KK Bosna

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

Avatar
dzenan01
Postovi: 1440
Pridružen/a: 28 okt 2008, 02:14
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la dzenan01 » 31 okt 2008, 16:32

ars01 je napisao/la:Ovo pravo dobro krenulo: Otišao Abaz (smatram da Šehovac i Redžić ne mogu gore voditi od njega ekipu);Vlado Vukoičić dolazi za trenera i na kraju šlag na "tortu" ode i onaj moj ljubimac LOPATOV Burell.

Kome se ja navalim na kosti mora otić' ;Abaz i Burell(izgleda da oni iz Uprave čitaju moje postove ;) :roll:

Kao što reće Ikona treba im večeras podrška, a sa izostankom Burella smo sigurno jači, znaći u sastavu bi trebao biti Majstorić.
Sve se nadam da imamo šansu pobijediti FMP, a ako i ne pobjedimo neću biti tužan, važno je da se bore do zadnjeg atoma snage, imaće sigurno podršku sa tribina.
stvarno sto li nema majstorica nikako?
ja tvrdim da je bolji od muve,ali ni muva nije los naspram djordjevica
MAJSTORICU OBAVEZNO DATI SANSU,PA ZASTO NE I CAMDZICU
-HZ-
SAMO ZBOG LJUBAVI PREMA BORDO BOJI

★ 30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la amerosm » 31 okt 2008, 16:44

sta vi mislite koliko je sigurno u % da ce Vlada Vukojcic biti novi trener
"My Favorite Ring is Always the Next One"

blazz
Postovi: 322
Pridružen/a: 13 okt 2008, 00:28
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la blazz » 31 okt 2008, 16:45

najmanji problem je u treneru iako je Vukoičić zasigurno odličan
politika kluba i struka u klubu je loša

kockati se opet sa rejtingom kluba,neobezbjediti dva predstavnika te ući u rizik pred plej off bez dovoljno jake i spremne ekipe je vrlo loše po klub
da nije malo previše slučajno da i treneri početnici koji imaju ambicije zaobilaze klub te kako to da nakon svake osvojene titule radi se divlje odnosno nema se para,podmlađuje se ekipa...i onda pred plej off dolazi bruka igrača
Budućnost,Hemofarm,Partizan,...sve su to redom klubovi koji se oslanjaju na mlade al su oni radili sistematski
ulagali u te igrače,dovodili reprezentativce,vršili kvalitetnu selekciju...
Bosna se oslanja na mlade isključivo kada nema para ili kada neće da ulažu
većina klubova u regionu nema novca al se snalaze,zadužuju...
ako se već oslanjaju na mlade zašto su dovedeni istrošeni igrači tipa Đorđević i Vučurović koji do sada igraju ispod svakog nivoa i prosjeka iako na tim pozicijama ima par mladih igrača koji ne dobijaju priliku a vrijeme im je(Đurasević)
uspijeli smo dovesti i bek šutera koji za pet utakmica nije bio u stanju pogoditi niti jednu trojku uprkos dobroj minutaži
zar nije logično bilo dovesti bar dva dobra odnosno vrhunska stranca na pozicijama 1 i 3 ili 5 te još jednog od te dvije pozicije pred plej off
zasigurno da bi rezultati bili daleko bolji stim da bi imali već kostur ekipe koja bi bila spremna nadpunjavanjem bez problema osvojiti titulu
plus dvorana bi bila sigurno punija jer protiv Hemofarma je bilo 4000 dok već u narednom periodu se očekuje ispod 2000 što je logično jer neće niko da gleda gubitnike
gubiti dvocifrenom razlikom pa i pedeset svakako odbija publiku od interesovanja
može se manipulirati kao što je radio i selektor al činjenica da Sarajevo ne zaslužuje da ima klub koji će biti kanta za nabijanje u regionu
kad već spominjem selektora čudim se da nije dobio otkaz jer naše realne mogućnosti su bile da odemo na prventsvo
ko mu je kriv što je Mršića otpisao iako čovjek igra na nivou u najjačem evropskom takmičenju a igrač iz drugog tima Barcelone mu imao najveću minutažu
stim da je Mršić i jedan od rijetkih starijih igrača koji ne derneči na pripremama do ranih jutarnjih sati
tako ne radi ni jedna ozbilljna reprezentacija pa taman ne znam kako podmlađivala
ne postoje džabe mlađe selekcije i prventsva za iste
Srbija je podmladila kad su mladi koji su prethodno ostvarivali odlične rezultate u mlađim selekcijama stasali u svojim klubovima i došli na taj nivo da ostvare zacrtane rezultate
pošto im to neće biti dovoljno za dobre rezultate na prvenstvu pojačaće se nekim iskusnijim igračima
tako to rade ozbiljne selekcije koje imaju materijal za podmlađivanje
slična situacija je i sa klubovima
onaj ko ima materijal on podmlađuje a Bosna je dosadašnjim rezultatima pokazala da još nije spremna odnosno došla na taj nivo da podmlađuje
Zadnja izmjena: blazz, dana/u 31 okt 2008, 17:09, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
dzenan01
Postovi: 1440
Pridružen/a: 28 okt 2008, 02:14
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la dzenan01 » 31 okt 2008, 17:04

Velimir Gasic (Sloboda Dita, Borac Nektar, Vojvodina...), Zoran Martic (Helios, Buducnost), Danijel Jusup (Zadar, Siroki...), Andrej Urlep (Poljska), ali i treneri iz Bosninog pogona Dejan Parezanin, Goran Sehovac i Senad Redzic.
PO MOJIM INFO 90% DOLAZI VUKOICIC jer je i on zainteresovan a finansije obostrano nisu problem.
sto se tice para bice ih ali kako kazu od nove godine a do tada sa ovim timom treba igrati.
budjet do kraja godine bi trebao biti 2,5 mil. sto je nesto vise nego prosle godine
-HZ-
SAMO ZBOG LJUBAVI PREMA BORDO BOJI

★ 30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

blazz
Postovi: 322
Pridružen/a: 13 okt 2008, 00:28
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la blazz » 31 okt 2008, 17:21

to je razmiljivo opet će se sklapati ekipa poslije nove godine jer ova trenutno nije kapacitet da osvoji titulu
mogu onda dovesti koga hoće al neće biti vremena da se to uklopi kako treba niti će uspjeti vratiti publiku u dvoranu
sreća pa i ostali konkurenti za titulu uglavnom rade divlje
prošle sezone u finalu titulu je donijela ekipa sa početka prvenstva odnosno ona koja je igrala Uleb Cup

Oneal
Postovi: 36
Pridružen/a: 05 okt 2008, 15:23
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la Oneal » 31 okt 2008, 17:38

deniso je napisao/la:Ima ovdje par "budala"koji će večeras ići u skenderiju.I ja sam jedan od njih.
heh,ne znam da li si ti budala ali ja nisam hehe,ma naravno da cemo ici i navijati za nasu bosnu
Budi Bosna!

Oneal
Postovi: 36
Pridružen/a: 05 okt 2008, 15:23
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la Oneal » 31 okt 2008, 17:45

dzenan01 je napisao/la:
ars01 je napisao/la:Ovo pravo dobro krenulo: Otišao Abaz (smatram da Šehovac i Redžić ne mogu gore voditi od njega ekipu);Vlado Vukoičić dolazi za trenera i na kraju šlag na "tortu" ode i onaj moj ljubimac LOPATOV Burell.

Kome se ja navalim na kosti mora otić' ;Abaz i Burell(izgleda da oni iz Uprave čitaju moje postove ;) :roll:

Kao što reće Ikona treba im večeras podrška, a sa izostankom Burella smo sigurno jači, znaći u sastavu bi trebao biti Majstorić.
Sve se nadam da imamo šansu pobijediti FMP, a ako i ne pobjedimo neću biti tužan, važno je da se bore do zadnjeg atoma snage, imaće sigurno podršku sa tribina.
stvarno sto li nema majstorica nikako?
ja tvrdim da je bolji od muve,ali ni muva nije los naspram djordjevica
MAJSTORICU OBAVEZNO DATI SANSU,PA ZASTO NE I CAMDZICU
-HZ-
e to treba definitivno,ne znam zashto on prije nije igrao,mali je super
Budi Bosna!

Oneal
Postovi: 36
Pridružen/a: 05 okt 2008, 15:23
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la Oneal » 31 okt 2008, 17:48

blazz je napisao/la:to je razmiljivo opet će se sklapati ekipa poslije nove godine jer ova trenutno nije kapacitet da osvoji titulu
mogu onda dovesti koga hoće al neće biti vremena da se to uklopi kako treba niti će uspjeti vratiti publiku u dvoranu
sreća pa i ostali konkurenti za titulu uglavnom rade divlje
prošle sezone u finalu titulu je donijela ekipa sa početka prvenstva odnosno ona koja je igrala Uleb Cup
ma samo trebaju rezultati,a sa rezultatima sve dobro dolazi...i pare i navijaci i sponzori...
Budi Bosna!

Oneal
Postovi: 36
Pridružen/a: 05 okt 2008, 15:23
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la Oneal » 31 okt 2008, 17:49

dobro je na neki nacin sto je abaz otisao...dobar je on trener,ali mislim da nije dovoljno sazreo da bi vodio ovu ekipu
Budi Bosna!

ars01
Postovi: 587
Pridružen/a: 10 apr 2008, 21:38
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la ars01 » 31 okt 2008, 18:21

nerminh74 je napisao/la:
biskitt je napisao/la:
deniso je napisao/la:Ima ovdje par "budala"koji će večeras ići u skenderiju.I ja sam jedan od njih.
Evo javjla se jos jedna "budala" ;)
Lako je navijati za klub kada mu ide dobro, da vidimo sada ko ce doci u skenderiju...igraju nasa djeca, sto su svi vec godinama prizeljkivali, pa bujrum u dvoranu MD
prosle godine sam bio na 90% utakmica lige 13 i skoro svim lige 8 (kada sam dobio kcerku smanjio sam), sada nisam bio ni na jednoj (dobro se opekao), ali sada se opet vracam u dvoranu MD

prije koju godinu kada je dvorana bila krcata nisam isao, ali kada je posjeta pala one godine kada su igrli edo, dzeno, zima, garma i mujo, odmah sam se vratio u dvoranu jer vjerujem da se klub bodri pogotovu kada mu ne ide
U prijevodu , pustila ga žena na zasluženi odmor, samo je pitanje dokad' će trajat', u svakom slučaju čestitam na prinovi u obitelji... :)

Compact
Postovi: 93
Pridružen/a: 25 okt 2008, 22:43
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la Compact » 31 okt 2008, 18:30

Barel je jedan od bezbojnih igrača koji je svoju košarkašku priču davno ispričao. Što reče jedan kolega sa foruma, bićemo jači njegovim neigranjem. Sada nema prepreka da se pusti na račun 500 tisuća KM od ASA prevent group pa se nadati da bi nas mogao posjetiti kakav kvalitetan igrač.

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la amerosm » 31 okt 2008, 18:41

evo nesta razmisljam zna li iko kako je lancu u turskoj, je li nezadovoljan, ako jeste mozda bi njega trebalo pokusati vratiti, isto mislim i za BB-a
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
storm_raider
Postovi: 4503
Pridružen/a: 14 maj 2008, 20:32
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la storm_raider » 31 okt 2008, 22:05

Bravo momci, svaka cast Sehovicu i Ivanovicu (ipak je odigrao skoro cijelu utakmicu, na 4 i 5). Posebno mi je drago i sto je napokon proradio Vucurevic. Zimic i Suljagic imaju odredjeni kvalitet i treba im dati sansu, za sto sam se uvijek i zalagao, ali definitivno tu najvise skripi. Treba obavezno jedan kvalitetan centar. Zna li se koliko je Hajriceva povreda teska?
Sport je lijek za tijelo i duh.

bosnas_
Postovi: 4045
Pridružen/a: 02 avg 2008, 01:50
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la bosnas_ » 31 okt 2008, 22:22

Veceras smo odigrali odlicnu utakmicu,s igracima koje imamo bolje nije moglo! Svi su dali sve od sebe! Samo se nadam da ce Pasalica sto prije poslati u Vogoscu na kaljenje,on treba jos mnogo uciti!
Da smo imali jednog dobrog centra i pleya,FMP bi nabili 30 razlike! U svakom slucaju,ova pobjeda je veoma bitna! Ukoliko dodje Vukoicic onda se nadam boljim danima za Bosnu,Sehovac mu treba biti pomocnik i mislim da bi oni mogli napraviti toliko zeljeni rezultat! Cestitke igracima,posebno Vucurovicu koji je odigrao dosta dobro,mada on jo smoze puno bolje! Barelu koji nista nije pokazao treba dati nogu i dovesti adekvatnu zamjenu!

Avatar
mahalac
Postovi: 415
Pridružen/a: 17 jul 2008, 22:14
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la mahalac » 31 okt 2008, 22:31

Vratite na m Lensa ako je ikako moguće, Skenderija bi ponovo explodirala.

...ako nema, raja ce skupiti pare,. sigurno da hoce.
It's not about the shoes, it's about what you do in them!

bosnas_
Postovi: 4045
Pridružen/a: 02 avg 2008, 01:50
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la bosnas_ » 31 okt 2008, 22:49

Da je ovoj ekipi Williams i Bejli,ubjedjen sam da bi se Bosna borila za F4 NLB lige!
Ako nema para,neka na skenderiji postave sergiju,navijaci ce skupiti novac za centra i pleya,pa da Bosnu vratimo gdje joj je mjesto u vrh NLB lige! Bez Hajrica i Burela ,pobjediti FMP nije mala stvar!Cestitke!

blazz
Postovi: 322
Pridružen/a: 13 okt 2008, 00:28
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la blazz » 31 okt 2008, 22:49

trebaju dovesti pleja i centra čak i prije trenera jer Šehovac uopšte nije loš,mlad je i motivisan stim da već ima iskustva dok bez ta dva igrača ovoj ekipi niti jedan trener neće pomoći
Zimić se nekako i može snaći al Suljagić je ipak trenutno preslab da bi se nosio sa centrima u ovoj ligi
u tom slučaju bi možda i imali nekih šansi da vratimo dva predstavnika i ne brukamo se protiv jačih ekipa

bolje se i zadužiti te dovesti tu igrače na vrijeme nego rejting kluba srozavati te ući nedovoljno uigran pred domaću ligu
eto Burrela su se rješili nek dovedu sad pismenog combo beka ili pleja koji će moći dignuti nivo igre

Avatar
lolo d pitar
Postovi: 686
Pridružen/a: 11 okt 2008, 22:40
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la lolo d pitar » 31 okt 2008, 22:58

dobar ovaj trener
uzivio se u ulogu pravo
ja bih ga ostavio jos koju utakmicu

deniso
Postovi: 257
Pridružen/a: 04 okt 2008, 12:44
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la deniso » 31 okt 2008, 23:10

Moram priznati da se nisam nadao pobjedi.Sve čestitke ekipi i struci na ovoj izuzetno važnoj pobjedi jer su je istinski željeli i zaslužili.Ovoj ekipi trebaju definitivno play i centar.Zimić sasvim solidan i on bi uz jednog solidnog, iskusnog centra sigurno još bio bolji..

AMemic
Postovi: 9
Pridružen/a: 31 okt 2008, 22:07
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la AMemic » 31 okt 2008, 23:14

,
Zadnja izmjena: AMemic, dana/u 31 okt 2008, 23:22, ukupno mijenjano 1 put.

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.