma ja se uopce nebi cudio da Dinamo ove podcijeni i oni nas napucaju nekako. Sad vidim da imaju hrpu Brazilaca, a uvijek ali bas uvijek su nam ti Brazilci iz tih anonimus klubova radili probleme.

Valjda ce Sammir odigrat pretkola kako samo on zna :lol: poslije slijedi odmor :mrgreen:
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

SirAlexFerguson
Postovi: 2017
Pridružen/a: 06 feb 2012, 20:41
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la SirAlexFerguson » 25 jun 2012, 13:05

Težak je ždrijeb, navodno iza Ludogoretsa stoji bugarski premijer, dosta su se pojačali na početku ove sezone jer im je vlasnik jedan tajkun koji ne pita za cijenu
KING JAMES
RAFA NADAL
MANCHESTER UNITED
Hoće li Monolog uspiti dobiti okladu? WBA treba na tablici završiti ispred LFC

Odgovori

Natrag na “Nogomet u Hrvatskoj”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []