znaju ljudizizu1991 je napisao/la:Najveći je problem u svemu tome što ga navijači Man City - a gledaju kao obični dio momčadi ( što je i logično ) i onda se ovim našim blećcima to ne sviđa i pokušavaju da ga " operu ".
Eno gledam na Bluemoon - u, otvorena tema Edin Dzeko legend, kao što vi govorite i među prvim postovima slika :
brace urself, bosnian storm is coming, zar to nije jadno i ponižavajuće ?
Edin Džeko - Arhiva postova
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
- maximusdecimus
- Postovi: 878
- Pridružen/a: 23 apr 2012, 16:14
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
- maximusdecimus
- Postovi: 878
- Pridružen/a: 23 apr 2012, 16:14
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
i sad jedan napiše da mu je Slinotelli bolji, a onda nastupa bosanska brigada predvođena najvećim fanom City-a pod nickom Lulić-Lazioindex_ je napisao/la:http://forums.bluemoon-mcfc.co.uk/viewt ... 2f235effe5
Dzeko vs Balotelli tema... ljudi su vecinom za dzeku prije balotellija, a 98% koji govore to su englezi, gledajuci datum registracije na forum.
bježi ba, ćune više o tome, sjebali smo dijamantovu temu
Re: Edin Džeko
Evo one slike, jedna slika hiljadu riječi :

Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!
- el-fighter
- Postovi: 4844
- Pridružen/a: 29 mar 2009, 23:53
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
Kao sto su mnogi vec napisali, "Dzeko pogodio, City izgubio". IDEALNO!
Dzeko jos jednom pokazao klasu i za 6 minuta uradio ono sto Tevez nije mogao za 60. Ali kada na klupi sjedi tokmak, Dzeko ce sljedecu opet poceti sa klupe, pa ce ulaziti da spasi City poraza od Arsenala.
SJAJ SJAJ BOSANSKI DIJAMANTU
Dzeko jos jednom pokazao klasu i za 6 minuta uradio ono sto Tevez nije mogao za 60. Ali kada na klupi sjedi tokmak, Dzeko ce sljedecu opet poceti sa klupe, pa ce ulaziti da spasi City poraza od Arsenala.
SJAJ SJAJ BOSANSKI DIJAMANTU
Velež do groba života mi moga
Volim majko ja Zenico tebe i Veleža više nego sebe
Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.
Volim majko ja Zenico tebe i Veleža više nego sebe
Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.
Re: Edin Džeko
zasto se radujete sto je city izgubio? radi mancinija ili?
Re: Edin Džeko
Radi mancinija a bogami i radi raje iz plavog mjesecavalterboy je napisao/la:zasto se radujete sto je city izgubio? radi mancinija ili?
Re: Edin Džeko
Kakav splet događaja....Mancini nije imao namjeru imati Džeku ni na klupi, već je to trebao biti Balonja. Sada ćitam da je Balo bio ljut pa nije htio ni sjediti na klupi....
Šta radi ovaj kosonja na klupi to je za anale,a Džeko mu spasio posao....
Šta radi ovaj kosonja na klupi to je za anale,a Džeko mu spasio posao....
Re: Edin Džeko
Dzekini nastupi u posljednje vrijeme su cak promijenili situaciju i na Bluemoon-u, sad evo svi prizeljkuju Dzeku u pocetnom sastavu protiv Arsenala
E sad ako ga ne stavi u prvih 11 onda stvarno ... 
Re: Edin Džeko
hvala za link foruma, koji je manje pristran u odnosu na ovaj.. 
raduje me, sto ima podrsku navijaca. nadam se i ja vecoj minutazi, ali kako stoje stvari, ne gine mu uloga dzokera. ne vjerujem da ce startati protiv arsenala. kun se vraca. doduse, tevez je po mancinijevoj logici rotacije, zasluzio pauzu.
tako da mozda i bude, kun i dzeko. jedino da se mancini ne pokusa iskupiti mariu i uz izvinjenje ga stavit u startnu postavu..
raduje me, sto ima podrsku navijaca. nadam se i ja vecoj minutazi, ali kako stoje stvari, ne gine mu uloga dzokera. ne vjerujem da ce startati protiv arsenala. kun se vraca. doduse, tevez je po mancinijevoj logici rotacije, zasluzio pauzu.
tako da mozda i bude, kun i dzeko. jedino da se mancini ne pokusa iskupiti mariu i uz izvinjenje ga stavit u startnu postavu..
Re: Edin Džeko
Ja se bas volim smijati likovima na blumunu ali oni nasi pod hitno trebaju prestati postati.
Dzeko je odradio svoje, svaka mu cast.
Dzeko je odradio svoje, svaka mu cast.
Re: Edin Džeko
hahaha.. pa moraju malo da utjecu na "javno mnenje" mislim da se moze razaznati, koji postovi potjecu iz engleskog govornog podrucja, a koji ne. izuzev naravno na nickove..AzRimiRzA je napisao/la:Ja se bas volim smijati likovima na blumunu ali oni nasi pod hitno trebaju prestati postati.
Dzeko je odradio svoje, svaka mu cast.
samo furaj, dzeki!
Re: Edin Džeko
Ja na to ne gledam tako, nije isto kada ti argumentovano pišeš i kada nekoga nazivaš idiotom što sam ja imao priliku da čitam na onom forumu, samo ako se ne slaže s " tvojom " tvrdnjom da je Edin Džeko Legend of MCFC, mislim van svake normale.

Legend?? No chance
I hope he starts on Sunday with Tevez
You'd want to be careful, holding that viewpoint. Some people on here get very narked about it, and next thing you know, you're an idiot.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!
Re: Edin Džeko
Ovi Englezi ne znaju za salu. 
Re: Edin Džeko
Balotelli i Mancini u svadji...Znaci Balotelli igra od pocetka u nedjelju. 
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester
The flowers of English football, the flowers of Manchester
Re: Edin Džeko
Upravo tako @ Cartman 
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!
Re: Edin Džeko
Ma nek ulazi po pet ili deset minuta. Boli ga neka stvar. To mu je dovoljno da pokaze svima koliko zna. Rizik od povrede nikakav. Po minuti igre bolje je placen od Messija.
- LarryDavid
- Postovi: 595
- Pridružen/a: 01 jun 2012, 10:55
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
Cartman je napisao/la:Balotelli i Mancini u svadji...Znaci Balotelli igra od pocetka u nedjelju.
kako to, pa valjda ne bi trebao igrat ako je u svadji?
Edin Džeko: 'Nikad se ne predaji i uvijek vjeruj u sebe.'
The anxiety of the flinch is almost always worse than the pain itself. You’ve forgotten that. You need to learn it again. You need more scars. You need to live...
The anxiety of the flinch is almost always worse than the pain itself. You’ve forgotten that. You need to learn it again. You need more scars. You need to live...
Re: Edin Džeko
Mancinijeva ''logika''.LarryDavid je napisao/la:Cartman je napisao/la:Balotelli i Mancini u svadji...Znaci Balotelli igra od pocetka u nedjelju.
kako to, pa valjda ne bi trebao igrat ako je u svadji?
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu
- Probisvjet
- Postovi: 11306
- Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
- Lokacija: Kazan mahala
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
Edine ne idi nigdje, igraj koliko ti Mancini dozvoli, daji golove i uzimaj pare. Nece uvijek pare kapati. Navijaci te tamo vole, sto je najbitnije!
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.
Online
Trenutno korisnika/ca: Goalgetter, Sensei, signalidunapark, soccerfan, Zglavkar i 54 gosta.




