FC Internazionale Milano

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
vrebac86
Postovi: 3356
Pridružen/a: 25 mar 2009, 19:41
Lokacija: Zemlja cuda!
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la vrebac86 » 06 dec 2012, 21:07

dobar link molim
I krv svoju za Plavu boju!!! Pazza Inter amala!!!

Puma
Moderator
Postovi: 11419
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la Puma » 06 dec 2012, 21:09

slika

Sablasno prazna Meazza. To je jedna od "ljepota" Europske lige.
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Avatar
Tritolone
Postovi: 12233
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la Tritolone » 06 dec 2012, 21:14

Livaja 8-)
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 24546
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 06 dec 2012, 21:15

Bravo Marko

slika

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4304
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la L' Imperator » 06 dec 2012, 21:20

vrebac86 je napisao/la:dobar link molim
#samoRudar #zauvijek

Avatar
Tritolone
Postovi: 12233
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la Tritolone » 06 dec 2012, 21:20

Evo ga :)

http://www.thefirstrow.eu/watch/157317/ ... ftchi.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 24546
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 06 dec 2012, 21:23

http://atdhenet.tv/56578/watch-inter-vs-neftci-baku" onclick="window.open(this.href);return false;

Jonathan prošao nekoga.Nek smo i to doživjeli :mrgreen:

Avatar
Tritolone
Postovi: 12233
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la Tritolone » 06 dec 2012, 21:24

Jos da hoce preci u neki drugi klub :mrgreen:

Pa jbt. dobro igraju ovi klinci :D pozitivno sam iznenađen.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 24546
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 06 dec 2012, 21:53

Tek sam se u 40.min.sjetio da bi mogao bodovat igrače,jbg.
Solidno je ovo,svi ok igraju što se i očekuje protiv Neftchija.

Avatar
Huska
Postovi: 3318
Pridružen/a: 05 jul 2010, 13:10
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la Huska » 06 dec 2012, 21:54

Ovo bi ja mogao stalno gledati, momci ne staju ljepota ih gledati bgm...

Da Coutinho dobija samo malo vecu priliku da igra :cry: :twisted:

Avatar
Tritolone
Postovi: 12233
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la Tritolone » 06 dec 2012, 21:56

Ali kako se Couti poigrava to je cudo, momak izbaci 2-3 igraca bez problema. Steta sta Besse nema, bas sam se nada da ce se bit spreman za ovo.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
sanjingr
Postovi: 1880
Pridružen/a: 17 avg 2012, 07:27
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la sanjingr » 06 dec 2012, 22:02

Trito sta je sa Bessom?

Sent from my ST21i using Tapatalk HD
*18 Scudetto 7 Coppa Italia 5 Italian SuperCup 3 Champions League 3 UEFA Cup 3 Club World Cup*

Io non rubo il campionato ed in serie B non ci sono mai stato.
Peppino Prisco: Per noi il milan non esiste.

FORZA INTER!

Avatar
Huska
Postovi: 3318
Pridružen/a: 05 jul 2010, 13:10
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la Huska » 06 dec 2012, 22:07

Ma on je muku mucio sa koljenom citavu proslu sezonu u Primaveri, ali ga je "dokrajcio" protiv Lazia(u finalu primavere, 9 juna) i morao je na operaciju, pa ga nije nikako bilo, ali poceo je lagano sa treninzima, tako da bi trebao biti spreman za drugi dio sezone...

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 24546
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 06 dec 2012, 22:13

A bokte kaj im uđe.

Avatar
Tritolone
Postovi: 12233
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la Tritolone » 06 dec 2012, 22:13

Ajme golcine. Nije se moglo branit.

Ma Bessa je prvo imao neke probleme sa ocima a kasnije i sa koljenom, ali cita sam negdi da se oporavio i da je poceo sa laganim treningom pa sam se potajno nada da ce bit spreman za ovu utakmicu :D

Markoooooooo
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
Denno
Postovi: 4958
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la Denno » 06 dec 2012, 22:14

2-1
embrace the chaos

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 24546
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 06 dec 2012, 22:15

Bravo Marko drugi put.

Inače,ako možda niste primjetili Pasa je u 2.dijelu iz veze povučen nazad u liniju sa Cambiassom. ;)

Evo nam i Bandinija...

Avatar
vrebac86
Postovi: 3356
Pridružen/a: 25 mar 2009, 19:41
Lokacija: Zemlja cuda!
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la vrebac86 » 06 dec 2012, 22:25

Eh ovakav inter zelim da gledam , sve mladici (vecinom) neka nova imena gine se na terenu a i greske im mogu lakse oprostiti nego da jedan stari lisac masi sa pola metra :lol: :lol:
I krv svoju za Plavu boju!!! Pazza Inter amala!!!

sLucajni
Postovi: 690
Pridružen/a: 31 avg 2011, 14:37
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la sLucajni » 06 dec 2012, 22:34

Sto ne priznase cist gol :lol:

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4304
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la L' Imperator » 06 dec 2012, 22:35

Ne moze ono fulat :shock:
#samoRudar #zauvijek

Odgovori

Natrag na “FC Internazionale Milano”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []