Bosna i Hercegovina - Portugal

Moderatori/ce: _dreamer_,Monolog,ribery,insider

MUSA
Postovi: 26
Pridružen/a: 20 okt 2009, 12:45
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Portugal

Post Postao/la MUSA » 20 okt 2009, 12:53

ako bude bih navijaca iz svicarske neka se jave islo bih nas jos javi te !
Prolazimo dalje

Avatar
Wolverine
Postovi: 6285
Pridružen/a: 08 avg 2009, 15:35
Lokacija: nicaZe
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Portugal

Post Postao/la Wolverine » 20 okt 2009, 12:54

Santiago_Bernabeuo je napisao/la:
miralem444 je napisao/la:
don Ciro je napisao/la:Evo me na spanjolskoj i citam kometare o barazu ,najitersantiniji su o Bosni i Portugalu puno je optimista citavom Spanijom,,,, http://www.marca.com neki od komnt. u prevodu...

#1jcfs: Rival najtezi je bio Bosna,Portugalu ce biti tesko.

#4xavimakina: Portugal misli da ce lako proci,nisu oni nista,oni samo pobijedjuju male ekipe,sa srednjim ekipama lose prolaze a bosna upravo spada u to,nemojmo zaboraviti samo 2 gloa koja su nama zabili a mogli su i vise,veliki igraci poput Dzeke,Ibisevica,Misimovica,,,sretno bosni i portugalu,,,,francuzi prolaze bez problema.

#5xarro_spa: Ja mislim da ce Portugal proci Bosnu.

#Sergiibiza: 4 duela vrlo ijednacana,nece nikom biti lako,daj boze da prodju Irci i Bosna!

#8aupa_Espana:Irska,Ukrajina,Bosna,Rusia,..Duel koji je najzanimljiviji i najneodlucniji Bosnia-Portugal,bice vrlo izjedanaceno al mislim da ce sudije da pomognu Portugalcima jer veliki je novac izgubiti ako.....

#14richyim:Dzeko,Ibisevic,Misimovic,Pjanic....i dalje.Pjanic je igrac od 18 godina iz O.Lyona,Buducnost velika Bosne tako i Francuske lige,Ibisevic zabio 18 golova u 17 utkmc prosle godine dok se nije povredio,niko do ovi zadnji godinu dana nije znao za Dzeku a sada svi znaju i pricaju o njemu..

#21supersanti:Oko na Bosnu.

#23yangsu:Mislim da ce Bosna proci,ako bude u Portugalu nerijeseno 1-1 o vise...

#40Vladr:Bosna nema nivo da prodje Portugal,Francusk-Irska vrlo izjednaceno.

#52gossipguy: Ako ima neko iznedjanje na kraju ce biti Bosna, mada sumnjam i u to.

#42 1920kiki1920:Sjetimo se sta je Blazevic uradio 98 sa Hrvatskom u Francuskoj zavrsli su treci,vidimo sta su uradili Belgiji i Turskoj,,,takodjer Hrvatska je preko baraza dosla na SP ,tak mislim da ce i Bosna.

#53aseseo:Bosna?Pa to je ekipa koja nista neigra,Portugalu ce biti lako prolaz,kao i Rusima,Francuska i Ukraina su moji favoriti.

#55xulkete:Bosna,Francuska,Grcka,Rusija.

#88uhprojo: Nepravedno je bilo izvlacenje,svi su trebali imati prilike da se susretnu izmedju jedni drugih, a ne vako kako je FIFA postavila,uvijek guraju vece ekipe a zalazu se za manje po njihovom,Sretno Bosna ,posle velike klafikacijeske grupe i velikih napadackih utkmica zelim ti srecu,bilo bi stvarno zao da ispadnete...

#jef_buckly: Portugal ce ostati bez Mundijala.Protiv nas su igrali sa par igraca koji su imali zute kartone i to njihovi najbolji igraci u odbrani i bili su vrlo blagi tako da se nezavaravamo da imaju tako losu odbranu,jos za mjesec dana vidim vrlo tesku situaciju u hladnoj BOSNI sa snijegom tamo ce se izgubiti,Simao,Nani,CR,nsiu navikli igrrati na tako teskom terenu a oni ce to iskorititi jer tu igracju cesto,obozavam Misimovica,van Portugal,ulozicu veliki novac na Bosnu jer vijerujem da ce biti dobar koaficjent i zaraditi nesto novca na njih jer imaju dobru ekipu.

#81Robinho17:Volio bi da prodje Bosna,ni manje ni vise nego da zacepimo ovim Argenticima usta i da im kazemo kako Bosna igra bolji nogomet od njih a bili su sa nama u grupi.

#99jesusosusa:Ja ocekujem i zelim,da prodje Bosna.Bosna neigra nista????Ko igra u Bosni onda,,,Dzeko,Ibisevic,Misimovic,Pjanic,Salihovic,Ibricic,vrlo je dobro sto je uzvratna u Zenici,nakon dobrog raz.u Portugalu,Jedini problem BOsni je odbrana,Veliki Portugal je igrao nerijeseno na 0,posjecam vas da Portugal ima slabog golmana,oni su dublikat ATL.MADRIDA i vrlo nesretni ljudi....

#116pengil:Bosna-Portugal bice to jedna velika utkmica.

#134donaateltic: Bosna je vrlo puno napredovala u svemu,i bce vrlo nezgodni i nadam se njihovim prolazu.

#152elrondo:Respekt prema Portugalu,al uzvratna utkmc u Bosni,a oni imaju DZEKU,Misiimovica,su vrlo dobri,tako da Cristiano zao mije al imaces vrlo tezak put,tako da mislim da ce Bosna jedina da izneanadi u ova 4 duela

to su neki od kometrara,,ima ih jos ,najvise ima oni Bosna,Fracuska,Grcka,Rusija prolaze.......duplih


ZANAJU SPANCI I CIJENE NAS VISE NEGO KOMSIJE :lol: :lol: :lol:
svaka cast spancima..bgm....od sad su moji prijatelji...vidis da ljudi znaju cijenit nase igrace..
vecina ih nesto pjanica spominje,,,najtezi protivnik .........svaka cast spancima ovim dobar je ovaj sto ce se kladiti na nas heheh,,,i ovaj da igramo bolji nogomet od argantinaca
u to siguran budi :)

Zijo
Postovi: 78
Pridružen/a: 10 maj 2009, 16:17
Lokacija: Zvornik-Podrinje
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Portugal

Post Postao/la Zijo » 20 okt 2009, 13:07

LJOZEMAN je napisao/la:zuti kartoni se,,,neprenose....100% :lol:

"Any player receiving two cumulative yellow cards during the group stage matches or during the knockout stage matches is suspended for the next match. A single yellow card does not carry over from the group stage to the knockout stages"


Vazno je da nasi igraci nisu dobili zute kartone protiv spanije, jer nebi mogli igrati prvu utakmicu baraza.
Ako dobiju drugi zuti u prvoj utakmici baraza nema veze, jer ce tada zuti kartoni iz grupne faze biti izbrisani.

Avatar
samm
Postovi: 80
Pridružen/a: 03 sep 2009, 12:14
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Portugal

Post Postao/la samm » 20 okt 2009, 13:10

pa majku mu dajte link, a ne ovako... znamo mi čitati samo dajte link

Avatar
Jack_Daniels
Postovi: 265
Pridružen/a: 31 avg 2009, 19:00
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Portugal

Post Postao/la Jack_Daniels » 20 okt 2009, 13:11

Ja ovih seljaka, dali mi ban 7 dana ni zbog cega..A ne daju BAN ovim nacistima sto pucaju na nenaoruzan narod...

No nema veze, mi smo tolerantni pa ce nam se iste stvari ponavljati svakih 30-40 godina..


Nego sto se tice Portugala, ma bjeeezi, ma bjeeeeeziiii..Kakav Portugal, kakav Ronaldo..Ma bjeezi, ma bjeeeeeziiii.....


Treba snijega nanijeti sa Vlasica na Bilino Polje da bude snijeg do koljena..U Lisabonu igrati samo sa Dzekom u spici a onda promijeniti na poluvremenu i zaigrati sa 2 ili 3 spica, uvaljati nekako gol i onda su nasi..

idemo u Afriku, idemo u Afriku......

U grupi dobijemo Argentinu, Bahrein i Ukrainu ili Grcku i tu prolazimo garant.....

mrjasmin
Postovi: 400
Pridružen/a: 08 sep 2008, 13:35
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Portugal

Post Postao/la mrjasmin » 20 okt 2009, 13:12

Zijo je napisao/la:
LJOZEMAN je napisao/la:zuti kartoni se,,,neprenose....100% :lol:

"Any player receiving two cumulative yellow cards during the group stage matches or during the knockout stage matches is suspended for the next match. A single yellow card does not carry over from the group stage to the knockout stages"


Vazno je da nasi igraci nisu dobili zute kartone protiv spanije, jer nebi mogli igrati prvu utakmicu baraza.
Ako dobiju drugi zuti u prvoj utakmici baraza nema veze, jer ce tada zuti kartoni iz grupne faze biti izbrisani.
Svaka cast.

Tarik14
Postovi: 2328
Pridružen/a: 27 sep 2008, 22:05
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Portugal

Post Postao/la Tarik14 » 20 okt 2009, 13:12

Portugal je kvalitetna ekipa ali me zaista nisu mnogo impresionirali u ovim kvalifikacijama. Patili su se dva puta protiv Albanije (0-0 kod kuce i pobjeda od 1-2 u Tirani u zadnoj minuti), izgubili od Danske (2-3 kod kuce), dva puta remizirali sa Svedskom itd. Sve u svemu, ceka nas tezak ispit ali uz cvrstu odbranu mozemo proci i ovu prepreku.

Avatar
AYAN
Postovi: 1919
Pridružen/a: 23 mar 2008, 13:42
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Portugal

Post Postao/la AYAN » 20 okt 2009, 13:14

Zijo je napisao/la:
LJOZEMAN je napisao/la:zuti kartoni se,,,neprenose....100% :lol:

"Any player receiving two cumulative yellow cards during the group stage matches or during the knockout stage matches is suspended for the next match. A single yellow card does not carry over from the group stage to the knockout stages"


Vazno je da nasi igraci nisu dobili zute kartone protiv spanije, jer nebi mogli igrati prvu utakmicu baraza.
Ako dobiju drugi zuti u prvoj utakmici baraza nema veze, jer ce tada zuti kartoni iz grupne faze biti izbrisani.
Iz tvojih prsta, u Blaterove uši...
Kad su svi protiv tebe, ili si apsolutno u krivu, ili si apsolutno u pravu...
Željo i samo Željo...

Avatar
CRNI_SA
Postovi: 2265
Pridružen/a: 24 feb 2009, 14:21
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Portugal

Post Postao/la CRNI_SA » 20 okt 2009, 13:19

simao je zvjer njega se treba cuvati uz naravno CR9 :geek: ako bude igrao, portugal je extra ekipa na svim pozicijama i medju 6-7 najjacih na svijetu ali ne igraju nesto posebno ni blizu kao spanija !
la liga * Winners (9):
copa del rey Winners (9):
UEFA Cup Winners' Cup Winners (1): . Intercontinental Cup Winners (1):

Los Colchoneros !

Avatar
Emir_ZENICA
Postovi: 4654
Pridružen/a: 14 feb 2009, 16:34
Lokacija: JUG
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Portugal

Post Postao/la Emir_ZENICA » 20 okt 2009, 13:20

Jack_Daniels je napisao/la: Treba snijega nanijeti sa Vlasica na Bilino Polje da bude snijeg do koljena..U Lisabonu igrati samo sa Dzekom u spici a onda promijeniti na poluvremenu i zaigrati sa 2 ili 3 spica, uvaljati nekako gol i onda su nasi..
S ovim se slazem...samo trebamo moliti Boga da padne snijeg. ;) .jer portugalci nisu navikli na snijeg....rijetko kod njih pada... :lol: :lol:
A C A B !

Avatar
NoName
Postovi: 5355
Pridružen/a: 07 sep 2008, 15:57
Lokacija: 43° 59′ 20.04″ N, 18° 10′ 41.16″ E
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Portugal

Post Postao/la NoName » 20 okt 2009, 13:22

AYAN je napisao/la:
Zijo je napisao/la:
LJOZEMAN je napisao/la:zuti kartoni se,,,neprenose....100% :lol:

"Any player receiving two cumulative yellow cards during the group stage matches or during the knockout stage matches is suspended for the next match. A single yellow card does not carry over from the group stage to the knockout stages"


Vazno je da nasi igraci nisu dobili zute kartone protiv spanije, jer nebi mogli igrati prvu utakmicu baraza.
Ako dobiju drugi zuti u prvoj utakmici baraza nema veze, jer ce tada zuti kartoni iz grupne faze biti izbrisani.
Iz tvojih prsta, u Blaterove uši...
Izvor Wikipedia a prenosi Yahoo answers...E sad, koliko je to relevantno ko će ga znati.
Jbš državu koja nema Nobela, Oskara i Olimpijadu.
Pobjednici ostvaruju ciljeve, gubitnici traže izgovore.
SERGEJ, SERGEJ, SERGEJ BARBAREZ.

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Portugal

Post Postao/la Principatus » 20 okt 2009, 13:22

"Any player receiving two cumulative yellow cards during the group stage matches or during the knockout stage matches is suspended for the next match. A single yellow card does not carry over from the group stage to the knockout stages"
Da li to vazi samo sa SP2010 u JAR ili vec za kvalifikacije? Igre u barazu jesu vrsta "knockout stage", ali ja sa tim cisto podrazumjevam knockout fazu na samom SP poslije grupne faze, a ne baraz utakmice od kojih postoje 2. Zvuci dobro, ali iskreno receno nisam jos siguran da je tako.
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
Jack_Daniels
Postovi: 265
Pridružen/a: 31 avg 2009, 19:00
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Portugal

Post Postao/la Jack_Daniels » 20 okt 2009, 13:23

Ako ne izgubimo u Portugalu 0-2, 0-3 ili ne daj Boze vise, onda su nasi u Zenici..Onog derpea Ronalda treba isprovocirati da dobije crveni a ako bi bio snijeg ne treba nista raditi..Nisu oni sniega u zivotu vidjetli....Gurnes ga u duelu i on odleti na Kamberovice......

Avatar
rob do bagro
Postovi: 7913
Pridružen/a: 08 mar 2009, 10:41
Lokacija: Uzavreli grad
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Portugal

Post Postao/la rob do bagro » 20 okt 2009, 13:26

Jack_Daniels je napisao/la:Ako ne izgubimo u Portugalu 0-2, 0-3 ili ne daj Boze vise, onda su nasi u Zenici..Onog derpea Ronalda treba isprovocirati da dobije crveni a ako bi bio snijeg ne treba nista raditi..Nisu oni sniega u zivotu vidjetli....Gurnes ga u duelu i on odleti na Kamberovice......
ili u rijeku Bosnu...tacno u plicak :D :D
,,DUSA BOGU...TIJELO ZEMLJI...SRCE CELIKUUU,,

SMRT FASIZMU!!!

Avatar
avenija
Postovi: 13886
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Portugal

Post Postao/la avenija » 20 okt 2009, 13:26

Zijo je napisao/la:
LJOZEMAN je napisao/la:zuti kartoni se,,,neprenose....100% :lol:

"Any player receiving two cumulative yellow cards during the group stage matches or during the knockout stage matches is suspended for the next match. A single yellow card does not carry over from the group stage to the knockout stages"


Vazno je da nasi igraci nisu dobili zute kartone protiv spanije, jer nebi mogli igrati prvu utakmicu baraza.
Ako dobiju drugi zuti u prvoj utakmici baraza nema veze, jer ce tada zuti kartoni iz grupne faze biti izbrisani.
link ? provjerenost ?
06.10.2024 godine. 🆘⚠️

Posljednji pokušaj spašavanja grada Zenice iz ralja dželata Fuada Kasumovića useljenika u isti grad. 🆘⚠️

Avatar
AYAN
Postovi: 1919
Pridružen/a: 23 mar 2008, 13:42
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Portugal

Post Postao/la AYAN » 20 okt 2009, 13:27

Eno Blater, kolko sam razumio, već stišće pesnice sa Predsjednikom Španskog i Portugalskog Fudbalskog Saveza oko kandidature Portugala i Španije za Mundijal 2018.

Malo mi je sve ovo, od samog određivanja nositelja, pa preko izvlačenja i ovog ciničnog smjehurenja po FIFI, liči na jedno zahuktalo Guranje Portugalaca i Španaca.

Bojim se da nam opet neće uvalit nekog od "Najboljih Engleskih sudaca", kao što je bio Steve Benet jednom protiv Španije.

http://www.record.pt/noticia.aspx?id=ea ... 0000000044
Kad su svi protiv tebe, ili si apsolutno u krivu, ili si apsolutno u pravu...
Željo i samo Željo...

Zijo
Postovi: 78
Pridružen/a: 10 maj 2009, 16:17
Lokacija: Zvornik-Podrinje
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Portugal

Post Postao/la Zijo » 20 okt 2009, 13:50

Principatus je napisao/la:
"Any player receiving two cumulative yellow cards during the group stage matches or during the knockout stage matches is suspended for the next match. A single yellow card does not carry over from the group stage to the knockout stages"
Da li to vazi samo sa SP2010 u JAR ili vec za kvalifikacije? Igre u barazu jesu vrsta "knockout stage", ali ja sa tim cisto podrazumjevam knockout fazu na samom SP poslije grupne faze, a ne baraz utakmice od kojih postoje 2. Zvuci dobro, ali iskreno receno nisam jos siguran da je tako.

Dobro pitanje ali na zalost ne znam odgovor. :ugeek:

gibi72
Postovi: 100
Pridružen/a: 08 okt 2009, 14:18
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Portugal

Post Postao/la gibi72 » 20 okt 2009, 13:59

Ma našim momcima je igrati, bez obzira koga da smo dobili u baražu... Sjetite se slavlja i sreće po gradovima BiH poslije Belgije itd... pa dođosmo napokon i do baraža (malo ko je to očekivao na početku kvalifikacija), a srce mi k'o kuća kad vidim da ovih dana cijeli svijet priča i piše o nama, i to veoma pozitivno i sa respektom! E neka sam i to dočekao, sretniji sam da ne mogu biti, pa makar i ne otišli na SP, momcima svaka čast na svemu ovome što su nam priuštili... A mi, naravno, smo i dalje uz njih! Pozdrav svima!
Oni koji ne umiju da vole, neka na Unu dođu - i zavoljeće
Oni koji ne umiju da pjevaju, neka na Unu dođu - i propjevaće
Oni koji ne zbore - prozboriće kraj Une
Oni koji ne čuju - pročuće kraj Une
Oni koji ne vide - progledaće kraj Une!

Ćamil Sijarić

Avatar
rob do bagro
Postovi: 7913
Pridružen/a: 08 mar 2009, 10:41
Lokacija: Uzavreli grad
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Portugal

Post Postao/la rob do bagro » 20 okt 2009, 14:04

Jahic - Nadarevic - Pandza - Spahic
--------------Rahimic-------------------
Vladavic - Ibricic- Misimovic - Salihovic
------------- Dzeko ---------------------

ev kako bi ja volio da istrcimo u portugal...onda u drugom poluvremenu da udju pjanic i bajramovic...da sam selektor ja bih ovakvu formaciju postavio,jer sa 3 odbrambenim igracima se ne moze igrat
,,DUSA BOGU...TIJELO ZEMLJI...SRCE CELIKUUU,,

SMRT FASIZMU!!!

Avatar
Valencia
Postovi: 5410
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Portugal

Post Postao/la Valencia » 20 okt 2009, 14:05

Moglo je bolje, ali moglo je i gore. Mislim da bi Francuzi i Rusi bili tesko premostive prepreke, sa Grcima bi se moglo igrat ravnopravno, dok su Portugalci favoriti, ali ne i tim koji se ne moze pobjedit. Kod njih svaki igrac je tehnicki savresno potkovan, sa izuzetnim osjecajem za prostor i odlicnom pas igrom. Bruno Alves i Carvalho koji su stoperi, bez problema mogu napravit prodor i podvalit dobru loptu. Bekovi su takodje dobri tehnicari, brzi i ofanzivni... Vezna linija ima odlicnu viziju, dobar pregled igre, odlican pas... Krila su najuboitiji dio tima, gotovo nezaustavljivi 1 na 1... Njihov vjecni problem je spic igrac, na toj poziciji vec godinama imaju hronicni problem, sto je jedini razlog sto u posljednjih nekoliko godina nisu dosli do makar jedne velike titule. Sada su angazovali Liedsona koji je dobar igrac, ali nije taj kalibar da ga se treba plasit, da ga treba markirat. Portugal ce vjerovatno dominirat vecim dijelom utakmice, ali uz dobru koncentraciju, mozemo se odbarnit od njihovih napada. Ivica Osim (vjerujem i Ciro) je dobro primjetio da smo mi dosta deficitirani na pozicijama zadnjeg veznog, gdje igra balvan Muratovic, koji je trom igrac i uz to, u poznim godinama, tako da on na nekom nivou moze da odigra maksimalno 60-ak minuta. Isti slucaj je i sa Rahimicem, samo sto ovaj ima bolji pregled igre i djeluje dosta sigurnije. Uglavnom, pritisak na vezni red Portugala je neophodan ako ne zelimo da nam rade sta hoce. Koliko dugo mogu vrsit pritisak Rahimic i Muratovic, to je veliko pitanje, ali ja vjerujem da ce Ciro vec nesto smisliti, ako uopste postoji neko rjesenje... Drugi problem po meni je nasa formacija 3-5-2 (protiv Portugala mozda i 3-6-1), koja bi mogla odgovara portugalcima. Oni igraju sa dva isturena krila bez defanzivni zadataka, tako da bi moglo biti dosta problema kada u napad krenu Salihovic i Ibricic. Uz to, njih dvojica su prilicno losi u defanzivi, tako da je tesko ocekivat da mogu zaustavit portugalska krila. Ako bude puno probijanja i centarsuteva sa krila, tesko cemo odolit i izdrzat da ne primimo gol. Formacija sa 3 igraca u zadnjoj liniji je staromodna, to od ozbiljniji reprezentacija niko vise ne igra. Ciro je prinudjen na to, jer je svjestan da Spahic i Nadarevic nisu dovoljno kvalitetni i pouzdani da bi mogli drzat odbarnu bez jos jednog covjeka. Po meni bi bilo odlicno kada bi Ciro promjenio taktiku za mec sa portugalcima, iako je to u ovakvoj situaciji uvijek mac sa dvije ostrice. Misljenja sa da je portugalska spica losiji dio tima, tako da nema potrebe da imamo tri igraca u zadnjoj liniji. Puno je bolje imat igraca vise u vezi gdje su portugalci najjaci. Dakle, ja prizeljkujem formaciju 4-4-2 ili 4-5-1, jer mislim da je to najbolji sistem igre za mec sa portuagalcima. Volio bih na bocnim pozicijma vidjet Jahica i Hrgovica. Na zadnjem veznom Rahimica i Ibricia. Ispred njih Pjanic i Salihovic, Misimovic na poluspic i Dzeko u napad. Slabost portugalaca je i odbrana koja nekad zna odigrat dosta nesigurno i cesto znaju u svojoj nonsalantnosti napravit velike greske. Ako toga bude, to se mora iskoristit. Njihov problem je i golman, koji je jako los pri ubacivanju sa strane, tako da treba sto vise centrirat, pa mozda nesto i zaluta. Sve u svemu Portugal je veliki favorit, ali ako nam se sve poslozi kao u bajci, imamo sanse... Imam jos toga za napisat, ali drugom prlikom, nabildat cu prste previse :mrgreen: .
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.