FC Internazionale Milano

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
materazzi
Postovi: 561
Pridružen/a: 09 dec 2009, 11:38
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la materazzi » 02 dec 2012, 10:35

ma treba se rijesiti i wesa i rickya , a cou treba dobiti par tekmi sansu ako pokaze ono kao sto je igrao do sad i njemu dati nogu

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 26991
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 02 dec 2012, 11:54

Očekivani sastavi za današnji meč sa Sicilijancima ;)

slika
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

neroazzuro
Postovi: 1764
Pridružen/a: 06 apr 2011, 11:38
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la neroazzuro » 02 dec 2012, 12:01

Hajde da vidim vise i tog Dybalu sto smo ga skautirali...
Dževad Hamzić, Sabahudin Delalić, Asim Medić, Safet Alibašić, Adnan Manko, Ismet Godinjak, Mirzet Duran, Adnan Kešmer, Ejub Mehmedović, Ermin Jusufović, Nizam Čančar i Beniz Kadrić

Avatar
Huska
Postovi: 3318
Pridružen/a: 05 jul 2010, 13:10
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la Huska » 02 dec 2012, 14:30

Inter: 1 Handanovic; 23 Ranocchia, 25 Samuel, 40 Juan Jesus; 4 Zanetti, 21 Gargano, 19 Cambiasso, 31 Pereira; 7 Coutinho; 8 Palacio, 22 Milito.
A disposizione: 12 Castellazzi, 27 Belec, 6 Silvestre, 14 Guarin,17 Mariga, 24 Benassi, 33 Mbaye, 41 Duncan, 42 Jonathan, 52 Romanò, 55 Nagatomo, 88 Livaja.
Allenatore: Andrea Stramaccioni.

Palermo: 1 Ujkani, 6 Munoz, 25 Von Bergen, 29 Garcia; 89 Morganella, 5 Barreto, 28 Kurtic, 31 Pisano; 27 Ilicic, 21 Brienza, 9 Dybala.
A disposizione: 22 Brichetto, 99 Benussi, 4 Cetto, 7 Viola, 15 Milanovic, 16 Zahavi, 17 Giorgi, 18 Labrin, 19 Budan, 20 Arevalo Rios, 50 Sanseverino, 55 Goldaniga.
Allenatore: Gian Piero Gasperini.

Arbitro: Mauro Bergonzi (sez. arbitrale di Genova)

Avatar
Tritolone
Postovi: 12233
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la Tritolone » 02 dec 2012, 14:38

Couti u prvoj, pa hvala Bogu vise. Idemo po pobjedu napokon.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

sLucajni
Postovi: 690
Pridružen/a: 31 avg 2011, 14:37
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la sLucajni » 02 dec 2012, 15:26

Sporo i tromo djelujemo ... Onaj nas niz pobjeda je uredu, ali mi djelujemo kao prosjecna ekipa koja ne moze da drzi loptu kod sebe, koja ne moze da vrsi presing nikad, i koja ima jako limitirane igrace na sredini terena ... Thiago Motta je ucitelj za sve ove koje trenutno imamo .

Avatar
Tritolone
Postovi: 12233
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la Tritolone » 02 dec 2012, 15:29

Lose, kriminalno lose.

Coutinho i Zanetti su jedini koji nesto pokusavaju. Fali tu Guarin u sredini da uzme loptu i povede je, Gargano bi kao treba bit njegova zamjena ali on nije taj kapacitet. Obija nam se od glavu sta nestavljamo Sneijdera.

Perreira je najveca nogometna prevara u zadnjih x godina, lik nezna nista, uvijek isto, sutne loptu u for 4-5 metara ispred sebe i sprint, i onda centarsut na drugi kraj terena.

Mislim da ce ova utakmica zavrsit isto kao protiv Siene.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
Yuto
Postovi: 1842
Pridružen/a: 20 avg 2011, 12:39
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la Yuto » 02 dec 2012, 15:30

Zasto igra Gargano ??? Sto je Guarin na klupi ? Jel tolki idiot ovaj trener da ne vidi da ovaj svaku loptu gubi. A Boze dragi :twisted: :twisted: :twisted:
Io non rubo il campionato ed in serie B non ci sono mai stato...

I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.

Chi per l'Inter vive, non muore mai...

Lucio idiote umri !

sLucajni
Postovi: 690
Pridružen/a: 31 avg 2011, 14:37
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la sLucajni » 02 dec 2012, 15:36

Gargano 2 lijeve noge ...

Slazem se sa tritom, Pereira nevjerovatno los igrac ...

Avatar
Tritolone
Postovi: 12233
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la Tritolone » 02 dec 2012, 15:46

A tuge kad najbolju loptu na utakmici posalje Samuel ili Juan. Ovo je prelose i nema veze sa onom momcadi od prije mjesec dana.

Na pol. Guarin i Naga in, a Gargano i Pereira out. Samo Strama ce opet cuvat zamjene do 70 min a mi cemo do tada vec popusit jednu kontru.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
chi3llo
Postovi: 1283
Pridružen/a: 03 jun 2012, 13:40
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la chi3llo » 02 dec 2012, 15:48

Pravi li Miccoli probleme? :D Uvijek se lik nabrije protiv Milanskih klubova.
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★★★

Avatar
Yuto
Postovi: 1842
Pridružen/a: 20 avg 2011, 12:39
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la Yuto » 02 dec 2012, 15:49

To je to odmah na poluvremenu treba izvrsit te izmjene. Pereira hodat ne zna,nije mi jasno sto uopste igra ako je Nagatomo zdrav. Za njega je R.Carlos iz najboljih dana...

Miccolli pravi probleme negdje u kafani mozda.Suspendovan je ;)
Io non rubo il campionato ed in serie B non ci sono mai stato...

I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.

Chi per l'Inter vive, non muore mai...

Lucio idiote umri !

Avatar
Sarajevo1946
Postovi: 1976
Pridružen/a: 16 avg 2012, 21:37
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la Sarajevo1946 » 02 dec 2012, 15:49

Taktički odlično izdanje Palerma. Igraju vrlo disiplinovano i zrelo, a da imaju nekog boljeg napadača, vjerovatno bi i već vodili ili u najmanju ruku mnogo opasniji bili.

Inter nema ideje, većinom preko bokova to ide i na kontre i polukontre, a Palermo je to dobro zatvorio.

Morat će mnogo bolje ako žele tri boda. :mrgreen: :P
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
ALESSANDRO DEL PIERO #10

Vivo Per Lei - Juventus
AHHHHHHHH come gioca DEL PIERO!!!

Avatar
Tritolone
Postovi: 12233
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la Tritolone » 02 dec 2012, 15:49

Ma neigra on zbog zutih kartona cini mi se.

Palermo je jos gori od Intera tako da se nebi cudia kad bi utakmica zavrsila ovako :D
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
solointer
Postovi: 76
Pridružen/a: 23 sep 2012, 17:48
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la solointer » 02 dec 2012, 15:51

Tritolone je napisao/la:Na pol. Guarin i Naga in, a Gargano i Pereira out. Samo Strama ce opet cuvat zamjene do 70 min a mi cemo do tada vec popusit jednu kontru.
Tako je trebalo i krenut u utakmicu.
Igra je katastofalna, ako se vako udje i u drugo pol. palermo ce stic do svoje prve pobjede na meaci

Avatar
Yuto
Postovi: 1842
Pridružen/a: 20 avg 2011, 12:39
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la Yuto » 02 dec 2012, 15:51

Na klupi ba Yuto.Ne kontam sto ovaj kloc igra prije njega,fakat ne kontam :oops:
Io non rubo il campionato ed in serie B non ci sono mai stato...

I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.

Chi per l'Inter vive, non muore mai...

Lucio idiote umri !

Avatar
chi3llo
Postovi: 1283
Pridružen/a: 03 jun 2012, 13:40
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la chi3llo » 02 dec 2012, 15:55

Yuto je napisao/la:To je to odmah na poluvremenu treba izvrsit te izmjene. Pereira hodat ne zna,nije mi jasno sto uopste igra ako je Nagatomo zdrav. Za njega je R.Carlos iz najboljih dana...

Miccolli pravi probleme negdje u kafani mozda.Suspendovan je ;)
Hahaha bice da je tako, zalomio ga nedje u nekoj mafijaskoj kafani na Siciliji. Boli ga qrac za tekmu :D :D
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★★★

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 24546
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 02 dec 2012, 15:59

Došao sam na ideju da danas malo dijelim pluseve i minuse igračima :mrgreen:
Plusevi za dobru intervenciju,iznuđivanje prekršaja u zoni udarca,sprječavanje kontre,uspješan dribling,dobru loptu u prostor,oduzete lopte i tako dalje i tako dalje...
Znači samo konkretni učinci.
Evo kako stoje stvari nakon prvog poluvremena,kada se zbroje plusevi i oduzmu minusi:

Handanović - (bez značajnijeg učinka,pošto ovi nisu ništa opasnije uputili na naš gol)
Juan-3 boda
Samuel-2
Ranocchia-2
Perreira- -1
Cambiasso-1
Gagrano-3
Zanetti-2
Coutinho-3
Milito-1
Palacio-2

Tako da mi ove kritike za Gargana baš i ne stoje.On je limitiran prema naprijed jasno,ali njegov zadatak su defanzivne zadaće i to fantastično u ovoj utakmici odrađuje.Uostalom nakon što sam sve zbrojio otišao sam na neke portale malo pogledat kako su oni ocijenili i sve je to tu negdje u skladu sa mojim ocjenama.

EDIT: Također bih mijenjao Perreiru za Nagatoma.Možda i Cambiassa za Guarina.

Avatar
Yuto
Postovi: 1842
Pridružen/a: 20 avg 2011, 12:39
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la Yuto » 02 dec 2012, 16:18

Ovaj idiot jos nista ne mijenja :lol: :lol: :lol:

Ebo li mu Gargano i Pereira sve debilno

Gledaj izmjena svega ti :lol: :lol: :lol: Jel se ovo Rankec vratio na klupu ??? Placem zivota mi :oops:
Io non rubo il campionato ed in serie B non ci sono mai stato...

I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.

Chi per l'Inter vive, non muore mai...

Lucio idiote umri !

Avatar
solointer
Postovi: 76
Pridružen/a: 23 sep 2012, 17:48
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la solointer » 02 dec 2012, 16:21

Bravo strama cuva se rezultat

Odgovori

Natrag na “FC Internazionale Milano”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []