FC Bayern München - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,Monolog,ribery,geronimo,hammers

Da li podržavate transfer Havertza po cijeni od 80+ miliona?

1) Da
18
31%
2) Ne
41
69%
 
Ukupno glasova: 59

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17915
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Omerbavarac » 08 avg 2012, 15:43

slika

Alternativa je Song! slika
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
don_burza
Postovi: 4475
Pridružen/a: 09 okt 2010, 00:42
Lokacija: Hellfire Peninsula
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la don_burza » 08 avg 2012, 16:07

koji Song?
Thomas Müller - Fußballgott

Avatar
anelbavarac
Postovi: 3285
Pridružen/a: 08 avg 2012, 00:42
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la anelbavarac » 08 avg 2012, 16:11

Kako stvari stoje definitivno dolazi jedan od ove dvojice ja sam vise za Martineza.

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17915
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Omerbavarac » 08 avg 2012, 16:13

don_burza je napisao/la:koji Song?
Song Bilong. :D
Ma onaj Arsenalov.
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
Saurman
Postovi: 26727
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 08 avg 2012, 16:17

Znači nešto se miče, nešto šuška na polju transfera. :mrgreen:
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
brzitesanj
Postovi: 897
Pridružen/a: 21 jan 2012, 11:08
Lokacija: Tešanj!
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la brzitesanj » 08 avg 2012, 17:07

Omerbavarac je napisao/la:slika
:D
P.s
Srdačna dobrodošlica novim forumašima-bavarcima ;)
I ♥ Bayern!
25.05.2013g.

Avatar
don_burza
Postovi: 4475
Pridružen/a: 09 okt 2010, 00:42
Lokacija: Hellfire Peninsula
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la don_burza » 08 avg 2012, 17:10

I dalje mislim da su male sanse da ga dovedemo
Thomas Müller - Fußballgott

Avatar
dr.adnan
Postovi: 1414
Pridružen/a: 26 nov 2008, 18:25
Lokacija: Tešanj
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la dr.adnan » 08 avg 2012, 19:31

Cija nana crnu vudu prede? Jes' to kaze meni reko? Eh odprilike mi tako izgleda nasa trenutna politika u i oko kluba... Nesto se mijesa, august je tek poceo da otkucava, roka za prijavu prebivalista igraca jos uvijek ima, naseg strpljenja sve manje ima, ekipa se bratski pozdravlja medju sobom na terenu, taktika ostala tamo gdje je i bila u prosloj sezoni, igraci jos uvijek plivaju u formi... Sve nam to govori jedno... ako se po jutru dan poznaje, bice ovo kisovito vrijeme u Bavarskoj...
No (uvijek postoji ono ali), prvo treba skociti pa reci hoplaaaa i eto ti ga na!

Ja sam nekog misljenja da je ovo taktika zavaravanja protivnika pred pocetak sezone. Nade polazem u talijansku taktiku (na umu mi je Milan od pobjednicke sezone - pripreme ocajno prosle, sve utakmice izgubili i na kraju osvojili skudeto) i mislim da je Don Juppu dobro udarilo talijansko vino u glavu (glavobolja od vina, a nigdje od Bayera aspirina) i da on pravi zatisje pred buru, no vidjecemo... ;-)
Sent from my Philips Smart TV.

Avatar
isakovich
Postovi: 1802
Pridružen/a: 11 maj 2008, 23:42
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la isakovich » 08 avg 2012, 19:53

Samo da ne bude taktika zavaravanja kao i prosle godine,isto smo tako nesto i nekoga zavaravali i taktizirali pa smo fino dobili 3 druga mjesta i tako nas ljudi zavarase i istaktizirase.Sto se tice transfera to me ne interesira niti malo jer to mi vise nije nteresantno.Volio bi da se desi promjena taktike ili da to bude makar malo raznovrsnije,slabasno mi sve to izgleda,onaj strah i blijedi pogled nakon finala Lp su jos prisutni, pripreme traju trenira se a noge teske,ima tu i do psihe,udarilo u glavu.Malo ko Sakiri svjetli nadam se da ce to biti sve ok 25.08..:)
VOLIM BAYERN

Avatar
anelbavarac
Postovi: 3285
Pridružen/a: 08 avg 2012, 00:42
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la anelbavarac » 08 avg 2012, 20:52

Poznavajuci nasu politiku dovodjenja igraca nema sanse da dovedemo Javia visina odstete je prevelika za nas.

Avatar
secer
Postovi: 2745
Pridružen/a: 19 okt 2008, 09:16
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la secer » 08 avg 2012, 21:17

odgovor dvojici bavaraca kojima ostadoh duzan 8-)
nije sve crno-bijelo kao sto izgleda na prvu.
ako bismo pozeljeli ocijeniti nekoga, tj. ako hocemo da dobijemo pravu sliku, onda moramo ispuniti mnoge kriterije.
ako je u pitanju neki fudbaler, onda se moramo osvrnuti na najmanje 2 sezone, ali i na sva natjecanja u kojima je ucestvovao. ja jednostavno ne mogu da vjerujem da mnogi od nas kroosa smatraju limitiranim ili ti nedovoljno dobrim za bayern, a sto bi se dalo zakljuciti iz postova koji pisete.
neki neutralac bi pomislio da se radi o igracu koji nije u stanju sastaviti dvije dobre partije; igrac koji po utakmici pravi najmanje 2 ili 3 krupne greske.

naravno da to nije ni blizu istine koja kaze da je kros nakon riberija nas najgenijalniji igrac koji ima viziju, vrhunsku tehniku i dobar sut kojim to sve moze ispratiti.

u diskusiju o kroosu cu ubaciti jedan zanimljiv detalj koji je promakao svima, a tako je jednostavno.
hajde da se sjetimo utakmica za ´elf´ koje je odigrao na poziciji ´sestice´.
pruzao je vrhunske partije, zar ne ;)
igrao je tako dobro da su se mnogi mediji, ali i forumasi na ovom podforumu, zapitali hoce li kedira imati mjesta na svojoj prirodnoj poziciji.

sad vas moram malo zbuniti, pa cu se vratiti na kroosa.
nije li bayern trenirao veliki broj vrhunskih trenera, izmedju ostalih i veliki general hicfeld?
nije li taj isti hicfeld trenirao svajnstajgera? naravno da jeste.
kakav je bio svajni? slobodno mozemo reci da nije bio medju najboljima tj. miljama daleko od svjetske elite.
dolazi holandski strucnjak i od svajnije pravi wc igraca koji je ako ne najbolji, onda medju trojicom najboljih na svojoj poziciji.
odlazi holandjanin, dolazi hejnkes koji svajna i dalje gura na toj poziciji, ali svajn vise nikada ne odigra kao sto je igrao pod gaalom. u ´elfu´ takodjer igra tu poziciju. ni tu ne briljira, osim partija sa svjetskog(period u kojem je gaal bio njegov glavni trener). na evropskom je kobejagi bio povrijedjen(na samom pocetku jeste, al kasnije nije), iako je sam igrac priznao da je od trece utakmice top fit.

u cemu je problem? zar ´sestica´ nije uvijek ´sestica´, tj. vazda igra na istoj poziciji?
naravno da nije. ogromna je razlika izmedju gaalove ´sestice´ i ´sestica´ koje furaju lov i hejnkes koji su najuspjesniji bili kada igraju na kontre i polukontre.
dakle, sve je do formacije, a tih formacija ima bezbroj i ogromna je razlika izmedju njih iako su na papiru identicne.
zbog toga je tesko i pretesko naci igraca koji ce se uklopiti u tvoj sistem.
zbog toga jedan cigrinski koji je, usput receno, odlican stoper nije uspio u barci. primjera je bezbroj.
mnogi igraci su pruzali vrhunske partije u svojim klubovima, ali kad predju u drugi, onda totalno podbace iako naizgled igraju identicnu poziciju. neki dobri igraci su propali bez da promijene klub. dodje novi trener i igrac se ne moze sastaviti sa njegovom filozofijom. onda novinari koji nemaju blage o fudbalu pocnu pisati kako je van forme, kako se ne slaze sa trenerom, itd.

no, vratimo se kroosu.
bayern igra preko krila i krosova jedina zadaca jeste da sto vise lopti distribuira na krila. sad, nebitno hoce li to ici preko drugog zadnjeg veznog, beka ili direktno na krilo.
zbog toga mnogima fale krosovi prodori, okomite lopte u spicu i sl.
u repki je skroz druga slika i tu dominira. tacno je da u elfu igra dobro zato sto je ´elf´ najuspjesniji kad igra na kontre i polukontre - formacija u kojoj sestice moraju sprintati prema protivnickom golu dijeleci lopte u dubinu, a ne u sirinu.
eto, to vam je sva mudrost. naravno da se ovo moze jos vise prosiriti, moze se ici u detalje, ali sam misljenja da nema potrebe jer se i ovako moze shvatiti sve sto napisah.
vido, lajkovo, da J*** i mogu da umrem XD

film i kinematografija - tema gdje ne postoji vlastito misljenje, samo klaretovo i pogresno!

Avatar
amel10071988
Postovi: 273
Pridružen/a: 05 apr 2010, 16:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la amel10071988 » 09 avg 2012, 00:29

Neznam za vas ljudi,ali meni lično nedostaje formacija 4-4-2,ovako kad nam krila zatvore Bayern ništa nemoze kroz sredinu.mozda manjim ekipama nekim individualnim potezima,ali opet kazem mozda bi se trebalo igrati s 2 napadača,pa makar ovaj drugi bio neki brzi okretniji,koji bi se mogao po potrebi vracati po loptu u sredinu i vezati krila.
Fudbal je igra koja ukljucuje po 11 igraca sa obje strane u kojoj Nijemci uvijek pobjedjuju

Avatar
effe_sa
Postovi: 7587
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la effe_sa » 09 avg 2012, 01:03

secer je napisao/la: nije sve crno-bijelo kao sto izgleda na prvu.
Naravno da nije. Tu se slažem. ;)
secer je napisao/la:ako bismo pozeljeli ocijeniti nekoga, tj. ako hocemo da dobijemo pravu sliku, onda moramo ispuniti mnoge kriterije.
Da, svakako. Ali onda molim te da se po tim kriterijima ocjenjuje svaki igrač. Znači svakog igrača prosuđivat po istim kriterijama. A stalno se ispada s tog kolosijeka. :)
secer je napisao/la: ja jednostavno ne mogu da vjerujem da mnogi od nas kroosa smatraju limitiranim ili ti nedovoljno dobrim za bayern, a sto bi se dalo zakljuciti iz postova koji pisete.
Pa npr sad pojam limitiranost je malo širok. Nije on baš ono u pravom smislu riječi limitiran, jer limitiran je igrač kad nema tehnike, ne zna primit loptu kako treba i tako te slične stvari. Kod Kroosa postoji ta limitiranost u brzini, te u situacijama 1 na 1. A mislim da su ove situacije 1 na 1, za njegovu poziciju jako bitne. Pas mu je izuzetno dobar, ali ide previše na sigurnost u određenim utakmicama, nema tog rizika. Znamo da još od prvih dana kada se pojavio na velikoj sceni (znači onaj period još prije Leverkusena) je bio poznat po odličnom šutu, centaršutu, odličan znači nakon prekida, u izvođenju istih. A gdje to sad? Nema opasnosti kad on izvodi prekide, malo ima njegovih šuteva sa distance, pogotovo onih opasniji po gol. Često je lijen, a talenta ima. Međutim, nećeš uvijek biti samo talenat, moraš trčat, radit na terenu, još više se trznut, da bi dostigao još jedan viši nivo.
secer je napisao/la:neki neutralac bi pomislio da se radi o igracu koji nije u stanju sastaviti dvije dobre partije; igrac koji po utakmici pravi najmanje 2 ili 3 krupne greske.
Teško ih može napravit, sa tako malo rizika u igri. :)
secer je napisao/la: u diskusiju o kroosu cu ubaciti jedan zanimljiv detalj koji je promakao svima, a tako je jednostavno.
hajde da se sjetimo utakmica za ´elf´ koje je odigrao na poziciji ´sestice´.
pruzao je vrhunske partije, zar ne ;)
igrao je tako dobro da su se mnogi mediji, ali i forumasi na ovom podforumu, zapitali hoce li kedira imati mjesta na svojoj prirodnoj poziciji.
Jesta tad oduševljavao, imao je tih par fantastični nastupa u Elf-u, čak puno jačih nego onih u Bayernu. Tad se vrtila ta priča zapravo da je za Kroosa ta neka pozicija 8, zar ne?
Al eto npr. protiv Italije na EURO-u je startao i potonuo, jest da ga je tu i Loew gurnuo na poziciju, za koju se najbolje može reči da je bila ni tamo, ni vamo. :)
Al dosta varira u igri. Na primjer protiv Reala je bio u obje utakmice dobar, a eto u ostalim najbitnijim utakmicama nije imao tu značajnu, ubjedljiviju ulogu u igri, koja se od njega očekuje.

Za Kroosa je problem, kad npr. igra pored Bastiana, da obojica nisu Bog zna šta brzi, i onda tu nastaje problem, u tom prešaltavanju naprijed. Uspori se to nekad sve. Obojica znaju organizovat igru, imaju dobar pas, ali nekad to sporije djeluje. Naravno kad je Schweini top fit, onda bolje izgleda. Ali opet dosta zavisi i od protivnika i kretanja protivnički igrača. Npr. protiv Dortmunda se mora brzo igrat, jer se njihovi igrači fantastično kreću, stalno su u pokretu, dobro pokrivaju teren, vrte se, vrše pritisak, tu je od značaja brzo rješavanje lopte i brzo prebacivanje prema naprijed.

A jednu stvar ću još spomenut. Spominjao sam onako usput i prije. Kao prvo Van Gaalu sam zahvalan za neke stvari koje nam je donio, mislim cijenim ga zbog tih neki stvari, poput izbacivanja igrača kakvi su Muller i Badstuber i drugih stvari u igri koje je donio, ali Holanđanin je nama donio i jednu krutost u igri, jedan šablon. E sad Heynckes je donekle igrače oslobodio tog šablona, ali nekad se on opet pojavi u redovima naše ekipe, pogotovo kad se protivnik pozada stisne. Pomalo mi je neshvatljivo kako trener nije mogao doprinijet tome, da se igrači skroz oslobode tih šablona, te krutosti i da igra bude još puno varijabilnija. Jeste ona to na momente tokom prošle sezone bila, imali smo sjajnih partija, ali u nekim partijama se ovo znalo uvući. U tim utakmicama , tim kritičnim, moglo se toliko vidjet, te nervirajuće pozicione igre, te krute igre, gdje faktički sve ide po šablonu, gdje se igrači slabo pomjeraju sa svojih pozicija. E to treba nekako skroz izbacit.
Možda bi i po pitanju Kroosa , tako nešto isto donijelo napredak.
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Avatar
anelbavarac
Postovi: 3285
Pridružen/a: 08 avg 2012, 00:42
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la anelbavarac » 09 avg 2012, 01:59

Mislim da treba probati 4-4-2 jer i pticama na grani je postalo jasno (pogotovo bundesliga)da je igra Bayerna procitana,to uporno davanje lopti na krila jednostavno ne prolazi,ne smijemo seb dozvoliti jos jednu godinu bez trofeja,to bi bilo ravno katastrofi.

Avatar
secer
Postovi: 2745
Pridružen/a: 19 okt 2008, 09:16
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la secer » 09 avg 2012, 10:34

effe_sa je napisao/la:Da, svakako. Ali onda molim te da se po tim kriterijima ocjenjuje svaki igrač. Znači svakog igrača prosuđivat po istim kriterijama. A stalno se ispada s tog kolosijeka
jah, moras ti ubaciti svog gomeza. gomez je lopata koja je nakon gaala mutirala u krampu. kraj.

sto se tice ostatka tvog teksta, bojim se da me nisi najbolje razumio. ti pises o nekim krosovim manama koje on, barem po meni, nema, dok sam ja govorio da je problem u formaciji i trenerovim zadacima koje mu daje.
ono, kukali ste da nema prodora i upotrebljivih lopti u dubinu, pa sam pokusao da objasnim da nije do krosa.
vido, lajkovo, da J*** i mogu da umrem XD

film i kinematografija - tema gdje ne postoji vlastito misljenje, samo klaretovo i pogresno!

Avatar
secer
Postovi: 2745
Pridružen/a: 19 okt 2008, 09:16
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la secer » 09 avg 2012, 10:40

effe_sa je napisao/la:ali Holanđanin je nama donio i jednu krutost u igri, jedan šablon.
aham, dupla kruna i finale lige prvaka i to sa dosta slabijim igracima u odnosu na hejnkesove.
stvarno je bio bezveznjak :lol:
effe_sa je napisao/la:E sad Heynckes je donekle igrače oslobodio tog šablona
...primajuci petice od dortmunda, ponizenja od slomke i razbijanje od favrea.
stvarno nas je usrecio, nema sta.
vido, lajkovo, da J*** i mogu da umrem XD

film i kinematografija - tema gdje ne postoji vlastito misljenje, samo klaretovo i pogresno!

Avatar
shaqiri11
Postovi: 98
Pridružen/a: 08 avg 2012, 19:36
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la shaqiri11 » 09 avg 2012, 12:08

Pozdrav svima, a posebno mojim bavarcima na ovom forumu. Vidim neka navala registriranja na forum pa rekoh sebi steta bi bila da i ja sad tu ne uletim :D :D . Skoro dvije godine vec pratim ovaj forum i uzivam citati ono sto se ovdje pise. Inace iz BiH sam tacnije iz Velike Kladuse. To je sve od mene za sad, nadam se da cu kasnije uhvatiti vremena da napisem nesto o prethodnoj sezoni i pripremama koje su u toku.
I never smile if I can help it. Showing one’s teeth is a submission signal in primates. When someone smiles at me, all I see is a chimpanzee begging for its life.-Dwight K Schrute

Avatar
proFCB
Postovi: 2230
Pridružen/a: 17 feb 2011, 15:03
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la proFCB » 09 avg 2012, 12:23

U nedjelju u 20:00 igramo za prvu ozbiljniju titulu ove sezone i to protiv naseg najljuceg rivala protekle dvije sezone. Imamo jako los skor protiv njih u zadnjim utakmica,ali to je manje vishe nebitno. Da li cemo uspjet prekinuti crni niz? Nadam se da hocemo i da cemo ih momacki razvaliti.

PS: Mogu li administratori postaviti kakvu novu anketu??? Pa da glasamo
Dobrodosli novi forumasi!!!
Stern des Südens

Avatar
effe_sa
Postovi: 7587
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la effe_sa » 09 avg 2012, 13:13

secer je napisao/la: aham, dupla kruna i finale lige prvaka i to sa dosta slabijim igracima u odnosu na hejnkesove.
stvarno je bio bezveznjak :lol:
Pa jesam li ja neštor protiv toga rekao. Naravno da će mi i zbog ove duple krune i finala Lige prvaka ostati u dobrom sjećanju. Samo zbog svoje tvrdoglavosti, čovjek nije izdržao duže. A najluđa mu je stvar bila promijenit u polusezoni golmana. :) Tu se vidjelo da tjera inat. ;)
secer je napisao/la: ...primajuci petice od dortmunda, ponizenja od slomke i razbijanje od favrea.
stvarno nas je usrecio, nema sta.
:D :D
Mislio sam da je oslobodio igrače malo u glavi, jer jedan Ribery se osjeća zadovoljnije,sretnije pod Heynckesom, igra slobodnije. Sam je rekao Francus da mu je bolje radit s Juppom, nego s Van Gaalom.
secer je napisao/la: jah, moras ti ubaciti svog gomeza. gomez je lopata koja je nakon gaala mutirala u krampu. kraj.
Pa činjenica je da se uvijek isti igrači kritikuju, najviše Gomez, a ako to sagledaš ovako kroz duži period onda uvijek se nađe prostora za kritiku na račun Gomeza, Badstubera, Boatenga, a nova lovina je pri kraju prošle sezone postao je Robben.
Ja npr. hvalim pojedine igrače kada treba, a one koje treba kritikovat kritikujem, znao sam nakon nekih utakmica i Gomu kritikovat. Al kako da ga stignem kritikovat, kad neki obaspu hrpu kritika na račun ovog igrača i kada treba i kada ne treba. A niko, apsolutno niko, ne bi više postigao golova od njega prošle sezone. Mislim bilo ko da je bio na njegovom mjestu. Ne znam onda u čemu je problem. A svaki napadač ima fula. On ovde polarizira, dio ga forumaša voli, dio ne, a ima i oni koji su tu negdje između, jer ipak ih Gomo golovima kupi. A jedini njegov grijeh je što nije neki spektakularni, atraktivni dribler.
A ovo oko Gomeza mi je inače postalo zamorno, davno smo to o njemu prodiskutovali ja i ti i našli se tu na pola puta. A tvoje mišljenje poštujem, znam da ti se on 100 % ne uklapa u filozofiju igre koju bi ti želio vidjet. I to se poštuje.

A inače sve igrače Bayerna pokušavam realno posmatrat, nema mi sad u ovom kadru nekih mrskih, lopata poput Brafheida smo se odavno riješili, tako da.... :)
A imaju naravno oni koje ja vidim kao 100 % BAYERN i one koji su to u manjem postotku. Kad govorim o prvima onda mislim na određene karakteristike koje jedan igrač mora imati da bi 100 % tu odgovarao. A pored igračko kvaliteta, nekada su tu i druge stvari još bitnije. Kad se sve poklopi onda je to sjajno. Zato je jedan koji u potpunosti tu pripada Ribery, jer je i čarobnjak , a i ima taj pobjednički mentalitet, a i upornost i borbenost, koju moraš imati u Bayernu. Dalje su svakako to Muller, Badstuber, Neuer, Alaba. E sad objašnjenja od prilike znaš, jer sam prije pričao o tim igračima, bar o većini. A ovome ću možda nekad još detaljnije pisat nekad, a pisao sam prije šta ja želim da jedan igrač ima kada je u našim redovima i šta zapravo mora imati, da bi 100 % odgovarao.
E npr. isto tako i jedan Mandžukić bi zato trebao biti bitan faktor, jer on ima taj mentalitet isto.
secer je napisao/la: sto se tice ostatka tvog teksta, bojim se da me nisi najbolje razumio. ti pises o nekim krosovim manama koje on, barem po meni, nema, dok sam ja govorio da je problem u formaciji i trenerovim zadacima koje mu daje.
ono, kukali ste da nema prodora i upotrebljivih lopti u dubinu, pa sam pokusao da objasnim da nije do krosa.
Ma shvatio sam ja tebe, ti želiš sve prebacit na trenera. A evo kao prvo kod Kroosa često nedostaje Koerpersprache. I to richtige Koerpersprache. A nije do trenera, ako igrač ide previše na sigurnost i nema rizika u igri. Šta je onda bilo odjednom s njegovim šutem, centaršutem? Zar to sve nije postalo harmlos? Jel Kroos dovoljno brz, pokretljiv?

Moguće je naravno da bi neko drugi iz njega više izvukao ili pogodio bolje s formacijom, koja bi mu odgovarala. Ali uporedi malo Kroosa u Leverkusenu i sada kod nas. Ipak se treba nešto više poduzet i više gristi kod nas, nego u Leveru, drugačiji su apetiti, drugačiji mentalitet. Možda se on s tim teže nosi, jer sad pogotovo kada bi trebao biti bitan igrač, to mu teže pada. Dok je tek bio samo talenat, onda je bio slobodniji, i nekako djelovao bolje. Sve su to faktori koje treba uzet u obzir. E sad ja od njega očekujem više, očekujem eksploziju i buđenje. Moguće je da će do tog doći, jer kao što si i sam rekao i na Schweinija smo dugo čekali dok nije odjednom buknuo i dostigao veći nivo.
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Avatar
M4kaveli
Postovi: 5828
Pridružen/a: 05 jun 2012, 21:26
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la M4kaveli » 09 avg 2012, 13:21

Bavarci, mozete li umjesto romana pisati neke krace textove ?
Ovako ne mogu nista upratit :D
Sir Alex Ferguson: ''Guardiolina Barcelona je najbolji tim koji sam ikad gledao''.

Zaključano

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []