FC Schalke 04 Gelsenkirchen

Moderatori/ce: Monolog,ribery,_dreamer_,hammers,geronimo

Dokle će Schalke dogurati u EL?

Neće proći grupnu fazu
5
8%
1/16 finala
4
7%
1/8 finala
11
18%
1/4 finala
10
16%
1/2 finala
4
7%
Finale
2
3%
Schalke osvaja titulu!
25
41%
 
Ukupno glasova: 61

Avatar
Zdena04
Postovi: 2064
Pridružen/a: 04 nov 2008, 15:37
Kontakt:

Re: FC Schalke 04 Gelsenkirchen

Post Postao/la Zdena04 » 07 okt 2012, 02:37

Uf što mi je @gruezi kritičar veliki al' takvi smo mi, nikad zadovoljni sa ekipom. :D
Onako kad pogledam trenutno stanje moram reći da to i nije loše ali bi, svakako, bolje bilo da nismo "izgubili" bodove protiv Hanofe i Dizeldorfa. Sad bi imali 18 bodova a ne 14.
Šta reći za ovog ČOJKA? 8-)

slika

Avatar
amerosm
Postovi: 15189
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: FC Schalke 04 Gelsenkirchen

Post Postao/la amerosm » 07 okt 2012, 12:14

@ zdena

ima li naznaka sta ce biti sa Stevensom. Hoce li produziti svoj ugovor sa Schalke-om ili ce po drugi put napustiti redove Schalke-a ? Gledam ovo trenersko trziste i trenutno nema bas kandidata koji bi zadovoljili ukuse Schalke-a. Mozda jedino da uprava ponovo vrati Büskensa - ovo ostalo je sve prosjek.
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 8544
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: FC Schalke 04 Gelsenkirchen

Post Postao/la kraljttbvb » 07 okt 2012, 15:23

SO4 je otvorio groblje na nekom brdu blizu stadiona. Uglavnom na groblju imaju 1904 mjesta (valjda po godini osnivanja), a za sada je neki anonimni navijac rezervisao mjesto broj 215, radi datuma 21.5. - kada je sapke osvojio Kup UEFA 1997. godine.

Ako neko od ovih nasih sapkeovaca ima viska para, dobra investicija za buducnost :mrgreen:
U skoli tražio da mu posudim olovku. Pa tražio da prepisuje od mene. Sad traži da glasam za njega. Pa dokle vise...

Avatar
Zdena04
Postovi: 2064
Pridružen/a: 04 nov 2008, 15:37
Kontakt:

Re: FC Schalke 04 Gelsenkirchen

Post Postao/la Zdena04 » 07 okt 2012, 19:36

@amerosm
Nema nikakvih naznaka. Ja vjerujem da će on produžiti ugovor.

@kraljttbvb

slika

Pale_Companion
Postovi: 4169
Pridružen/a: 04 maj 2011, 17:30
Lokacija: Blashyrkh
Kontakt:

Re: FC Schalke 04 Gelsenkirchen

Post Postao/la Pale_Companion » 18 okt 2012, 18:51

hoće li zaigrat Papa u subotnjem derbiju?
Agieren statt reagieren

Avatar
ronaldo99
Postovi: 18858
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: FC Schalke 04 Gelsenkirchen

Post Postao/la ronaldo99 » 18 okt 2012, 18:59

ima li istine da ce Miroslav Stevanovic u januaru u SO4??

Avatar
azTer
Postovi: 1646
Pridružen/a: 09 okt 2011, 23:22
Kontakt:

Re: FC Schalke 04 Gelsenkirchen

Post Postao/la azTer » 18 okt 2012, 21:33

vijest prije četiri dana:

Prema pisanju portala, njemački tim je već postigao dogovor sa Stevanovićem, a ovih dana se očekuje da delegacija "rudara" dođe u Novi Sad i pokuša da dogovori uslove sa predstavnicima Vojvodine.

eh sad, ovo može biti i nagađanje, odnosno dezinformacija, ali nema nikakvih konkretnih informacija kako ja znam, stoga ostaje da se nagađa

Avatar
Zdena04
Postovi: 2064
Pridružen/a: 04 nov 2008, 15:37
Kontakt:

Re: FC Schalke 04 Gelsenkirchen

Post Postao/la Zdena04 » 19 okt 2012, 11:53

Pale_Companion je napisao/la:hoće li zaigrat Papa u subotnjem derbiju?
Najvjerovatnije da neće. Nije nikako trenirao u prošle dvije sedmice i ja sam 90% siguran da neće igrati.

Avatar
secer
Postovi: 2745
Pridružen/a: 19 okt 2008, 09:16
Kontakt:

Re: FC Schalke 04 Gelsenkirchen

Post Postao/la secer » 19 okt 2012, 19:21

aajjjmmmoooo salke, uz vas smo 8-)
zuti kokosinjac mora bit demoliran :twisted:
vido, lajkovo, da J*** i mogu da umrem XD

film i kinematografija - tema gdje ne postoji vlastito misljenje, samo klaretovo i pogresno!

Klare
Postovi: 3610
Pridružen/a: 24 jun 2010, 12:28

Re: FC Schalke 04 Gelsenkirchen

Post Postao/la Klare » 19 okt 2012, 19:29

A kakav je to kokošinjac žuti :? , biće da je to onaj najgori od svih. :lol:

A Schalke u goste ide, al' da mogu, pa ne znam, al' favoriti jesu, samo onog mamlaza s gola skinuti, a s njim je puno teže, tačnije nedobar rezultat zagarantovan.
Vidjeh u pregledu utakmicu protiv Montpeljea, i stvarno dečko oduševljava, lik mu iz velike udaljenosti s lakoćom popara mrežu, a ovaj se poslije neuspjele parade nastavio kotrljati pa onako podobru količinu vremena. :lol:

Avatar
Zdena04
Postovi: 2064
Pridružen/a: 04 nov 2008, 15:37
Kontakt:

Re: FC Schalke 04 Gelsenkirchen

Post Postao/la Zdena04 » 20 okt 2012, 14:33

Evo i sastava:

36 Unnerstall
22 Uchida, 32 Matip, 4 Höwedes, 23 Fuchs
12 Höger, 33 Neustädter,
17 Farfan, 10 Holtby, 11 Afellay
25 Klaas-Jan Huntelaar

Ne sviđa mi se baš nešto ovaj početni sastav :?

Avatar
Zdena04
Postovi: 2064
Pridružen/a: 04 nov 2008, 15:37
Kontakt:

Re: FC Schalke 04 Gelsenkirchen

Post Postao/la Zdena04 » 20 okt 2012, 17:28

Da, da. Apsolutno zaslužena pobjeda u derbiju, domaćini su i dobro prošli sa ova dva gola u njihovoj mreži. Glupson Matip maši sa metar gol, Weidi brani Ibrahimu a onaj kloc od Huntelaara je počeo malo preseravati. :evil:
Eto, i naš menadžer je doživio prvu pobjedu u najvećem njemačkom derbiju i tako skinuo junf. :D



NUR DER S04


ps. naši momci su razvalili i na tribinama. Svaka čast.

Hare_BvB
Postovi: 3604
Pridružen/a: 31 mar 2010, 00:55
Kontakt:

Re: FC Schalke 04 Gelsenkirchen

Post Postao/la Hare_BvB » 20 okt 2012, 17:35

Cestitke na potpuno zasluzenoj pobjedi. ;)
Der Mann für die entscheidenden Tore.

Pale_Companion
Postovi: 4169
Pridružen/a: 04 maj 2011, 17:30
Lokacija: Blashyrkh
Kontakt:

Re: FC Schalke 04 Gelsenkirchen

Post Postao/la Pale_Companion » 20 okt 2012, 17:47

čestitke na zasluzenoj pobjedi u derbiju
Agieren statt reagieren

Avatar
adnan24
Postovi: 7266
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FC Schalke 04 Gelsenkirchen

Post Postao/la adnan24 » 20 okt 2012, 20:31

Hare_BvB je napisao/la:Cestitke na potpuno zasluzenoj pobjedi. ;)
+1
Schalke izgledao kao puno ozbiljnija i iskusnija ekipa...u sustini Stevens nadigrao Kloppa i to je to.

Avatar
amerosm
Postovi: 15189
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: FC Schalke 04 Gelsenkirchen

Post Postao/la amerosm » 21 okt 2012, 01:00

Cestitike i od mene na zasluzenoj pobjedi. Ukoliko Heldt uspije zadrzati Afellaya i KJH i ekipu pojaca sa igracima na pozicijama koje skripe, onda bi naredne sezone borba za naslov mogla biti dosta zanimljiva sa tri ekipe - Schalke, Bayern i BVB.
"My Favorite Ring is Always the Next One"

gruezi
Postovi: 3789
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: FC Schalke 04 Gelsenkirchen

Post Postao/la gruezi » 21 okt 2012, 10:19

Evo da I ja dodam koji komentar... Igra u defanzivi dosta dobra cvrsta, nismo previse panicili unnerstal nije srao... Posao pozada nam je mnogo olaksao I klopp postavljanjem debilne 352 formacije ... Naprijed smo u pojedinim momentima izgledali bezidejno u prvom poluvremenu pocesto se dugim loptama sa stopera trazio huntelar I na taj nacin smo prodali bar 10 lopti... Kad imamo loptu ona srednja dvojica neucestvuju dovoljno u organizaciji igre te otezavaju prenosenje lopte sa nase na protivnicku polovinu... Holtby je imao nekoliko gresaka I to naivnih kada se mogla stvorit pristojna sansa on je debilno pogrijesio... Farfanu fali samopouzdanja jer lik je imao 3 4 situacije 1 na 1 sa groskonjem I nijednom nije isao na dribling nego stalno ceka uchidu da mu pripomogne... Huntelaar se nije vidio osim jednog suta I ostavljanja lopte holtbiju kod prvog gola nije nista napravio...affelay dosta dobar par finih kontri preko njega polahko se vraca u staru formu ..barnetta onako moritz se oporavio I nadam se da cemo ga vidjet na djelu konacno da vidimo na cemu smo tj dali je on kvalitet na koji se mozemo oslonut u buducnosti...

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17929
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: FC Schalke 04 Gelsenkirchen

Post Postao/la Omerbavarac » 21 okt 2012, 10:33

Pazi Rudara jesu se okurazili. :D

Aferim, mada sam prizeljkivao X, iz nekoliko razloga. :P
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
Damir_BvB
Postovi: 1524
Pridružen/a: 22 avg 2010, 00:36
Kontakt:

Re: FC Schalke 04 Gelsenkirchen

Post Postao/la Damir_BvB » 21 okt 2012, 13:55

adnan24 je napisao/la:
Hare_BvB je napisao/la:Cestitke na potpuno zasluzenoj pobjedi. ;)
+1
Schalke izgledao kao puno ozbiljnija i iskusnija ekipa...u sustini Stevens nadigrao Kloppa i to je to.
+1 Iskrene cestitke za zasluzena 3 boda svaka cast ...
BvB Echte Liebe !!!

Avatar
effe_sa
Postovi: 7603
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: FC Schalke 04 Gelsenkirchen

Post Postao/la effe_sa » 21 okt 2012, 14:18

Čestitke Schalkeu na pobjedi, utakmicu sam okretao, a poslije sam pogledao pregled još, tako da se može zaklučit da je pobjeda zaslužena i složio bi se da je ekipa sad čvršća, kompaktnija, defanzivni dio postaje jači (vidi se rukopis Stevensa sve više i više).
Sad bi bilo fino nešto uzet u Londonu, npr kad bi se i bod uzeo, Schalke bi napravio ogroman korak prema osmini finala, a naravno da postoji realna mogućnost i da se pobijedi. U slučaju poraza se u narednim utakmicama moraju dobri rezultatit ostvarit, pobijedit dvije preostale domaće utakmice u najmanju ruku. Bit će zanimljivo u srijedu svakako.
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Odgovori

Natrag na “Bundesliga”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []