Oxygen je napisao/la:TITO![]()
![]()
![]()
I kako ono bijaše, Chiellini i Barzagli (Bonnuci) su panjevi, a Chiellini nije ni u top 10 stopera svijeta?!![]()
![]()
![]()
![]()
najace sto sam procitao a sto covjek provali
Moderatori/ce: Monolog,ribery,_dreamer_,hammers,geronimo,Devil,dubrava
Oxygen je napisao/la:TITO![]()
![]()
![]()
I kako ono bijaše, Chiellini i Barzagli (Bonnuci) su panjevi, a Chiellini nije ni u top 10 stopera svijeta?!![]()
![]()
![]()
![]()
Da li napokon navijas za Italiju, lazni navijacu Juventusamdss je napisao/la:Oxygen je napisao/la:TITO![]()
![]()
![]()
I kako ono bijaše, Chiellini i Barzagli (Bonnuci) su panjevi, a Chiellini nije ni u top 10 stopera svijeta?!![]()
![]()
![]()
![]()
najace sto sam procitao a sto covjek provali![]()
![]()
i opet igraju fantasticno kada su u najtezoj situaciji Tika - taka / whatta - fuckaTitova-Juga je napisao/la:
P.S u nedjelju unistiti ono Spanjolsko "Whatta-fucka", i nece biti problema.

bavarac95 je napisao/la:Momci su podbacili , Talijani imali sreče da ne prime gol odmah u 4 minuti tu bi im bio kraj al ne bi Talijani bili Talijani da sreča ne stane na njihovu stranu več ko zna koji put .
Ali prvi loš dan prvenstva , prva loša utakmica kad je to najmanje trebalo i naravno morali smo izgubiti . Lahm loše totalno krivac za drugi gol , Hummel krivicu na sebe moze uzeti za prvi gol kao i Badstuber .
Trener je pogriješio što Reus nije igrao od prve minute .
Admir_Sa je napisao/la:evo prognozera opet u elementu
bavarac95 je napisao/la:Momci su podbacili , Talijani imali sreče da ne prime gol odmah u 4 minuti tu bi im bio kraj al ne bi Talijani bili Talijani da sreča ne stane na njihovu stranu več ko zna koji put .
Ali prvi loš dan prvenstva , prva loša utakmica kad je to najmanje trebalo i naravno morali smo izgubiti . Lahm loše totalno krivac za drugi gol , Hummel krivicu na sebe moze uzeti za prvi gol kao i Badstuber .
Trener je pogriješio što Reus nije igrao od prve minute .
Gdje je zlatna kantaSaurman je napisao/la:
Biće zanimljivo gledati pornjavu protiv : zabara
gleda reprizu pornjavu na bavarceBulkin je napisao/la:Gdje je zlatna kantaSaurman je napisao/la:
Biće zanimljivo gledati pornjavu protiv : zabara
Ocito su djelovale one cvoke sto su mu igraci palili na treninguJohny je napisao/la:Balotelliju se ocito digla neka stvar pa je pokazao da je veliki talenat.Ako misli biti veliki igrac ovako mora igrat prakticno svaku utakmicu.
Igraju Njemci atomski fudbal, samo sto je atomska bojeva glava as know as Pirlo igrao na drugoj strani pa atomska njemacka ne eksplodira.Kratko i jasno.GaziHusrevbeg je napisao/la:Dakle da utvrdimo lekciju.
Italijani su najveća fudbalska nacija u Europi! To je prvo i osnovno. Jeste li zapamtili?
Dalje, Pirlo je klasa za svakog igrača Njemačke, večeras čovjek uživo pokazao, nema potrebe za crtanjem.
Hummels, Badstuber klase? How yes no!![]()
![]()
![]()
Kobasičari su se nadali umoru Italijana nakon 120 minuta protiv Engleza, a desi se baš suprotno, Njemci nisu mogli hodati po terenu u posljednjih 20 minuta.
Apsolutna dominacija i nadmoć na svakom dijelu terena, a Njemci su kao biva ti koji igraju atomski fudbal.![]()
![]()
Šteta što ovi naši nisu ostali do kraja da ih vidim kako plaču, navikli su više na to kad igraju protiv Italijana.
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.