FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
forza_juve
Postovi: 2109
Pridružen/a: 06 nov 2010, 15:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la forza_juve » 19 jul 2012, 18:43

pitarturbe je napisao/la:ovaj bh telecom je smijesan,ima li neko drugi link za gledanje tekme???
a kada treba da im se plati prvi su na u redu xD
❤️1946❤️
Na tronu može biti samo jedan

Avatar
voltron30
Postovi: 3668
Pridružen/a: 06 avg 2009, 20:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la voltron30 » 19 jul 2012, 18:44

pitarturbe je napisao/la:ovaj bh telecom je smijesan,ima li neko drugi link za gledanje tekme???
Taman htjedoh napisati, ima li kakvih streamova? Prije će mi kurije oko namignuti, nego što će mi se Face Tv ukazati preko Web Moja Tv.

HzSM
Postovi: 865
Pridružen/a: 31 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HzSM » 19 jul 2012, 18:44

E moj Jovicu opet ti Comor i Belosevic igraju...

Avatar
nyxem
Postovi: 110
Pridružen/a: 17 feb 2012, 10:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nyxem » 19 jul 2012, 18:45

pitarturbe je napisao/la:ovaj bh telecom je smijesan,ima li neko drugi link za gledanje tekme???
ovdje pise da ce biti ->

http://sj-isbacks.****/2009/08/channel-5.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
manchesterunitedfan
Postovi: 24
Pridružen/a: 13 jul 2012, 10:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la manchesterunitedfan » 19 jul 2012, 18:47

Ne znam jel iko objavio, al evo za svaki slucaj.
Evo i sastava utakmice Levski - Sarajevo:

Za Levski će igrati: Iliev, Elie, Angelov, Ivanov, Starokin, Mulder, Cristovão, Marcinho, Gadzhev, Yovov, De Carvalho.

Dragan Jović, trener Sarajeva se odlučio da na teren izvede sljedećih 11: Adilović, Torlak, Taotomirović, Belošević, Dupovac, Čomor, Sesar, Husejinović, Zlatković, Hadžić, Suljić.

Sretno Sarajevo!
Gledam ovaj uvodni program na face tv i odlicno ovo rade zaista. Jedva cekam tekmu!!

NASA SE PJESMA ORI, SAMO NAPRIJED SARAJVO!!!
Manchester United! FK Sarajevo! Miami Heat! Roger Federer!

Rade Paprica 9
Postovi: 722
Pridružen/a: 05 maj 2010, 23:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Rade Paprica 9 » 19 jul 2012, 18:48

Majko draga koji su cigani ovi bugari. Priznajem duša mi je prijatelje pitare provocirati i kad god imam priliku obilato je koristim jer hvala bogu i oni meni piju krv.

Ali kad neko napada naše, još sa toliko mržnje onda samo mogu reći "u inat svemu ih zgazite" za grad i za zemlju.

Sretno od srca.

Avatar
ZZtop10
Postovi: 2385
Pridružen/a: 09 jul 2012, 22:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ZZtop10 » 19 jul 2012, 18:49

Sretno komsije , obradujte nas veceras.
I onda kada više ne bude me ovdje
kad moja duša s ove zemlje negdje ode
zastavu tvoju tamo ponijet ću sa sobom
nigdje bez tebe Željo kunem ti se Bogom!

rajkoPETKOVIC
Postovi: 75
Pridružen/a: 16 dec 2011, 00:12
Lokacija: balvan-city
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la rajkoPETKOVIC » 19 jul 2012, 18:49

BEM TI BH TELECOM juce kad zeljo igra bez problema otvara a danas :x

Rade Paprica 9
Postovi: 722
Pridružen/a: 05 maj 2010, 23:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Rade Paprica 9 » 19 jul 2012, 18:51

rajkoPETKOVIC je napisao/la:BEM TI BH TELECOM juce kad zeljo igra bez problema otvara a danas :x
:D :D Šta ćeš i tu vas deremo.

Avatar
ado-hz
Postovi: 3882
Pridružen/a: 25 dec 2009, 22:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ado-hz » 19 jul 2012, 18:54

Pozdrav svoj bordo braci i svim dobrim ljudima koji su danas tj. veceras sa nasom ekipom. Stasno je ovo sta se desava sa nasim navijacima al izdrzali smo mi i gore. Ne treba da stvaramo neke iluzije veceras neka bude sta bude pa makar to bila i katastrofa, al u inat onaj nas bosanski treba napuniti Kosevo u revansu i pokazati kako se voli i bodri voljeni klub. Veceras je sve moguce od dobrog rezultata do katastrofe zato ako mozemo probati hladne glave odgledati tekmu i nadamo se ipak na kraju radovati se....IGRAJ BORDO BIJELI OLEEEE OLEEE :D

bavarac95
Postovi: 49
Pridružen/a: 17 apr 2012, 23:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bavarac95 » 19 jul 2012, 18:55

Rade Paprica 9 je napisao/la:
rajkoPETKOVIC je napisao/la:BEM TI BH TELECOM juce kad zeljo igra bez problema otvara a danas :x
:D :D Šta ćeš i tu vas deremo.
Ne bi vi bili , vi kad se ne bi raspravljali :D Pa , ne derete nas nego BH TELECOM ne otvara kad puno raje zgrne na link . Pošto je juče gledalo 1000 a večeras gleda 10000 ljudi normalno je da neče da otvori :D
Opet vas spustamo :P

AJmo nasiiiiiiii

Felixxx
Postovi: 26
Pridružen/a: 04 jul 2012, 21:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Felixxx » 19 jul 2012, 18:55

Sretno bar do nerijesenog,i to bih trebalo rezultirati vasim prolazom!!!

P.S. Zamolio bih nekoga da nam kad zavrsi tekma izbaci snimak kao sa jucerasnje tekme,hvala unaprijed!!!

jel Marijan prenosi tekmu :D
Jagodić je kratko prokomentarisao i špekulacije što se njegovo ime veže za klupu Borca: „Ja sam ozbiljan čovjek, a moj je cilj samo Čelik u evropi i svaka priča oko toga se time završava.“ RESPECT :)
NEVER FORGET SREBRENICA!!!

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 13528
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la LBJ MVP » 19 jul 2012, 18:56

Gledam na nekom bugarskom kanalu,dobro popunjen stadion,učini mi se da reporter reče da ima oko 300 navijača Sarajeva,pričao je o formaciji Levskog,igrati će 4-2-3-1 sa isturenim novopridrošlim Carvalhom u napadu.

P.S.
Carvalho likom podsjeća na
slika :D
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

Bhfanatik
Postovi: 171
Pridružen/a: 19 mar 2008, 10:32
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bhfanatik » 19 jul 2012, 18:58

sta ga vise vinta onaj krug ,neka puste prenos vise
Volim Te BiH

fanatic
Postovi: 662
Pridružen/a: 25 mar 2008, 23:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fanatic » 19 jul 2012, 18:59

http://88.80.11.29/48282/watch-levski-s ... k-sarajevo" onclick="window.open(this.href);return false;

uzivajte :)

Avatar
forza_juve
Postovi: 2109
Pridružen/a: 06 nov 2010, 15:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la forza_juve » 19 jul 2012, 19:00

Bhfanatik je napisao/la:sta ga vise vinta onaj krug ,neka puste prenos vise
hahahaha evo samo radi nas ce da pusti :DDDDDD, drugi kanali extra funkcionisu :DDD
❤️1946❤️
Na tronu može biti samo jedan

Avatar
kimbo
Postovi: 3336
Pridružen/a: 04 avg 2009, 16:27
Lokacija: ŽITO- MISLIĆI
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kimbo » 19 jul 2012, 19:00

Dobra ova emisija na FACE ... ako vam bude igrao Comor potop vam je :lol: :lol:
To me, Pink Floyd were Aliens from another Galaxy far far away. They were our Brothers who came to Earth to heal us, help us fight to get through wars, greed, crime, corruption, loneliness, heartbreak, to warn us of the path humanity is heading,

Avatar
adnanhz
Postovi: 1196
Pridružen/a: 15 jan 2009, 23:28
Lokacija: sjever
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la adnanhz » 19 jul 2012, 19:01

Puca me nervoza pravo ,sretno momcima i hajmo po dobar rezultat da akb napunimo AFH i pocnemo jos jednu lijepu evropsku pricu 8-)
Mi se ne furamo mi smo furka.
Sarajevo Horde Bog i Carsija, neka zivi Bosna nasa drzava...

Avatar
ado-hz
Postovi: 3882
Pridružen/a: 25 dec 2009, 22:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ado-hz » 19 jul 2012, 19:01

Iz Sa sam pa imam na kablovskoj Face Tv al bravo majstore za ovaj link kojem ce se obradovati sva bordo braca ;)

Dado
Postovi: 1826
Pridružen/a: 08 sep 2008, 20:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Dado » 19 jul 2012, 19:02

Minimalan poraz ce biti uspjeh. Po mogucnosti sa datim golom u gostima.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], isko1807, johntravolta123, mire971, riki46, USB, Vanja8 i 53 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []