FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Direkt
Postovi: 146
Pridružen/a: 07 mar 2012, 22:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Direkt » 10 avg 2012, 13:43

Nije mi ni krivo, niti drago, nego me boli racku sto ste ispali. Da se odmah razumijemo :D

95% sam bio siguran da cete ispasti posto sam znao da ce Said igrat citavu tekmu. Ne moze se igra graditi igra na jednom takvom igracu koji ima koju kilu viska. Said je poslije 65 min UMRO. Da ste ga pratili vidjeli bi. Eh tada dolazi igrac sa klupe da osvjezi. Suljic zna, ali i ne zna... dobar je 1 na 1 ali uvijek taj potez viska. Zasto ne vrati bar loptu nazad ako ne moze proci pored petorice. Ali ima tu finih igraca, Sesar, lijevo krilo onaj omaleni sto je usao Zlatkovic po meni dobar, Belosevic, onaj napadac drama se dobro gradi ali vala onaj pokusaj glavom :? Znaci imao je da bira gdje ce, ali on pravo u ruke.. mozda ga je i iznenadila lopta..
Sve u svemu, tesko da sa ovakvom fizickom spremom i sirinom igrackog kadra nesta posebno napravite u PL. Bice to max 3-4 mjesto.. Jos ako odu Said i decko sa Iliđe Suljic, lose vam se pise..
Ovo je samo moje misljenje, i ponavljam boli me racku za vas :mrgreen:

Do derbija...
http: //fkzeljeznicar.com/ Najbolji portal za najbolji klub !
Volimo tebe..

Avatar
Baja_Zvjerka
Postovi: 4643
Pridružen/a: 09 jul 2009, 20:20
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Baja_Zvjerka » 10 avg 2012, 13:44

Jovic je iskljucivi krivac sto nije odmorio Hadzica, Sesara, Saida, Torlaka, itd. u nedjelju, pa makar i izgubili, sto je pustio napadaca prije 5,6 dana, sto je pustio Dilavera a on je npr. mogao igrati protiv Celika, itd. od taktike, motivacije...
Tad podiže desnu ruku On, i zapjeva "Željo šampion", Grbavica ust'a cijela, i zastava plavo bijela zaviori južnom tribinom! Đilda LEGENDA !

ŽELJO 1921 ! AMAR OSIM

Avatar
Emir ZENICA
Postovi: 5372
Pridružen/a: 27 jul 2011, 19:26
Lokacija: paz' lijevo, eno ga desno
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Emir ZENICA » 10 avg 2012, 13:45

VfB Stuttgart (GER) -FK Zeta (MNE)

Daj vamo Jovica da mu ja ocitam bukvicu aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Sad mi jos vise krivo majke mi :oops: :oops:
Volim te Celik ! ! !

"Njega vole samo njegovi navijaci. Ostalima nije ni simpatican, naprotiv mrze ga i to najvise zahvaljujuci bas onima koji ga vole!"

Avatar
Konfucije
Postovi: 277
Pridružen/a: 26 maj 2012, 13:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Konfucije » 10 avg 2012, 13:47

Oj Sttutgart. :cry:

Znaci jedan milioncek za TV prava,a igras sa slavnim njemackim klubom.Ibisevic na Kosevu,plus sto bi bilo bruku nasih navijaca tamo potpomognutim momcima iz Dresdena.

AAAAAAAAAAAAAAAAAA :evil:
Dobar dan,Mi smo Sarajevo,izvolite se braniti !

pile87
Postovi: 7471
Pridružen/a: 14 nov 2009, 13:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pile87 » 10 avg 2012, 13:48

Baja_Zvjerka je napisao/la:Jovic je iskljucivi krivac sto nije odmorio Hadzica, Sesara, Saida, Torlaka, itd. u nedjelju, pa makar i izgubili, sto je pustio napadaca prije 5,6 dana, sto je pustio Dilavera a on je npr. mogao igrati protiv Celika, itd. od taktike, motivacije...
A sto je covjek krivac pa nisu odigrali 222 utakmice za redom nego jedno kolo u ligi i 5 utakmica u EL.Za nase ekipe u evropi bi bilo i bolje da nam liga ranije pocne prije ovih utakmica.
FORZA LAZIO !!!!! AVANTI RAGAZZI DI BUDAPEST !!!!!

Avatar
smopiBVB
Postovi: 992
Pridružen/a: 25 mar 2012, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la smopiBVB » 10 avg 2012, 13:48

Velika steta...bila je to odlicna prilika da Sarajevo uzme para i da dodje po mogucnosti sto bolji klub za protivnika,velika je to stvar!Kad se sve sabere,bili su mnogo bolji od Zete,nisu iskoristili svoje sanse,i desilo se najgore...Ne treba nikoga pojedinacno osudjivati,isto kao i navijaci,i igraci bi bili presretni da su dobili,jbg nisu uspjeli iz vise razloga i to je to!
NAVIJACIMA TREBA KAPU SKINUTI,I IGRACI ZBOG NJIH TREBA DA ZALE STO NISU PROSLI A NE ZBOG SEBE!!!

Avatar
Semper
Postovi: 2727
Pridružen/a: 04 feb 2012, 00:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Semper » 10 avg 2012, 13:49

900 000 eura samo tv prava tako reče Saša Vugdalić.

Avatar
Konfucije
Postovi: 277
Pridružen/a: 26 maj 2012, 13:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Konfucije » 10 avg 2012, 13:50

Semper je napisao/la:900 000 eura samo tv prava tako reče Saša Vugdalić.
Odoh se ubiti.
Dobar dan,Mi smo Sarajevo,izvolite se braniti !

Avatar
moustapha
Postovi: 4118
Pridružen/a: 19 apr 2008, 19:52
Lokacija: http://home.fksarajevo.ba/
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la moustapha » 10 avg 2012, 13:50

Sad je bol jos veci.

LIFE SUCKS!
#divovi

Avatar
Baja_Zvjerka
Postovi: 4643
Pridružen/a: 09 jul 2009, 20:20
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Baja_Zvjerka » 10 avg 2012, 13:51

pile87 je napisao/la:
Baja_Zvjerka je napisao/la:Jovic je iskljucivi krivac sto nije odmorio Hadzica, Sesara, Saida, Torlaka, itd. u nedjelju, pa makar i izgubili, sto je pustio napadaca prije 5,6 dana, sto je pustio Dilavera a on je npr. mogao igrati protiv Celika, itd. od taktike, motivacije...
A sto je covjek krivac pa nisu odigrali 222 utakmice za redom nego jedno kolo u ligi i 5 utakmica u EL.Za nase ekipe u evropi bi bilo i bolje da nam liga ranije pocne prije ovih utakmica.
Zato sto je ocigledno da su noge bile teske od priprema, ili pripreme nisu bile dobre pa se nije doslo do zeljenog nivoa fizicke spreme. Pa sam Said izjavi kako poslije Levskog mu je trebalo 2 dana da dodje sebi. Mnogi treneri u Evropi odmaraju prije lige prvaka najbolje igrace, jer zna se sta je prioritet..
Tad podiže desnu ruku On, i zapjeva "Željo šampion", Grbavica ust'a cijela, i zastava plavo bijela zaviori južnom tribinom! Đilda LEGENDA !

ŽELJO 1921 ! AMAR OSIM

Avatar
DzoleZeljo
Postovi: 2844
Pridružen/a: 18 jul 2012, 15:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DzoleZeljo » 10 avg 2012, 13:58

Emir ZENICA je napisao/la:VfB Stuttgart (GER) -FK Zeta (MNE)

Daj vamo Jovica da mu ja ocitam bukvicu aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Sad mi jos vise krivo majke mi :oops: :oops:
Gdje si to vidio drug? Ja sada gledam i izvukli Stuttgart (GER) - Dinamo M (RUS)

Zeta (MNE) - PSV (NED) ;)

Avatar
Alucard
Postovi: 1630
Pridružen/a: 04 jul 2009, 02:39
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Alucard » 10 avg 2012, 13:59

Hahahaha šta je vama ljudi, kakav Stuttgart??? Zeta igra protiv PSV-a!

@DzoleZeljo

Izgleda da paralelni svemir zaista postoji! :)
Zadnja izmjena: Alucard, dana/u 10 avg 2012, 14:01, ukupno mijenjano 1 put.

emiros
Postovi: 61
Pridružen/a: 16 maj 2008, 20:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la emiros » 10 avg 2012, 14:00

Zeta - PSV

pile87
Postovi: 7471
Pridružen/a: 14 nov 2009, 13:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pile87 » 10 avg 2012, 14:02

Baja_Zvjerka je napisao/la:Zato sto je ocigledno da su noge bile teske od priprema, ili pripreme nisu bile dobre pa se nije doslo do zeljenog nivoa fizicke spreme. Pa sam Said izjavi kako poslije Levskog mu je trebalo 2 dana da dodje sebi. Mnogi treneri u Evropi odmaraju prije lige prvaka najbolje igrace, jer zna se sta je prioritet..
pa oni su pripreme zavrsli prije mjesec dana nemogu ni noge biti teske.
FORZA LAZIO !!!!! AVANTI RAGAZZI DI BUDAPEST !!!!!

Avatar
Keenan.-
Postovi: 1758
Pridružen/a: 17 okt 2010, 16:35
Lokacija: Šeher Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Keenan.- » 10 avg 2012, 14:03

I da ste prosli Zetu ne bi usli u grupnu fazu svakako :) .
FK Željezničar
Chelsea FC

Paranoja
Postovi: 382
Pridružen/a: 20 jul 2012, 13:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Paranoja » 10 avg 2012, 14:05

Evo sad se vidi kolika je steta sto ste ispali od male ekipe iz Golubovaca ciji navijaci na pola tekme idu gledati olimpijadu. Ja mislim da bi vi imali velike sanse protiv PSV-a mozda ne bi nijh izvukli, ali ako bi onda bi imali velike sanse. Nije PSV-e kakva ekipa realno.

Steta velika :(
Samir Bekric, Zajko Zeba, Ivica Huljev!!!!

Avatar
Luis Antonio
Postovi: 172
Pridružen/a: 26 jul 2010, 01:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Luis Antonio » 10 avg 2012, 14:09

Paranoja je napisao/la:Evo sad se vidi kolika je steta sto ste ispali od male ekipe iz Golubovaca ciji navijaci na pola tekme idu gledati olimpijadu. Ja mislim da bi vi imali velike sanse protiv PSV-a mozda ne bi nijh izvukli, ali ako bi onda bi imali velike sanse. Nije PSV-e kakva ekipa realno.

Steta velika :(
Psv nije neka ekipa..Boze,Boze..
Po tebi bi Sarajevo bilo bez sansi jedino protiv L'polla i Intera..
"Manchester United nikada neće umrijeti. Mnogi ljudi to zaboravljaju i ne žele poštovati našu historiju. Kada imate veliku priču iza kluba, znate da ćete na svaki težak period odgovoriti pozitivno."
Patrice Evra

Avatar
Konfucije
Postovi: 277
Pridružen/a: 26 maj 2012, 13:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Konfucije » 10 avg 2012, 14:10

Kakav ba umor sta vam je.Krivi su igraci jer su usli kurcevito u utakmicu kao i Levski protiv nas pa dobili po usima.
Inace Jovic najveci krivac.Utakmicu da valja nismo odigrali pod njegovim vodstvom,ono sto je bilo solidnih partija rezultat su fudbalske magije pojedinca zvanog Said Husejinovic.

To je Zrinjski kuci,prvih 20 minuta derbija i Levski.Said sam igrao.
Dobar dan,Mi smo Sarajevo,izvolite se braniti !

Paranoja
Postovi: 382
Pridružen/a: 20 jul 2012, 13:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Paranoja » 10 avg 2012, 14:10

Luis Antonio je napisao/la:
Paranoja je napisao/la:Evo sad se vidi kolika je steta sto ste ispali od male ekipe iz Golubovaca ciji navijaci na pola tekme idu gledati olimpijadu. Ja mislim da bi vi imali velike sanse protiv PSV-a mozda ne bi nijh izvukli, ali ako bi onda bi imali velike sanse. Nije PSV-e kakva ekipa realno.

Steta velika :(
Psv nije neka ekipa..Boze,Boze..
Po tebi bi Sarajevo bilo bez sansi jedino protiv L'polla i Intera..
Pa kad su izbacili onako jakog Levskog s 80 titula, zasto ne bi i PSV-a. Pa oni su prekucali ovu ligu, samo igraju evropu.
Samir Bekric, Zajko Zeba, Ivica Huljev!!!!

Avatar
Consigliere
Postovi: 9815
Pridružen/a: 06 mar 2012, 23:31
Lokacija: ★ Kingdom of Bosnia ★
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Consigliere » 10 avg 2012, 14:11

Paranoja je napisao/la:Evo sad se vidi kolika je steta sto ste ispali od male ekipe iz Golubovaca ciji navijaci na pola tekme idu gledati olimpijadu. Ja mislim da bi vi imali velike sanse protiv PSV-a mozda ne bi nijh izvukli, ali ako bi onda bi imali velike sanse. Nije PSV-e kakva ekipa realno.

Steta velika :(
O cemu pricas covjece? Iz 100 pokusaja, 100 puta bi prosao PSV, radi se o ponajboljoj ekipi holandske lige koju gleda 40 000 ljudi u prosjeku.
Fit Tony: I keep my friends close...
Homer: But your enemies closer?
Fit Tony: No! Why would I do that? If I kept my enemies close, they would kill me!

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: avalkaB, Tatamata1946 i 38 gostiju.