Jest me zajebe
Oho Strama definitivno iznenađuje
Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma
Juan macka hoce sudiju zakucatPupi04 je napisao/la:Bravo![]()
Super vazna pobjeda,ovakav borben Inter uzivam gledat,meni su veceras svi odlicno odigrali,Guarin macka i po![]()
Ovaj Juan ako nastavi ovako mogao bi bit najbolji stoper na svijetu
mogu onim zatvorasima 3 zabit ko nista jos protiv vas 19Prescritto je napisao/la:samo steta sto ovaj inter meda ne moze protiv bunkera, kako oni dobivaju derbije tako njih dobiva buranija
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.