Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
Maestro
- Postovi: 5705
- Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la Maestro » 01 nov 2008, 21:34
Tarik14 je napisao/la:azh_ar je napisao/la:ja mislim da su se mogli pokazati,,,,imali su minutazu ,,,ne bas puno al dosta,,,,nemam ja protiv nji nista,,,al valjda ce se protiv belgijanaca pokazati u ponom sjaju,,,,,,
Ti ocito nisi nikad gledao utakmice A reprezentacije Bosne i Hercegovine ako kazes da Ibisevic i Salihovic se nisu pokazali.
Za mene jedini igrac koji se zaista nije pokazao je Elvir Rahimic.
molim te da prestanes u vezi rahimica pisati. on je jedan igrac koji se nevidi ali je itekako vrjedan.
pa koliko on napada presjece po tekmi...mi bi dobli u svakoj po gol vise!
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.
Tuta Petrov
-
ribery
- Moderator
- Postovi: 1973
- Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
- Lokacija: Sarajevo
-
Kontakt:
Post
Postao/la ribery » 01 nov 2008, 22:03
ULTRAJVOSA je napisao/la:Ma bolji je Džeko

Ne pocinji opet

-
azh_ar
- Postovi: 4
- Pridružen/a: 31 okt 2008, 21:28
-
Kontakt:
Post
Postao/la azh_ar » 02 nov 2008, 10:32
ocito je da ti nisi gledao utakmice,,,,,on se ne vidi na terenu a uradi puno vise posla na tereneu od ostalih igraca,,,,,
-
srecnik
- Postovi: 19
- Pridružen/a: 21 okt 2008, 13:14
-
Kontakt:
Post
Postao/la srecnik » 03 nov 2008, 08:21
Svaka čast Vedo, samo naprijed, Hoffenheim champion.
Samo me malo nervira, nekako **** hoda po terenu, kao da se gega. Nije vezano za njegovu igru, al trebao bi to malo ispraviti.
-
mone
- Postovi: 610
- Pridružen/a: 01 nov 2008, 19:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la mone » 03 nov 2008, 09:04
hhahaha ma nije maneken nek hoda kako hoce

-
srecnik
- Postovi: 19
- Pridružen/a: 21 okt 2008, 13:14
-
Kontakt:
Post
Postao/la srecnik » 03 nov 2008, 09:54
mone je napisao/la:hhahaha ma nije maneken nek hoda kako hoce

Ako će u Real Madrid, mora biti malo i maneken!

-
Impact
- Postovi: 78
- Pridružen/a: 09 maj 2008, 19:58
- Lokacija: RajvoSA
-
Kontakt:
Post
Postao/la Impact » 03 nov 2008, 11:14
sta vam je ljudi kakav real njega ce neko kupiti iz Bundeslige...
-
azh_ar
- Postovi: 4
- Pridružen/a: 31 okt 2008, 21:28
-
Kontakt:
Post
Postao/la azh_ar » 03 nov 2008, 14:54
ode vedad u mancester utd,,,,u zimskom prijelaznom roku,,,vidjecete,,,,,
-
amerosm
- Postovi: 15189
- Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
-
Kontakt:
Post
Postao/la amerosm » 03 nov 2008, 15:42
on bi jos po mom misljenju trebao ostati 2 sezone u Hoffenheimu, pa ako bude i tada zabijao onda treba otici u veliki klub, a ne sada
u MANU su mu konkurencija Ronney, Berbatov, Tevez, mora biti toga svijestan
"My Favorite Ring is Always the Next One"
-
Tarik14
- Postovi: 2328
- Pridružen/a: 27 sep 2008, 22:05
-
Kontakt:
Post
Postao/la Tarik14 » 03 nov 2008, 15:45
amerosm je napisao/la:on bi jos po mom misljenju trebao ostati 2 sezone u Hoffenheimu, pa ako bude i tada zabijao onda treba otici u veliki klub, a ne sada
u MANU su mu konkurencija Ronney, Berbatov, Tevez, mora biti toga svijestan
TAKO JE, slazem se!

-
Dado
- Postovi: 1826
- Pridružen/a: 08 sep 2008, 20:28
-
Kontakt:
Post
Postao/la Dado » 03 nov 2008, 15:52
-
ribery
- Moderator
- Postovi: 1973
- Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
- Lokacija: Sarajevo
-
Kontakt:
Post
Postao/la ribery » 03 nov 2008, 15:56
Haha, ova slika ima u danasnjem Avazu...
-
Lovac
- Postovi: 903
- Pridružen/a: 14 sep 2008, 01:34
- Lokacija: Sarajevo
-
Kontakt:
Post
Postao/la Lovac » 03 nov 2008, 16:03
Ma ne vjerujem da ce ga hofenhajm pustit, a mozda bi bolje bilo da ostane do kraja ove sezone u hofenhajmu, jer bojim se ako ode u neki veliki klub da se ne izgubi..
Kad skontam nesto pametnije napisat cu
-
ribery
- Moderator
- Postovi: 1973
- Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
- Lokacija: Sarajevo
-
Kontakt:
Post
Postao/la ribery » 03 nov 2008, 16:28
Lovac je napisao/la:Ma ne vjerujem da ce ga hofenhajm pustit, a mozda bi bolje bilo da ostane do kraja ove sezone u hofenhajmu, jer bojim se ako ode u neki veliki klub da se ne izgubi..
Ma ne ide on nigdje preko zime, a iduce godine ne znam, ali nek ne ide u neki prevelik klub, kao sto su ManU, Barca, Bayern... Nema sanse da bi igrao pored npr. Eto-a, i Henrya, zato mu je bolje otic u neki osrednji klub ali da igra...Tipa Tottenham(i tu bi se morao dosta potruditi), Leverkusen, ili pade mi napamet dok pisem post-Juvetu slijedi smjena generacija, nesto slicno sto se desilo AC Milanu, pa bi mozda tu imao neke sanse... Uglavnom, neka ne gleda ime kluba, neka gleda hoce li moci igrati u njemu...
-
Lovac
- Postovi: 903
- Pridružen/a: 14 sep 2008, 01:34
- Lokacija: Sarajevo
-
Kontakt:
Post
Postao/la Lovac » 03 nov 2008, 16:31
ribery je napisao/la:Lovac je napisao/la:Ma ne vjerujem da ce ga hofenhajm pustit, a mozda bi bolje bilo da ostane do kraja ove sezone u hofenhajmu, jer bojim se ako ode u neki veliki klub da se ne izgubi..
Ma ne ide on nigdje preko zime, a iduce godine ne znam, ali nek ne ide u neki prevelik klub, kao sto su ManU, Barca, Bayern... Nema sanse da bi igrao pored npr. Eto-a, i Henrya, zato mu je bolje otic u neki osrednji klub ali da igra...Tipa Tottenham(i tu bi se morao dosta potruditi), Leverkusen, ili pade mi napamet dok pisem post-Juvetu slijedi smjena generacija, nesto slicno sto se desilo AC Milanu, pa bi mozda tu imao neke sanse... Uglavnom, neka ne gleda ime kluba, neka gleda hoce li moci igrati u njemu...
Ma ja, to je to i ja to kazem u neki malo "slabiji" klub gdje bi mogao igrati..Evo vidis Gilardina u Ac Milan nije nista napravio a evo u fiorentini ubija..
Kad skontam nesto pametnije napisat cu
-
Zagor
- Postovi: 5581
- Pridružen/a: 27 jul 2008, 14:03
-
Kontakt:
Post
Postao/la Zagor » 03 nov 2008, 16:34
ribery je napisao/la:Lovac je napisao/la:Ma ne vjerujem da ce ga hofenhajm pustit, a mozda bi bolje bilo da ostane do kraja ove sezone u hofenhajmu, jer bojim se ako ode u neki veliki klub da se ne izgubi..
Ma ne ide on nigdje preko zime, a iduce godine ne znam, ali nek ne ide u neki prevelik klub, kao sto su ManU, Barca, Bayern... Nema sanse da bi igrao pored npr. Eto-a, i Henrya, zato mu je bolje otic u neki osrednji klub ali da igra...Tipa
Tottenham(i tu bi se morao dosta potruditi), Leverkusen, ili pade mi napamet dok pisem post-Juvetu slijedi smjena generacija, nesto slicno sto se desilo AC Milanu, pa bi mozda tu imao neke sanse... Uglavnom, neka ne gleda ime kluba, neka gleda hoce li moci igrati u njemu...
To se traži.
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"
"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""
kompleks zvani *Sarajevo*
-
ST-57 Ciciban
- Postovi: 286
- Pridružen/a: 16 okt 2008, 06:00
- Lokacija: Tunguzija
-
Kontakt:
Post
Postao/la ST-57 Ciciban » 03 nov 2008, 18:28
Ako ode u Man U sjebat ce se 100% nek ide u Bayern ili Inter .On i Ibrahimovic zasto da ne ha ja brate pod palicu Mourinju

Prepuna Grbavica i sjajan ambijent, domaći igrači jednostavno nisu mogli a da ne ostvare trijumf.
1921-until the end of time
-
Lovac
- Postovi: 903
- Pridružen/a: 14 sep 2008, 01:34
- Lokacija: Sarajevo
-
Kontakt:
Post
Postao/la Lovac » 03 nov 2008, 18:37
ST-57 Ciciban je napisao/la:Ako ode u Man U sjebat ce se 100% nek ide u Bayern ili Inter .On i Ibrahimovic zasto da ne ha ja brate pod palicu Mourinju

Fino bi to izgledalo u napadu u Interu dva bosanca al opet inter ima previse napadaca isto kao i bayern,u ovom momentu po meni najbolje opcije su mu totenham, roma, pa cak i juventus u ovom momentu je relativno los na poziciji napadaca, mozda bi bilo dobro tamo da ode, a sto se tice bundeslige ako misli ostajat onda se slazem da ide u Bayern oni su jednostavno najbolji...
Kad skontam nesto pametnije napisat cu
-
ST-57 Ciciban
- Postovi: 286
- Pridružen/a: 16 okt 2008, 06:00
- Lokacija: Tunguzija
-
Kontakt:
Post
Postao/la ST-57 Ciciban » 03 nov 2008, 18:44
Ma kakva Roma ba -Tottenham ima onog Pavlicenka i Arshavin im dolazi -Juventus JES

mada ja mislim da on ode u Bayern ...
Prepuna Grbavica i sjajan ambijent, domaći igrači jednostavno nisu mogli a da ne ostvare trijumf.
1921-until the end of time
-
Lovac
- Postovi: 903
- Pridružen/a: 14 sep 2008, 01:34
- Lokacija: Sarajevo
-
Kontakt:
Post
Postao/la Lovac » 03 nov 2008, 18:49
ST-57 Ciciban je napisao/la:Ma kakva Roma ba -Tottenham ima onog Pavlicenka i Arshavin im dolazi -Juventus JES

mada ja mislim da on ode u Bayern ...
Pa eto, opet gdje god ode, nek mu je sretno i nek nastavi ovako kao do sad..
Kad skontam nesto pametnije napisat cu
Trenutno korisnika/ca: ajaca, Alucard, BIHpatriota, Bordo10, Bosnjo22, CAGarfia, CHR, dariolovrinovic00, delko, denza, Elddar, exampLe., feniksptica, GrbavicaHrammm, greenwood, Hajdeee, HariTz, Hazre, Iniesta12, Jet2Holiday, KockarVicin007, legendarnadruga, Majstorinho, marlostanf1eld, nebeskasila, omanovski, soccerfan, StevieG8, TefalTava, Xaniesta i 161 gost.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []