RK Čelik

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6052
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: RK Celik

Post Postao/la Pasha » 03 okt 2009, 01:23

@imeime.
et' ti nam sad reče nešto što mi nismo znali.
pa normalno da ćemo se boriti za opstanak u ovoj sezoni.
liga broji 12 klubova, a 3 ispadaju. vjerovatno smo bolji od Zrinjskog, Lokomotive i Krivaje, a tu negdje sa Gradačcom. ostali su još uvijek kvalitetniji.

@RK Gradačac
stvarno te ne razumijem.
gdje god stigneš provociraš raju( i na ovoj temi si to radio nekoliko puta, tako da nemožeš reči da nisam u pravu), a kad tebe neko malo zeza, onda se ljutiš.
ima jedna osobina kod pojedinih ljudi koju nikako ne volim. to su osobe koja bi druge na sve načine nipodištavali, bezobzirno i koliko god dugo mogu, al' kad njih neko nešto samo pokuša. odmah ako treba i fizički bi se razračunavali.
neću reči da si takav(ne znam te lično), ali tako o tebi mogu zaključiti na osnovu tvojih postova.
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
RK Gradacac
Postovi: 2171
Pridružen/a: 06 apr 2008, 17:43
Lokacija: -010-
Kontakt:

Re: RK Celik

Post Postao/la RK Gradacac » 03 okt 2009, 09:32

Pogresno si zakljucio, ja sam za zezu bilo to na moj racun ili na tudji. I nisam se uopste naljutio...
010 ISN'T JUST A CODE

Avatar
pomocniDJUBRE
Postovi: 223
Pridružen/a: 31 jan 2009, 17:28
Lokacija: & '
Kontakt:

Re: RK Celik

Post Postao/la pomocniDJUBRE » 03 okt 2009, 14:09

fudo ubleha
Zadnja izmjena: pomocniDJUBRE, dana/u 26 sep 2017, 08:23, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
RK Gradacac
Postovi: 2171
Pridružen/a: 06 apr 2008, 17:43
Lokacija: -010-
Kontakt:

Re: RK Celik

Post Postao/la RK Gradacac » 03 okt 2009, 14:17

Prebacio sam ovaj tvoj post i na temu o RK Gradaccu, nadam se da nije problem?!
Hvala na slikama i izvjestaju.
010 ISN'T JUST A CODE

Avatar
pomocniDJUBRE
Postovi: 223
Pridružen/a: 31 jan 2009, 17:28
Lokacija: & '
Kontakt:

Re: RK Celik

Post Postao/la pomocniDJUBRE » 03 okt 2009, 14:35

RK Gradacac je napisao/la:Prebacio sam ovaj tvoj post i na temu o RK Gradaccu, nadam se da nije problem?!
Hvala na slikama i izvjestaju.
nikakav problem ;)
zivio!

Avatar
tanzla
Postovi: 2736
Pridružen/a: 09 apr 2009, 18:02
Lokacija: Gondor
Kontakt:

Re: RK Celik

Post Postao/la tanzla » 04 okt 2009, 01:32

Izgleda da Arena nece jos dugo biti "nova" :roll:
Inace, cestitke RK Celiku na pobjedi.
"What can men do against such reckless hate?" King Theoden

Neutral
Postovi: 37987
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: RK Celik

Post Postao/la Neutral » 04 okt 2009, 02:07

[youtube][/youtube]

Odlične su ove nove pjesme.

Avatar
rob do bagro
Postovi: 7913
Pridružen/a: 08 mar 2009, 10:41
Lokacija: Uzavreli grad
Kontakt:

Re: RK Celik

Post Postao/la rob do bagro » 22 okt 2009, 18:40

sUTRA SVI U ARENU...Celik-Sloga
,,DUSA BOGU...TIJELO ZEMLJI...SRCE CELIKUUU,,

SMRT FASIZMU!!!

Avatar
pomocniDJUBRE
Postovi: 223
Pridružen/a: 31 jan 2009, 17:28
Lokacija: & '
Kontakt:

Re: RK Celik

Post Postao/la pomocniDJUBRE » 23 okt 2009, 10:22

malo historije:

slika

Rukometni klub “Čelik” Zenica osnovan je 1950. godine pod nazivom RK “Zenica”, da bi sedamdesetih godina prošlog stoljeća promjenio ime u RK “Čelik” koje je zadržao do danas. Osnovan je samo jednu godinu poslije početka igranja rukometa u Bosni i Hercegovini i time spada u nastarije rukometne klubove u Državi i sportske kolektive u Zenici. U svojoj bogatoj istoriji imao je uspone i padove, ali nikada nije prestajao sa radom, čak ni za vrijeme ratnog perioda kada je na takmičenju, organiziranom između granatiranja grada, osvojio prvo mjesto na slobodnoj teritoriji RBiH.


Generacije mladih rukometaša stasale su i učile prve korake na rukometnim stadionima Partizana I, RK “Zenice” (danas se na tom prostoru nalazi Poliklinika) i “Papirne”, otvorenom terenu koji je bio i ostao sinonim zeničkog rukometa.

U novijoj istoriji RK “Čelik” je 2004. i 2007. godine proglašen jednim od najboljih sportskih kolektiva u Zenici i dobitnik je specijalnog priznanja za razvoj sporta u Zeničko-dobojskom kantonu.

U sezoni 2008/2009 RK “Čelik” u Prvoj ligi FBiH je izborio plasman i ulaz u Premijer ligu FBiH za sezonu 2008/2009.

Pod istim nazivom djeluje i ženski rukometni klub, također formiran pedesetih godina prošlog stoljeća. U nekoliko navrata je prestajao sa radom, da bi ponovo, poslije desetogodišnje i duže pauze, zaživio 2006. godine i sada se takmiči u I ligi BiH bez, za sada, značajnijih rezultata, ali koji neće izostati, jer se kroz „Školu rukometa“ uključuje sve veći broj ženske školske omladine. Ženski rukometni klub djeluje odvojeno od muškog kluba i ima svoje organe uprave, a između klubova je razvijena primjerna saradnja na stručnom planu.

U prezentaciji podataka, za sada, ograničili smo se samo na muški rukometni klub.

U posljednjoj godini ex Jugoslavije RK “Čelik” takmičio se u II Ligi, a sa prestankom rata, neprekidno se takmičio u prvim ligama BiH, bez ozbiljnijih mogućnosti da uđe u društvo naboljih ekipa u Bosni Hercegovini. Međutim, konsolidacijom igračkog pogona i Uprave kluba, posljednjih pet godina bilježi se konstantan napredak, a najbolji rezultati su ostvareni u 2009. godini.

Neutral
Postovi: 37987
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: RK Celik

Post Postao/la Neutral » 23 okt 2009, 11:49

Nadam se osvajanju titule u narednih 3-4 godine. Samo dobar i kvaliteta rad i može se ako Bog da. Samo da ne bude lopova kao u fudbalu.

Avatar
FRANK RIBERY
Postovi: 5245
Pridružen/a: 23 jun 2008, 10:54
Kontakt:

Re: RK Celik

Post Postao/la FRANK RIBERY » 23 okt 2009, 12:55

Da obradujem sve Zeničane, kojima i ja pripadam.Početkom slijedeće godine Čelik će dobiti velikog sponzora koji bi trebao da stane iza kluba.Još uvijek se taji ima partnera, ali se radi o velikoj kompaniji.Čeliku je bitno da preživi do januara jer je situacija dosta teška.Portiv Sloge , kao i ostale mečeve kući Čelik mora dobiti jer bi se u slučaju kiksa doveo u nezgodnu poziciju.Uz dobar rad , najbolje uslove i finasijsku potporu Čelik za 4 godine može postati respektabilan klub u evropskim okvirima.O dovođenji Saračevića ne treba trošiti riječ.Jedno vrijeme možda i najbolji lijevi bek svijeta.Dovoljno je reći da je u 39 godini igrao na vrhunskom nivou kad je sa Zagrebom izgubio finale Lp od Barselone.Zna li neko šta bi sa Bajramovićem.Suspendovan je i do više informacija nisam došao.
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

Avatar
RK Gradacac
Postovi: 2171
Pridružen/a: 06 apr 2008, 17:43
Lokacija: -010-
Kontakt:

Re: RK Celik

Post Postao/la RK Gradacac » 23 okt 2009, 13:32

Celik vec sada ima respektabilnu ekipu i uz par pojacanja naredne godine se mozete boriti za europu.
010 ISN'T JUST A CODE

Avatar
avenija
Postovi: 13886
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: RK Celik

Post Postao/la avenija » 23 okt 2009, 17:09

trenutno u zenici samo rk celik obecava da ce biti nesto od njega ..
sretno im..
06.10.2024 godine. 🆘⚠️

Posljednji pokušaj spašavanja grada Zenice iz ralja dželata Fuada Kasumovića useljenika u isti grad. 🆘⚠️

Avatar
flash
Postovi: 560
Pridružen/a: 31 mar 2009, 18:02
Lokacija: downtown
Kontakt:

Re: RK Celik

Post Postao/la flash » 23 okt 2009, 21:55

...zna li ko kako smo prosli veceras??????
Nema vise :P

Avatar
Emir_ZENICA
Postovi: 4654
Pridružen/a: 14 feb 2009, 16:34
Lokacija: JUG
Kontakt:

Re: RK Celik

Post Postao/la Emir_ZENICA » 23 okt 2009, 22:26

flash je napisao/la:...zna li ko kako smo prosli veceras??????
Izgubili jarane....dobri smo bili ..samo puno golova primamo ...Adnan je odlicno branio...

Navijanje....lose...u nekim trenucima orilo...nekom je vazniji PES na mobitelu,neki jos i neznaju pjesme...al eto
A C A B !

bojdo
Postovi: 134
Pridružen/a: 22 okt 2009, 21:47
Lokacija: Doboj
Kontakt:

Re: RK Celik

Post Postao/la bojdo » 23 okt 2009, 22:40

Je li moze tacan rezultat? :) I ako moze da ukratko kazes kakava je Sloga bila, hvala!

Neutral
Postovi: 37987
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: RK Celik

Post Postao/la Neutral » 23 okt 2009, 22:46

Dobro pa nema football manager.

Avatar
Emir_ZENICA
Postovi: 4654
Pridružen/a: 14 feb 2009, 16:34
Lokacija: JUG
Kontakt:

Re: RK Celik

Post Postao/la Emir_ZENICA » 23 okt 2009, 22:47

bojdo je napisao/la:Je li moze tacan rezultat? :) I ako moze da ukratko kazes kakava je Sloga bila, hvala!
tacan rezultat neznam bgm ...jer nisam upratio ja mislim 29:32 ili 28:31 tako nesto...Sloga odlicna...Adnan je branio odlicno...Samo je sudija malo zahebavao ....sve je kontra nas svirao :D
A C A B !

Avatar
flash
Postovi: 560
Pridružen/a: 31 mar 2009, 18:02
Lokacija: downtown
Kontakt:

Re: RK Celik

Post Postao/la flash » 23 okt 2009, 22:51

...e bem mu mater...evo tek s posla a tako sam zelio ici na tekmu...pa dobro ako je ova ista sloga dobila bosnu a mi od njih izgubimo par razlike i nije strasno bit ce bolje....
Nema vise :P

bojdo
Postovi: 134
Pridružen/a: 22 okt 2009, 21:47
Lokacija: Doboj
Kontakt:

Re: RK Celik

Post Postao/la bojdo » 23 okt 2009, 22:54

Sabanovic je daleko najbolji golman nase lige! Realno je bilo da Sloga dobije u Zenice, imamo odlican sastav,samo nam je trebalo vremena da uigrama tim, jer je doslo 12 novih igraca! :D

Odgovori

Natrag na “Rukomet”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.