Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
Narin
- Postovi: 3755
- Pridružen/a: 05 avg 2011, 11:07
- Lokacija: Sarajevo
-
Kontakt:
Post
Postao/la Narin » 21 nov 2012, 21:51
Potencijalan dobar napad je Dzeko upropastio.Dosta lose pasove daje,tj bolje reci ocajne.
-
soccerfan
- Postovi: 9891
- Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
-
Kontakt:
Post
Postao/la soccerfan » 21 nov 2012, 21:53
Nije ni Dzeko danas Bog zna sta pokazao ali da je gori od ostalih, ni malo. Ne vide se uopste

A ovo sto su Kun i Silva upravo napravili, kod mene ne bi za mjesec zaigrali utakmicu! Majki rodjenoj ti loptu ne bi dodali! Puuuuu

I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....
-
sedra
- Postovi: 1379
- Pridružen/a: 21 okt 2009, 09:45
-
Kontakt:
Post
Postao/la sedra » 21 nov 2012, 21:54
A i onaj kun kad zafrlji ne gleda nista ispred sebe,ko ja kad mi naumpadne "ona" stvar.
-
AlenHalilovic
- Postovi: 746
- Pridružen/a: 03 okt 2012, 03:46
-
Kontakt:
Post
Postao/la AlenHalilovic » 21 nov 2012, 22:14
sedra je napisao/la:A i onaj kun kad zafrlji ne gleda nista ispred sebe,ko ja kad mi naumpadne "ona" stvar.
Nisam ni jednom vidio da Dzeko doda loptu kako treba

-
chi3llo
- Postovi: 1283
- Pridružen/a: 03 jun 2012, 13:40
-
Kontakt:
Post
Postao/la chi3llo » 21 nov 2012, 22:15
Los je bio prvo, ali puno puno bolji u drugom, fino je primo, smiren bio, dobro se gradio i evo asistirao za penal. Jos sad da ga i zabije, evo imaju i crveni.
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★★★
-
JTS
- Postovi: 4649
- Pridružen/a: 11 mar 2012, 11:37
- Lokacija: Država Tuzla
-
Kontakt:
Post
Postao/la JTS » 21 nov 2012, 22:22
Jeste naš, ali, sramota je kako (ne)igra večeras. Umjesto da maksimalno iskoristi to što igra otpočetka, on najgori na terenu.
26 Maggio, che giornataccia, volevi alzarla, l'hai presa in faccia!
NON MOLLARE MAI
-
Adinjo
- Postovi: 3479
- Pridružen/a: 25 okt 2009, 20:10
-
Kontakt:
Post
Postao/la Adinjo » 21 nov 2012, 22:25
Ja ne znam zasto se ovoliko izvlaci na krilo i pokusava da gradi igru sa Silvom.
Nije to njegov posao, samo sebe sputava tako, izgleda previ spor i trom u tome.
Njegovo je da bude u 16 i ceka loptu, to mu puno bolje ide og ruke ili ti ga noge

"A True Gentleman Never Leaves His Lady" - Alessandro Del Piero.
★ 30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★
-
chi3llo
- Postovi: 1283
- Pridružen/a: 03 jun 2012, 13:40
-
Kontakt:
Post
Postao/la chi3llo » 21 nov 2012, 22:27
Adinjo je napisao/la:Ja ne znam zasto se ovoliko izvlaci na krilo i pokusava da gradi igru sa Silvom.
Nije to njegov posao, samo sebe sputava tako, izgleda previ spor i trom u tome.
Njegovo je da bude u 16 i ceka loptu, to mu puno bolje ide og ruke ili ti ga noge

To je na treneru da odluci.
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★★★
-
Adinjo
- Postovi: 3479
- Pridružen/a: 25 okt 2009, 20:10
-
Kontakt:
Post
Postao/la Adinjo » 21 nov 2012, 22:29
Dajte ljudi, pa ne krivite tog Mancinija za svaku.
Odvadite malo, pobogu

"A True Gentleman Never Leaves His Lady" - Alessandro Del Piero.
★ 30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★
-
chi3llo
- Postovi: 1283
- Pridružen/a: 03 jun 2012, 13:40
-
Kontakt:
Post
Postao/la chi3llo » 21 nov 2012, 22:30
Adinjo je napisao/la:Dajte ljudi, pa ne krivite tog Mancinija za svaku.
Odvadite malo, pobogu

Ovo je prva losa sto sam ja rekao na ovom forumu za Macinija

Ali istina je lol, on im govori valjda gdje da igraju, nije termin

Zadnja izmjena:
chi3llo, dana/u 21 nov 2012, 22:32, ukupno mijenjano 1 put.
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★★★
-
Sheyi
- Postovi: 13919
- Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
- Lokacija: kraj puta
-
Kontakt:
Post
Postao/la Sheyi » 21 nov 2012, 22:31
Ovaj Silva je najgori igrac Citia.

-
Adinjo
- Postovi: 3479
- Pridružen/a: 25 okt 2009, 20:10
-
Kontakt:
Post
Postao/la Adinjo » 21 nov 2012, 22:32
chi3llo je napisao/la:Adinjo je napisao/la:Dajte ljudi, pa ne krivite tog Mancinija za svaku.
Odvadite malo, pobogu

Ovo je prva losa sto sam ja rekao za Macinija

Ali istina je lol, on im govori valjda gdje da igraju, nije termin

Normalno da govori, ali sigurno ne govori Edinu da kombinuje i gradi igru.
Edit. Silva proglasen MOM. Jako los

"A True Gentleman Never Leaves His Lady" - Alessandro Del Piero.
★ 30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★
-
sedra
- Postovi: 1379
- Pridružen/a: 21 okt 2009, 09:45
-
Kontakt:
Post
Postao/la sedra » 21 nov 2012, 22:37
Dzeko sine na tusiranje i onda na spavanje,lijepo sanjaj svoju Amricu,hebes taj City.
-
samson
- Postovi: 1900
- Pridružen/a: 10 feb 2010, 22:18
-
Kontakt:
Post
Postao/la samson » 21 nov 2012, 22:38
Kakav potez Teveza. Covjek je majmun totalni ..
-
Dylan Dog
- Postovi: 6327
- Pridružen/a: 01 jul 2009, 04:10
-
Kontakt:
Post
Postao/la Dylan Dog » 21 nov 2012, 22:41
Ne obazirem se na komentare dok ne vidim da je došla ZO84 da nam objektivno pojasni kako je Džeko zapravo bio najbolji noćas

Tragedija!Bosna i Hercegovina gubi svog najvećeg dragulja??Pogibljeni start znači kraj potencijalno velike karijere?? Pogledati na:
http://www.pohrani.com/f/1h/RC/SsrCfkJ/dajv.gif
-
dijalog
- Postovi: 643
- Pridružen/a: 08 okt 2012, 19:57
-
Kontakt:
Post
Postao/la dijalog » 21 nov 2012, 22:45
iskreno sam se nadao da neće igrati od početka nego da će ući oko 75.min., no mancini je sam sebe zajebao.
realno on i tevez najgori kod citya, a flop of the match ubjedljivo arbeloa.
-
BosnaSTL
- Postovi: 3645
- Pridružen/a: 16 nov 2012, 04:06
-
Kontakt:
Post
Postao/la BosnaSTL » 21 nov 2012, 22:46
Ma Tevez je taraba kao i igra citya !!! Ja mislim da su igrali jos 90 minuta city nebi mogo dat gola REalu ,koji je igrao sa 10 a oni ni jednu sansu nisu stvorili!!Samo se dzaba izivciram a tolko sam zelio da Dzeko zabije al ovi nemaju igru, koju on treba, nema lopte !Sve ono sto je islo sa desne strane je bilo izlokirano ona jedna lopta sto je prosla Aguero nije pogodio!!
-
Emir_BIH
- Postovi: 433
- Pridružen/a: 03 jun 2011, 14:05
- Lokacija: Komsija.
-
Kontakt:
Post
Postao/la Emir_BIH » 21 nov 2012, 22:46
Lepa Brena - Mani zemlju koja Bosnu nema.
-
TH14
- Postovi: 187
- Pridružen/a: 12 apr 2012, 00:22
- Lokacija: Sarajevo
-
Kontakt:
Post
Postao/la TH14 » 21 nov 2012, 22:47
Dzeko je igrao koliko je mogao. Dobio je najvise degeneka od svih igraca na terenu.
-
samson
- Postovi: 1900
- Pridružen/a: 10 feb 2010, 22:18
-
Kontakt:
Post
Postao/la samson » 21 nov 2012, 22:55
Dzeko je bio cuvaniji od Aguera i Teveza zajedno danas. Pricajte koliko hocete ali zna se ko je Dzeko i koliko mu treba da zabije gol, a znaju to i u Realu kao i cijeli svijet. U igri kakvu City prikazuje ne moze niz bog zna sta pokazati i onda na red dođu forumasi.. Tek tada se ne vidi ..
Trenutno korisnika/ca: 0oo0, addebisi, adrenaline323, AnelMid, Atlanta, atomac123, Bordo10, Brazzzoo123, dariolovrinovic00, denza, eaglebvb09, Elddar, exampLe., ExEsPerac, fukara87, Goalgetter, GrbavicaHrammm, Hajdeee, haklamas, Helemnejse, Iniesta12, jasmin10, JayCatwright, JimmyPage, Kljukusar, kovac, Lavcina, legendarnadruga, LenyYoro15, linethreader, Majstorinho, Maverick, mirsonetz, MokraKifla, MundijalVibes26, napapijri1987, omanovski, Pensioner26, resko1, rossonero85, s4mke, Shevko, signalidunapark, smajke, soxx, Sport90, StevieG8, Tracy3McGrady, trunks1946, tutankamon1905, Venom, VensanKasel, Wilshere10, Wisey, Zglavkar i 387 gostiju.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []