Poljska i Ukrajina / 8. juni - 1. juli 2012.
Moderatori/ce: Monolog,ribery,_dreamer_,hammers,geronimo,Devil,dubrava
-
IlPrincipino
- Postovi: 4502
- Pridružen/a: 08 dec 2011, 17:43
-
Kontakt:
Post
Postao/la IlPrincipino » 29 jun 2012, 00:04
Balotelli grli svoju mamu..rekao je da su golovi za nju...
C’e una stella al cielo che indica il cammino, forza Juve vincere e’ il tuo destino.
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
It is never too late to be what you might have been. -George Eliot
-
Soni
- Postovi: 1672
- Pridružen/a: 22 okt 2011, 18:08
-
Kontakt:
Post
Postao/la Soni » 29 jun 2012, 00:04
Ima l' gdje podatak kol'ko je Neuer pretrcao, cini mi se da sam ga upratio da leta gore dole

30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
Jᴜᴠᴇ, sᴛᴏʀɪᴀ ᴅɪ ᴜɴ ɢʀᴀɴᴅᴇ ᴀᴍᴏʀᴇ
Ale Del Piero aleee
-
Oxygen
- Postovi: 3811
- Pridružen/a: 01 avg 2011, 16:00
- Lokacija: Sarajevo
-
Kontakt:
Post
Postao/la Oxygen » 29 jun 2012, 00:06
L'Avvocato je napisao/la:Marchisio 12,1km - Pirlo 11,9km - Chielini 11,8km .... igrači koji su najviše pretrčali večeras. Kod Švaba najviše Švajni sa 11,7km
Kad Conte upre nema stat'

Ja se samo pitam kako ovaj Marchisio više stoji na nogama

, onako mršav, podočnjaci k'o u drogeraša

.
Ne dao Bog da znam njegovu kilometražu ove godine.

"Pravi džentlmen nikad ne napušta svoju damu" A. Del Piero
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░ ★3★0★
AMICI DI NESSUNO!
Sebastian G10vinco
INVINCIBLES 2011/12
Grazie a Dio non sono un Prescritto!
-
Titova-Juga
- Postovi: 7055
- Pridružen/a: 07 mar 2011, 09:22
- Lokacija: Mostar
-
Kontakt:
Post
Postao/la Titova-Juga » 29 jun 2012, 00:07
Malo mi je falilo da lcd razbijem kada nije htjeo uposliti (cini mi se Diamantija) vec osutao... za 3=0.
- Nije lako ostati Čovjek među svim tim (ne)ljudima, ali to je izazov kojeg se ne bojim.
- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !
Smrt nacionalizmu !!
-
Ado1921
- Postovi: 848
- Pridružen/a: 24 feb 2012, 22:06
-
Kontakt:
Post
Postao/la Ado1921 » 29 jun 2012, 00:10
Titova-Juga je napisao/la:Malo mi je falilo da lcd razbijem kada nije htjeo uposliti (cini mi se Diamantija) vec osutao... za 3=0.
Joj kur.enja imas lcd eee

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja." Ivica Osim.
FCB
-
Soni
- Postovi: 1672
- Pridružen/a: 22 okt 2011, 18:08
-
Kontakt:
Post
Postao/la Soni » 29 jun 2012, 00:10
Titova-Juga je napisao/la:Malo mi je falilo da lcd razbijem kada nije htjeo uposliti (cini mi se Diamantija) vec osutao... za 3=0.

30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
Jᴜᴠᴇ, sᴛᴏʀɪᴀ ᴅɪ ᴜɴ ɢʀᴀɴᴅᴇ ᴀᴍᴏʀᴇ
Ale Del Piero aleee
-
Titova-Juga
- Postovi: 7055
- Pridružen/a: 07 mar 2011, 09:22
- Lokacija: Mostar
-
Kontakt:
Post
Postao/la Titova-Juga » 29 jun 2012, 00:11
Ado1921 je napisao/la:Titova-Juga je napisao/la:Malo mi je falilo da lcd razbijem kada nije htjeo uposliti (cini mi se Diamantija) vec osutao... za 3=0.
Joj kur.enja imas lcd eee

Nebitno...tv... Marchisio je tema

- Nije lako ostati Čovjek među svim tim (ne)ljudima, ali to je izazov kojeg se ne bojim.
- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !
Smrt nacionalizmu !!
-
Harrison
- Postovi: 2288
- Pridružen/a: 22 jun 2009, 13:59
-
Kontakt:
Post
Postao/la Harrison » 29 jun 2012, 00:12
Samo mi nije jasno kako su onog Hulemsa onoliko dizali u nebesa, a lik ko kakvo maksumce veceras...Cassano se poigravao sa njim. Lijepo je veceras bilo navijati za Italiju.

Nek crknu dusmani, mi smo najjaci.
Zeljeznicar za zivot cijeli.
-
Viking
- Postovi: 1195
- Pridružen/a: 02 mar 2012, 21:38
- Lokacija: Hercegovina-California
-
Kontakt:
Post
Postao/la Viking » 29 jun 2012, 00:13
30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
The Old Lady is back on TOP...
-
L'Avvocato
- Postovi: 7901
- Pridružen/a: 15 mar 2009, 13:39
- Lokacija: Cuore Bianconero !!!
-
Kontakt:
Post
Postao/la L'Avvocato » 29 jun 2012, 00:14
Titova-Juga je napisao/la:Malo mi je falilo da lcd razbijem kada nije htjeo uposliti (cini mi se Diamantija) vec osutao... za 3=0.
Mislis na onu priliku kad je pucao pored lijeve stative? Di Natale je bio u zaleđu što bi Bilić rekao, i to dobra 2 metra.
★★★
"Uči(čitaj), u ime Gospodara tvoga koji stvara."(Al-Alaq)
-
Titova-Juga
- Postovi: 7055
- Pridružen/a: 07 mar 2011, 09:22
- Lokacija: Mostar
-
Kontakt:
Post
Postao/la Titova-Juga » 29 jun 2012, 00:15
L'Avvocato je napisao/la:Titova-Juga je napisao/la:Malo mi je falilo da lcd razbijem kada nije htjeo uposliti (cini mi se Diamantija) vec osutao... za 3=0.
Mislis na onu priliku kad je pucao pored lijeve stative? Di Natale je bio u zaleđu što bi Bilić rekao, i to dobra 2 metra.
Da, pored desne stative (s golmanske strane gledano)... Mislim da nije u pocetku, nego kad je ovaj vec jedan dribling napravio, trebao ga je ranije uposliti, ali nebitno. Dobro se zavrsilO!
- Nije lako ostati Čovjek među svim tim (ne)ljudima, ali to je izazov kojeg se ne bojim.
- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !
Smrt nacionalizmu !!
-
L'Avvocato
- Postovi: 7901
- Pridružen/a: 15 mar 2009, 13:39
- Lokacija: Cuore Bianconero !!!
-
Kontakt:
Post
Postao/la L'Avvocato » 29 jun 2012, 00:17
Titova-Juga je napisao/la:L'Avvocato je napisao/la:Titova-Juga je napisao/la:Malo mi je falilo da lcd razbijem kada nije htjeo uposliti (cini mi se Diamantija) vec osutao... za 3=0.
Mislis na onu priliku kad je pucao pored lijeve stative? Di Natale je bio u zaleđu što bi Bilić rekao, i to dobra 2 metra.
Da, pored desne stative (s golmanske strane gledano)... Mislim da nije u pocetku, nego kad je ovaj vec jedan dribling napravio, trebao ga je ranije uposliti, ali nebitno. Dobro se zavrsilO!
Da, da to je ta prilika ... poprilično je loše pucao Marcha. Nekarakteristično za njega jer inače ima veoma precizan šut, i visok procenat realizacije. Međutim, neće ga na EURU gol nikako.
★★★
"Uči(čitaj), u ime Gospodara tvoga koji stvara."(Al-Alaq)
-
Titova-Juga
- Postovi: 7055
- Pridružen/a: 07 mar 2011, 09:22
- Lokacija: Mostar
-
Kontakt:
Post
Postao/la Titova-Juga » 29 jun 2012, 00:18
Konto je jednostavno sam zavrsiti, nije ni jednom trenutku mislio dodati loptu, to me najvise nazivciralo.
Ali sve u svemu izvanredna predstava 14 lavova! Pirla vise ne mogu nahvaliti...
- Nije lako ostati Čovjek među svim tim (ne)ljudima, ali to je izazov kojeg se ne bojim.
- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !
Smrt nacionalizmu !!
-
Klopp
- Postovi: 522
- Pridružen/a: 23 maj 2010, 22:08
-
Kontakt:
Post
Postao/la Klopp » 29 jun 2012, 00:19
Harrison je napisao/la:Samo mi nije jasno kako su onog Hulemsa onoliko dizali u nebesa, a lik ko kakvo maksumce veceras...Cassano se poigravao sa njim. Lijepo je veceras bilo navijati za Italiju.

Sta si bolan zapeo za Hummelsa, momak je bio najbolji stoper eura do ove utakmice. Krivica nije iskljucivo njegova, tacno je da snosi najvecu krivicu ali mora se uzeti u obzir da je napustio svoju poziciju da pomogne Boatengu. Kod ovakvih situacija obicno bek stoji ispred igraca i potpomognut krilom zatvore igraca. Medjutim krila (ozila) ni na mapi da pomogne, Boateng lose postavljen i Hummels mora izaci na beka da pomogne. Znaci da je krilo odradilo posao u defanzivi i bek bio postavljen do gola ne bi nikad doslo. Jes Hummels ispao ali to je njegov stil igre, nece da pravi faul, hoce cisto da uzme loptu i od 10 ovakvih duela 9 dobije.
Markus Gisdol: "Aubameyang ist einfach unfair schnell."
-
delpy
- Postovi: 184
- Pridružen/a: 29 okt 2011, 00:41
-
Kontakt:
Post
Postao/la delpy » 29 jun 2012, 00:20
<3 Vječna Ljubav Čeličnog Grada <3
★ 30 SCUDETTI ★ VINTI SUL CAMPO ★
-
Oxygen
- Postovi: 3811
- Pridružen/a: 01 avg 2011, 16:00
- Lokacija: Sarajevo
-
Kontakt:
Post
Postao/la Oxygen » 29 jun 2012, 00:22
Titova-Juga je napisao/la:Konto je jednostavno sam zavrsiti, nije ni jednom trenutku mislio dodati loptu, to me najvise nazivciralo.
Ako smijem, htio je dodati u prvom momentu, ali pošto je pukla kičma Badstuberu

onda je šut bio jedina solucija, a Diamanti (mislim) je bio pokriven i moguće u offsideu.
Nebitno sada....
Dobar je Hummels, ja ga gotivim, kao i većinu igrača BvB-a, ali svi su izuzmemo li Khediru bili loši.
Zadnja izmjena:
Oxygen, dana/u 29 jun 2012, 00:24, ukupno mijenjano 1 put.
"Pravi džentlmen nikad ne napušta svoju damu" A. Del Piero
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░ ★3★0★
AMICI DI NESSUNO!
Sebastian G10vinco
INVINCIBLES 2011/12
Grazie a Dio non sono un Prescritto!
-
L'Avvocato
- Postovi: 7901
- Pridružen/a: 15 mar 2009, 13:39
- Lokacija: Cuore Bianconero !!!
-
Kontakt:
Post
Postao/la L'Avvocato » 29 jun 2012, 00:23
Titova-Juga je napisao/la:Konto je jednostavno sam zavrsiti, nije ni jednom trenutku mislio dodati loptu, to me najvise nazivciralo.
Ali sve u svemu izvanredna predstava 14 lavova! Pirla vise ne mogu nahvaliti...
Jbg vidjela se zelja za golom ... steta sto mu ne udje onaj sut nakon duplog pasa s diamantiem prsima sto je odigrao ... prelijepa akcija bila.
★★★
"Uči(čitaj), u ime Gospodara tvoga koji stvara."(Al-Alaq)
-
Titova-Juga
- Postovi: 7055
- Pridružen/a: 07 mar 2011, 09:22
- Lokacija: Mostar
-
Kontakt:
Post
Postao/la Titova-Juga » 29 jun 2012, 00:24
L'Avvocato je napisao/la:Titova-Juga je napisao/la:Konto je jednostavno sam zavrsiti, nije ni jednom trenutku mislio dodati loptu, to me najvise nazivciralo.
Ali sve u svemu izvanredna predstava 14 lavova! Pirla vise ne mogu nahvaliti...
Jbg vidjela se zelja za golom ... steta sto mu ne udje onaj sut nakon duplog pasa s diamantiem prsima sto je odigrao ... prelijepa akcija bila.
Slazem se, dobro iskombinovano.
Btw, ja onu Di Bozicnjakovu vec vidio u golu, kad ono vanjski dio mreze... kad nisam kosu s glave pocupao

- Nije lako ostati Čovjek među svim tim (ne)ljudima, ali to je izazov kojeg se ne bojim.
- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !
Smrt nacionalizmu !!
-
don_burza
- Postovi: 4475
- Pridružen/a: 09 okt 2010, 00:42
- Lokacija: Hellfire Peninsula
-
Kontakt:
Post
Postao/la don_burza » 29 jun 2012, 00:24
Oxygen je napisao/la:Titova-Juga je napisao/la:Konto je jednostavno sam zavrsiti, nije ni jednom trenutku mislio dodati loptu, to me najvise nazivciralo.
Ako smijem, htio je dodati u prvom momentu, ali pošto je pukla kičma Badstuberu

onda je šut bio jedina solucija, a Diamanti (mislim) je bio pokriven i moguće u offsideu.
Nebitno sada....
Dobar je Hummels, ja ga gotivim kao i većinu igrača BvB-a.
Inace na onom dijelu terena su nesto puni igraci lomili kicme sami sebi najvise
Thomas Müller - Fußballgott
-
Semir bvb
- Postovi: 2847
- Pridružen/a: 21 maj 2011, 22:02
- Lokacija: Silver City
-
Kontakt:
Post
Postao/la Semir bvb » 29 jun 2012, 00:27
Pogledaj malo statistike i prosječne ocjene sa svih utakmica. Ukupno je 6-i igrač EP-a, a prvi štoper, mada će mu se nakon ove utakmice pokvariti prosjek, baš kao i svim igračima ELF-a.

Očekujem ga u idealnom timu EP-a.
Inače Bonucci včrs bio beton. Kad ga se sjetim iz utakmice protiv Milana (i još nekih), pa to su sad dva različita igrača.

Und wenn du, das spiel gewinnst, ganz oben stehst, dann stehen wir hier und singen Borussia Borussia bvb!
Und wenn du, das spiel verlierst, ganz unten stehst, dann stehen wir hier und singen Borussia, Borussia bvb!
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []